Johnny.ARN

Johnny.ARN

Ján Lenčák

okres Svidník
historik, cyklista, turista ale hlavne filmový fanúšik

homepage
Skype: knihomol1488

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62
    • 17.12.2018  06:22
    A dost! (2013)

Koho zaujímajú tie drísty a nudné životy čo vedú? Pomalé, nesympatickí herci, miestami veľmi lacné. Neviem komu to je určené, ale mne nie. ODPAD!

• 17.12.2018  05:10
    Swinging safari (2018)

Zdesenie. Prvé slovo čo ma napadlo po dopozeraní. Komu ten film prospel? Na čo narážal? Čo chcel dosiahnuť? Až príliš veľa otázok a žiadna odpoveď. Chaotické, ukričané, nezmyselné, škaredé. Austrálani buď nech netočia filmy alebo nech sa nedostávajú do našej distribúcie. Nie takéto. Rozhodne nie takéto. ODPAD!

• 17.12.2018  03:34
    Láska bez bariér (2018)

Katastrofa, čo tí Frantíci dokážu predať ako komédiu. Neidem sa vyjadrovať k filmu, ten si ani pozornosť nezaslúži. Skôr ma zamrzel ten záver. Tam mi ustrelilo dekel a aj z pôvodnej jednej za scénu v bazéne sa to degradovalo na ODPAD!

• 16.12.2018  22:34

Komiksovka, ktorá sa snáď ani nechcela hrať na niečo iné. Svižne natočené, dynamické, bez zádrheľov, s jasnými postavami a motiváciami. Žiadne nezmyslené reči a prestoje. Taký chudobnejší bratranec Continentálu z Wicka. Ale podarený. 3 z 5

• 16.12.2018  20:34
    Temné nebe (2013)

Celkom dobrý mysteriozny horor, ktorý ani ma nenechal úplne chladným. Dobrý dej, gradácia, otvorený záver, stupňujúce sa strašidelné scény. Udrží to až do konca diváka v napätí. Nie sú tam nejaké zvraty, obsahuje to všetko to, čo filmy tohto žánru majú mať. Ustráchanú rodinku, desivú hudbu a neviditeľného nepriateľa. Veľmi dobré, veľmi strašidelné. 4 z 5

• 16.12.2018  14:49
    Lore (2012)

Bezbrehá nuda preložená nudou v nudnom obale. Neni nič čo by som na tomto filme vypichol, čo by ma zaujalo a podobne. Nič. Nemci si takýmto filmami len sypú popol na hlavu a slniečkári im to žerú. ODPAD!

• 16.12.2018  00:15
    Teď a tady (2012)

Len ďalšie slzavé údolie, čo ma nezasiahlo ani trochu. Ak majú tieto filmy čo sa rok čo rok cyklicky opakujú svojich skalných fanúšikov, tak to sú silné osobnosti. Ne. 1 z 5

• 15.12.2018  22:30
    Middletonská romance (2013)

Pol života som pri tejto samoúčelnej nude strávil. ODPAD!

• 15.12.2018  20:36

Keby tento film nevznikol, svet by bol lepšie miesto. ODPAD!

• 15.12.2018  17:20
    Jigsaw (2017)

Mindfuckové? Ano! Celý čas vám tam niečo nesedí? Ano! Všade samá krv a nikto sa nepýta? Ano! Môj prvý Saw ktorého som videl. Neviem preto ako vyzerajú ostatné diely, či je to tiež také tápanie v dejových líniách, hľadanie vraha, potrestanie zlých a snaha oslobodiť sa, ale toto ma bavilo. Vraha som nehľadal, ich hriechy ma nezaujímali, skôr aké ešte pasce si na ne pripravil. 4 z 5

• 15.12.2018  15:40

Presne ten film, ktorý nikdy nemal vzniknúť. ODPAD!

• 14.12.2018  23:15
    Drsňačky (2013)

Toto bola mocná rakovina. Nasilu vtipné, slabé vyšetrovanie, nesympatická ústredná dvojka a ultra dlhé bez zmyslu. 1 z 5

• 14.12.2018  21:02

4 súrodenci, pričom všetci sú iní sa musia spojiť aby získali peniaze z dedičstva. Znie to otrepane? A presne taký bol aj film. Miestami to bolo vtipné, ale celkovo to veľmi nemá čo ponúknuť. 1 z 5

• 14.12.2018  18:17

Nejak ma všetci títo Predátori a Votrelci v minulosti minuli, nemal som s nimi skúsenosti a ani vzťah. S votrelcami som sa už zoznámil, takže som rád, že už aj s Predátormi. A tento film je veľmi láskavý k divákom ako ja. Vysvetľuje len čo je treba, nenadväzuje priamo na niečo a podobne. Film ako taký padá na miestami chaotickom a debilnom strihu a na rozsypanej druhej polovici, ktoré je nekonzistentná a úsmevná. Čo je obrovská škoda, keďže úvod a prvá polka je veľmi fajn, zaujme a vtiahne diváka do tohto vesmíru. Predátor ako postava je fajn. OP lovec bez zľutovania, ktorému konvenčné zbrane ľudí nevedia ublížiť. Ale ako film si možno zaslúžil trochu lepší dohľad a temnejšiu atmosféru. Možno to príde v ďalších dieloch. 3 z 5

• 13.12.2018  22:39
    jOBS (2013)

Neviem koľko autenticity poňal tento film, snáď aspoň tie roky a fakty áno. Nikdy som nebol a ani nie som fanúšik jabĺčka, preto som pri filme nemal žiadne emócie. Preto môžem povedať, že Jobs bol vlastne maniak, chamtivec a manipulátor. A tak trochu jemne mimo realitu. jeho prínos svetu je však obrovský a preto mu tieto vlastnosti boli odpustené. Film samotný je skôr prehliadka faktov a fikcie a umelo natiahnutý na dve hodiny a aj tak neobsiahol celú karieru. neskorší počin s Fasbenderom ( kerý inak Ashtona zožral ) je viac osobnejší a prínosnejší. Rozhodne sú ale tieto filmy o osobnostiach mocné počiny, ktoré nám neznalcom aspoň trochu priblížia tento svet. 3 z 5

• 13.12.2018  15:14

Oproti jednotke je toto ultra slabé. Viac akčné ako logické. Viac nudné ako zábavné. Sly tam skoro ani neni, väzenie neskúmajú, skor je to už len akčná Bčková bojovka, ktorú ale cením za mnoho 1v1 súbojov a skvelú techniku toho číňanka. Reálne sa obávam trojky. 2 z 5

• 13.12.2018  13:15

Pojašená ženská ma vidiny alebo čo to bolo a terorizuje tým manžela a syna. Bez nejakého vysvetlenia alebo pochopitelného základu. Avšak veľmi dobre zahraté. 1 z 5

• 12.12.2018  21:42

Nevidel som jednotku a dvojka je vlastne od začiatku jasná. Viete o čom to bude, aká je zápletka, aké sú postavy a čo sa bude diať. A viete,že tieto rodinné príbehy vás vôbec nezaujímajú. A Till ma celý film jeden nasratý výraz. 2 z 5

• 12.12.2018  19:18

Nevedel som čo od Mexikáncov čakať. Nebolo to nič prevratné, dejovo, ale veľmi pekne natočené a milo zahraté. Plus tá dcéra bola na spapanie. 2 z 5

• 12.12.2018  16:43

Motkanie sa jedných okolo druhých, sofistikované vyšetrovanie a všetky tie klišoidné sračky. Mladý Superman pendluje medzi upírmi, vlkolakmi a zombie aby sa dopátral pravdy a zachránil svet. Dá sa to dopozerať, ale mohlo to byť kludne kratšie o 15 minút. 2 z 5

• 12.12.2018  14:56

Bella má štenatá. A zlý ujo v americkom polopáse ich chce. Trojka to už príliš hrá na city a je najmenej svižná a zaujímavá. Ďakujeme, ale skutočne už by táto séria mohla skončiť. 2 z 5

• 12.12.2018  12:55
    Tajemství drožky (TV film) (2012)

Komplikované, zdĺhavé, plné divných a škaredých ľudí. Neoslovilo ma to, ani štýl, ani atmosféra a ani dej samotný. 2 z 5

• 11.12.2018  23:39
    Ve třech (2017)

Ďalší kanadský nezmysel, ale aspoň nemal chuť sa zabiť. 1 z 5

• 11.12.2018  22:05
    Liberace! (TV film) (2013)

Maslo v chladničke a zmrzlina v mrazničke sa mi pri tomto filme roztopili. Dvakrát. ODPAD!

• 11.12.2018  20:00
    Camino (2015)

Dlhý rozbeh a už keď sa to rozbehne, tak to upadne to dosť veľkej nudy založenej na nahánaní sa po džungli a strieľani do stromov. A súbojoch 1v1 kde je víťaz dopredu daný. A záver je úplný zlý. 1 z 5

• 9.12.2018  20:53
    Na cestě (2012)

Ten film, ktorý vás od začiatku nezaujíma, trvá pol dňa a na konci je to presne také isté ako na začiatku. Čo to za úbohé životy žijú tí úbohí bídnici? Kedysi ich volali zmätení kokoti, dnes slniečkari a hipsteri. Prefetované mozgy túlajúce sa krajinou, kradnú, jebú, existencia bez zmyslu. A niekto o tom dokáže natočiť film, kde naj scény sú so skoro plochou Kristen. 1 z 5

• 9.12.2018  15:47

Komédia pri ktorej som sa ani raz nezasmial. A pritom to malo taký dobrý začiatok a úsmevné simultánne tlmočenie v závere. 1 z 5

• 9.12.2018  01:36
    Kvartet (2012)

Také to geriatrické rozjímanie o živote na jeho sklonku Nič pre mňa. A pokúrované s operou a Britmi. Takže, skutočne nič pre mňa. 1 z 5

• 8.12.2018  23:41

Presne ten film, ktorý pozeráte a hovoríte si, že tu ani produkcia netuší, o čo tam komu ide. Ale je tam cítiť každý dolár, čo do toho čínania naliali. Tanková prestrelka v africkom údolí je jeden z vrcholov filmu. A asi jediný film v histórií, kde Stefan prehral svoj zápas. Som po ňom tak vyprahnutý, že nemám síl ani nič viac písať. 1 z 5

• 8.12.2018  21:45
    Stážisti (2013)

Príjemný filmík. Možno trochu dlhý a šablónovitý, ale v konečnom dôsledku príjemný. 2 z 5

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62