Shit

Zabiják Predátorů

<< předchozí 1 2 3 4 24 48 71 94
    • 26.4.2020  18:47
    V pasti (2018)

Technicky fajn, po celou dobu si to drží fajn napětí z neznáma a Sandra Bullock si na starý kolena furt může střihnout prvorodičku, ale prostě tomu chybí hutnější atmosféra a nějaký fakt nervydrásající momenty, takže to nakonec ve výsledku vyzní trochu mdle

• 21.4.2020  23:08
    The Final Table (TV pořad) (2018)

Musím říct, že i když se mi zprvu koncept s šéfkuchaři z celyho světa v kuchařský soutěži moc nezamlouval, protože mi přišlo, že to bude až moc neosobní pro obyčejnej plebs jako jsem já, kterej si i chleba namaže na blbý straně, tak nakonec to vůbec nevadilo. Ukázalo se, že i když nás mástršéf krmí naprostou neomylností a dokonalostí šéfkuchařů, tak reálně pod tlakem to maso taky nedopečou a jejich 3 mišelin hvězdy jsou jim k hovnu. Navíc je šou tradičně napínavě sestříhaná, takže všechny jídla se dokončí vždycky v poslední vteřině a obecně vizuál, kamera, medailonky a prezentace kuchařů, porotců, i zemí je perfektní a oku lahodící, produkce se fakt vyřadila a vyzdvihla pořád o level výš. Jediný, co mi vadilo bylo, že o osudu těhle kulinářských hvězd rozhoduje třeba papouškující kopačák Lineker nebo retarda Dax Shepard, kteří mají asi zastupovat hlas plebsu, ale nejsem si jistej, jestli dokážou reálně ohodnotit provedení a kvalitu jídla.

• 11.4.2020  19:14

Další Troškovina mrzký úrovně splácávající náměty starých Českých pohádek do jednoho amatérských pytle. Opět příšerný herci, každej debil co se mihne v nějaký televizní šou je hned adeptem na Troškovýho herce a obzvlášť u Pavláska, kterýho mám jinak rád, je fakt hrozně vidět, že jediný co umí, je dělat ze sebe debila, ale to, pokud pominu Troškovy filmy, na herce fakt nestačí. Navíc mě poměrně překvapilo, že hlavní herečeka nejenom, že se nedokázala skutečně rozbrečet, ale ani to nedokázala věrohodně předstírat, přitom mně by stačil už jen fakt, že hraju v něčem takovým, zaručeně rozbrečet. Prostě plytký, amatérský a na hovno.

• 11.4.2020  13:49
    Outsider (TV seriál) (2020)

Čím víc se odkrývá zápletka a sune se to do mysteriózna, tím víc to ztrácí napětí. Kdyby to zůstalo jen u temný detektivky ve stylu True detective, jak to původně vypadalo, tak by se jednalo o další pecku na současným úspěšným serialovým poli, škoda no. Navíc závěr není vyvrcholení budovánýho příběhu, ale vysvobození, aby to nepadlo do úplných sraček.

• 10.4.2020  15:23

Na trojku dobrý, spousta akce, oblíbená hláškující dvojka, byť to tentokrát tolik nefunguje a sem tam nějakej ten cool slow motion akční záběr, ale Bayova dvojka byla přece jenom trochu jinde, chybí tomu takovej ten wow efekt a nedokáže to ze sebe vymáčknou velkolepost. Navíc zápletka a vyvrcholení je celkem trapas, nicméně sérii třetí díl rozhodně neuráží a baví to.

• 30.3.2020  00:03

Paul Walker byl přívěšek už v jedničce a sám to prostě neutáhne, Toretto chybí jak sviň a nemá to koule, navíc film je sám o sobě od první do poslední minuty průměrák, což by mi žíly netrhalo, kdyby to nebylo pokračování skvělý jedničky. Beru to spíš jako verbovačku do dalších dílů.

• 29.3.2020  19:29
    Frčíme (2020)

Za mě po dlouhý době hrozně fajn animák. Výborně tu funguje jak celý to dobrodružství, tak i hlubší myšlenka, kterou příběh nese. Možná to není na plnou palbu, ale pocitově u mě jo.

• 29.3.2020  19:20

Popravdě, asi mi to postavu Harley Quinn moc nepřiblížilo a v první půlce jsem měl spíš pocit, že to je jen pestrobarevná a přeplácaná šaškovačka Margot Robbie, která si to ale fakt užívá, to se musí nechat. Nicméně naštěstí druha půlka už snese nějaký měřítka a rozjede se slušná akční jízda, byť člověk má furt pocit, že snaha osamostatnit postavu Quinn od Jokera film trochu ochuzuje a i když tu má být Harley Quinn ta hlavní, tak pachuť nepřítomnosti Jokera na konci trochu ulpí. Na druhou stranu, bavil jsem se i tak dobře 3.5.

• 29.3.2020  16:25

Trapná taškařice, ve který ze sebe John Cena dělá kreténa a ztrapňuje se ještě víc než obvykle. Navíc děti i pro diváka nesnesitelně otravný a ve filmu se nenajde ani minuta čehokoliv originálního.

• 28.3.2020  13:33
    Bloodshot (2020)

Nabušená hi-tech akce s vysypaným Vin Dieselem, kterej pobije třičtvrtě osazenstva a dokáže si přes nanoboty v žilách složit kromě ksichtu i gatě. Chvilkama sice akci trochu podkopával takovej chcíplej soundtrack, ale závěrečný vyřízení účtů bylo správně pompezní a spravilo chuť na jedničku, respektive na slabší 4.

• 28.3.2020  11:44

Max na jedno zkouknutí, ale i kdybych těch zkouknutí měl 0, tak bych o nic zásadního nepřišel, ve výsledku jsem měl dojem, že to nesplnilo ani základní pravidlo pobavení. Jediný, co je na filmu trochu nadstandardní a zanechá dojem, je úsměv Emilie Clarke. Tradiční film pro Vánoční pohodu to fakt nebude.

• 24.3.2020  23:13
    Párty Hárd (2019)

Jen pro fajnšmekry a já asi nejsem takovej fajnšmekr, jak jsem si myslel. Navíc mi vadilo, jak to z části působilo amatérsky. Každopádně pár scén, zejména s prasackým fotříkem, je vskutku legendárních.

• 22.3.2020  10:42

Sám osobě je film solidní, dobrá atmosféra, Jesse je drsňák a i když El Camino Perníkovýho tátu nějak zásadně nerozšiřuje a spíš je to taková nalepenina na závěr seriálu, tak pro fanoušky minimálně fajn návrat. Ale sledovat Jesseho Plemonse ve flashbacích situovaných do doby seriálu, kde byl mladíček a teď je z něj starej buřt s milanem, je fakt lehce kontroverzní a navíc děsně chybí Walt a modrej perník, abych byl ochoten to připojit k seriálu.

• 21.3.2020  21:32

Nudný, pomalý a bez pointy. Na konci jsem měl pocit, že jsem vyloženě projebal čas v tom špatným slova smyslu. A i když mám Sheridana obecně v oblibě už od Mud, tak tady je to velký špatný a musel jsem se hodně přemáhat, abych mu toho Aspergra aspoň částečně uvěřil. Půl hvězdy za dudomety Any de Armas, na celou hvězdu to bylo moc rychlý.

• 21.3.2020  21:20
    Ježek Sonic (2020)

Jim Carrey ve formě, nic víc, nic míň, zbytek nestojí za řeč, ale na trojku to Jim s odřenejma ušima vytáhne, byť mu značně hází klacky pod nohy trapnej Sonic s ještě trapnějšíma hláškama

• 18.3.2020  17:49
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Pecka. Původně jsem to chtěl jen na chvíli zkusit a nakonec jsem jedním zátahem sfouknu 5 sérií. Konzistence v kvalitě všech sérií je fakt unikátní a strašně se mi líbil vývoj postav, kdy je postupně různý události přes všechny série utvářely do stavu, který pak vyvrcholil v závěrečný pátý sérii. A já osobně jsem Walterovi fandil proti všem celou dobu, fakt jsem si ho mega oblíbil.

• 18.3.2020  17:38

Je to impotentní a bez duše. Na obrazovce se mohlo odehrávat co chtělo a stejně mi to bylo buřt, protože ke mně žádná emoce nedoputovala a nehnul se mnou ani závěrečné pidi fight s Palpatinem. A ty nepovedený a unylý charaktery v čele s připochcaným Adamem Driverem, který provázejí celou touhle přísavku na filmovou legendu, do toho už pak jen pěkně sednou a vlastně tomu filmu nic neudělaj, protože není co zkazit, byť jsem teda stejně měl pocit, že kdyby do první linie spíš strčili ty důchodce z úplně původních filmů, tak by bylo líp. Za mě koukatelný, ale to je tak všechno.

• 8.2.2020  22:09

Skvěle to balancuje mezi parodií, milou vtipnou komedii a dramatem s nacistickou-židovskou tématikou a strašně se mi líbilo, jak celou tu nacistickou tématiku film posouvá s vážným ksichtem do absurdní roviny, ale nedělá to zesměšňujícím způsobem, ale zábavně. Do toho každá postava s sebou přináší něco originálního a nad celým filmem ještě ční perfektní imaginární Hitler Waititi, nikdy bych nevěřil, že zrovna on klapne jako Hitler, ale je prostě dokonalej a Jojo v podani Davise. Navíc je to i naučný, od teď už poznám žida po čuchu a vím, že Hitler měl čtvery varlata.

• 2.2.2020  10:16
    Submission (TV seriál) (2016)

1 hvězda za vysokou minutáž koz a 1 za navnadění partnerky, jinak je to ale šajze a zplaťpanbu, že není další série, každou minutu jsem cejtil, jak mi to užírá sebeúctu.

• 25.1.2020  18:45
    7 životů (2017)

Noomi Repace válí a je uvěřitelná ve všech charakterech. Žral jsem jí jako nabitou drsňačku, i jako geeka. Navíc tempo je zběsilý, akční scény našlapaný a příběh má co říct. Za mě supr, bavil jsem se.

• 19.1.2020  17:28

Ale jo beru, sice namontování na T2 a rozjetí příběhu je tak na hraně urážky, je to fakt těžká vykrádačka a na začátku má člověk pocit jako když kouká na recyklovanou a kanálem prohnanou dvojku a jako sorry, vyměnit T1000 za takovou divnou bukvici jako je Luna je vyloženě na přesdržku, navíc nejsem zrovna žádnej fanda spešl nařáchlejch vojand, přijde mi to nepřirozený, ale musím uznat, že když už to tu musí být, tak Mackenzie Davis vyloženě průser není, obzvlášť s tím jejím backgroundem, který tomu dodá trochu reálných obrysů, nicméně jako nabitej akčňák to prostě funguje dobře, jen si to člověk nesmí moc pustit k tělu a uvědomit si, že je to přímý pokračování takovýho skvostu jako je T2, i když mu to film vyloženě cpe do chřtánu po celou stopáž. Jinak návrat Lindy Hamilton fakt potěší, na ty její roky furt vypadá nesmlouvavě a u ní mi prostě sedí, když vytáhne nějakou těžkou techniku a trochu to pokropí a Arnie je klasika, toho můžu v jakýmkoliv stavu, byť je pravda, že čekání na jeho ántré bylo sakra dlouhý.

• 12.1.2020  16:41

Kvalitní postapo. Důležitý je nad konceptem příběhu během filmu moc nepřemýšlet, logika tu určitě není vymazlená k dokonalosti, lepší je si užít silnou stránku, což je tíživá atmosféra nebezpečí a nemožnosti ani na vteřinu si vydechnout a to funguje skvěle.

• 12.1.2020  11:28
    Blíženec (2019)

Svižná nabušená akce, Will Smith je sympaťák a jako akční béčko v Dieselově stylu to funguje ok. Navíc určitě stojí za pozornost omlazení, který funguje stejně dobře jako celej film, zásadní problém ale nastává v momentě, kdy si to rozdá Will sám se sebou, samo ve vší počestnosti, ale za to s nereálně plynulým a zrychlým vizuálem, což působí blbě a jinak ok bitku to pošle do prdele.

• 12.1.2020  11:13

Bigger, longer & uncut. Ale dohromady to nemá koule a švih a tak nějak to, kromě monstrózního audiovizuálu, nezanechá dojem.

• 4.1.2020  13:10
    Code 8 (2016)

Technicky supr a pro mě je to parádní pozvánka na celovečerák, byť si nejsem úplně jistej, jestli Robbie Amell si dokáže přitáhnout diváka po delší časovej úsek.

• 4.1.2020  10:59
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Na filmy jsem koukal jako malej, takže se řadím do kategorie nostalgiků, tehdy jsem to fakt žral a před seriálem jsem si chtěl obnovit vzpomínky, což jsem teda nakonec neudělal, ale ono to není ani nutný, povedený flashbacky skrz serii řeknou všechno podstatný a byla docela prdel si uvědomit, že to co jsem tehdy považoval za supr karate náklad je dneska vyloženě směšně pomalý a neohrabaný. Ostatně i tady to není žádnej karate masakr a Daniel je vyloženě chcíplej a zprvu jsem na to koukal hlavně z nostalgie, jelikož rozjezd je pomalejší, ale v momentě jak se rozjede Cobra kai a sensei začne nakládat šprtům a lůzrům, tak jsem zbytek první série vdechnul na jeden zátah. Drůhá série je pak totální ultra karate náklad. Strike first, strike hard, no mercy

• 3.1.2020  19:07
    Léto 84 (2018)

Dobrý, ale nedotažený. Osmdesátkovej feel samozřejmě super, to já rád a byť je to trochu vykrádačka Disturbie, tak mi to vůbec nevadilo a nadšenecký vyšetřování prostě bylo fajn, ale bohužel snaha o napínavou atmosféru začínala a končila s dobrým hlavním hudebním motivem, scéna většinou končila tam, kde se teprve mělo začínat a z tohohle pohledu film působí hrozně nedotaženě a rozkouskovaně. A závěrečný finále bylo vyloženě hrozný a zkazí celkovej dojem fakt ukázkově.

• 2.1.2020  12:17

Byl to mistr světa

• 2.1.2020  00:23

Je to celý takový naleštěný, včetně obsazení, Brad Pitt je řízek a pěkně se na to kouká, ale výsledek je prostě nuda a pocit, že to snad nikdy neskončí, byť je pravda, že pár scén člověka z limbu dostane a návštěva Taxe byla prostě legendární. Tentokrát to Quentin nezachránil ani dialogy, který prostě nejsou dostatečně nosný, aby utáhly celej film, platí to dvojnásob, když je brutálně nastřelená stopáž na skoro 3 hodiny

• 1.1.2020  17:46

Fantasy audiovizuál super, ale prostě nebylo komu fandit, nikdo mi nepřirost k srdci a to je pak těžký, aby to zanechalo nějakou větší stopu.

<< předchozí 1 2 3 4 24 48 71 94