Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný

Recenze (6 914)

plakát

13. komnata - 13. komnata Karla Weinlicha (2006) (epizoda)

Režisér Karel Weinlich je sice rešisér, ale hlavně je to přeborník v počtu sňatků a přitom ani jeden kvůli majetku. Otázka je ale nkolik byly všechny z lásky.

plakát

13. komnata - 13. komnata Kateřiny Kornové (2010) (epizoda)

Kateřina Kornová bude patři mezi lidi, se kterými je velmi těžké žít. V každém případě zdravotní stav jejího kluka jí pčřeházel život a o tom to asi je.

plakát

13. komnata - 13. komnata Kláry Samkové (2011) (epizoda)

Klára Samková patří k našim nejlepším advokátkám, ale dle 13. komnaty si myslím, že jde o velmi křehkou osobu, která si na "tvrďačku" jen hraje před světem. Ve skutečnosti jde o skleněnolu postavičku, která hrozí rozpadnutím.

plakát

13. komnata - 13. komnata Květy Fialové (2006) (epizoda)

Patrně vůbec nejoblíbenější, možná jedna z mých tří nejoblíbenějších českých resp. československých hereček, která nikdy neztratila úsměv z tváře a ze které optimismum jen čiší. Jaká nádhera v jejích letech, kdy vbětšina lidí je nerudná, zahořklá či něco podobného. Květuška je vlastně náš národní poklad.

plakát

13. komnata - 13. komnata Ladi Kerndla (2007) (epizoda)

Ladislav Kerndl je skutečný majstr ve svém oboru, byť jeho hudba není můj šálek čaje. Vyrovnal se ale z těžkou chorobou a to se cení. Co však ocenit nemohu je jeho dcerka, která by měla místo zpívání spíše předvádět erotické prádlo.