11/9 (2002) (TV film)

Takový lepší průměr mezi dokumenty, které nějakým způsobem popisují události 11. září 2001.

Fahrenheit 9/11 (2004)

Samozřejmě, že je to kontroverzní a samozřejmě, že spoustu věcí tomu můžeme vytknout, ale Michael Moore si nehrál na žádného extra vědátora, prostě psojil některé informace umělě, ale to vůbec nevadí,

The Making of 'Heat' (2005)

Heat sám o sobě velmi dobrý film, který mohu jen a jen doporučit. Není tedy důvod nevychutnat si tuto fanouškovskou třešničku na dortu.

Al Pacino versus Robert de Niro (2008) (TV film)

Samozřejmě, že se nedá do 50 minut nacpat filmografie Al Pacina a Roberta De Nira. Tvůrci se o to přesto pokusili a já myslím, že příliš neuspěli.

Spáči (1996)

Tenhle film asi na hodně z nás velmi silně zapůsobí. Možná hlavně proto, že asi nikdo z nás by takhle nechtěl skončit a také proto, že jde o děti. Rozhodně ale doporučuji.

15 minut (2001)

V podstatě tři hvězdy jen kvůli Karlu Rodenovi, který si tím pomyslně otevřel cestu do Hollywoodu, jak jen je to pro východoevropana možné.

Příběh žraloka (2004)

Takový nějaký pokus o Nema jinak. Vyšel z toho ale spíše polohudební animovaný rodinný guláš, který ani příliš nepobaví.

Králiček Felix (2005)

No fuj, kdo se nestyděl tohle nakreslit a poslat do světa? Už nikdy více.