Paity

Boží

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 59 116 174 231
    • 5.3.2020  13:20

Dal jsem tomu 4* kvůli hercům v hlavních rolích, jinak bych jednu ubral. Chybí tomu trochu sruzimitelnější jazyk. Je mi jasné, že to není jako počítat korále, ale stejně se měli tvůrci pokusit ještě více věci pro diváka zjednodušit. Na to, že film se každou chvíli zastavil a něco se vysvětlovalo (nic proti), tak mi zcela chyběl finální moment, kdy došlo skutečně na krizi. Jako by to přicházelo pozvolna, přitom si moc dobře pamatuji, že to byl spíše šok. I tak moc dobře udělané a doporučuji ke shlédnutí.

• 4.3.2020  12:18

Typicaká 3,5 hvězdová jednohubka. Nakonec jsem dal 4 za to, že jsem viděl trochu něco jiného, než je obvyklé v těchto survival snímcích, co se více podobalo realitě. Jinak samozřejmě Daniel Radcliffe nezklamal a je pořád stejně nesnesitelný a nesympatický.

• 26.2.2020  17:01
    Neříkejte mé matce... (TV seriál) (2006)

Spíše je to cestovatelské záležitost, než nějaký dokument do hloubky. Trochu krátká stopáž na něco takového, ale buďme rádi alespoň za to. Hlavní protagonista je sympaťák. Škoda, že se třeba po letech nevrátí tam, kde byl.

• 23.1.2020  17:31
    Déšť (TV seriál) (2018)

Škoda, že tvůrce nenapadlo, že by třeba do seriálu obsadili někoho sympatického. Resp. jeden takový, Mikkel, se tam našel, ale to je vše. Řada z hlavních postava vypadá, že buď prodělala lobotomii, nebo by ji potřebovali. Spousta věcí nedává smysl, jako když ségra nemůže celoou sérii sáhnout na bratra kvůli nákaze, aby ho pak zvedla na postel a objala, wow. Atmosféru to mělo, bohužel vše zabíjí moralizování hlavní slečinky, nevděčnost jejího zparchantělého bratra a herci jako takoví. Zvláště ta bloncka a ten kudrnáč, ti se povedli...

• 12.11.2019  12:47
    Jsem matka (2019)

Zhruba čtvrté sci-fi z Netflixu, co jsem viděl a musím konstatovat následující zjištění. 1) Nečekejte od Netflixu nějaké významnější bojové scény 2) Do vesmíru jako takového se vůbec nepouští 3) Většinou se jedná o konverzační sci-fi drama 4) Očekávejte, že hlavní postava je něčím uvedena od začátku v omyl, aby se pak na konci vše převrátilo 5) Ve filmu se vždy dotknou nějak rasové multikulti (bílá žena, černý můž; bílá žena, černé dítě; hispánec, běloška; lidstvo, geneticky upravený člověk) se stále stejným poselstvím, že jsme si všichni rovni a že rozmanitost je to nejlepší co nás může potkat.

• 11.11.2019  13:14

Typická Netflixovina, námět zajímavý, první polovina filmi fajn, ale pak to jde totálně do kytek. Opě promarněná příležitost.

• 11.11.2019  01:13
    The Titan (2018)

Třetí sci-fi, co jsem od Netflixu viděl a opět se na to sotva dalo koukat. Sakra takové peníze vydělávají a na sci-fi brutálně šetří, no jo no, oni totiž vizuální efekty něco stojí. Takže Netflix nechal vzniknout novému žánru, kterým je konverzační sci-fi. Rozhodně nedoporučuji.

• 9.11.2019  22:45
    Extinction (2018)

Přesně jak píše na začátku sniper18, Netflix pro mě v oblasti sci-fi špatné špatné. Nevím, zda nešetří na nákladech, ale už to není první sci-fi, které bylo v podstatě jen konverzační nebo max 5 osob v akci. Takto si sci-fi apokalypsu tedy nepředstavuji plus onen hispánec v hlavní roli, ne, toto nefunguje.

• 10.10.2019  12:44
    Mlha války (2003)

Čtvrtá hvězda jen za tu otevřenost k některým otázkám, jinak filmařsky nic extra. Především podivné přeskakování v některých událostech, které mi přišlo značně nelogické. Například část k jeho působení ve Fordu, které bylo pro dokument vlastně naprosto bezcenné. Jako celkový pohled do určité části historie přesto perfektní, především krize na Kubě.

• 8.10.2019  13:17
    Bělyj tigr (2012)

Tři hvězdy jen v podstatě za to, že zvuky výstřelů byly autentické a také to, že konec nebyl patos. To by se Amíkům nestalo, takže palec nahoru. Jinak to bylo takové... hlavní hrdina nesympatický až na půdu, příběhově slabé, řada věcí nevysvětlena a tankista co mluví s tanky, jako to už je moc. Více hvězd prostě těžko.

• 3.10.2019  15:03
    Catch .44 (2011)

Přišlo mi, že si tady někdo chtěl zopakovat Pulp Fiction, ale vůbec to nefunguje. Bruce Willis tragický, stejně jako ty holky. Jedinný kdo snese přísnější měřítko tak je Forest Whitaker.

• 22.9.2019  15:23

Taková typická kvalitní jednohubka pro děcka a rodiče. Mohlo to být o deset, patnáct minut kratší, ale jinak některé vtipy povedené. Čtyři hvězdy také za to, že to není jen LEGO. Opakovat ale určitě nebudu.

• 8.4.2019  16:15

Sice Private, ale nestačí to na více než jednu hvězdu.

• 8.4.2019  15:59

Už je poznat, že sedmička prostě ztrácí, z předchozích dílů si nevzala snad nuic pozitivního.

• 8.4.2019  15:58
    Confessions (1992)

Nezajímaváý 90kový XXX film.

• 8.4.2019  15:58

Tera Patrick bohužel nestačí na to, aby to bylo koukatelné.

• 8.4.2019  15:57

Nic proti 80kovým XXX, ale tohle bylo zbytečně natahované.

• 8.4.2019  15:56

Kdo má rád vyvinutější dámy, nebude rozhodně zklamán. Příběh stejně nikoho nezajímá.

• 8.4.2019  15:56

Čtyřka oproti předchozím dvěma dílům moc povedená podívaná.

• 8.4.2019  15:56

Nevím proč je to pod "erotikou", skoro ji tam nenajdete.

• 8.4.2019  15:55
    Nurses (1999)

Trochu profláknutý motiv, nemocnice, sestřičky.

• 8.4.2019  15:55

Annie Cruz, to tedy ano. Její fandové budou spokojeni.

• 8.4.2019  15:54
    Casanova (1993)

Klasika v žánru, naprosto 100procentní 90tkové XXX.

• 8.4.2019  15:53
    Bibi a Tina (TV seriál) (2004)

Děcka asi zabaví, některé příběhy takové hloupoučké, ale beru.

• 8.4.2019  15:52

To je tak absurdní až si to tu jednu hvězdu zaslouží. Dá se říci, že filmaři se nebojí ničeho.

• 8.4.2019  15:52

Toto by se hodilo na seriál. Tolik otázek, na které by se dalo odpovědět, wow. Můj šálek čaje navíc s BP v hlavní roli.

• 8.4.2019  15:51

Tak Jenna Jameson to zachraňuje, o tom žádná. Pak ale nic...

• 8.4.2019  15:50

Podle hodnocení budu asi výjimka, ale na BL39 není nic extra, kvůli čemu bych měla dávat více než dvě hvězdy.

• 8.4.2019  15:49
    Géniové designu (TV seriál) (2009)

Kdo má rád design, nebo prostě kdo si to chce doma udělat hezké, měl by si to pustit.

• 8.4.2019  15:49
    Lovci realit (TV pořad) (1999)

Mě tyto "reality" show baví, baví mě koukat se na různé stavební styly a stejně tak i interiér. Zábavné.

<< předchozí 1 2 3 4 59 116 174 231