zette

Tomáš Guzdek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 32 64 95 126
    • 23.4.2018  04:04
    Banik!!! (TV film) (2016)

Velmi dobre zpracovany dokument bez jakekoliv upjatosti o jednom z nejlepsich klubu nasi fotbalove historie. Zakladni historicke fakta, vypovedi rady byvalych fotbalistu, treneru... O Baniku by se samozrejme dalo mluvit mnohem dele nez 52 minut, takovy pekny dokument by si ale zaslouzila rada jinych tymu z ligy. Jako celozivotni fanousek Ostravy se subjektivne priklonim k te pate hvezdicce. Idioty, co na filmovem webu davaji tomuto dokumentu odpad jen proto, ze nesnasi neco o cem film pojednava jsou chudaci, ja bych se s chuti mrknul na Spartu a hodnotil bych obsah, ale na druhou stranu, "kde nic neni, nic neroste".

• 19.4.2018  19:42
    Foxtrot (2017)

Uvodni cast z bytu je to nejlepsi z celeho filmu, mne se to tedy netahlo a klidne bych si dokazal takhle predstavit cely snimek. Ashkenazi vyborny. Cast s vojaky je uplne jina, trochu absurdni, ale dobra. Zaver sel mozna udelat jinak, nevim. Celkove se ale jedna o slusne drama, ktere dominuje uzasna kamera. Videno v ostravskem Artu, 3 divaci.

• 14.4.2018  15:24
    Světský (TV seriál) (2017)

Zajimavy pohled pod poklicku cirkusaku a kolotocaru, jejich produkci neuznavam, pokud je ale jini uzivi, budiz... Kazdopadne je jejich zivotni styl pusobivy a odlisnejsi od tech nasich beznych, ja bych ale nemenil. Simek tam byl navic, podle me uz nezapada do nametu.

• 14.4.2018  10:30

O kousek lepsi jak jednicka. Dejove aktivnejsi a i atmosferou hutnejsi pokracovani. Opet se zde najde par dobre natocenych scen, ktere si ale zase jako u prvniho dilu nezapamatuji. Na me to z toho "platna" pusobi tak nejak rezijne odevzdane, cisty prumer, dal nic.

• 14.4.2018  10:14
    Zahrádka pod hvězdami (TV seriál) (2017)

Moc hezke vecernickove pribehy o jednom Jeziskovi a jeho kamaradech. Pohadka, ktera uci deti dobre se k sobe chovat pres ruzna vypraveni o zviratkach... Vytvarne moc hezky zpracovane, dobre namluvene. Nechapu, jak teto povedene veci muze dat nekdo odpad...

• 14.4.2018  08:48
    Krmelec U Muflona (TV seriál) (2017)

Videl jsem asi tri dily a z meho pohledu se na to neslo divat. Smesne trapne a uchylne, pochopim, ze to nekoho zaujalo treba svou originalitou, pro me ale naprosto nekoukatelne.

• 10.4.2018  20:02
    Nico, 1988 (2017)

Nico je zcela urcite mou nejoblibenejsi zpevackou a videt tento film pokud mozno "hned" byla ma povinnost. Film neni dokonaly a pokud nejste fanouskem samotne Christy nebo alespon Velvetu (o nich je ve filmu minimum), snimek nejde asi doporucit beznemu divakovi, ale skalni si prijdou na sve. I kdyz osobnost teto zpevacky mela urcite vetsi potencial nez film samotny. Mozna se jeste dockam neceho z jeji rane tvorby. Vyborna hudba, videno v ostravskem Artu, dva divaci. Toho druheho neznam.-).

• 9.4.2018  20:09

O tom jak starsi muz vzpomina na sve detstvi v jednom cinzaku, namet uchazejici. Uvod filmu vypada slibne, slusny retro zavan. Dejove to je ale neskutecne nudne a i pres dobre herecke obsazeni nemeli herci co hrat. Videl jsem vetsinu Drhovych filmu a nepamatuji si, ze by byl nektery rezisersky zvladnuty...

• 9.4.2018  19:58

Film jede na stejne vlne jako serial, na celovecerni film to je ale malo a ani takovy kadr jako je Blanik to neutahne. Jinak dobry, par vtipnych momentu se najde, stejne jako tech trapnejsich. Prijemne zanrove oziveni v nasi kinematografii. Kdo vi, jak oslovi tento film divaky treba za dvacet let..?

• 8.4.2018  18:15
    Undercurrent (1946)

Dobre budovani atmosfery a slusne herecke obsazeni. Z filmu jsem ale spise zklamany, namet zajimavy, pribehu ovsem chybi vetsi uveritelnost a rychlejsi tempo. K tem nejlepsim noirovkam ma Undercurrent bohuzel daleko.

• 8.4.2018  18:00

Film urceny pubertakum, minuly me i vizualni efekty, ktere zde rada uzivatelu chvali a byly dokonce i nominovany na Oscara. Nic jsem od Ocelove pesti necekal a tak se i stalo...

• 7.4.2018  23:56
    Země (1996)

Originalni a skvele zpracovany eroticky thriller, ktery se svou sexualitou smele vyrovna tem nejlepsim filmum tohoto zanru. Diky dobre kamere je zde spousta nadhernych zaberu. Film pusobi az mysteriozne a ani ne tak diky hlavni postave, jako Silke, ktera je ve sve roli mlade nymfomanky naprosto uveritelna. Krasny film a pokud bych jej nevidel ve spanelsko-ruskem zneni, vysledek by byl jeste emotivnejsi.

• 7.4.2018  20:34
    Příchozí (2016)

Tak vsichni chteji valcit, jen Americane se snazi jit mirovou cestou..., ale jo, dobre sci-fi.-). Namet je zajimavy, scenar hloupy, Mne se na filmu nejvice libila kamera a zvuk, ktere dodaji vybornou atmosferu. Standardni herecke vykony.

• 7.4.2018  16:46

Scenar je otravny, je hodne zajimave sledovat, na jake pitome pribehy se ve 30.-tych letech lakalo do kina... Film jako takovy zachranuje rada povedenych dialogu a vyborna Betty Kysilkova, ta je ozdobou tohoto snimku. Cele herecke slozeni je sympaticke. Vzhledem k roku 1937 muzou nektere divaky potesit i vlozene dokumentarni zabery na vojenske manevry nasi armady. "Bavi se panstvo dobre?" Ale jo, i pres spatny dej stoji za to film videt!

• 5.4.2018  10:27

Namet dobry, ale zpracovani nestastne. Nesympaticke postavy, drtivou vetsinu filmu jsem se nudil. Vihanova mela do dobre reziserky daleko...

• 4.4.2018  11:15
    Cesty větru (2009)

Takovy Nohavica by musel byt z tohoto filmu uneseny.-). Pout severni Kolumbii na oslovi za ucelem vraceni stare harmoniky... Scenar na prvni pohled nijak zajimavy je doplneny mistnimi zvyky, lokalni hudbou na harmoniku ci bubny a nadhernou prirodou, kterou libiva kamera jeste podtrhla. Pomalejsi tempo jen dodava daleke ceste vzdalenost a atmosfere jistou mysticnost.

• 3.4.2018  08:26

Vyborne natocene drama, zajimave zpracovani. Jeden cin, dva pohledy. Slusne herecke vykony a bezchybna hra na varhany.

• 2.4.2018  20:00

Velmi pusobive s tajemnou atmosferou a vybornou ustredni dvojici v hlavni roli. Jelikoz je ale scenar takovy, jaky je a predstava, ze se divam na film jeste jednou, zustanu u neutralniho hodnoceni...

• 2.4.2018  09:28
    Zakladatel (2016)

Tak jako zivotopisny zanr tento film zapracoval na jednicku. Samozrejme rezie i herci mohli byt lepsi, ale porad dobry.-).

• 2.4.2018  08:01

Crosby a Bergman jsou ve svych rolich perfektni a tahnou cely film, ktery me jinak zklamal a na vyborneho Farare u svateho Dominika to nema.

• 1.4.2018  14:59

Pro me osobne otravna podivana, ktera me strasne nudila a ve filmu jsem nevidel zadnou postavu se kterou bych sympatizoval. Druha hvezdicka ciste za hudbu, ta byla super.

• 1.4.2018  12:29

Celkem zasnu, ze do dnesniho dne mi byla tato pohadka utajena. Zajimavy herecky vykon Ladislava Trojana a perfektni Kemr s Filipovskym v roli strasidel, pekna mlynarova dcera Jana Andrsova. Jednoduchy dej, ale jinak moc pekna pohadka se zvlast hezkym koncem.

• 1.4.2018  09:34
    Bambi (1942)

Hezky zpracovana pohadka pro nejmensi s jednoduchym dejem, krasnou animaci s jeste peknejsimi pisnickami.

• 31.3.2018  06:23
    Bulšit (2001)

Ale jo, pokud divak alespon z obsahu ci minimalne z nazvu filmu vytusi o co tady jde a jeste nebude plne pri smyslech, nemuze ho tato cyparna vylozene zklamat.

• 31.3.2018  06:10

Nadstandardne zpracovane drama z povalecne Jugoslavie o dvou bratrech, kteri neziji uplne stastny zivot. Vyborna atmosfera, ktere znacne napomaha prostredi periferie Belehradu a napadita kamera. Rada zajimavych postav z podsveti, vyborny herecky vykon Vuka Kostice. Povedene drama, kteremu k dokonalosti chybi jen malo...

• 27.3.2018  19:36
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

S novymi a novymi dily jsem mel pocit, ze upada myslenka i humor. Skoda, rozjete to bylo slusne, i tak se ale jedna o sympatickou podivanou. Zaujme i zajimave herecke obsazeni, z postav nejlepsi roli dostal Neuzil jako technik Pavel.

• 26.3.2018  17:14

Povedene zivotopisne drama jedne z nejvetsich americkych herecek 40. let minuleho stoleti. Byt pohledem adoptovane dcery, ktera lici predevsim soukromy zivot hvezdy, ktery nebyl nijak idylicky. Je az smesne, kolik Malin tento film ziskal. Vyborna Dunaway v hlavni roli.

• 26.3.2018  13:19
    Sezn@mka (2016)

Par vtipku se zde najde, ale celkove se jedna o dalsi ceskou komedii, na ktere neni nic, co by si mohl divak dlouhodobe pamatovat. Nepovedeny rezisersky debut a zbytecny film.

• 25.3.2018  17:06

Uspokojive drama z prostredi vrcholoveho sportu u nas ve druhe polovine 80.-tych let. Ruzne typy hlavnich postav, zajimave herecke obsazeni a vyborny Stepnicka v roli trenera. Filmy Juliuse Matuly me bavi.

• 24.3.2018  15:43

Stylova noirovka pod rezii genialniho Fritze Langa. Vedle ni vynika jeste skvely pribeh a dobre zahrane postavy.

<< předchozí 1 2 3 4 32 64 95 126