Johnny.ARN

Johnny.ARN

Ján Lenčák

okres Svidník
historik, cyklista, turista ale hlavne filmový fanúšik

homepage
Skype: knihomol1488

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46
    • 8.10.2017  21:51

Regrutačné video natiahnuté na neúnosné dve hodiny, plné kokotín, roztlieskavačiek, nasratých technikov a škaredých vojakov. Ani tie bojové scény a Vin Nafta to nezachraňovali. A plakalo sa tam viac jak na pohrebe Husáka. 1 z 5

• 4.10.2017  22:27

V pohode boxerska dráma s Tellerom, ktorý ide z dola hore už zopár filmov. Príbeh nezlomného ľudského odhodlania, šrúbov v hlave a ľudí, čo stoja za vami, aj keď ste dole. Ešte aj tá dobovka bola fajn. 4 z 5

• 4.10.2017  20:26
    Chatrč (2017)

Keď už neviete ako v dnešnej dobe zaujať, napíšte knihu alebo natočte film, kde zoberete jednu vymyslenú postavu, urobíte z nej černú ženu spolu s hipsterským afgáncom a šikmoočkom, dáte im do papúľ neuveritelne podnetné dialógy plné hádanok a inotajov, natiahnete tento dríst na 2 hodiny, aby ste diváka poriadne vytrestali a olalala, bestseller a kinohit je na svete. Icte do piče s takými to filmami, kurva! ODPAD!

• 4.10.2017  00:02

Som na to už starý. 1 z 5

• 3.10.2017  22:03

Ono to má svoje chyby, jasné že hej. Úvodná zápletka je už v piči, záverečný most tiež veľa logiky nepobral. Ale má to aj pekné momenty ako súboje, kopy, bloky, behanie džunglou, motorky spravené lepšie jak tanky a hlavne Adkinsa, ktorý dvíha nohu trošku menej ako mám rád, ale je to dobre natočené, priehľadné a dynamické. Popri tom aj ten orientačný beh je zaujímavý. Nepríde to ako úplná lacnota z Ázie, ale dalo by sa ešte popracovať. Hlavná zápletka nie je úplná novinka, ale dokáže prekvapiť a zaujať. Tempo svižné, nenudí. Pri dialógoch by jeden plakal, ale tak nejaká boliestka musí byť. A Robko ako záporák úplne zapasoval. Za mňa silné 3 z 5

• 1.10.2017  21:35
    Mumie (2017)

Úplne priemerny, trošku mysteriózny, s prvkami hororu obohatený akčňák. Tomík zase nesmrtelný, herečky fajn. Páčili sa mi efekty, digitál, prechody, masky. To bolo miestami pekne vymazlené. Celé to ale bolo poňaté trochu inak ako Fraserovky, bez zbytočných trápnych vtípkov. Dvojka by ale mohla prinieť taký zlatý stred, kde by sa tak netlaťilo na pílu alebo bolo by to aj trochu viac family friendly. Rozhodne ale sklamaný nie som. 3 z 5

• 1.10.2017  19:25

Ja ti neviem. Dosť ťažkopádne, bez nejakej iskri. Chalanko ma po ruke tri opustene ženy na 6 rokov a nefukne ani jednu? Divné. Chýbalo tomu tempo, chýbal tomu občasný vtip. Chýbalo tom celkovo veľa vecí, čo by z toho spravilo lepší film. Obsadenie však fajn, dajte ďalšie diely. 2 z 5

• 1.10.2017  16:14

Ďalší americký nezmyslený výplach, kde napchali herečky do presklennej vilky aby hrali dej, čo bol tak pritiahnutý za vlasy že dovy dopo. Prečo? 1 z 5

• 30.9.2017  19:31
    Vzpomeň si (2015)

Ha. Krásna ukážka toho, ako jeden žid rozohrá vlastnú hru a vtiahne do nej dosť ľudí, ktorý s tým nič nemajú. V závere to ale celé príde infantilné a nedá sa to logicky pochopiť. 1 z 5

• 29.9.2017  17:26

Na to, koľko okolo toho filmu bolo rozruchu, je to strašne slabý western. Ani ten príbeh retrospektívne rozprávajúci nie je tak strhujúci, ako by sa dalo čakať. Nebaví ma proste pozerať na jeden polorozpadnutý drevený zrub, prach a tri postavy. Ešte aj tá prestrelka je v tme. Sklamaný som. 1 z 5

• 27.9.2017  11:24
    Trezor (2017)

Aspoň že na tú americkú Táničku Eastwood Vilhelmovú sa dobre pozeralo. Inak je to dríst. Slabý horor, o ničom thiler, s nelogickými záležitosťami. 1 z 5

• 23.9.2017  19:30

Prečo to vzniklo? Neviem. Komu bol určený? Neviem. Páčil sa mi? Neviem. O čom bol? Že starý Malfoy je temný demón a vo svojom hrade robí pokusy. Fajn, ale to prevedenie, halucinácie, kekse a pičoviny, to som nejak nepobral. Rozťahané, nezáživné, ale ideálne na vyplnenie volného času. 2 z 5

• 22.9.2017  23:07

Kingsman 2 je presne to, čo som očakával. Absolútne vypatlaná, nesúrodá sračka, bez kúska inovácie, bez možnosti brať to vážne. Akciu robil kto, štáb z Marvelu? To je ešte viac v piči jak Cruisova Mission bárz aká a to je už silný masochizmus, tak vám poviem. Dej klišoidný a šablónkovitý, pri dialógoch som si šklbal kotlety, minutáž je tak prestrelená, jak Japonsko hlavicou zo Severnej Kórei. Herci? Tatum nič, mľadas nič, Firth WTF?, Moore to isto zobrala len preto, že musí splácať hypotéku, to je taký jej štýl. Fúzatý mexikánec zlikvidoval družstvo vojakov a nevie si poradiť s dvoma agentami? A takýchto sračiek je plný film. Už jednotku som zavrhol, lebo to bol výsmech špiónskym filmom, ale dvojka to zaklincovala úplne. Na trojku do kina? Preboha NIE! Upotená jedna len za tu kameru a spevácke sólo Stronga. A aj tak ho isto ešte uvidíme. Táto séria to dokáže. 1 z 5 (Kino Dukla Svidník)

• 22.9.2017  16:47
    Bába z ledu (2017)

Češkovia sa zjavne boja dávať do filmu hudbu a točiť niečo iné, ako sú drámy o rozvrátených rodinách a depresívnych sliepkach. Ale to ani zďaleka neni to najhoršie, čo diváka postretne pri tomto veľdiele. Prvý vrchol je, keď sa banda geriatrikov pokúša mať sex a druhý vrchol je, keď banda geriatrikov vtesnáva svoje amorfné telá do ľadovej vody, lebo sa hrajú na otužilcov a závodia medzi sebou. Pipíš s lálami sa vrátili naspäť do tela a poslali mi esemesku, že keď to prestanem pozerať, mám dať vedieť, oni znova vylezú. Dovtedy mám zakúriť. Jediný Vašek ma bavil a nvm prečo v každom filme robia z Tatiani mrchu. My na Oskarov vraj posielame Čiaru, pri čom sa človek aspoň uchechtne, aj keď hodnotne je to rovnaká píčovina. Aspoň svorne ruku v ruke vyletia už v prvom kole. Ani vlastne neviem začo 1 z 5

• 21.9.2017  20:52

Ježiši Kriste, prečo? ODPAD!

• 21.9.2017  19:20
    Kniha lásky (2016)

Smutný príbeh. Nenadchne, neurazí. Šup s nim do telky, nech maju ženy pri čom žehliť v sobotu poobede. 2 z 5

• 21.9.2017  16:34
    Velký dar (2017)

Film o matematike. Vytrestal som sa tak na týždeň. A popri tom dejová linka o malom dievčati, jeho strýkovi, otravnej susede a ambicióznej babke. Našťastie to celé pôsobilo príjemne, svižne a divák je v záveré rád, že Captain America zase vyhral a jednooký kocúr prežil. 2 z 5

• 21.9.2017  14:19

Príjemný film, ktorý nenudí, nesnaží sa hrať na niečo čo nie je, priehľadný, ľahko čitateľný, neotravný a rýchlo zbehnúci. Akcie je primerane, súboje uveriteľné, medzi hercami to funguje. 3 z 5

• 21.9.2017  11:57

Vzhľadom k tomu, v akých hovnách sa Klietka v poslednej dobe ukazoval, je toto plnohodnotné B-čko s trochu rozcukaným tempom. Vykrýva to ale jednotkami na hlavu, minutážou a bez zbytočných keksov a snových pohľadov. 2 z 5

• 20.9.2017  22:43

Dobre. Povedzte mi dakto, o čom bola dejová linka tohto filmu, lebo som sa stratil asi v prvých piatich minútach a do konca filmu som sa nenašiel. Preto som si viac vychutnal konečne dokonalú, chirurgicky presnú a v roly zažratú ryšavku, pri ktorej mi minútu po minúte padala sánka nižšie a nižšie na na záverečnom vypočúvaní padla niekde úplne do pivnice a popritom ešte aj odstrelilo dekel. Skvelé ťahy, skvelé dialógy, žiadne zbytočné odbočky, žiadne súkromné trable, kére by si brali čas pre seba. Len solídne nadupaná porcia scén v skvelom, stupňujúcom sa tempe. Konečne niečo, čo síce nechápete, rezignujete na to a vychutnáte si herecké výkony a gradáciu. Takto mala byť natočená Sázska na neistotu. Zatial tak, mozno po opadnutí nadšenia jednu stiahnem. 5 z 5

• 20.9.2017  20:24
    Una (2016)

Raz vytrtkáš trinástku a tiahne sa to s tebou už navždy. Komorné, postavené na dvoch postavách a ich problémoch z minulosti. Len pekne povedané, že to bola nuda a pičovina. Aspoň že sa tam jebalo. 1 z 5

• 20.9.2017  18:45
    Poslední tvář (2016)

Pri tomto filme som stihol prelustrovať celú stránku Každý deň rovnaká fotka Petra Stašáka, nakŕmiť psa, pozrieť Duel a aj napriek tomu som ešte stihol úmornú štyridsaťminútovku, ktorá bola presne tak ako začiatok, vždy presne viete, čo sa deje, ako sú na tom postavy a čo chcú resp nechcú. Búrlivé víno sa môže učiť, ako sa robí príbeh. A záchrana negrov ma absolútne nebrala. Dúfal som, že aspoň herci to nejak podržia a vpálim tam z milosti tú jednu aspoň za nich, ale nie, nedá sa. ODPAD!

• 19.9.2017  19:51
    Dámská jízda (2017)

Nehorázne otrlá píčovina. Malo jeden moment, pri ktorom si poviete, že po tom katastrofálnom začiatku sa to hádam teraz rozbehne, ale kdeže, furt to bude píčovina, od začiatku do samotného konca. Desné. ODPAD!

• 18.9.2017  12:44
    The Circle (2017)

Čo chcel týmto autor povedať? Že tam spejeme? Že je to zlé a treba to zastaviť? Že zrušme Google a youtube a bude nám opäť fajn? Na druhej strane ukázal aj to, že ludia nechcú, aby im bolo znova fajn. Tak som z toho filmu a jeho posolstva zmätený. Hermiona fajn, Hanks tiež v rámci možností. Takže neviem aký postoj k tomu zaujať. Nie je to vizionársky film, je to realita, ktorú tu už čiastočne máme a do týchto rozmerov dorastie do pár rokov. Dejová výstavba a predo Hermiony je ale úplne klasický, nič čo by sme už niekde nevideli. Tempo bolo ako na hojdačke a ani tie sfanatizované davy ma už neprekvapili. Veď to bolo sektárske MLM, keď nepočúvaš a nesúhlasíš, môžeš sa ísť zažívať do nedostavanej stanice metra alebo sa predávkovať liekmi. Dávam tomu veľmi rozpačité 3 z 5

• 17.9.2017  19:32

Feťáčik Efron už len ťaží z toho, že dobre vyzerá a na pláž sa ideálne hodí. Skala ťaží z toho, že je Skala. Daddario s hentou blondskou, nvm jak sa volá z toho, že fantasticky vyzerajú. A Pryanka je krásny príklad toho, ako ti spolupráca s ujom Pitbullom dokáže zmeniť život. Ale film samotný nemá ani štipku z toho, čím oplýval seriál, na ktorom sme vyrastali. Trápne fórky, čo nefungovali, málo pláže, málo serióznej plavčíckej práce, málo vozenia sa v tých božích autách, ktoré som tak miloval. Len ďalší skoro akčňák s happyendom, kde som sa viac pobavil na vystrihnutých a nepodarených scénkach ako na filme samotnom. Ešte aj starý Házelhof bol vtipnejší. A cameo Pamely bola to najtrápnejšia vec. Takže, ani druhý pokus na oživenie tejto značky nevyšiel. Ďakujem, ale dvojku už nepotrebujem. Len za tie ženy v plavkách a Pryanku v tých zelených šatách ultramegaslabé 2 z 5

• 14.9.2017  21:14

Vyplakávanie a nuda level nekonečno. ODPAD!

• 14.9.2017  19:23

O čom bol tento film, prosím vás? ODPAD!

• 10.9.2017  21:35
    Následníci 2 (TV film) (2017)

Na toto som vážne pristarý. Ale slečny a pesničky boli pekné. 1 z 5

• 8.9.2017  19:36

Ach tie čínske, historické, výpravné veľkofilmy. 2000 postáv, všetci vyzerajú rovnako, každí chce každého zabiť, každí každého zradí a všetci navzájom si chcú pretiahnúť manželky. Nepamätám si film, ktorý by som pozeral systémom štart - cieľ so záujmom, naplnením a na konci by som si povedal, že nič veľkolepejšie som nevidel. A Kundo, aj keď názov je dobrý, presne taký film veru že fakt nie je. Ja neviem prekusnuť ten ich výpravno-rozprávačský štýl, ktorý sa naťahuje, musí obsiahnúť všetkých dvesto príbehových odbočiek a diváka dokonale zmiasť. Preto zase raz len treba vyzdvihnúť súboje, kostýmy a výpravu, ktorú fakt vedia spraviť. A na záver poučenie z filmu, nikdy si neberte do partie farára, zradí vás ako prvý. Skvelé ako podmaz prakticky ku všetkému. 3 z 5

• 8.9.2017  16:34
    Nitro Rush (2016)

Kanadský Hugh Jackman útočí. Konečne kanadský film, pri ktorom som netrpel, dal sa pozerať, mal rozumný dej, svižné tempo a správne krvavé fighty. Prosím si dvojku a to čo najskôr. 3 z 5

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46