Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Krimi

Recenze (2 807)

plakát

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Je to celý takový naleštěný, včetně obsazení, Brad Pitt je řízek a pěkně se na to kouká, ale výsledek je prostě nuda a pocit, že to snad nikdy neskončí, byť je pravda, že pár scén člověka z limbu dostane a návštěva Taxe byla prostě legendární. Tentokrát to Quentin nezachránil ani dialogy, který prostě nejsou dostatečně nosný, aby utáhly celej film, platí to dvojnásob, když je brutálně nastřelená stopáž na skoro 3 hodiny

plakát

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Fantasy audiovizuál super, ale prostě nebylo komu fandit, nikdo mi nepřirost k srdci a to je pak těžký, aby to zanechalo nějakou větší stopu.

plakát

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Je to blboučký a strašně přehnaný, ale baví to v rámci svých možností, nicméně potenciál postav Hobbse a Shawa to mělo větší než co se z toho nakonec vypráskalo

plakát

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Důstojný pokračování super jedničky, v podstatě takový opáčko, ale zase to baví a o to mi jde předně. Jinak Woody stále borec jak hajzl, ostatní si udrzujou standard z jedničky a jediný co trochu rozklíží oči je moment, když člověk přijde na to, že ten otesánek v partě je Abigail Breslin.

plakát

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Když je člověk správně naladěn, tak je to náklad jako jednička, ale nesmí se na to koukat víckrát, každým dalším zkouknutím ta prdel podstatně klesá

plakát

Stranger Things - Série 1 (2016) (série)

Perfektní, ten feel 80tek je úžasnej a hned na první dobrou mě to chytlo a nepustilio. Navíc casting na nerdy pokládá další kamínek do mozaiky úspěchu série, jelikož obvykle mívám zásadní problém s dětma na plátně, jelikož jsou otravný, přehrávaj a jsou nesympatický, většinou asi nějaký protekční parchanti, tady jsem celý tý enklávě fandil od první do poslední minuty a jako plus jsem si je oblíbil natolik, že jsem se na ně těšil do dalších sérií.

plakát

Rambo: Poslední krev (2019)

Dávám Slyovi 3 hvězdy jako motivaci na příště, protože za tohle by spíš zasloužil tři facky než tři hvězdy. Jak se jedná o béčko, krvavý masakry, brokarny, sekery a Slye, kterej je posledním mohykán, co mě umí vrátit do akčních 90tek, tak jihnu a jestli je jednoduchej scénář je mi v tu chvíli total buřt, protože se chci kurva bavit, ale sorry tohle bylo i na mě moc. Postupně jsem z nadšení z masakrování mexikejch šašků přecházel na priblblej úsměv, až jsme ke konci kysele šklebil jak kretén, jak mi bylo i za Slye trapně. Mrzí mě to o to víc, když si vezmu jak jednoduše se to dalo natočit, abych z toho měl roky mokrý sny jako z Rambo 4, kdyby se od půlky nezačaly vymýšlet překombinovaný bejkárny a nechalo se to jako béčko s jednoduchým přímočarým dějem.

Joker (2019)

Joker origin story zasazený do temný depresivní reality jak jen to nejvíc šlo a musím říct, že mi tohle atmosférický psycho v podání geniálního a šílenýho Phoenixe (ten musel sypat antidepresiva ke snídani, obědu i večeři) fakt sedlo. Je mi celkem buřt, že to není tolik komiksový, ty vidím poslední roky furt ve stejný formě, naopak jsem rád, že je tu pokus zase o něco novýho a těším se, že to postoupí dál a uvidíme v tomhle depresivním hábitu další vzestup Jokera.