zette

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 34 67 100 133
    • 13.12.2018  11:05
    Lynč (TV seriál) (2018)

Asi od druheho do pateho dilu to vypadalo celkem slusne. Nenormalni pocet scenaristu v cele s Americanem, ktery ma za sebou zarivou minulost se pak v zaveru projevil. Si jako nekdo mysli, ze vrazda na namesti, ktere prihlizi nejmene 20 lidi se nevyresi a musi pockat az na hnupa z Prahy, jo? Mistni policista-samotar je jeste hloupejsi a naivnejsi nez cela Policejni akademie v cele s Maixnerem, naprosto neuveritelne... Ale par dobrych napadu to melo a celkem me bavilo to sledovat, i kdyz zaver byla uz totalni fraska. Hlavne ti dva Nemci, kdo tohle vymyslel? Bez pointy, trapnost a zmar. Z hercu byl nejlepsi Kriz, naopak Stivinova podala snad svuj nejhorsi vykon.

• 13.12.2018  01:53

Jako televizni inscenace by to bylo fajn, prezentace celovecerniho filmu miricim do kin to je takove nijake. Par vtipnych momentu se najde, muze potesit i herecke obsazeni... jinak moc nevim.

• 13.12.2018  01:42
    Searching (2018)

Nametem zajimave, zpracovani uz tak originalni neni a po nejake dobe zacne nudit. Rozhodne film na jedno kouknuti.

• 4.12.2018  19:11
    Čertí brko (2018)

Dobre natocena pohadka s prumernym scenarem, urcena spise pro vetsi deti. Nejvetsi slabinu vidim v pisnickach, nevim, jestli Bardos byla predabovana nebo to byl jeji hlas, ale moc mi k ni nesel. Zenska je to ale pekna. Z postav me nejvice bavil Jerabek. Humoru to moc nema, ale koukatelne to je v pohode, zadny propadak. Videno v ostravskem Cinestaru.

• 3.12.2018  14:49
    Hasičárna Telecí (TV seriál) (2018)

Tento serial nefunguje ani ve sve skromne pasazi. Nevyuzity potencial dobrovolnych hasicu, prekvapive s minimem humoru, ktery ma blize k trapnosti. Nezajimave postavy, s bidou dve hvezdicky.

• 3.12.2018  12:49

Tomuto dokumentu chybi k dokonalosti hodne, neuveritelna kariera Gretzkyho mirne nedostatky skvele kompenzuje a to byla aktualne natocena pouze v jeji polovine. Vyjimecny hrac.

• 3.12.2018  12:38

Celkem prijemny letni povidkovy film, ktery se sklada ze tri pribehu, do urcite miry ovlivnene obilnym polem. Nejvice me zaujala druha povidka s detmi ve stohu.

• 29.11.2018  20:15

Dejove prilis roztristene, neni to drama, kriminalka ani zadna sranda. Ja se neskutecne nudil.

• 25.11.2018  16:15
    Poslední slovo (TV film) (1995)

Brodska mi v roli princezny nesedi, naopak Narozny je vynikajici. Je to vtipne a i zde kritizovane kulisy me celkem bavily.

• 25.11.2018  16:11
    Plaváček (TV film) (1986)

Pisnicky jsou takovym nosnym pilirem cele pohadky, coz je ovsem malo i na televizni tvorbu.

• 24.11.2018  23:27
    Hladomor´33 (1991)

Nekdy to pusobi nefilmove a spis publicisticky ci dokumentarne. Velmi atmosfericke, vyber postav je az desivy. Myslim, ze filmu pomohla i divoka doba, ve ktere se Hladomor natacel... Kazdopadne zajimavy pocin, ktery bohuzel u nas temer nikdo nezna.

• 23.11.2018  11:43

Hodne povedene drama o mlade zene z Vychodniho Nemecka, ktera sni o profesionalni draze zpevacky. Mimo to jsou v hlavni roli jeji neprilis stastne vztahy s muzi. Pekna hudba a uzasne retro odehravajici se v realnem case. Ma to kouzlo. Ma prvni zkusenost s reziserem Wolfem.

• 20.11.2018  10:58

K dokonalosti chybi vetsi pocit uveritelnosti, jinak se ale jedna o solidni thriller, ktery nenudi. I pres fakt, ze celou stopaz sledujete jednoho telefonujiciho policistu. Nechybi napeti a dobry herecky vykon hlavni postavy.

• 18.11.2018  11:33

Spoiler. Kdyz si to shrnu..., sest scenaristu da do kupy pribeh, kdy se dva mladi lide poprve potkaji, kdyz "on pripluje bosy na lodi". Z jakesi chvilkove touhy si udelaji dite, ktere bila matka opusti a cernoch se zacne vzorne starat. Po par letech se v zene probudi materske city a chce dite pres soudy do vlastni pece. Kdyz uz to vypada, ze bude dobre, nechaji tvurci holcicku umrit na nevylecitelnou nemoc. Pochopitelne, kdo nejvice pomaha novopecenemu otci? Homosexual... Tohle proste normalni clovek nemuze vymyslet, maximalne v tech sesti lidech...

• 16.11.2018  19:35

Na filmu nejvice ocenuji ztvarneni mesta a zvireci postavy, kdy jejich chovani velmi dobre odpovida jejich podobe. Pribeh me ale moc nezaujal, pohadka, ktera v dnesni konkurenci animaku nevychazi z prumeru.

• 12.11.2018  11:27
    Špindl (2017)

Tak dementni scenare maji sanci byt natocene snad jen u nas, nechapu, kdo do toho je ochotny davat penize. Z Cieslera uz taky nic nebude, film, ve kterem divak lituje zucastnene herce. Uplne o nicem.

• 11.11.2018  15:12

Ackoliv mi podobne filmy nevadi, s Baltazarem jsem mel problem od zacatku. Ma prvni zkusenost s reziserem Bressonem.

• 10.11.2018  18:12
    Bugsy Malone (1976)

Tady nejvice ocenuji hudbu. Myslenka, kdy deti hrajou dospele me nezaujme snad v zadne forme, ani te Parkerove.

• 10.11.2018  17:46

Celkem zajimavy dobrodruzny film, ocenuji hlavne zabery z reky. Ma prvni zkusenost s Radcliffem.

• 10.11.2018  12:53

Vyborna sonda do mysli masoveho vraha, ktery se rozhodl, ze si z mrtvol postavi domecek. Trier divaka opet sokuje a ten se mnohdy divi, cemu je vlastne schopen se smat. Smrt pojata jako umelecka tvorba. Ja si film uzil v obou rovinach, i te negativni. Pro me velky filmovy zazitek. Videno v ostravskem Minikine.

• 10.11.2018  12:24
    22 July (2018)

Tahle filmova verze je dejove daleko obsahlejsi nez Utoya ze stejneho roku. Nutno dodat, ze celou akci mel vymyslenou velice dobre, zajimavy je i samotny soud a vztah k obhajci. Co uz si myslim bylo zbytecne je druha dejova linka o tezce zranenem mladikovi, tu meli utnout uz v nemocnici, krome stopaze kluk film nikde neposouva. Gravli v hlavni roli me nijak nezaujal. Vyse zminena Utoya me strhla mnohem vice, zde ocenuji alespon zdarilou rekonstrukci.

• 8.11.2018  18:11

Verim tomu, ze kniha bude ctiva a zajimava, ostatne stejne jako namet tohoto filmu. Bohuzel to na obrazovce pusobi trochu kostrbate a malo verohodne. Premena studenta taky neni nijak dramaticka. Ja videt borce ve sklepe s nozem v zadech, tak ho snad taky vezmu lopatou.-). Nechapu, proc film oproti knize posunuli o deset let dopredu, snad kvuli levnejsi vyprave, jinak nevim. Triska potesil.

• 4.11.2018  14:02

Na jedenactileteho kluka dobry pocin, sranda koukat na pocatky prace takoveho slavneho rezisera.-).

• 22.10.2018  16:38

Vyborne natocene, skvele zahrane a dobry pribeh s aktualnim tematem. Drama, kteremu nemam co vytknout.

• 21.10.2018  21:28
    Rašín (TV film) (2018)

Druhy dil vzdavam po cca hodine. Nerikam, ze to je uplne spatne, pro me natolik nudne zpracovane, ze je to temer nekoukatelne. Od Svobody bych cekal vice.

• 21.10.2018  21:19

O nic horsi nez prumerne americke animaky. Dej v pohode a oproti jinym uzivatelum se mi libila i animace.

• 21.10.2018  21:12
    Den 12. mann (2017)

Velmi dobre natocene drama podle skutecnych udalosti, predstavy a blouzneni ve srubu nema chybu. Jen krok od plneho hodnoceni.

• 20.10.2018  21:03

Tak posledni dve minuty si ctvrtou hvezdicku zaslouzi. Villeret je v roli blbce vyborny. Ale v porovnani s temi nejlepsimi francouzskymi komediemi spada spise do toho prumeru.

• 18.10.2018  12:03
    Tlumočník (2018)

Diky nametu jsem se na film tesil, bohuzel celkem zbytecne. Slaba atmosfera, bez pohybu, nuda. Zaver ve Vidni je taky takove vyumelkovane tlaceni na pilu. Pak mi byla strasne nesympaticka postava Jiriho Menzela. Zklamani na miste...

• 17.10.2018  17:58

Celkem zajimavy projekt, nektere situace jsou i vtipne, i kdyz netusim do jake miry je to jen divadlo pro kameru. Kazdopadne si myslim, ze z tech krovaku slo v dokumentu vytezit vice.

<< předchozí 1 2 3 4 34 67 100 133