kihsleek

Mr. Pink

homepage

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.4.2015  20:08

Po dlouhý době chytrej, krásně barevnej a relativně originální animovanej popcorňák, udělal mi radost :)

• 11.1.2014  23:13

Trošičku moc dlouhý a určitě se z toho dalo vyždímat trochu víc, co se týče kritiky společnosti... ale ve finále dobrej film s po dlouhý době nepřehrávajícím Hanksem. Potěšilo.

• 4.1.2014  23:37
    A dost! (2013)

Hodně příjemné, osvěžující, ze života... Ale něco málo tomu chybí.

• 8.10.2013  23:59
    Dexter (TV seriál) (2006)

Největší průšvih Dextra je v tom, že jeho postava je chytřejší než scénáristi. Ke konci každý série mě více či méně začínalo štvát, jak moc se děj (většími či menšími WTF? momenty) láme přes koleno, aby to dopadlo tak, jak bylo dopředu více či méně jasný, že to dopadne. Čtyři hvězdičky jen proto, že mě prostě bavily ty postavy. Viděno 8 sérií, nejvíc se mi líbila 1., 4. a 5. série.

• 24.5.2013  08:51

Známé taky pod názvem "Shaolin Challenges Ninja". Na YouTube s anglickým dabingem: http://www.youtube.com/watch?v=kNRo28nTEvw

• 18.12.2012  02:03

Po rozčarování z českýho dabingu v 3D verzi jsem byl ještě na originálu... a vyplatilo se to, je to za pět :)

• 28.9.2012  11:20
    Uvnitř přírodních gigantů (TV seriál) (2009)

Musim říct, že jsem už dlouho neviděl takhle originální, naučnej a ještě zábavnej dokumentární seriál o zvířatech. U mě je to za plnej počet hvězd. Samozřejmě - jak píšou i ostatní - nedoporučuju, pokud máte slabší žaludek. Ke shlédnutí na YouTube.

• 12.9.2012  22:12

Nemá to sice až takový grády jako Gandhi, ale pět hvězd si to zaslouží. Howgh.

• 11.9.2012  17:12
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Tak dobře, no.... za pět, ale jen proto, že pět hvězd ode mě dostaly i trochu slabší seriály. Hlavní postavy super, jen mi to občas přišlo trochu moc roztahaný, rozkouskovaný... nedotažený? Přiznám se, že nevim co, ale něco mi na tom k totálnímu nadšení prostě chybělo. Mimochodem - hodně lidí to tu srovnává s filmovým Holmesem od Guye Ritchieho - tak abych si taky trochu přihřál polívčičku: Přijde mi to stejný. Stejně skvělý obsazení, fórky a tak... ale u obou mi chybí ta poslední kapka, která by to odpálila někam úplně jinam (Stejně jako to chybělo Ritchieho Rock'n'rollovi a McGuiganovu Slevinovi). Že by Ritchieho Syndrom? :)

• 1.7.2012  01:30

Dobrej popcorn :)

• 20.4.2012  23:35

Nemůžu si pomoct, ale už jsem to dal za dva dny podruhý, a furt mě to hrozně baví :) Pár kiksů v návaznosti a zvuku se dá v pohodě přejít.

• 31.3.2012  12:43

On ten film není dějově nic extrémně objevnýho, napsaný je to "tak akorát"... ale to, co předvádí Sean Penn, jsem už dlouho neviděl. Pokud tohohle typa máte rádi, tak tuhle jeho roli musíte vidět :)

• 30.3.2012  15:19
    Tolerantia (2008)

K dokonalosti něco schází... :) Ke shlédnutí na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=FrjQrXc80cY

• 30.3.2012  14:56
    Ice Egg (2002)

Výbornej vtípek na minutový stopáži :)

• 22.2.2012  21:56
    Válka Bohů (2011)

Dějová a vizuální splácanina chvílemi se střídající s efektovou onanií. Proběhnou sice náznaky super myšlenek, ale bohužel zůstává jen u náznaků. Za tři.

• 25.1.2012  10:42

Super námět, střízlivě zpracovanej, bez zbytečnýho okecávání. Hodně povedená, zajímavá a zábavná sci-fi. Škoda, že v tom někdo hledá Jánošíky a Fausty a vůbec něco víc, než to je, místo aby se posadil a užil si to. Doporučuju.

• 11.12.2011  19:07

Zvláštní film, kterej se nedá úplně odepsat, protože některý scény jsou fakt skvělý (od klasickýho westernovýho začátku po různý seky v celym filmu). Bohužel celkově je to skoro nudná splácanina, kterou skoro zachraňuje výborný herecký obsazení.

• 12.11.2011  00:04
    Rozum a cit (1995)

Vzhledem k tomu, kdo to režíroval a kdo v tom hrál, jsem to čekal dobrý, ale takhle dobrý fakt ne. Luxusní romantický drama. Pokud se vám líbila Pýcha a Předsudek, Barevný Závoj a tak dále, tak tohle je must-see.

• 19.10.2011  13:26

Téměř bezchybná komiksárna, určitě nejlepší od prvního Iron Mana. Je smutný vidět, že spousta lidí tady dává nízký hodnocení evidentně kvůli zmršenýmu dabingu. Třeba jednou pochopěj, že ty filmy jsou opravdu lepší v originále.

• 14.10.2011  14:25

Příjemná popcornovina s výbornejma hereckejma výkonama (ještě aby ne, při tom obsazení), pár dobrejma vtípkama a tak... bohužel občas zbytečně předvídatelná, dějově slabší a "slightly over the top". Spousta nevyužitýho potenciálu.

• 19.7.2011  11:32
    Sucker Punch (2011)

Bylo by hrozně jednoduchý Sucker Punch odsoudit jako neskutečnou splácaninu plnou překlepů a nedodělávek... ale ono to tak jednoduchý nebude. Ono se na tu splácaninu totiž dobře kouká, a smysl asi dává... i když místy balancuje hodně na hraně čistýho kopírování, omletosti, béčkovosti... no... hm... zatim tři hvězdy, ale asi budu muset dát director's cut, protože otázka už nezní "co tím chtěl básník říci?", ale "proč to sakra říkal zrovna takhle?".

• 12.4.2011  11:41
    Odplata (1999)

Dobrý, zlý a ošklivý bez dobrého. V tomhle filmu není jediná "společensky přijatelná" postava. A je to fakt nářez :)

• 14.2.2011  11:47
    Beowulf (2007)

Abych řekl pravdu, čekal jsem větší průšvih... ale ve finále jediné, co mě na filmu opravdu iritovalo, byla animace. Místy neskutečně prkenný pohyby ála Polar Express, místy reálný postavy... prostě hrozně nevyvážený. Když už chtěl Zemeckis používat tenhle typ animování, měl se předtím alespoň dva dny v kuse dívat na Final Fantasy: The Spirits Within, třeba by se něco přiučil...

• 14.2.2011  11:32

Další skvělý Oshii, takhle to mám rád. Anime z fiktivní historie/budoucnosti, s originálními hrdiny a inteligentní, hlubokou myšlenkou, jednoduchým příběhem a občasnou super animovanou akcí. P.S.: Opět si nelze nepovšimnout režisérovy evidentní posedlosti Polskem :)

• 7.2.2011  00:13

"So today's lesson is, you kill each other off till there's only one left. Nothing's against the rules." Určitě originální, ale tak nějak mi uniklo, proč je z toho tolik lidí tolik nadšenejch... navíc jsem se celej film nemohl zbavit dojmu, že mi to hrozně připomíná Saló (ať už muzikou, nebo Kitanovým výrazem), který má kupodivu o hodně nižší hodnocení a přitom je promakanější a zvrhlejší. P.S.: Dostala mě Chiaki Kuriyama, alias dívka ve žlutém, alias Gogo Yubari z Kill Billa :)

• 5.2.2011  23:31

Trochu mě mrzí nízké hodnocení, protože co se týče tohoto žánru, už dlouho jsem neviděl takhle povedený kousek, který mě mimochodem bavil víc než Scott Pilgrim s Kick-Assem dohromady. Výborně natočené i zahrané, dobrý výběr muziky, skvělá Emma Stone... zkrátka takhle se dělá teenagerovská komedie.

• 5.2.2011  20:55

Příjemně uklidňující, vtipně komentované, krásně nazpívané a originálně animované zpracování indického eposu Rámájany. Mimochodem je to celý dělaný ve Flashi a zde se můžete na film zcela legálně podívat, nebo si ho stáhnout.

• 5.2.2011  15:26

I přesto, že do veleděl pana Attenborougha těmhle plameňákům stále něco schází, Disney Nature velice mile překvapili. Obzvláště tím, že nechali soundtrack udělat mé oblíbené Cinematic Orchestra, ale i kvalitou kamery a kompozice. Jeden z nejlepších dokumentů o zvířátkách.

• 5.2.2011  13:34

Asi nikdo jinej by si nedovolil jako svůj debut natočit takovouhle šílenost. Burton prostě má koule. A to, co v hlavní roli předvádí Paul Reubens, to se nedá popsat. P.S.: Teď mě tak napadá, že se mi vybavěj ještě další dva podobný magoři, a dohromady by se jim mohlo říkat třeba "svatá úchylná trojice"... jsou to Terry Gilliam a Emir Kusturica.

• 28.1.2011  19:46

Film o jednom extrémně horkém dni v Brooklynu. Co je na tomhle kousku nejzajímavější, je to, že i když je o černých a bílých (a trochu i žlutých) lidech, nikdo v něm není úplně černý nebo bílý. Každá postava, ale úplně každá, je zde vykreslena v obou polohách. Dobré i špatné, a to tak, že vyváženě. Pro mě jediný skutečně nestranný film o problematice mezirasových vztahů. Od černého režiséra, který si mimochodem i zahrál hlavní roli. Potěšil Samuel L. Jackson v roli rozhlasového DJe.

<< předchozí 1 2 3 4