Johnny.ARN

Johnny.ARN

okres Svidník
historik, cyklista, turista ale hlavne filmový fanúšik

<< předchozí 1 2 3 4 23 44 66 87
    • 31.5.2020  21:53

Film zbytočný jak celá Urbaníkovej tvorba. Depresívny, neprijemný, akože real life, ale ozaj, koho to zaujíma. Srbochorváti tiež odveci, ako keby sme u nas nemali neokukane tváre, ktoré by s nimi mali ešte lepšiu chémiu. Nie nie, Urbaníková nie je môj šialok kávy. 1 z 5

• 31.5.2020  19:59
    Dolittle (2020)

Samoúčelné ale pozeratelné. To bolo asi prvé, čo ma napadlo. A Iron Man je podstatne lepšia voľba ako tí pred ním. Krásny vizuál, vtipné zvieratká a hollywoodske klišé a nedomyslené detaily. Presne, ako to máme radi. Úsmevná oddychovka, ktorá nemá záujem sa na niečo hrať, len chce potešiť oko a možno pripraviť pôdu pre dvojku. 4 z 5

• 31.5.2020  10:44

Inception v lacnom a "hororovejšom" prevedení. Na peknom ostrove a priemernými hercami a Peňom, ktorého budú doraz dávať aj na klobásu. Myšlienka fajn, prevedenie priemerné, spletitosť deja vo vrcholnej fáze prepálená a na smiech. Nebavilo ma nad tým rozmýšľať ale príjemne to odsejpa a desivosť je ubratá na potrebné minimum. 3 z 5

• 30.5.2020  22:36
    Attila (2020)

Dve hodiny životného príbehu, ktorý rozprúdil záujem o MMA v československu. Bez srandy, kto to nezažil, tie treningy, to napätie, tie emócie, nemôže pochopiť skutočný význam a prínos týchto novodobých gladiatorov pre spoločnosť. Vetrovsky však natočil jeden veľmi zaujímavý dokument, kde sa to snaží zmapovať a ukázať, čo je v pozadí tých 15-25 minútach, ktoré vidíme my. Síce som bol team Karlos, Attilka má srdce a za sebou príbeh, ktorý by nejedného zlomil. 5 z 5

• 30.5.2020  18:15
    Like a Boss (2020)

Čo to kurva bolo zas za píčovinu nepozeratelnu? ODPAD!

• 30.5.2020  16:33

Toto je normálne utrpenie dopozerať. ODPAD!

• 30.5.2020  14:50

A tak, milé deti, Rusáci vyhrali vojnu. Bolo ich veľa, umierali po stovkách a stále sa od niekadiaľ vyrojili noví bojovníci. Film je strašne dlhý a nemá absolútne žiadne tempo. Nvm, či to je dobou vzniku a vtedy sa v Japonsku tak točilo, ale striedať filozofovanie a bojové sekvencie bez nejakej gradácie a zmyslu ma nudilo. Plus asi ďalších milion nepresností a detailov, čo to celé kazilo. Ale tá masívna bojová scéna bolo niečo, čo sa už dnes nevidí a hlavne to už nikto nedokáže natočiť. Nie je to zlý film, určite sa v ňom niečo dá nájsť. Druhý krát by som si to už ale nepozrel. 4 z 5

• 30.5.2020  11:08
    Anatomie zrady (TV film) (2020)

Ja len dúfam, že česká historiografia sa k Moravcovi začne správať inak. Nálepku najväčší zradca si rozhodne nezaslúžil. Krásne je tu vidieť, prečo, kedy a z akých príčin robil, čo robil. Nemyslel to zle, snažil sa chrániť všetkých a mať z toho prospech. Casting špičkový, zahraté ešte lepšie. S atmosférou sa možno ešte dalo pracovať, ale tak to je detail, ktorý nevadil. Na to, že to bol TV film, to bolo hodnotnejšie ako celá česká tvorba dokopy za posledné dva roky. 5 z 5

• 29.5.2020  17:08
    Veterán (TV film) (2020)

No čo no, nie vždy židovské duo natočí dobrý film. Tento som dopozeral len kvôli Ondríkovi. Vedieť však predom, čo to je za píčovina, ani by som to nezapol. Jedna za Milanov outfit, jedna za všetko ostané. Ruky preč od tohto. 2 z 5

• 22.5.2020  17:55
    Poslouchej (2019)

Každý, kto to znechutene vypol po dvadsiatich minútach, prišiel o celkom zaujímavú zápletku. Na druhej strane, každý, kto to dopozeral, ten čas vedel využiť aj rozumnejšie. 2 z 5

• 22.5.2020  17:50
    Rande s nepřítelem (TV film) (2018)

Ja len žasnem, ako sa vždy na takéto chujoviny nájdu peniaze. ODPAD!

• 22.5.2020  17:48
    Daria (2020)

Čím dlhšie to pozeráte, tým častejšie si hovoríte : čo to kurva je? A v závere vám neostane nič iné, ako tento český pokus o temnú komisksovku znechutene a nepochopene vypnúť a čo najskôr na ňu zabudnúť. Ale kurva bola pekná. ODPAD!

• 19.5.2020  21:15

Aj Nóri majú svoje rozprávky. Pozeratelnejšie a zábavnejšie ako tie naše. Nehovorím, že máme zlé rozprávky, veď veľa prvkov sa v nich prelína, príbehovo ma to ale bavilo viac. O vizuále sa asi nemusíme baviť. Zábery na štýl Pána prsteňov, prepracované masky a obstojné kostýmy. Príjemná jednohubka, možno si pozriem aj jednotku. 2 z 5

• 19.5.2020  19:36
    Manželovo tajemství (TV film) (2018)

Príbehovo aj s tým rozmotaním je to na jednotku, ale záverečné škrtenie to dalo na čistokrvný ODPAD!

• 17.5.2020  19:40
    Jedovatá víra (2019)

Keď žiješ niekde v kokotove v lese a jebe ti na hlavu, môže sa stať, že založíš nejakú sektu a ako posvätné zviera si vyberieš hada. Šak prečo nie, ale neotravuj so svojou vierou ostatných jehovistov a hlavne ich nenúť, nech ich hady kušu a oni umierajú. Hlavne nie svoju dcéru kurvu, ktorá radšej trtká a potom nevie čo so sebou. Hrozná pičovina a ani Goggins to nezachraňuje. ODPAD!

• 17.5.2020  16:45
    Nemrkej (2014)

Tu chýbal len vypointovaný záver. A tým pádom že tu chýbal, vyznieva to ako píčovina. Jediná fajn vec je atmosféra, konanie postáv je na facku. 1 z 5

• 17.5.2020  12:59
    Tichá msta (2017)

Myšlienka pekná, dokonca to nepôsobilo až tak lacno. Banderas s textom asi nemal veľa problémov. Klasické Florentinove fighty nesmeli chýbať. Bolo to ale strašne nedomyslené a stále je to len akčné Bčko, aj keď tam napchali dve hviezdy. 2 z 5

• 17.5.2020  11:10

Skvelý dokument. Archívne zábery miestami doplnené animáciou a hranými zábermi, veľa informácií, priehľadné mapy. Divák sa dozvie veľa nového. 5 z 5

• 3.5.2020  16:08

Ja prisám bohu, ešte jedna stredoškolská píčovina a požiadam o diplom o ukončení a pojdem na maturiťák. Olivia, prečo ma trestáš takou chujovinou? Super ODPAD!

• 3.5.2020  13:48

Nadčasový film, ktorý by si zaslúžil presný remake! Nadčasové myšlienky, dobová atmosféra a reč, statická kamera. Paradoxne, nič sa v študákovej duši od vtedy nezmenilo. 5 z 5

• 3.5.2020  12:13

Mám pocit že žáner western sa námetovo vyčerpal ešte skôr ako začal. Majú tri zápletky a tie dookola točia. Som asi rád, že nežijem v tej dobe, kedy to kraľovalo. Toto som si pozrel len kvôli skutočnému príbehu a chuti, dozvedieť sa niečo nové. Prvú polku som bol ale milo prekvapený. Vtipné, nápadité, so spádom, bez zádrhelov, scéna s vlakmi skvelá. Potom sa od toho prenasledovania posere. Ťahá sa to jak sopel z nosa, hlavne Bolívijská časť, totálne to stratí tempo, esprit postáv vyšumí a vy a už modlíte, aby to skončilo. Našťastie to nemalo ani dve hodiny. Ústredná dvoja sú ale sympaťáci na danú dobu,s nejakými svojimi rysmi a charakteristikami, ktoré si držia do konca. Neužil som si to, ale nevypínal som to znechutený a to je po Leonovi asi úspech. 3 z 5

• 3.5.2020  09:59
    Podraz (1973)

Dnes máme Podfukárov, oni mali Podrazákov. Keď máte napozerané filmy podobného razenia tak čakáte ten podfuck na druhú, ale ani za toho boha to neviete až do poslednej minúty prekuknúť. Trochu som mal pocit, že v závere to stratilo dych a namiesto stupňujúceho sa napätia tam prišlo hluché miesto a následná akcia bolo odbytá síce precízne ale v krátkosti, zaslúžilo si to väčšiu drámu. Redford bol sympaták a s prehľadom to tam drží, ďalší podvodníčkovia sa objavujú a plnia svoje úlohy. Rozhodne inteligentný počin kde nie je priestor na zívanie, stále treba rozmýšľať a užívať si dobovú atmosféru. 5 z 5

• 3.5.2020  04:39
    Amadeus (1984)

Druhý Forman, druhé sklamanie. Miloško sa chytil s Leonkom za ruky a spoločne odkráčali na moju čiernu listinu tvorcov, ktorým sa mám vyhýbať. Nebolo by rozumnejšie to rozdeliť na dve dovjhodinovky ako ma vytrestať jednou trojhodinovkou, ktorú som po pol hodine prestal vnímať a len som prežíval a snažil sa nezaspať. Kostýmy, atmosféra fajn, ten zvyšok som nedal, ani vizuálne. A pri operných pasážach som to plánoval seriózne vypnúť. Netrafilo ma to, nezaujalo ma to. Súboj dvoch pošukov, kde neviete, kerý je väčší blázon. Snažil som sa to zobrať aspoň z historického hľadiska, predsa, možno sa niečo nové a potrebné dozviem. Aj keď som sa veľmi snažil, nešlo to. Buď tam boli chyby alebo proste ....ma ten ich súboj vôbec nezaujímal. 3 z 5

• 3.5.2020  01:23
    Legionář Maxx (2019)

Hen toto kresťansko-žoldnierske hovno strihal nejaký super debil. Boha toto bol tak zlý film, že ani pichanie plastovou vidličkou do očí mi nepomohlo. Totálne dno. Super ODPAD!

• 2.5.2020  23:26

Po dopozeraní som dostal intenzívnu chuť si zahrať L.A. Noire. Inteligentná, správne zamotaná krimi s hviezdnym obsadením, ktorá sa naoko vlečie ale pri tom vás stále viac a viac pohlcuje. Chýbal tomu len vtip, ale do tej ponúrnej atmosféry sa ani nehodil. Perfektne vykreslená doba, lesk a stoka Mesta Anjelov, s presnými postavami kde len jedna prejde prerodom ale ovplyvní to všetkých naokolo. Dnes by to natočili možno viac komiksovo, možno s lepšou a častejšou akciou, ale na danú dobu to muselo divákom ustreľovať dekle. Veď skoro ho ustrelilo aj mne. Objektívne by to malo byť za štvorku, ale ked zobereme do úvahy dobu, kedy to vzniklo a aký odkaz ten film zanechal, nedá sa inak. 5 z 5

• 2.5.2020  20:03
    Leon (1994)

Je to dobré, ale nemôžem povedať, že ma to rozjebalo na písek. Na Bessona moc dlhé s moc veľa hluchými miestami. Viem že sa snažil vykresliť čo najlepšie ten ich vzťah, ale bol skutočne tak podstatný? A akcie je asi top čo sa toho roku týka. Možno som už len veľmi otupelý a neviem čítať medzi riadkami a doceniť ten príbeh, ale nechytilo ma to. Slabučké 4 z 5

• 2.5.2020  17:41
    Světlo mého života (2019)

Eflek natajňáša fetuje a potom vypúšťa do sveta takéko kokotiny. Super nedopozeratelný ODPAD!

• 2.5.2020  16:23
    Na krátko (2018)

Ja už prisám bohu prestanem pozerať tie česko-slovenské drámy. ODPAD!

• 2.5.2020  14:18

Príjemná akčná blbina od šikmáčov, ktorý si stále myslia, že takto sa točia akčné filmy. Inak tá Budapešť musí byť ešte lacnejšia Praha, keď tam chodia také veľké produkcie natáčať. 2 z 5

• 2.5.2020  12:40
    Rain Man (1988)

Austistická road movie, ktorá okrem herectva nemá čím zaujať. Neni to vtipné, neni to zaujímavé príbehovo, je to len skvelo zahraté. A keď hovorím skvelo, tak myslím fantasticky. Norton dal v jednom filme tiež autíka a dal ho po svojom, Hoffman by to ale mohol vyučovať. To je jeden z najzaslúženejších oscarov ever. Cruise ma ale bavil v zmysle jeho charakteru, lebo tak ako on by reagoval len málo kto. Mal božiu trpezlivosť a pochopil, že nemôže s ním bojovať, môže ho len smerovať. Ich postupné zbližovanie bolo citlivé a cez momenty, ktoré si divák uvedomí až neskôr. Dalo by sa len diskutovať o Cruiseovom prerode, či mu išlo o brata v plnom rozsahu alebo len o love. Je to ale nepodstatné, Rain Manov herecký koncert to celé zatienil. Nemám potrebu to vidieť znova, ale nebudem na ten film spomínať v zlo. 4 z 5

<< předchozí 1 2 3 4 23 44 66 87