zette

Tomáš Guzdek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117
    • 21.6.2017  10:15

Zacatek vypada velmi slibne a jede ve sviznem tempu. Postupem casu me ale film zacal nudit, ostatne jako vsechny Lubitschovy filmy. Nejvetsi zklamani jsou masky, ty jsou uplne mimo. Presto si tato komedie drzi solidni standard.

• 20.6.2017  09:55
    Život (2017)

Velmi mile prekvapeni od filmu, od ktereho jsem nic necekal. Od zacatku do konce se je na co divat, zadne zbytecne sceny. Scenar mozna neni originalni, ale je zajimavy a nenudi ani ty, kteri se pro sci-fi zanr nenarodili. Slusne herecke obsazeni, i kdyz samotne herectvi ve skafandru a prilbe tolik nevynikne. Ja v Zivotu Vetrelce ani Gravtaci nehledal a jsem spokojeny a zaroven moc nechapu tak nizke hodnoceni.

• 18.6.2017  15:11

Nemohu netvrdit, ze je ve filmu nekolik zajimavych veci, ktere stoji za to videt. At uz jde o povedenou, lec skromnou vypravu, netradicni herecke obsazeni nebo peknou a mnohdy napaditou kameru. Pribeh ale nejak nedrzi pohromade, spousta zbytecnych scen..., od poloviny jsem se nudil, de facto az do konce. Skoda nevyuziteho potencialu.

• 18.6.2017  15:06
    P.K. (2014)

Pribeh, ktery se snazi o vetsi presah a pres ruzna nabozenstvi chce vest divaka k toleranci a individualite. Natoceno je to velmi dobre, coz u dnesni indicke tvorby jde spise o rutinu. Zajimave ztvarneni hlavni hrdinky. Na me uz ale moc kycovite a s odrenymi usi pridavam ctvrtou hvezdicku.

• 17.6.2017  22:34

Hodne povedene drama, kteremu chybi k dokonalosti jen poradna atmosfera a o poznani vice napeti. Scenar je mozna trosku naivnejsi, to vsak vyrovnaji vyborne herecke vykony dvou hlavnich predstavitelek. Nekolik zajimavych zaberu a pekna hudba.

• 17.6.2017  19:47

Dalsi z tech filmu, kdy druhy den nevite o cem vlastne byl. Dej se tahne a celkove me to neoslovilo. Z hercu pobavil hlavne Petr Vanek. Jinak o nicem, ale vylozene trapne to neni, coz je v takove zanrovce celkem uspech.

• 17.6.2017  17:05
    Jako malé děti (TV film) (1974)

Velmi dobre napsany scenar pro televizni inscenaci se spoustou vtipnych dialogu. Jako snad skoro vzdy dominujici herecky vykon Josefa Kemra.

• 17.6.2017  17:01
    Recept na milování (TV film) (1984)

Obsahove nijak napadite, ale Jiri Wimmer a Jiri Cisler to svymi vtipnymi rolemi zachranuji od propadaku. Jedna z mala roli Daniely Kolarove, kde mi neleze na nervy.

• 15.6.2017  03:58

Snad krome pisnicek uplne zoufaly pocin..., herecke vykony a dialogy, takove se vidi malokdy. Presto odpad dat z nejakeho duvodu nemuzu.-).

• 13.6.2017  20:05

Dokonale natocene drama, jak se clovek behem chvilky muze dostat do pekla... Uzasny herecky vykon Torretona a z faktu, ze je film natoceny podle skutecne udalosti doslova mrazi. Mozna bych si ve francouzskych veznicich predstavil vice muslimu nez jsem videl, to ale v zadnem pripade nemuze poskodit celkovy dojem.

• 10.6.2017  15:11
    Ivkova slava (2005)

Typicka balkanska taskarice, ktera neni spatna..., jen me ke konci zacala unavovat, stejne jako hoste chudaka Ivka.

• 10.6.2017  12:49

Nevim proc, ale tento film mi byl vzdy tak nejak protivny a nebavil me. Co se povedlo jsou "akcni" sceny z boju dvou detskych skupin.

• 9.6.2017  22:37
    Uteč (2017)

Hm, tak my uz tem negrum ublizujeme i ve filmu, absurdni... Pokud nevezmu v potaz rasisticky podtext, Get out nabidne par zajimavych postav a solidni herecke vykony. Nejvice se mi libil Bradley Whitford. Ocenuji i slusne budovani atmosfery a napeti, ktere se bohuzel nekde v polovine podivane vytrati. Zaver uz na me temer nezapusobil, v tomto pripade se divim tak vysokemu hodnoceni.

• 9.6.2017  20:04
    Pěstírna (TV seriál) (2017)

Velmi prijemne prekvapeni. Vyborne budovana atmosfera, ktera je podporena dobrou hudbou ci spise zvuky, zajimavy namet a genialni Martin Hub, skoda, ze temer polovinu casu lezi v mrazaku.-). Z toho mel byt celovecerni film...

• 9.6.2017  19:58

Slusny scenar a vyborny Tom Cruise. Postupem casu jsem mel pocit, ze se sceny porad opakuji a jsou strasne roztahane... Jinak ale dobre, atmosferu to ma a herecke obsazeni stoji za podivani...

• 9.6.2017  19:52
    Bylo nás šest (TV seriál) (1986)

Myslim, ze tento serial poberou uz jen divaci, kteri tu dobu alespon trochu zazili. Ve srovnani s dnesni serialovou tvorbou pro mladez..., to jsou uplne jine svety. Libi se mi ta koncepce, kdy v sesti dilech sledujeme sest spoluzaku ze stredni skoly, kteri jdou studovat ruzne vysokoskolske obory v Praze. Spousta zacinajicich hercu, kteri dnes, snad krome Trojana hraji pouze beckove role. Misty az smesne naivni, hlavne postava, kterou sehral Zounar. Je zde ale nekolik zajimavych momentu a postav, za vsechny genialni Krejcik v roli rezisera, Zednicek, Gajerova... V te dobe se tocily daleko lepsi veci nez je tento pocin.

• 7.6.2017  10:59

Film zaujme hlavne nametem, o kopacich vltavinu..., to tady jeste nebylo. A pak velmi dobrym hereckym vykonem Lisky a Bokove. Myslim, ze ani zde kritizovany Adamczyk nezahral zle. Skoda scenare, spousta zbytecnych scen a myslim, ze ono tajemstvi si taky mohli tvurci odpustit a vice se venovat samotnemu kopani, prekupnictvi atd.

• 6.6.2017  10:11

Taky mi neprijde lokalita noveho bydleni pro izraelskeho ministra obrany normalni a az po nastehovani resit, co bude s citronovym sadem... Bez tohoto ohledu se ale jedna o velmi dobre drama, ktere v kostce resi vice, nez par ovocnych stromku. Zajimavy namet, dobre postavy a slusne herecke vykony v cele s Hiam Abbass. Zaver se zdi je vyborny.

• 4.6.2017  20:44

Tak nevim, jak u jinych divaku, na me ale tyhle silne hollywoodske pribehy plne hrdinstvi, krve, specialnich efektu a nezbytne romanticke linie nepusobi a neprijdou mi nicim zajimave...

• 4.6.2017  00:13

Informativne dostacujici dokument. Co vsak dela z tohoto filmu nezapomenutelnou podivanou jsou neskutecne nadherne sperky znacky Faberge, v cele s vejci.

• 3.6.2017  21:58

Tahle komedie ma presne to, co ma dobra komedie mit a pokud je divakovi severska tvorba blizka, uspech je myslim zarucen. Nametem je reseni manzelske krize, ktere se trosku zvrtne. Film tezi z postav, ktere jsou vesmes vsechny vyrazne, i ty v malych rolich. A pak vyborne napsane dialogy a velmi dobre herecke vykony. Par hluchych mist se najde, zejmena na zacatku, tech vtipnych je ale tolik, ze v pohode utahnou mych pet hvezdicek. Videno v ostravskem Minikine, 25 divaku.

• 28.5.2017  11:41

Dejove je tento film hloupy a naivni se snadno predvidatelnym zaverem. Na druhou stranu se divak nemusi stydet za tvurce, jak tomu u podobnych ceskych komedii posledni dobou byva. Slusne herecke obsazeni a potesi i zajimava Hrebickova v hlavni roli.

• 28.5.2017  01:53
    Desperado (1995)

Vidim, ze jsem o nic za ty roky neprisel, kdyz jsem tento, pro nektere stezejni film videl az dnes... Stylova a celkem originalni kovbojka v modernim havu a humorne ladena, ktera vsak na me vubec nefunguje. Film ztraci tempo a Banderase mam radeji ve filmech od Almodovara. Protivne mi byly i akcni sceny, ktere byly prehnane a neprirozene. Alespon potesil vyborny Buscemi a pekna Hayek.

• 27.5.2017  22:17

Vyborny namet, dokazu si vsak predstavit, ze by tvurci trochu vice zatlacili na pilu... Presto je film osobite natoceny a krasne predstavuje spolecnost v tom pravem svetle. Libilo se mi vykresleni jednotlivych postav a hlavne charakteru. Mungiu je hodne schopny reziser.

• 27.5.2017  18:43
    Velká sázka o malé pivo (TV film) (1981)

Zbytecne natahovane a misty dost nudne. Co vsak zdobi tento film je vyborny Kaiser a rada povedenych hlasek, ktere jsou fakt vtipne.

• 27.5.2017  15:57

Myslenka filmu neni uplne spatna, ale to zpracovani, zpusob vypraveni, dialogy a koneckoncu i herecke vykony nejsou nijak dobre. Gollova na me vzdy pusobi strasne sympaticky, ale jeji herectvi me malokdy presvedci. Jinak strasne nerad vidavam Mandlovou v malych rolich.-). I pres nelehkou dobu, kdy se tento film natacel, ho vnimam jako nepovedeny.

• 25.5.2017  10:19

Film ma sve kvality, uplne bez debat. Vyborna rezie a velmi obsahle zfilmovane dilo. Nametem me to vsak moc neoslovilo a znacna stopaz tomu taky moc nepomohla. Bohuzel se zachovam jako barbar a zcela subjektivne hodnotim pouze tremi hvezdickami...

• 25.5.2017  09:47
    Ve znamení Merkura (TV seriál) (1978)

Jak uz jsem jindy k necemu psal, je celkem zajimave, kolik povolani bylo za socialismu nametem k ruznym filmum ci serialum. V tomto se dostalo na celniky, kdy krome prvniho a posledniho dilu jednotlive casti na sebe nenavazuji a vzdy se odehravaji na jine hranici. Skoda, ze dva spolecne dily jsou v mych ocich nejslabsi. Naopak nejvice se mi libil druhy a ctvrty dil. Celkove prumerne detektivky na svou dobu, ale namet dobry a potesi i znacny zastup hercu, kteri si v tomto jiz zapomenutem serialu zahrali.

• 21.5.2017  15:53
    Přednosta (2003)

Hezky film, byl by ale stejne tak dobry, kdyby hlavni postava nemela tak vyrazny handicap? Ja o tom celkem pochybuji...

• 21.5.2017  13:17

Uzasna rezie, zadny zaber neni zbytecny. Vyborna je i Irene Jacob ve dvojroli a ktera svym postavam dala dusi. Jen po obsahove strance me film nezaujal tolik, jako jine Kieslowskiho filmy.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117