13. komnata - 13. komnata Květy Fialové (2006) (epizoda)

Patrně vůbec nejoblíbenější, možná jedna z mých tří nejoblíbenějších českých resp. československých hereček, která nikdy neztratila úsměv z tváře a ze které optimismum jen čiší. Jaká nádhera v jejích letech, kdy vbětšina lidí je nerudná, zahořklá či něco podobného. Květuška je vlastně náš národní poklad.

13. komnata - 13. komnata Ladi Kerndla (2007) (epizoda)

Ladislav Kerndl je skutečný majstr ve svém oboru, byť jeho hudba není můj šálek čaje. Vyrovnal se ale z těžkou chorobou a to se cení. Co však ocenit nemohu je jeho dcerka, která by měla místo zpívání spíše předvádět erotické prádlo.

13. komnata - 13. komnata Lenky Kořínkové (2006) (epizoda)

Lenka Kořínková nebyla jen holka z porcelánu. Dost známé jsou především její dietické rady, které mnoho žen vyzkoušelo. S jakým výsledkem nakonec, to je otázka.

13. komnata - 13. komnata Liběny Hlinkové (2006) (epizoda)

Manželka legendárního kouče a hráče Ivana Hlinky vzpomíná převážně na svého manžela. Což je pro mne osobně trochu zklamání, doufal jsem, že promluví také o svém životě.

13. komnata - 13. komnata Luby Skořepové (2008) (epizoda)

Luba Skořepová patří mezi mé oblíbené české herečky. Jako puberťák jsem navíc měl rád erotické scény, ve kterých občas něco odhalila. :)

13. komnata - 13. komnata Marcela Vašinky (2010) (epizoda)

Stejně pro mně také překvapení. Nevím, asi je to tím, že Marcel Vašinka hrál celou svou kariéru takové frajírky, kteří o ženské zakopávají na každém rohu.

13. komnata - 13. komnata Marie Retkové (2008) (epizoda)

Velmi sympatická a stále plná života, taová je Marie Retková, kterou možná řada lidí nebude znát jménem, ale podle obličeje by ji každá v téhle zemi poznal.

13. komnata - 13. komnata Marie Vodičkové (2007) (epizoda)

Marie Vodičková je matkou veliké spousty dětí, kromě toho, že jich má sama hodně, tak dokázala pro neskutečné množství dětí najít nové rodiče a ony tak mohou vést naprosto normální rodinný život.