Shit

MSN: jo
Yahoo: ne

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 70 93
    • 15.10.2011  23:48

Velice ztuha ty tři a to jedině díky Olivii Wilde, která je fakt úplně neskutečná kočka a při každým jejím úsměvu taju a nebýt línej jako prase, tak už mám nějakou její pěknou fotečku mezi oblíbenýma herečkama, ostatní v tomhle filmu moc nestojí za řeč, výměna těl dvou naprosto rozdílných charakterů tu už byla mnohokrát a hlavně lepší a zábavnější formou.

• 15.10.2011  23:40

Hanks se nějak zvlášť nevytáh,ale zároveň to není ani žádnej propadák. Já to hlavně nebral jako nějakou hvězdnou komedii, jen jsem se chtěl pobavit u prostýho příběhu a to to splnilo. Hanks je prostě stále smypaťák a navozuje svojí přítomností takovou nenucenou pohodovou atmosféru, i když mu příběh naházel pod nohy pár klacků.

• 15.10.2011  23:35

Než jsem se rozhoupal tenhle film zhodnotit, tak už mi tu někdo vyfouk myšlenku, že to je taková směska Stalloneho filmů Rockyho a Do útoku zasazených do budoucnosti, kde mezi sebou boxujou obrovský roboti ovládaný lidma, no nevadí, čim víckrát to tu bude, tím větší pravda to bude. Každopádně mě to bavilo, bitky byly super, podporovaný byly ještě super trikama a správnejma vychytávkama, Jackman taky dobrej, i když toho moc hrát nemusel a nějakou mega cool postavu taky neměl a dětská role nebyla i přes všechnu svojí velkou aktivitu otravná, což beru za hodně velký plus. Akorát škoda, že nebyly nějaký robotí fatality, popřípadě vyloženě hustý komba úderů, ale to už bych chtěl asi moc.

• 5.10.2011  00:21
    Freerunner (2011)

Ty dvě hvězdy za ten parkour a svižnost, jinak je to píčovina a Sean Faris bere čim dál tim stupidnější scénáře.

• 1.10.2011  04:37
    Sucker Punch (2011)

Já si nemůžu pomoct, mě tahle audiovizuální bombastická akční mega paráda prostě dostala, stejně jako tehdá Snyderovo 300 a je mi jedno, že tomu místní elita nasrala.

• 1.10.2011  04:30

Carreyho průměr, komu se líbilo Lhář, lhář, tak se mu bude líbit asi i tohle. Zabaví, ale nenadchne.

• 1.10.2011  04:21
    Vřískot 4 (2011)

Vyloženě trapný, Craven to absolutně nezvlád, nejenže to je jen taková čórovačka z předchozích dílu, obzvlášť z jedničky a Craven se prostě jen opakuje, ale navíc celá zápletka je ubohá a zavěrečný rozuzlení vyloženě zhnusí. Ono už je celkem varování na začátku, kdy se Wes Craven snaží diváka nachytat pomocí filmu ve filmu a předhazuje mu stále jiný začátky, přičemž se stupidnost začátku nesnižuje, jak asi bylo zamýšleno, ale bohužel se zvyšuje.

• 1.10.2011  04:07
    Noc hrůzy (2011)

Viděl jsem ten původní film, ten byl takovej typicky osmdesátkovej, né nějak výrazně hororovej, tohle zpracování je přece jenom trošku temnější, ale i tak se není čeho bát, každopádně Farrellovi to docela sedlo, příběhově se to trochu stáčí k Disturbii, ale to je u mě spíš plus a celkově jsem se u toho bavil, i když mě to nějak neoslnilo.

• 1.10.2011  04:03
    Auta 2 (2011)

Dvojka fakt vznikat nemusela, trapná zápletka, typickej stupidní problém s rozhádáním se a udobřením se na konci atd. atd.. Oproti prvnímu dílu velice slabý a zachraňuje to částečně jen Burák, kterej je jako jedinej vtipnej.

• 1.10.2011  03:53

Naprosto zběsilej akční thriller, kterej sice po příběhový stránce moc originality ani chytrosti nepobral, za to ale Albert Duponel polovinu filmu před někym utíká sprintem nebo se snaží zdrhnout co nejnáročnějším způsobem a i když to je někdy fakt přehnaný a těžko lze předpokládat, že po pádu z 5ti metrů na auto lze okamžitě sprintovat kilometr nebo s prostřeleným ramenem se přitáhnout na větvi, ale to ve výsledku nevadí, protože to film neustále udržuje v obrovským tempu, který ještě zdůrazňuje svižná hudba a to je to hlavní, o co tady jde.

• 1.10.2011  03:45

Povedený pokračování, který je opět svižný, zábavný a panďák je prostě sympaťák, bavil jsem se téměř stejně jako u jedničky, možná i krapet víc.

• 1.10.2011  03:38
    Paul (2011)

Nebylo to špatný, ale co se týká dvojičky Pegg - Frost, tak vážně nic moc, tu a tam se jim sice povede nějakej povedenej fór, ale hlavní problém je v Paulovi, kterej prostě není téměř vůbec vtipnej a jelikož se 75% filmu odehrává s nim, tak sráží i Pegga s Frostem. Čekal jsem víc.

• 1.10.2011  03:34
    Rango (2011)

Jeden z nejnápaditějších animáků vůbec. Bavil jsem se od začátku do konce a úplně njehustší byla Nighyho kobra s rotačákem místo chřestidla a navíc perfektně Nighym namluvená.

• 1.10.2011  03:25

Nabušená řežba s perfektní atmosférou, kterou brzdí v rozletu jen to, že to je první seznamovací díl a že záporák v podobě připálennýho Weavinga není úplně to pravý, ale od druhýho dílu, pokud teda bude, očekávam náklad galaktických rozměrů.

• 1.10.2011  03:19
    Na straně osm (TV film) (2011)

Cating vysloveně našlapanej a Bill Nighy je prostě geniální v jakýkoliv roli, ae tady bohužel i on úspává hromadou dialogů, kterýma je bohužel film vyloženě přeplněnej a rozmělňujou se v nich, jak postavy, tak celej špionážní příběh, kterej kaoby pak ustupoval do pozadí.

• 1.10.2011  03:13

Nedávno tu už něco podobnýho na stejný téma bylo s Natalií Portman, tohle už je tak trochu navíc a moc mě to nebavilo, navíc Timberlaka moc nemusím. Jediný velký pozitivum je tady Mila Kunis, kterou můžu kdykoliv a kdekoliv.

• 29.9.2011  04:38
    Bratři (2004)

Stejně dobrý jako americkej remake.

• 29.9.2011  04:36

Mám docela rád komedie z 80tých - 90tých let a Take Me Home Tonight je přesně v tom stylu a mě to od začátku do konce vyhovovalo, navíc Topher Grace je docela smypaťák a Dan Fogler opět strašný hovado, prostě to bylo pohodový, nenáročný a zábavný a klidně se na to někdy kouknu znova

• 29.9.2011  04:32

Průměrnej film o americkým fotbale, kterej se snaží mít nějakou myšlenku o životě, ale ta mě bohužel minula nebo teda spíš bohudík mě minula, takže jsme si z toho odnes jenom celkem slušnej dojem ze samotnýho zápasu a úsměvnou vzpomínku na to, jak se z 33ti letých herců snaží udělat středoškoláky pomocí směšnýho vyhlazení vrásek. Jinak Kurt Russell tu je celkem neviditelnej.

• 29.9.2011  04:27

Velká nuda a Zelenou lucerničku posílám bojovat s Dardevilem o největšího sračko superhrdinu všech dob, přičemž mám dojem, že Zelenej vyhraje už jen díky tomu naprosto trapnýmu oblečku do kterýho by se nenvlík snad ani Superman a to je co říct, když polovinu života má na sobě červený spodky a líta s níma nad Amerikou.

• 29.9.2011  04:19

Vypadá to jako video sračka a bohužel první dojem neklame, sice souboje jsou celkem v pohodě, Michael Jai White s naprosto montrózní muskulaturou je tam za správnýho učitele, ale když člověk kouká, jak během pár dní z šikanovanýho ubožáčka je vyholenej potetovanej svalnatej psychopat, co tam dělá shyby, tak se i přes ty občas slušný bitky nedokáže říct nic jinýho, než že to je prostě sračka a lepší by bylo, kdyby to vydali jen jako sérii soubojů než jako film.

• 29.9.2011  04:13

Cocksucker McBride a jeho výlet s hromadou šílených sprostých hlášek, jednim nutným kouřením kvůli informacím a záchranou Zooey Deshanel před slizounským čarodějem s ručně vyzkoušeným pérem. Tohle je prostě jízda.

• 29.9.2011  04:04
    Colombiana (2011)

Průměrnej akčnák, Zoe Saldana je sice kus, ale na vražedkyni se moc nehodí a ty její mega zabijácký akce jsem jí moc nevěřil, ale ve výsledku se bylo na co dívat, Zoe se tam producíruje v těsných oblečcích a do toho tam ještě všechny řeže a zabíjí, takže ok, ale žádnej zázrak.

• 29.9.2011  04:01
    Drive (2011)

Po úvodu ve stylu Kurýra jsem čekal velkou akční jízdu, ale ve skutečnosti se film odvíjí hodně pomalu a akčních scén je pomálu, což ale ve výsledku je nakonec snad i lepší než kdyby tam byla jedna honička za druhou a to i přesto, že snímání jízdy Goslinga je tu natočený tak, že si člověk připadá, jak kdyby seděl vedle něho. A samotnej Gosling je taky perfektní, za prvé jeho postava je správně tajemná a za druhý on jí hraje naprosto dokonale. Jediný, co se mi až zas tak nezamlouvalo je, že závěr nemá moc velkej spád, ale jinak super.

• 28.8.2011  03:37

Pařba v Bangkoku není taková totální cyber smažba jako v Las Vegas, ale i tak to stojí za to a trojička Cooper, Helms a hlavně geniální debil Galifianakis to rozjížděj opět ve velkým a já se opět skvěle bavil u jejich jízdy v Asii a vůbec mi nevadilo, že se v podstatě v malý obměně odvíjí dost podobnej příběh jako v jedničce. Ono by stejně bylo jen na škodu změnit styl a zápletku.

• 28.8.2011  03:31

Dobrá komedie, která přichází s ne tak úplně ohranou zápletkou a nabušeným castingem, přičemž ale zejména Spacey měl být využitej ještě víc, protože je to naprosto skvělej hajzl, ale i tak jsem se dobře pobavil, hlavní trojka je v pohodě, každej má jinej charakter a celkem k sobě sedí a vytvářej zábavný situace. Jinak, jak jsem Anistone moc nemusel, tak teď mi přijde, že čím je starší, tím je víc sexy, já bych se od ní zneužít nechal.

• 28.8.2011  03:26

Asi jsem čekal víc než jen útěk opic ze zoo do přírody. Prostě to na mě nepůsobilo jako povstání opic, který zapříčiní úpadek lidstva, jelikož samotný povstání tu má celkem malej rozměr a ani trochu nedává přemýšlet o tom, že by si mohli podrobit celou planetu a co víc, téměř vyhladit lidstvo vyzbrojený stíhačkama nebo tankama. Jinak je ale každopádně film v pohodě, nenudí, šišlající Franco ani v roli doktora nevadí a na Freidu Pinto jsem čekal od milionáře, takže ta opavdu potěší. Ale ten hlavní úkol, kterej tenhle film měl mít - a to nastínit úpadek lidstva a vzestup opic - se podle mě nepoved úplně dotáhnout, žádný zrození planety opic se nekoná, maximálně zrození parku opic.

• 28.8.2011  03:12

Nehorázná bedna sválů Dwayne Johnson jako elitní policajt proti trošku míň nehorázný, ale pořád bedně sválů Vinu Dieslovi, to se prostě jen tak nevidí, oba jsou v neskutečný formě a jejich pěstní duel mě nechal vzpomenout na řežbu mezi Austinem a Slyem z Expendables, akorát, že tady je ve hře tak o 50-60kg svalů víc. Jinak samozřejmě i mimo Dwaynea a Vina je film extrémně akční a nadupanej a lehce se mu daj odpustit nedostatky ve scénáři.

• 28.8.2011  03:07

Podle mě na to, že to je čtvtej díl, má to jinýho režiséra a bylo potřeba obměnit několik herců, který různě proplouvali přechozíma dílama, to je fakt skvěle zábavný. Samozřejmě bych taky mohl napsat hromadu kravin o tom, jak to má občas debilní scénář, což se týká zejména postavy toho panbíčkáře a jak je támhleto blbý a táhleto stupidní, ale nevim, proč to dělat, když tahle série měla především dopřát dobrodružnou zábavu a to dělá jak málokterej film v historii a tenhle díl na to pěkně navazuje, i když se spíš řadí ke slabšímu třetímu dílu než k prvním dvoum. Jinak co bych asi vytknul je to, že krapet chybí nějaká lodní bitva nebo pompézní scéna, která by tomu dodala grády, ale jinak jsem se bavil výborně a Depp jede pořád na stejný vlně.

• 19.5.2011  15:40

Čekal jsem mnohem víc od tohohle zprvu dobře vyhlížejícího španělskýho hororu, dokonce jsem čekal asi 4 dny, kdy mi na to konečně vyjde pěkně čas někdy v klídku v noci, abych si to jó užil, ale nakonec krapet zklamání, sice nemůžu říct, že by na něm bylo něco vyloženě špatně, co by mě mlatilo do očí, ale zároveň jsem se prostě téměř nebál a celá atmosféra byla tak trochu rozmělněná, což u takovýho hororu shledávám jako docela zásadní chybu

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 70 93