Tým zabijáků (2019)

Tohle bylo skoro typicky netflixovsky slabé. Scénář o ničem, herci nevýrazní, hlavní "hrdina" ufňukánek. Nic pro mne.

V měsíčním světle (2019)

Typická Netflixovina, námět zajímavý, první polovina filmi fajn, ale pak to jde totálně do kytek. Opě promarněná příležitost.

6 underground: Tajné operace (2019) odpad!

Hlavní postavy nesympatické, ale těžko uvěřitelný i hlavní padouch kdysi na blízkém východě, který je obklopen jen samými bělochy bodyguardy... příběh natahován úplně zbytečně a vlastně celý neskutečně zamotaný, že z toho začnete zívat. Abych se u akčního filmu tak nudil, to se dlouho nestalo.

Déšť (2018) (seriál)

Škoda, že tvůrce nenapadlo, že by třeba do seriálu obsadili někoho sympatického. Resp. jeden takový, Mikkel, se tam našel, ale to je vše. Řada z hlavních postava vypadá, že buď prodělala lobotomii, nebo by ji potřebovali. Spousta věcí nedává smysl, jako když ségra nemůže celoou sérii sáhnout na bratra kvůli nákaze, aby ho pak zvedla na postel a objala, wow. Atmosféru to mělo, bohužel vše zabíjí moralizování hlavní slečinky, nevděčnost jejího zparchantělého bratra a herci jako takoví. Zvláště ta bloncka a ten kudrnáč, ti se povedli...

Extinction (2018)

Přesně jak píše na začátku sniper18, Netflix pro mě v oblasti sci-fi špatné špatné. Nevím, zda nešetří na nákladech, ale už to není první sci-fi, které bylo v podstatě jen konverzační nebo max 5 osob v akci. Takto si sci-fi apokalypsu tedy nepředstavuji plus onen hispánec v hlavní roli, ne, toto nefunguje.

Mrakodrap (2018)

Tohle bylo slabé. Už od začátku jsem věděl, že ty stupidní obrazovky v kouli budou sloužit k souboji na konci, kde se bude Dwayne se záporáky překvapovat, kdo není a je real. Na jedno pokoukání to je, více ani omylem.

Predátor: Evoluce (2018)

Evoluce je ukázka toho, jak je možné totálně zadrbat akční sci-fi legendární potvoru. Kdybych měl vypsat, co vše je na tomto snímku špatně, bylo by to na několik stran A4. Tvůrce asi ujížděl na koksu a producent si k tomu dal ještě heroin. Chce se mi zvracet. Tohle do mé filmotéky nesmí nikdy vstoupit. Zlatá dvojka i Predátoři. Jednička se obrací v hrobu...

Rampage Ničitelé (2018)

Dobrá zpráva je, že Dwayne Johnson už se začíná pomalu učit skutečně hrát. Za to a za efekty "mazlíčků"dávám tři hvězdy. Jinak je to samozřejmě jednohubka na dlouhé podzimní večery.

The Titan (2018)

Třetí sci-fi, co jsem od Netflixu viděl a opět se na to sotva dalo koukat. Sakra takové peníze vydělávají a na sci-fi brutálně šetří, no jo no, oni totiž vizuální efekty něco stojí. Takže Netflix nechal vzniknout novému žánru, kterým je konverzační sci-fi. Rozhodně nedoporučuji.

Pěkně blbě (2017)

Film je absolutně o ničem. Jako jednohubka, když venku lije a vy se chcete něco dozvědět o Pákistánu, tak možná. Ale jestli je tohle komedie, tak já jsem Brad Pitt a můj otec Kim-Čong-Un. Vtipného tam nebylo snad vůbec nic. Kumail ještě docela sympaťák, ale hlavní ženská role bez špetky charismatu po celou dobu filmu. Příběh téměř nula.