Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný

Recenze (6 914)

plakát

Kde peníze pomáhají (2002) (TV pořad)

Je to určitě správné nejen vybírat peníze na nějakou správnou činnost, ale také se podívat a udělat tak vlastně takové proto, na co peníze šly a jak pomohly. Jen ta forma je děsná a od takových Američanů bychom se v tomto ještě měli hodně co učit.

Obřezané (2011)

Je to vlastně strašně nechutné a pro nás nepředstavitelné, v části Keni však běžné. Ani si nemumím představit, jak musí ty holky trpět. Strašné. Ale je určitě dobře, že se o tom mluví, protože řekněme si to, kdo o tom třeba před 30 let věděl?

plakát

Čertova nevěsta (1975) (TV film)

Dvě hvězdičky za Oldu Víznera, který je mým oblíbeným hercem. Pohádka je jinak sama o sobě takovým lehčím podprůměrem.

Špióni jako my (1985)

Neskutená dvojice komiků Chevy Chase a Dan Aykroyd se dala dohromady, aby si zkusila společně zahrát v jedné bláznivé komedii. Příběh je samozřejmě více méně béčkový, ale o to nejde. Pro mě osobně bylo velikým a milým překvapením jak si navzájem vyhověli a doplňovali se před kamerou.

Lazebník sibiřský (1998)

Naprostá klasika, kterou svým osobitým vystupováním ozvláštní jakoby nepřístupná Julia Ormond. Tohle by měl vidět každý, i když se to třeba každému nebude líbit.

plakát

Panství Downton (2010) (TV seriál)

Příliš neholduji této historické epoše, ani mi to příběhově nic moc neříká. Proto dávám dvě hvězdy.

plakát

Divoký Karibik (2007) (TV seriál)

Divoký Karibik vás sice ničím extra neobohatí, ale také vás rozhodně nezklame. Těšte se na velikou exotiku.

plakát

Hitlerovi válečníci (1998) (TV seriál)

Už jsem viděl lepší dokumentární seriály. Holt Američané a Britové umí paradoxně lépe rozebrat tématiku druhé světové války než Němci.

plakát

Utajená moře (2011) (TV seriál)

Kdo by to byl řekl, co všechno se tam skrývá. Každý by jel do Karibiku, nebo na korálový útes někam k Austrálii a ono přitom stačí plout k britským břehům.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Snad po Přepadení v Pacifiku nejlepší film Stevena Seagala. Tohle má spád, akce nechybí, stejně jako nejrůznější poranění Seagalových protivníků.