zette

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116
    • 21.5.2017  15:53
    Přednosta (2003)

Hezky film, byl by ale stejne tak dobry, kdyby hlavni postava nemela tak vyrazny handicap? Ja o tom celkem pochybuji...

• 21.5.2017  13:17

Uzasna rezie, zadny zaber neni zbytecny. Vyborna je i Irene Jacob ve dvojroli a ktera svym postavam dala dusi. Jen po obsahove strance me film nezaujal tolik, jako jine Kieslowskiho filmy.

• 21.5.2017  09:15

Originalni a svym zpusobem i zabavny film, me ale nijak nezaujal, hlavne mi nesedi namet a zpracovani.

• 20.5.2017  14:08

Klasicke svetove dilo v legendarnim filmu umi zaujmout i dnes. Skvely vyber hercu do jednotlivych postav, nove zabirany tvare krasne vykresluji vyrazne mimiky hercu, kteri na svou dobu nijak zbytecne neprehravaji, avsak postupem casu zacnou divaka nudit. Nevim presne, ktery hudebni doprovod k filmu jsem slysel, kazdopadne vyborna prace, ktera jen dokresluje ojedinelou atmosferu tohoto snimku.

• 20.5.2017  11:45

Ale jo, zabavna podivana s trochou humoru a na svuj zanr i se solidnim scenarem.

• 20.5.2017  04:24
    Single Lady: Jízda v Óčku (TV seriál) (2017)

Jednotlive pribehy jsou az zalostne slabe. Silnou strankou tohoto serialu ovsem je vykresleni hlavni postavy Sabiny, kterou vytecne ztvarnila Jana Plodkova. Na to je radost se divat, myslim, ze takovych pitek bude v realnem zivote X.-). Zabavna je i jeji sekretarka, naopak taxikar Kopta uz me zacal nudit. Na prvni pohled to je cele blbost, ale neco do sebe to ma...

• 20.5.2017  04:17
    Provedu! Přijímač (TV seriál) (2017)

Ac si o NATO a ceske armade muzu myslet cokoliv, tak tento dokument je vyborne okenko do vojenskeho vycviku na vyskovskem prijimaci. Az jsem musel vzpomenout na me zkusenosti z tehdy povinne zakladni vojenske sluzby... Nejvice si v tomto serialu vazim nezaujatosti a solidnim vykreslenim nekolika novacku, kteri stoji pred vstupem do armady. Film, ktery divakovi temer detailne predstavi prijimac, dlouho jsem nevidel tak kvalitni televizni dokument z ceske produkce.

• 19.5.2017  17:30

Mozna jsem trosicku mimo deni, ale nevim o tom, ze by se dnes po svetovych sampionatech ve fotbale tocily takove souhrnne dokumenty... Vyhoda tohoto filmu je jeho stari, dobovou atmosferou je doslova nasaty, komentar je moc pekne retro, jako ostatne i hra samotna. Ti fotografove na hristi po snad kazdem golu jsou neskutecni, to jsem vubec netusil, ze se tak delo. Chapu, ze filmoveho materialu z Chile asi moc nebylo, ale je skoda, ze se vice nezajima o cesky tym a o nakouknuti do soukromi nasich reprezentantu...

• 18.5.2017  19:27

Jako komedie to je vyborny pocin. Malokdy se u filmu nahlas smeji a tady se to povedlo hned nekolikrat. Nektere telefonaty ci sms zpravy jsou genialni, nejvice potesi ta s vymenou mobilu. Te dramatictejsi casti nejvice slusi hovor hostitele s dcerou za pritomnosti jeji matky. Pro me celkem neznami herci sve role zvladli skvele. Mit to lepsi zaver, dam bez vahani pet hvezdicek. Videno v ostravskem Minikine, 45 divaku, z toho 36 zen.-).

• 14.5.2017  07:37

Mne tento film prijde strasne nevyrovnany, at uz postavou otce, hereckymi vykony, dialogy ci svete div se, rezii. Chovani otce je jako aprilove pocasi a Smolik me ve sve roli zklamal, misty tak prehraval, az to hezke nebylo. Nejhorsi herecky vykon predvedla Baarova, tato herecka me nikdy moc nepresvedcila, zde snad podala svuj nejhorsi vykon. Naopak Baldova, Slemrova, Pesek a Dohnal jsou uzasni a tahnou cely film. Fricova rezie opet nabidne nekolik dobrych napadu, po technicke strance ale vypada celkem zastarale, zvlast v porovnani s nadcasovym nametem. Jinak urcite zajimava socialni sonda.

• 13.5.2017  23:32

Moc pekny pribeh, ktery zije minulosti a pritomnosti. Pekna kamera, vetsinou sympaticke a mile postavy... Manojlovic v roli dedecka je bezchybny:-). Ale jo, je to takove uhlazene, presto vyborny pocin a jelikoz je to film hlavne bulharsky, priklonim se k jeste lepsimu hodnoceni.

• 13.5.2017  20:42

Nejvetsi slabinu filmu vidim v absenci atmosfery, jakou mely v minulosti francouzske kriminalky, ...kdyz uz to bylo v koprodukci s Francouzi. No, ono je to bohuzel vice akcni film, jak krimi. Zajimave herecke obsazeni, v cele s velmi puvabnou Theron. Natoceno je to dobre, obsahove ovsem nic zvlastniho. Fanousky zanru tento film asi uspokoji vice nez me.

• 11.5.2017  11:04
    Koza (2015)

Urcite zajimavy pocin. Minimalisticky natocene, ovsem s krasnou kamerou. Herci moc nehraji, ani nemluvi, ale atmosferu to ma. Skoda, ze jsem se neumel vzit do hlavni postavy, ktera sla vicemene uplne mimo me.

• 11.5.2017  09:43
    Zmatkáři (1943)

V pohode se da na tuto taskarici divat, skutecne fanousky ale bude clovek hledat jen mezi skalnimi priznivci dvojice Laurel a Hardy. Ja tento zanr nevyhledavam a pustil jsem si to spise jen proto, abych si doplnil filmove vzdelani.-).

• 10.5.2017  09:00

Nijak originalni a misty dost absurdni podivana, presto svizne natocena, dobry strih, skvely soundtrack a zajimave herecke obsazeni. Zanrovka u ktere se nikdo nudit nebude.

• 9.5.2017  09:52
    Fízlárna (TV seriál) (2017)

Jak mam na Streamu podobne serialy rad, tak s Fizlarnou slapli hodne vedle. Ubohy humor, nulove zapletky, pitome postavy... Nevidim jedine pozitivum.

• 9.5.2017  09:41

Film ma stesti, ze namet je podle skutecnych udalosti. Kdyby si ho tvurci vymysleli, tak mame na svete dalsi kycovitou sracku. Coz je do jiste miry i tak, ...prehnane pateticke, "americke", hudebne precitlivele, plne velkych proslovu atd. Nejedna se o vylozene spatny film, ale netusim, co by se muselo stat, abych si tento film jeste pustil.

• 8.5.2017  18:36
    Cuky Luky (TV seriál) (2014)

Par nepovedenych vtipku tam je, celkove ale hodnotim velmi pozitivne. Bavim se dobre a obe hlavni postavy jsou vyborne.

• 1.5.2017  19:10
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

Mam pocit, ze ke druhe serii mam daleko vice vyhrad nez k prvni. Prekombinovane, moc postav a spousta mrtvol... Me vsak sledovani bavilo a tesil jsem se na kazdy novy dil, tak nedostatky hazu za hlavu.

• 1.5.2017  18:55
    Žid Süss (1940)

Trochu me film zklamal svym technickym zpracovanim. Ferdinand Marian v roli zidovskeho obchodnika byl vyborny. Pribeh taky dokaze zaujmout a uprimne..., tu propagandu jsem cekal vetsi.

• 1.5.2017  13:45

Nepravem opomijene psychologicke drama s vybornou Stivinovou v hlavni roli. Ze zivota jedne rodiny, ve kterem se mozna vidi nejeden pozorny divak. Civilni herecke vykony, dobre napsane postavy a zajimave prostredi dela z tohoto filmu nadprumerne tuzemske drama.

• 1.5.2017  09:12

Dobre udelany dokument, ktery mapuje cely zivot Bukowskeho. Spousta zajimavych zaberu a vtipnych historek, presto by mozna vice strihu filmu pomohlo... Bukowski byl v mem dospivani ikonou a precetl jsem od nej vse co se dalo a presne pro nas byl tento dokument natoceny.-).

• 30.4.2017  18:47
    Hordubalové (1937)

Vyborny film jednoho z nasich nejlepsich reziseru v historii, podle predlohy jednoho z nasich nejlepsich spisovatelu nemohl dopadnout spatne... Pekny pribeh, zajimave postavy (snad krome bratra, ten v podani Bielika pusobil jako nejaka karikatura). Jaroslav Vojta byl uzasny, dost mozna jeho zivotni role.

• 30.4.2017  13:37

Z hlavy nevim, ale myslim si, ze podobnych filmu uz bylo natoceno spousta. Vyslouzili lvi stoji predevsim na vybornych hereckych vykonech starych pardalu Caine-Duvall, me oblibenkyne Sedgwick a mladem Osmentovi, ktery bohuzel svuj detsky herecky potencial v budoucnu nenaplnil... Jinak pohodova komedie, pokud by se ve vypraveni nevraceli do minulosti a zili vice pritomnosti, myslim, ze by byl vysledek jeste lepsi...

• 27.4.2017  11:29
    Krtek a Panda (TV seriál) (2016)

Je jednoduche dat tomuto vecernicku odpad s tim, ze nam Cinani zneuctili Krtecka. Na prvni pohled nedustojne, prodat postavicku do Ciny, na druhy pohled ani nevim, proc o nej meli takovy zajem... Rodice, prarodice tuto spojitost asi nepoberou, na druhou stranu si myslim, ze detem se to bude libit jak v Cine, tak u nas doma. A pak, Panda a ostatni zviratka se ke Krteckovi chovaji pekne, asijske deti mozna budou mit o nas nejakou predstavu, ze alespon existujeme... Uplne bych tuto blaznivou koprodukci nezatracoval.-).

• 27.4.2017  10:39
    Aftermath (2017)

Arnold nikdy nepatril mezi me favority a i kdyz nezahral spatne, porad ho vidim oveseneho granaty a v maskacich a nejsem tak uplne presvedceny, ze je to role pro neho. Ale asi spis jde jen o me predsudky... Rozpocet asi nebyl nejvyssi a jde to znat. Herecke vykony celkem nicotne. Pribeh spatny neni, zaver taky dobry. Myslim, ze toto drama je lehce podhodnoceno a tak se pri sve nerozhodnosti priklonim ke ctvrte hvezdicce.

• 25.4.2017  09:57
    Vzpomeň si (2015)

Osobne nemam rad vecne parazitovani Zidu na holokaustu a nahaneni nacistu 70 let po valce... Vzpomen si je ale slusna road-movie jednoho starce, ktery podle navodu hleda spravedlnost. Zaver mozna ne uplne uveritelny, presto ma neco do sebe. Vyborna je navsteva u policisty. Jo, dobry film.

• 23.4.2017  23:27

Velka cyparna, hlavne ta prazska ostravstina nebo co to ma byt je strasna. Pravda, toci se u nas jeste vetsi sracky a za uprk ze sousedcina bytu a nakonec i za tu Ostravu druhou hvezdicku pridam. Celkem pekne pisnicky.

• 22.4.2017  21:31
    Jana Eyrová (1943)

Toto filmove zpracovani slavneho romanu jeste vice nez po obsahove strance zaujme svou, misty az hororovou atmosferou, dobrou kamerou a hudbou. Dobre vykreslene hlavni postavy, Fontaine se do sve role skvele hodila a o nic horsi nebyl ani Welles. Potesi i zacinajici Liz Taylor.

• 22.4.2017  17:33
    Advent (1956)

Marie Vasova v roli Roziny je uzasna, vyborny vykon. Rezie, i kdyz ne kazdemu muze sednout je velmi zajimava a mnohym zpusobem i originalni. Zbyle herecke vykony jsou spise divadelni, ale pribeh a lokalita nataceni pekna.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116