Westworld (2016) (seriál)

6 hvězd

Zelená léta (1985)

Slusnejš úlet. Dvě hvězdy navíc jsou za ty mladoučké herce a herečky

Králové šrotu (2010) (seriál)

Dementi ze šroťáku. Několik více či méně natvrdlých chlapíků, kteří brouzdí New Yorkem a sbírají vše co se dá zpeněžit. Mimmo a Dino jsou postavičky z animáku.

Nepřítel před branami (2001)

Opravdu bych dal víc, ale když někdo zprzní docela povedenou knižní předlohu, tak si víc nezaslouží. :(

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

12 trpsalíků, čaroděj a půlčík to berou takovým fofrem, že po několika minutách pobíhání se příběh zhroutil vyčerpáním. Snad doběhne vedoucí skupinu ve druhém díle. Těch pár dechberoucích scén ho bohužel nedokázalo nahradit.

Patrola (2012)

4* i přes to, že pro mne byl závěr vysvobozením a nedovedu vysvětlit proč zrovna 4*

Iron Sky (2012)

Nemohu říct, že bych byl a nebo nebyl zklamán. Je to rozhodně jiné než jsem očekával. 60%

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Pro fanoušky a znalé seriálu, jsou ty střípky servírované během celého filmu něco jako božská mana. Pro neznalé to může být jen průměrná komedie, která neurazí, ale ani nenadchne. S podobně lehkým pocitem, že svět je pořád, i přes tu praštěnost okolo krásný, jsem kino opustil poprvé. 95% za ten pocit, který jsem si odnesl.

Krvavý stát (2011)

sice to bylo jiné než jsem očekával, ale rozhodně to bylo výborné ... 90%

Jesus Camp (2006)

Jen z dokumentu o vrazdach, genocidach jsem mel stejne nutkavy pocit zvracet a brecet najednou. Ke sledovani doporucuji laveh rumu, sacek na zvraceni a predjednane prijeti v Bohnicich :(.