Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný

Recenze (6 914)

plakát

(J)elita ze střídačky (2006) odpad!

Sešla se skutečně komikovská elita, ale elitní byl tento film leda v tom, jak rychle nudil a unudil.

plakát

...a zase ta Lucie! (1983)

Žaneta Fuchsová se na tuhle roličku hodila. Líbila se mi hlavně ledová plocha v bytě, nebo jak chodili opraváři jeden za druhým. Myslím ale, že všichni, co v té době žili, by mohli vyprávět, jak těžké bylo "nalákat" domů řemeslníka.

plakát

1 proti 100 (2006) (TV pořad)

Roman Šmucler se moc nehodí na takový typ pořadů. Musí být i trochu bavič, což on ale rozhodně není.

100% Blondes (2004)

Když je uvedeno v názvu sto percent blondes, fanoušci brunet přehodnocují své preference a často je i pořehodnotí.

plakát

100% Silvia: Silvia's Cream (2000)

Kdo má rád tuhle naší českou bloncku, ten si přijde na své. V podstatě v každé scéně řádí, jako utržená ze řetězu.

101 dalmatinů (1961)

Paradoxně mám raději tu filmovou verzi. Prostě malá živá štěňátka ničím nenahradíš, to je jasné.

11. hodina (2007)

Takové jakoby rádoby zelené tlachání o tom, jak je na tom naše planeta špatně. Užitečné hlavně snad proto, že uvidíte, jak my se tady můžeme zbláznit s třízením odpadu, šetřením energeií, ježděním v supermalých autech, abychom měli supermalou spotřebu ropy a na druhé straně planety zakopávají bordel po tunách do země,jezdí v osmiválcích a z jídla vyhazují půlku a nakonec si zatopí s plasty v kamnech...

11/9 (2002) (TV film)

Takový lepší průměr mezi dokumenty, které nějakým způsobem popisují události 11. září 2001.