Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný

Recenze (6 914)

plakát

Česká hlava 2009 (2009) (TV pořad)

Dle mého naprosto zbytečná záležitost. Snad jen pár zajímavých informací člověk pochytí, celebrity bych ale úplně vynechal.

Díra (2009)

Lehce béčková záležitost, která ale snad na jedno podívání vyloženě neurazí. Že byste si ale potom říkali, to je super, tak to nečekejte.

plakát

Mezi zvířátky (2004) (TV seriál)

Určeno v podstatě výhradně pro děti z města, které v životě nezahlédli ani slepici nebo ovci.

Zkus mě rozesmát (2011)

Tohle se tedy vůbec nepovedlo. Adam Sandler a Jennifer Aniston jsou naprosto rozdílní a vůbec se nedoplňují, což je u podobné "párové" komedie poměrně zásadní.

plakát

Příhody Pižly Mžika (2003) (TV seriál)

Vyloženě mě rozčiluje to počítačové 3D provedení. Jinak nemám příběhově až tak něco co vytknout. Děti by to mohlo byit, ale to umělé počítačové provedení dělá z pohádky jen dobrý klip vhodný na umístění na youtube.com.

plakát

Hubínci (2001) (TV seriál)

Austrálie prostě není mou filmovou zemí zaslíbenou. Co tam vnikne, tak házím mezi Odpad!ky. Nejinak tomu je právě u Hubínků.

plakát

Dougie (2006) (TV seriál)

Není to bůh ví jaké animované dílo, ale třeba se to dětem líbí. A spíše bych tipoval, že tomu tak je, takže to nebudu úplně schazovat.

plakát

16 a těhotná (2009) (TV pořad)

Čekám, kdy MTV natočí tři piercingy v bradace nebo 15 a obří přirození.

Prodloužený čas (1984)

Řekl bych velmi melancholické pomyslné loučení s jedním z našich nejlepších herců, kterým bezesporu Miloš Kopecký byl. Pokročilý věk na něm byl vidět, stále však předváděl své umění v celé své šíři.

plakát

Já a moje rodina (2008) (TV seriál)

Pro malé děti asi užitečné, seznámí je se zvířaty, což je určitě prospěšné. Více podobných seriálových věcí.