Paity

Boží

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 58 115 172 229
    • 20.8.2017  22:56

Veliké zklamání pro mne. Kromě přehlídky nejrůznějších tvorů a stále více šílených planet (všude láva, všude poušt, všude městská zástavba). Proč pořád takové extrémy? Asi snaha zaujmout. To vše by se ještě dalo, ale dost zmatený (hlavně na začátku) příběh, zbytečně dlouhá délka filmu a především neskutečně nesympatičtí prakticky všichni hlavní protagonisté, to už se vážně nedá.

• 25.7.2016  13:31

Dávám maximální hodnocení. Proč? Jednoduše proto, že jde o páté pokračování, což většinu filmů háže do oblasti "odpad", je tam zase Arnie, hlavní nepřítel je povedený, Arnieho sekundantka mi sedí a celkově to má spád. Ani na chvilku jsem se nenudil a to je hlavní. Krásně jsem si také zavzpomínal na úvodní dva díly. Prostě paráda. Já byl spokojen.

• 25.7.2016  13:28

Tenhle dokument pouze potvrdil, co jsem si o Tesle myslel. V podstatě lidem vnutíme, aby se jim experiment jménem elektromobil líbil. Vůbec nejde o obchodní stránku, ale o módní výstřelek, na který se od začátku sází. Henry Ford, Benz i další, kteří začínali tak, že prostě museli vydělávat od začátku, se musí obracet v hrobě.

• 2.2.2016  22:45
    Priateľky (TV seriál) (2008)

Sakra na co jsem to zase přepnul. Takový shit už jsem mezi seriály dlouho neviděl.

• 2.2.2016  22:41

Pro děti stále perfektní, tvůrci přišli zase s něčím novým, takže chválím a dávám palec nahoru.

• 2.2.2016  22:33

Antonio Banderas se asi inspiroval v jedno snímku z 80. let (nebo 90., už nevímú, kde se také tancovalo, bylo to takové smyslné. Nelze mu upřít, že jako Latinos to má v těle, ale samo o sobě to na pořádný biják nestačí.

• 2.2.2016  22:31
    Hranaři (2011)

Saša Rašilov je asi dobrý herec, ale dejte mu do ruky zbraň a neuvěříte mu ani noc mezi očima.

• 2.2.2016  22:24
    Noe (2014)

Tohle nemá moc s Biblí co dělat a Russell Crowe je spíše nějaký pomatenec, co staví loďku pro všechna zvířátka.

• 2.2.2016  22:19

Natalie Portman je postupem času snad příšernější a příšernější herečka. Králova přízeň je toho podle mého důkazem.

• 2.2.2016  22:13

Abych řekl pravdu, čekal jsem toho trochu více, více sex scén, více obscénosti, více bujarého veselí. To ale bylo zpomaleno do několika pasáží a hotovo. Někdy na mě toho tlachání bylo moc.

• 2.2.2016  22:10

Po dlouhé době dobrý film z této americké éry. Hlavní postava dobře vyjukaný, postupně se ale osmělující. Brad Pitt, stejně jako řada dalších moc pěkné představení. Rozhodně stojí tento film za vidění.

• 2.2.2016  21:58

Řekl bych, že jde o jeden z nejlepších dokumentů o Hirošimě, jaké jsem viděl. Britové toto opravdu dokonale umí. Řekl bych, že lépe, než klasické filmy.

• 2.2.2016  21:57
    Ruský dům (1990)

Jeden ze zapomenutých filmů ctihodného pána. Osobně mi ten film přišel prázdný, byla tam sice jako by zápletka, agenti, KGB atd., ale bylo toho málo nebo špatným způsobem podáno.

• 2.2.2016  21:06

Jako fanda WoT nemůžu jinak. Celkově ale málo soubojů tanků, čekal jsem něco velkolepějšího. Dost často se tam ale žvaní a málo jezdí v tanku.

• 2.2.2016  21:05

Chris Pine byl opravdu slaboučký, ten film sám o sobě je o prdu a ještě k tomu neherec v hlavní roli. Děs.

• 2.2.2016  20:58

Nicolas Cage když byl ještě ucho, ale točil alespoň filmy, které byly na tři hvězdy. Na jako po roce 2005, kdy co snímek, to šílenost.

• 2.2.2016  20:57
    P.K. (2014)

Byly tam nějaké momenty, které byly opravdu vtipné, i ten námět sám o sobě je originální. Líbí se mi, jak si tam dělají srandu z náboženství a v mnohém uhodili hřebíček na hlavičku, ale je to prostě indické a tak to celkově na více než tři hvězdy není.

• 2.2.2016  20:50

Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger v jednom filmu? Tohle se nedá přehlédnout. Tohle se musí vidět a překvapení: Je to moc dobré! Zábava, akce a Arnie, který mluví německy, co více si přát. Čest mega legendám!

• 2.2.2016  20:07

Bradley Cooper sice dobré, ale bylo to takové nějaké utahané, utrápené, chyběla mi tam akce. Což u válečného filmu je absence s velikým A.

• 2.2.2016  19:30

Oliver Stone není v pořádku a potvrdil to tímto "dílkem". Řadu věcí si domýšlí nebo s nimi účelově manipuluje. Jeho ultralevicové smýšlení je více než patrné.

• 1.2.2016  23:47
    The Gambler (2014)

Skutečně mám slabost pro filmy s Markem Wahlbergem a tak dám tři hvězdy. Bohužel pro jeho ne velké fandy už to tak slavné asi nebude. Není to jeho hraním, ale jednoduše scénář naprosto opomíjí nějakým způsobem vysvětlit, proč je hlavní postava naprostý idiot, kterému je vše jedno a proč je to vlastně geniální hráč, který perfektně hraje oko a vyhraje 4 hry z 5 a přesto je v dluzích, odmítá si nechat pomoci od rodiny atd atd. Nerealistické až příliš a pro mě nakonec zklamání.

• 1.2.2016  23:41

Já ani nevím, za co dávám ty tři hvězdy. Snad proto, že to je obrazově dobře natočené. Celkově ale na mě dýchl duch Milionáře z chatrče a byl to pěkný závan puchu. Indové opět nehrají, připomínají statisty, vše pak skončí v jedné minutě. Blil bych velebnosti.

• 31.1.2016  23:30

Vážně se nebím říci, že je to stejně dobré, jako první film z devadesátých. Ano, jsou starší a není to originální, ale mě vyloženě šokovalo, že to není nastavovaná kaše, což se u podobných snímků stává prakticky pokaždé. Musíte se oprostit od toho, že je to vlastně celé šílená ptákovina. Když si to totiž rozložíte na jednotlivé scénky, budete se velmi dobře (i když přiznávám, že trochu hodně pubertálně) bavit.

• 31.1.2016  11:37

Jako fanda Christiana Bala jsem zpozorněl. Celkově mi ten film ale nepřipadal jako nějaký extra. Ano, je ot drsné, vypadá to skutečně, ale pořád se nemohu zbavit dojmu, že tomu něco chybělo. Možná drsnější protivníci.

• 31.1.2016  11:33

Osobně mi to jako nějaké mysteriózní nepřišlo. Hlavní hrdinka pak vyloženě otravná nána, která se snažila o herectví, ale ani jednou ji to nevyšlo.

• 31.1.2016  11:32

Tři hvězdy v podstatě za námět a představu, že opravdu někteří by pro takový systém společnosti zvedli ruku. Je tam také krásně vidět, jak by někteří byli proti, hned jak by se očista týkala také jich samotných.

• 31.1.2016  11:31
    Riddick (2013)

Až na ten konec jsem se královsky bavil a film mi poskytl přesně to, co jsem od něj chtěl. Perfektní představení Vina Diesela.

• 30.1.2016  11:55

Kdyby nebylo toho otravy, který chtěl pořád dokázat, že má na to být poldou, dám i tři hvězdy. Na opakování, natož zařazení do filmotéky to však rozhodně není.

• 29.1.2016  11:39
    Carrie (1976)

Beru tenhle snímek jako začátek nějakého kultu pro vyznavače hororů. Jinak si o tom myslím své. Ovšem za tu tíživou atmosféru těchle bijáků z let sedmdesátých dávám hvězdu navíc.

• 29.1.2016  11:38
    Mystery Men (1999)

A další ptákovina v podání Bena Stillera je tu. Mystery man by se také mohl jmenovat Pitomec man a slušelo by mu to více.

<< předchozí 1 2 3 4 58 115 172 229