Babicovy hospody (2020) (pořad)

Objevil jsem tenhle pořad náhodou a musím říct, že je to stokrát lepší, než Příběhy starých hospod. Je to sranda, občas nějaká zajímavost.. Škoda, že není víc dílů.

Haz conmigo lo que quieras (2003)

Popis obsahu úplně nesedí a jedná se spíš o komedii, než drama. Celkem vtipný a bavilo mě to.

Mad Dogs (2002)

Celkem bizár. Tvůrci si na tom asi dost ulítli. Je to chvílema docela vtipný, moc mě to ale nebavilo.

Kaštánek (2021) (seriál)

Dal jsem dva a půl dílu, pak jsem to vzdal. Nebaví.

Vikingové (2013) (seriál)

1. Série ***** 2. Série ***** 3. Série ***** 4. Série **** 5. Série **** 6. Série *****

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Pohodová jednoduchá pohádka. Největším kladem jsou neokoukaní a nepitvořící se herci. Reálně za ***, ale zvyšuji ranking, nechápu tady ty odpady.

Noční zvířata (2016)

SPOILERY! Tak ti nevím, asi nejsem dost vyzrálý. Ona mu před lety provede něco hrozně krutého (rozvede se s ním) a on se jí pak hrozně ukrutně pomstí tím, že napíše knihu. A nakonec jí úplně sejme tím, že nedorzí na smluvenou schůzku. Jsem čekal na závěr nějakou kulišárnu a ono nic. Jediný, co bavilo, byla právě ta "knížka."

Sládci v přízni (2020) (seriál)

Celkem sranda. Víc si to ale užijete, pokud se orientujete v pivní kultuře.

Kmeny - Skinheads (2015) (epizoda)

Ale jo, dobrý. Škoda, že se nezajeli podívat ještě alespoň třeba do Brna.

Kmeny - Motorkáři (2015) (epizoda)

Deset minut snímání postav, deset minut jízda na motorce po betonovém plácku kolem dokola a zbytek povídání, jak jsou ti motorkáři hrozně drsný. Začínám uvažovat, že kmeny přestanu sledovat. Hrůza.