Paity

Boží

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 59 116 174 231
    • 17.3.2021  16:01

Hlavní postavy nesympatické, ale těžko uvěřitelný i hlavní padouch kdysi na blízkém východě, který je obklopen jen samými bělochy bodyguardy... příběh natahován úplně zbytečně a vlastně celý neskutečně zamotaný, že z toho začnete zívat. Abych se u akčního filmu tak nudil, to se dlouho nestalo.

• 24.8.2020  02:32

Dávám tomu tři hvězdy za originální námět, dávám tomu tři hvězdy za to, že se na to dalo koukat, mělo to spád. Scénář ale chabý, dvojice hlavních "hrdinů" hodně nesourodá a nešlo jim to.

• 23.8.2020  01:36
    Čtyři z tanku a pes (TV seriál) (1966)

Kdo by neznal tuto socialistickou seriálovou zábavu. Respekt ke všem, kteří to tehdy natočili. Umím si představit, jak to muselo působit v nabídce tehdejšího tv programu. Palec nahoru.

• 23.8.2020  01:34

Tak dalo se na to koukat, ne že ne, i když herci moc sympatičtí nejsou. Ale námět i provedení stále slušné.

• 21.8.2020  15:17
    Malabimba (1979)

Horor a pornografický? Ty kráso, já tam tedy neviděl ani jedno. Pár erotických, ale hodně málo odvážných scén tam bylo, ale proboha, kdo to tam řadí...

• 21.8.2020  15:16

Je neuvěřitelné vidět všechny v těch účesech na slušňáky a pak sledovat, jak jsou tam dámy nahoře bez. Hodně odvážné na rok 1960!

• 21.8.2020  15:14

Tak do pornografie bych to nezařadil, řekl bych, že na dobu vzniku málo odvážné.

• 21.8.2020  15:14

No spíše taková erotická komedie. Ale na ty léta, ve kterých to bylo natočeno...proč ne.

• 21.8.2020  15:13

Řekl bych, že podle dam je vidět, že to točilo v německy mluvící zemi. Brunetka ještě jde, ale že by si escortem vydělávalo ta blonďatá, která viděla líčení z rychlíku...? Každopádně ničím zajímavé, toto už tady bylo a bude tolikrát...

• 21.8.2020  11:50
    Mrakodrap (2018)

Tohle bylo slabé. Už od začátku jsem věděl, že ty stupidní obrazovky v kouli budou sloužit k souboji na konci, kde se bude Dwayne se záporáky překvapovat, kdo není a je real. Na jedno pokoukání to je, více ani omylem.

• 5.3.2020  13:20

Dal jsem tomu 4* kvůli hercům v hlavních rolích, jinak bych jednu ubral. Chybí tomu trochu sruzimitelnější jazyk. Je mi jasné, že to není jako počítat korále, ale stejně se měli tvůrci pokusit ještě více věci pro diváka zjednodušit. Na to, že film se každou chvíli zastavil a něco se vysvětlovalo (nic proti), tak mi zcela chyběl finální moment, kdy došlo skutečně na krizi. Jako by to přicházelo pozvolna, přitom si moc dobře pamatuji, že to byl spíše šok. I tak moc dobře udělané a doporučuji ke shlédnutí.

• 4.3.2020  12:18

Typicaká 3,5 hvězdová jednohubka. Nakonec jsem dal 4 za to, že jsem viděl trochu něco jiného, než je obvyklé v těchto survival snímcích, co se více podobalo realitě. Jinak samozřejmě Daniel Radcliffe nezklamal a je pořád stejně nesnesitelný a nesympatický.

• 26.2.2020  17:01
    Neříkejte mé matce... (TV seriál) (2006)

Spíše je to cestovatelské záležitost, než nějaký dokument do hloubky. Trochu krátká stopáž na něco takového, ale buďme rádi alespoň za to. Hlavní protagonista je sympaťák. Škoda, že se třeba po letech nevrátí tam, kde byl.

• 23.1.2020  17:31
    Déšť (TV seriál) (2018)

Škoda, že tvůrce nenapadlo, že by třeba do seriálu obsadili někoho sympatického. Resp. jeden takový, Mikkel, se tam našel, ale to je vše. Řada z hlavních postava vypadá, že buď prodělala lobotomii, nebo by ji potřebovali. Spousta věcí nedává smysl, jako když ségra nemůže celoou sérii sáhnout na bratra kvůli nákaze, aby ho pak zvedla na postel a objala, wow. Atmosféru to mělo, bohužel vše zabíjí moralizování hlavní slečinky, nevděčnost jejího zparchantělého bratra a herci jako takoví. Zvláště ta bloncka a ten kudrnáč, ti se povedli...

• 12.11.2019  12:47
    Jsem matka (2019)

Zhruba čtvrté sci-fi z Netflixu, co jsem viděl a musím konstatovat následující zjištění. 1) Nečekejte od Netflixu nějaké významnější bojové scény 2) Do vesmíru jako takového se vůbec nepouští 3) Většinou se jedná o konverzační sci-fi drama 4) Očekávejte, že hlavní postava je něčím uvedena od začátku v omyl, aby se pak na konci vše převrátilo 5) Ve filmu se vždy dotknou nějak rasové multikulti (bílá žena, černý můž; bílá žena, černé dítě; hispánec, běloška; lidstvo, geneticky upravený člověk) se stále stejným poselstvím, že jsme si všichni rovni a že rozmanitost je to nejlepší co nás může potkat.

• 11.11.2019  13:14

Typická Netflixovina, námět zajímavý, první polovina filmi fajn, ale pak to jde totálně do kytek. Opě promarněná příležitost.

• 11.11.2019  01:13
    The Titan (2018)

Třetí sci-fi, co jsem od Netflixu viděl a opět se na to sotva dalo koukat. Sakra takové peníze vydělávají a na sci-fi brutálně šetří, no jo no, oni totiž vizuální efekty něco stojí. Takže Netflix nechal vzniknout novému žánru, kterým je konverzační sci-fi. Rozhodně nedoporučuji.

• 9.11.2019  22:45
    Extinction (2018)

Přesně jak píše na začátku sniper18, Netflix pro mě v oblasti sci-fi špatné špatné. Nevím, zda nešetří na nákladech, ale už to není první sci-fi, které bylo v podstatě jen konverzační nebo max 5 osob v akci. Takto si sci-fi apokalypsu tedy nepředstavuji plus onen hispánec v hlavní roli, ne, toto nefunguje.

• 10.10.2019  12:44
    Mlha války (2003)

Čtvrtá hvězda jen za tu otevřenost k některým otázkám, jinak filmařsky nic extra. Především podivné přeskakování v některých událostech, které mi přišlo značně nelogické. Například část k jeho působení ve Fordu, které bylo pro dokument vlastně naprosto bezcenné. Jako celkový pohled do určité části historie přesto perfektní, především krize na Kubě.

• 8.10.2019  13:17
    Bělyj tigr (2012)

Tři hvězdy jen v podstatě za to, že zvuky výstřelů byly autentické a také to, že konec nebyl patos. To by se Amíkům nestalo, takže palec nahoru. Jinak to bylo takové... hlavní hrdina nesympatický až na půdu, příběhově slabé, řada věcí nevysvětlena a tankista co mluví s tanky, jako to už je moc. Více hvězd prostě těžko.

• 3.10.2019  15:03
    Catch .44 (2011)

Přišlo mi, že si tady někdo chtěl zopakovat Pulp Fiction, ale vůbec to nefunguje. Bruce Willis tragický, stejně jako ty holky. Jedinný kdo snese přísnější měřítko tak je Forest Whitaker.

• 22.9.2019  15:23

Taková typická kvalitní jednohubka pro děcka a rodiče. Mohlo to být o deset, patnáct minut kratší, ale jinak některé vtipy povedené. Čtyři hvězdy také za to, že to není jen LEGO. Opakovat ale určitě nebudu.

• 8.4.2019  16:15

Sice Private, ale nestačí to na více než jednu hvězdu.

• 8.4.2019  15:59

Už je poznat, že sedmička prostě ztrácí, z předchozích dílů si nevzala snad nuic pozitivního.

• 8.4.2019  15:58
    Confessions (1992)

Nezajímaváý 90kový XXX film.

• 8.4.2019  15:58

Tera Patrick bohužel nestačí na to, aby to bylo koukatelné.

• 8.4.2019  15:57

Nic proti 80kovým XXX, ale tohle bylo zbytečně natahované.

• 8.4.2019  15:56

Kdo má rád vyvinutější dámy, nebude rozhodně zklamán. Příběh stejně nikoho nezajímá.

• 8.4.2019  15:56

Čtyřka oproti předchozím dvěma dílům moc povedená podívaná.

• 8.4.2019  15:56

Nevím proč je to pod "erotikou", skoro ji tam nenajdete.

<< předchozí 1 2 3 4 59 116 174 231