For Members Only (1960)

Je neuvěřitelné vidět všechny v těch účesech na slušňáky a pak sledovat, jak jsou tam dámy nahoře bez. Hodně odvážné na rok 1960!

Peccato di Lola, Il (1985)

Tak do pornografie bych to nezařadil, řekl bych, že na dobu vzniku málo odvážné.

Tag und Nacht (2010)

Řekl bych, že podle dam je vidět, že to točilo v německy mluvící zemi. Brunetka ještě jde, ale že by si escortem vydělávalo ta blonďatá, která viděla líčení z rychlíku...? Každopádně ničím zajímavé, toto už tady bylo a bude tolikrát...

Mrakodrap (2018)

Tohle bylo slabé. Už od začátku jsem věděl, že ty stupidní obrazovky v kouli budou sloužit k souboji na konci, kde se bude Dwayne se záporáky překvapovat, kdo není a je real. Na jedno pokoukání to je, více ani omylem.

Sázka na nejistotu (2015)

Dal jsem tomu 4* kvůli hercům v hlavních rolích, jinak bych jednu ubral. Chybí tomu trochu sruzimitelnější jazyk. Je mi jasné, že to není jako počítat korále, ale stejně se měli tvůrci pokusit ještě více věci pro diváka zjednodušit. Na to, že film se každou chvíli zastavil a něco se vysvětlovalo (nic proti), tak mi zcela chyběl finální moment, kdy došlo skutečně na krizi. Jako by to přicházelo pozvolna, přitom si moc dobře pamatuji, že to byl spíše šok. I tak moc dobře udělané a doporučuji ke shlédnutí.

Ztracen v džungli (2017)

Typicaká 3,5 hvězdová jednohubka. Nakonec jsem dal 4 za to, že jsem viděl trochu něco jiného, než je obvyklé v těchto survival snímcích, co se více podobalo realitě. Jinak samozřejmě Daniel Radcliffe nezklamal a je pořád stejně nesnesitelný a nesympatický.

Neříkejte mé matce... (2006) (seriál)

Spíše je to cestovatelské záležitost, než nějaký dokument do hloubky. Trochu krátká stopáž na něco takového, ale buďme rádi alespoň za to. Hlavní protagonista je sympaťák. Škoda, že se třeba po letech nevrátí tam, kde byl.

Déšť (2018) (seriál)

Škoda, že tvůrce nenapadlo, že by třeba do seriálu obsadili někoho sympatického. Resp. jeden takový, Mikkel, se tam našel, ale to je vše. Řada z hlavních postava vypadá, že buď prodělala lobotomii, nebo by ji potřebovali. Spousta věcí nedává smysl, jako když ségra nemůže celoou sérii sáhnout na bratra kvůli nákaze, aby ho pak zvedla na postel a objala, wow. Atmosféru to mělo, bohužel vše zabíjí moralizování hlavní slečinky, nevděčnost jejího zparchantělého bratra a herci jako takoví. Zvláště ta bloncka a ten kudrnáč, ti se povedli...

Jsem matka (2019)

Zhruba čtvrté sci-fi z Netflixu, co jsem viděl a musím konstatovat následující zjištění. 1) Nečekejte od Netflixu nějaké významnější bojové scény 2) Do vesmíru jako takového se vůbec nepouští 3) Většinou se jedná o konverzační sci-fi drama 4) Očekávejte, že hlavní postava je něčím uvedena od začátku v omyl, aby se pak na konci vše převrátilo 5) Ve filmu se vždy dotknou nějak rasové multikulti (bílá žena, černý můž; bílá žena, černé dítě; hispánec, běloška; lidstvo, geneticky upravený člověk) se stále stejným poselstvím, že jsme si všichni rovni a že rozmanitost je to nejlepší co nás může potkat.