zette

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118
    • 24.7.2017  15:12
    Dunkerk (2017)

Technicke zpracovani filmu je temer genialni. Nolan umi a prizval si k sobe i dalsi schopne tvurce, kamera, zvuk, hudba, strih... Misty uzasna atmosfera a velmi povedena vyprava. Zajimavy namet, venujici se evakuaci britske armady. Mozna si mohli odpustit takovy zaver, na druhou stranu jsem ho mohl cekat i horsi.-). Na pet to neni, v TV to tak nevyzni. Videno v ostravskem Cinema city.

• 23.7.2017  21:09

Cernobyl je jedno z nejzajimavejsich temat, alespon pro me. Vzniklo o tomto jadernem nestesti jiz nekolik dokumentu a tento bohuzel neprinasi nic noveho..., vlastne az na jednu vec a to jsou skutecne postavy "babusek", ktere jsou nabite optimismem i pres ne vzdy jednoduchy zivot. Pohled na katastrofu ocima obycejnych lidi je bezesporu zajimavy.

• 23.7.2017  19:24

Pekna kamera a hudba. Potesi hezka Giergielova v hlavni roli, ktera bohuzel zustala pouze u tohoto filmu. Pobavi i hlasky budouciho tchana hlavniho hrdiny. Zaujme i prehlidka Tater. Jen dejove je to strasne utahane a nudne.

• 23.7.2017  15:32

Solidni povidky trech zacinajicich reziseru, ktere maji spolecneho jmenovatele a to cerstve otce. Taky se priklanim k pocitu, ze posledni povidka se Zednickovym "tour the pub" je nejlepsi.

• 23.7.2017  13:46

Jeste absurdnejsi a ujetejsi nez starsi filmy Jensena, tenhle me ovsem zaujal nejmene. Dobre herecke slozeni a zajimavy namet, jinak celkem prumerna podivana...

• 23.7.2017  03:19
    Neerja (2016)

Hodne slusne drama, ktere je natoceno podle skutecnych udalosti. Dobre propletene stripky ze zivota Neerjy s aktualnim denim na palube uneseneho letadla. Vyborne herecke vykony teroristu a Sonam Kapoor, ktera Neerjy Bhanot jakoby z oka vypadla. Skoda citove prepaleneho konce, jinak by se dalo uvazovat i o plnem poctu.

• 22.7.2017  23:35

Zajimavy namet o kumunistovi, ktery udela chybu. Pekna kamera, solidni atmosfera a dobre herecke vykony. Skoda nekterych zbytecnych scen a dialogu, za me ale dobry.

• 22.7.2017  18:24

To bylo tak hloupe, az to bylo krasne.-). Podle me povedena komedie z prostredi memu srdci blizkemu. Hrusinsky jako vzdy vyborny, bavila i postava Jiriho Lira.

• 18.7.2017  00:11
    Sahara (1943)

Nevim, do jake miry za to muze Bogart v hlavni roli, Saharu jsem ale vnimal spise jako film dobrudruzny, jak valecny. Jednoduchy dej s jasnym poselstvim. Ve sve dobe svuj ucel urcite splnil a o to slo predevsim.

• 16.7.2017  18:31
    Pohádkář (2014)

Nechapu, jak nekdo, kdo natocil Sekala mohl prijit s necim takovym... Dejove i filmarsky prazdne, herecke vykony taky o nicem, ale Herzigova neurazi.

• 16.7.2017  13:35
    Cirkus bude! (1954)

Alespon pro me nestravitelny a nudny film...

• 16.7.2017  13:17
    Úkryt v zoo (2017)

Pekna kamera a hezky odvypraveny pribeh, okolo varsavske zologicke zahrady za druhe svetove valky. Podobne zidovske osudy uz me ale ve filmu zacinaji nudit, tento nema uplne duveryhodnou atmosferu a ani herci nepodavaji nijak nadprumerne vykony, bohuzel vcetne Daniela Bruhla. Steky ceskych hercu ale potesi. Dobry prumer.

• 16.7.2017  07:47

Ac si o Rytmusovi divak muze myslet cokoliv, tenhle dokument je zajimave podany a konfrontace s nazory nejblizsich vubec neni spatna. Nevybudoval si uplne nejhorsi image, i kdyz nechapu, jak se takova a podobna hudba muze libit tolika lidem.

• 16.7.2017  07:36
    Dobře placená procházka (TV film) (1966)

Jednotlive pisnicky pekne, jako film to ale nefunguje. Humor Sucheho a Slitra nevyhledavam a tento televizni film, i pres Formanovu rezii me nezaujal.

• 16.7.2017  05:00
    Marihuana (2006)

Slusny amatersky pocin s peknou pointou.

• 16.7.2017  03:06
    Maniak (2009)

Hrozna kamera a strih, jsem si myslel, ze mam rozbitou televizi. Dejove slabe, nelogicke, dementni dialogy a spatne herecke vykony. Od odpadu to nezachrani ani pekna hlavni predstavitelka.

• 16.7.2017  01:09

Vyborne satiricke povidky a originalni zpracovani, ktere musi zaujmout i dnesniho divaka. Povedene dialogy a rada vynikajicich hercu, kterym dominuje skvely Kemr. Jen kousek od pate hvezdicky, nizke hodnoceni u tohoto filmu moc nechapu.

• 12.7.2017  19:20
    Ketové (1992)

Krasne ztvarneny dokument o narodu, ktery je na vymreni a to doslova. Vyborna hudba, pro me atraktivni namet, ma to proste atmosferu.Celotydenni internaty pro deti predskolniho a skolniho veku, protoze rodice piji a nemaji na ne cas memu rozumu daly celkem zabrat.-). "Penize a stesti jsem nikdy nemel, jinak mam uplne vsechno"...

• 11.7.2017  21:02

Sem tam dobry vtip, nekdy trefna satira. Ve filmu to ale nefunguje, stejne rozpacity jsem byl i u hereckych vykonu... Nuda.

• 11.7.2017  20:01

Ondrakovou jsem mel vzdycky rad, i pres fakt, ze ji hrani samotne v mych ocich nikdy moc neslo. Tahle, paradoxne jeji posledni role v ceskem filmu ji vsak sedla a nehrala takovou tu svoji ujecenou pipinu.-). Mandlova mi prisla strasne staticka a bez aury, ktera ji provazi ve vetsine filmech. Bavila me postava Noveho a vlastne je radost sledovat cele herecke obsazeni. Libi se mi i namet, ztvarneni prumerne, celkove nadprumerna veselohra.

• 6.7.2017  05:39

Otrepane tema, na ktere uz vznikly snad desitky filmu. Tenhle prevysuje vsechny, ktere jsem dosud videl svou precizni rezii a hlavne hereckym vykonum Larse Mikkelsena a Sofie Gråbøl, za zminku stoji i detske vykony (skoda, ze ani jeden z obou bratru zde mezi herci nefiguruje). Libi se mi i paralela s dobyvanim vesmiru a ac skromny, tak dobry vyber hudby. Nevidim ve filmu zadnou slabinu.

• 4.7.2017  10:55

U dnesnich romantickych komedii postradam to kouzlo filmu ze 40.-60. let minuleho stoleti. Zbytecne prepalena stopaz, jinak jde o solidni podivanou s Nicholsonem a Keaton v hlavni roli, ta si myslim, ze zastinila i Jacka.-). Pekna kamera, solidni dialogy a prumerny a lehce predvidatelny scenar. Za herecke obsazeni pridam ctvrtou hvezdicku.

• 2.7.2017  18:55

Nadherna kamera a vlastne pekny prirodovedny film, kteremu jen skodi vypravec...

• 2.7.2017  14:14
    Batalion (1937)

Vyborne natocene drama s vybornym zaverem. Vice nez slusne herecke obsazeni.

• 2.7.2017  12:09
    Ong-Bak 2 (2005)

Po obsahove strance tak chabe, ze jsem nekdy v polovine vypnul mysl a jen se koukal na akcni sceny, ktere ve svem zanru budou asi nadprumerne. Ani tento fakt me nedonuti k tomu, abych se na tento film jeste nekdy podival.

• 2.7.2017  10:23
    Městečko (2003)

Skoda zpracovani, chapu, ze to tak tvurci skutecne mohli myslet, pusobi to uz ale zbytecne moc amatersky. Jinak se vsak jedna o vyborny film, ktery krasne vystihuje dobu konce 80. let u nas. Nektere dialogy neskutecne trefne. Ocenuji i hodne zajimave herecke obsazeni.

• 1.7.2017  11:33

Pomaly zacatek a nekolik trapnych scen, jinak ale celkem prijemna komedie z doby, kterou jsme u nas po revoluci doslova hltali, tedy pres obrazovky hltali... Najde se i nekolik povedenych situaci a diky R. Dreyfussovi pridam treti hvezdicku.

• 24.6.2017  11:40
    České zázraky (TV seriál) (2017)

Vyborny namet, vice takovych serialu... Jednotlive dily sice maji kolisavou uroven a urcite by se dala stopaz natahnout a jit informacne do hloubky..., ale jako takove medailonky lidi, kteri neco dokazali jsou si myslim dostacujici...

• 21.6.2017  10:15

Zacatek vypada velmi slibne a jede ve sviznem tempu. Postupem casu me ale film zacal nudit, ostatne jako vsechny Lubitschovy filmy. Nejvetsi zklamani jsou masky, ty jsou uplne mimo. Presto si tato komedie drzi solidni standard.

• 20.6.2017  09:55
    Život (2017)

Velmi mile prekvapeni od filmu, od ktereho jsem nic necekal. Od zacatku do konce se je na co divat, zadne zbytecne sceny. Scenar mozna neni originalni, ale je zajimavy a nenudi ani ty, kteri se pro sci-fi zanr nenarodili. Slusne herecke obsazeni, i kdyz samotne herectvi ve skafandru a prilbe tolik nevynikne. Ja v Zivotu Vetrelce ani Gravtaci nehledal a jsem spokojeny a zaroven moc nechapu tak nizke hodnoceni.

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118