zette

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 33 65 97 129
    • 14.8.2018  20:10
    Trosečník (2000)

Jo, celkem pekny film. Sice minimalne uveritelny s natahovanym a preslazenym koncem, ale divat se na to da. Crusoe ale zustava jako nejlepsi trosecnik vsech dob.-). Hanks tradicne dobry, presto filmu chybi strasne moc, at uz do zanru dramatickeho ci dobrodruzneho...

• 13.8.2018  21:49
    Ben X (2007)

Za zaver v kostele a zajimave zpracovani, ktere me sice jako nehrace pocitacovych her uplne nezaujalo, ale celkem ho ocenuji dam s privrenym okem ctvrtou hvezdu. Jinak to místy pusobi az moc pohadkove a malo uveritelne. Cekal jsem vetsi drama, ale na jedno kouknuti dobry, no...

• 13.8.2018  18:51
    Příběh (2018)

Herecky slusne zahrane, jinak mi to neprislo nejak moc zajimave, nedokaze to divaka poradne posadit do kresla. Je to proste jenom takovy odvypraveny pribeh, cekal jsem i pres relativne nizke hodnoceni vice.

• 13.8.2018  18:21
    Vrak (1983)

Ten film ma hned nekolik kouzel. Velmi dobry scenar a dobrodruzna atmosfera, kdy jsem si vzpomnel, ze jsem Vrak videl uz v detstvi. Jasne, vyprava mohla byt lepsi, ale pribeh a netradicni prostredi vse vynahradi. Zajimave herecke obsazeni, kteremu dominuje Machacek. Za zminku stoji, ze se jedna o posledni film Olgy Schoberove. Prijemne prekvapeni.

• 6.8.2018  07:57
    Archimédův bod (TV film) (1982)

Namet i scenar je dobry, stejne tak herecke obsazeni. Skoda slabe vypravy, zpracovani je spise divadelni a atmosfera je zbytecne ponura...

• 27.7.2018  22:52

Tech zajimavych postav a jejich pribehu je tolik, ze ne vse se da dostat do filmu s devadesati minutovou stopazi. Kdo tedy hleda otazniky, bezpecne je najde. Mne spise vadily ty zatracene filtry a nekdy strih. Jinak dobry, vyborne herecke vykony tria Svehlik-Dusek-Maly, vdecny namet a rada zajimavych scen. Urcite se bude jednat o jeden z nejlepsich nasich filmu za rok 2018. Dan Svatek udelal pokrok. Videno v ostravskem Cinestaru.

• 27.7.2018  22:21

V realnem zivote hodne nepravdepodobne. Film ale ma sve kouzlo a hlavne vybornou Lindu Fiorentino, ktera skvele manipuluje s nestastniky.

• 27.7.2018  14:08
    Maléna (2000)

Monica Bellucci v roli Maleny je presne zena, kvuli kterym se skace po hlave dolu z oken. Krasa se ovsem neomlouva… Pekne natoceny film o nestastne lasce jednoho pubertaka, nekde v Italii za druhé svetove války. Tim to ale tak nejak konci a ani femme fatale není schopna vytahnout film do nadprumeru, Tornatoreho nejslabsi film, ktery jsem videl. Ale diva se na to hezky.

• 27.7.2018  00:10
    To není moje sestra! (amatérský film) (2015)

Vyborny kratas s dobrou atmosferou a na amatersky pocin i s dobrymi hereckymi vykony. Technicka stranka a masky taky povedene, z tohoto Soukupa by neco vyrust mohlo...

• 26.7.2018  13:46

Takova francouzska obdoba nasi Cestomanie. Presne tak mi to staci a tak to mam rad.-). A ten badatel taky pobavil.

• 26.7.2018  11:31
    Pina (2011)

Pohyby tanecniku a cela choreografie je uchvatna. Stejne tak nadzemka ve Wuppertalu. I kdyz tak nejak bez deje a faktu, tak vlastne dokonaly scenovy dokument.

• 26.7.2018  08:55
    Pláž (2000)

Mit to lepsi nebo alespon jiny zaver, dam za plny pocet. Neskutecne, jak umi Boyle i z "nudy" natocit velmi atraktivni podivanou a hlavne toci namety, ktere me zajimaji. Cely film je zahalen tajemstvim, jake me bavilo. DiCaprio zahral Richarda dobre, Swinton se vdecne vzila do role nejvetsi podivinky. Uzasna rezie a kamera.

• 25.7.2018  21:16

Je velmi jednoduche dat tomuto vytvoru odpad, ale dam dve hvezdicky. Jednu za to, ze jsem to cekal horsi a druhou za Issovou, ktera roli zoufale zeny zvladla dobre. Nechapu ale, jak ji mohli obsadit i do role maturantky a jako jeji matku povolat Alici Bendovou... Sice mela hlavni akterka prezdivku "Mexicanka", ale kapela tam byla jako pest na oko, spise to vypadalo jako dohozeny kseft kamaradum. Chapu, ze tam chtela Pawlowska narvat trochu rodne hroudy, ale Huculove tam byli fakt zbytecni. Rad bych se od Rence jeste dockal nejakeho opravdu dobreho filmu, pomalu ale prestavam verit.

• 25.7.2018  20:40

Prelom tisicileti ceskym pohadkam nepral vseobecne, Vaclav Vorlicek uz byl v te dobe z formy a nechytil se ani nijak zajimave předlohy. Mladi herci nejvyraznejsi. Jinak tato pohadka zustala za ocekavanim a je zarivym prikladem, ze ne vzdy je bohata koprodukce ku prospechu.

• 25.7.2018  07:08

O tomhle filmu jsem nikdy neslysel a je to takova zabavna kriminalni komedie te doby, kdy se podobnych filmu tocilo spousta. De Niro ve forme, zajimave postavy, misty vtipne.

• 24.7.2018  21:27

Jsem si vedom, ze asi tenhle film podhodnocuji, me ale tihle skreti neskutecne nudi. Protivna mi byla i animace, ktera pusobi strasne umele, stejne tak kamera. Pribeh je roztahany. Za me zcela nezadouci.

• 24.7.2018  17:49

Kdo si najde cas a obecne mu nevadi dlouhe filmy, ten musi byt z tohoto finskeho skvostu nadseny. Tomu neni co vytknout. Valka o Karelii v par letech, ocima jedne jednotky je velmi poutave a v nicem neztraci na ty nejlepsi valecne filmy vubec. Dobre herecke vykony, krasna kamera a zase trochu (alespon u nas) mene okoukane bojiste WWII.

• 23.7.2018  14:05

Vypravne a dobrodruzne historicke drama, ktere je pomerne dobre natocene. Pribeh je dobry, stejne tak herecky vykon maleho Hanusze. Ani nevadilo, ze jsem se na tento film dival v polstine.-).

• 23.7.2018  13:01
    Čokoláda (2000)

Tak obchudek se mi libil a na cokoladu jsem chut mel... Ale zase narazim na muj problem s Hallstromem, který sice ma jako pekne filmy, ale na me to pusobi moc kycovite.

• 23.7.2018  06:43

Ja se bavil dobre. Pivec, Schranil a zbytek sluzebnych byli super. Marvan taky dobry, ale role vzteklounu mu slusi vice. Zaujme i Fricova asi ve sve nejvetsi filmove roli, kde jde videt, ze do tech nejlepsich herecek te doby mela daleko. Dejove citelne, ale mile a vtipne i po letech.

• 23.7.2018  06:02

Hra s tichem ve filmu je vice nez zajimava. Zaujme budovani napeti, solidni je i vedeni hercu. S uveritelnosti nebo nejakou logikou film dost pokulhava a zaver se podle me taky ne moc povedl. Ac kratka stopaz, ke konci uz jsem se zacinal nudit.

• 17.7.2018  08:44
    Konec velkých prázdnin (TV seriál) (1996)

Podle me nedoceneny serial, ktery je jeden z nasich nejlepsich v devadesatych letech. Velmi atraktivni namet, zajimave osudy a postavy, ktere maji odlisnou motivaci emigrovat. Solidni vyprava.

• 17.7.2018  01:09

Ten dokument neni nijak prevratny, presto jsem vdecny, ze neco takového vzniklo o dnes uz skoro zapomenutem reziserovi, ktery ma na svedomi peknou radku průměrných filmu.

• 16.7.2018  10:01
    Ježčí kůže (TV film) (1978)

Sympaticka a poucna pohadka s vybornym Filipovskym a svete div se i s Jandakem.

• 15.7.2018  21:39

Klasika, ktera nemuze nikoho urazit, moc hezka animace.

• 15.7.2018  20:21

Jedna z nejvetsich sracek jakou jsem kdy videl, ale hvezdicku, za ty lidi co tam hraji a berou to smrtelne vazne dat musim.

• 15.7.2018  14:15
    Čarovné prstýnky (TV film) (1978)

Celkem pekna pohadka s vybornym Ruzkem a nadhernou Maciuchovou, za kterou pridavam ctvrtou hvezdicku.

• 15.7.2018  10:30
    Taxi 121 (2016)

Byt to televizni film, tak lehce zatleskam. Jako na celovecerni film bych ale do kina na to jit nechtel. Dusan Sitek v roli vraha byl dobry, film me bavil, mel atmosferu i trochu toho napeti.

• 15.7.2018  10:23
    Tetsuo (1989)

Originalitu uprit nelze, u toho bych ale skoncil. Film, ktery jsem se nesnazil ani pochopit.

• 15.7.2018  10:20

Ne, ze by to bylo uplne spatne, ale od teto koprodukce jsem si sliboval vice. Namet spatny neni, ale pribeh neumi strhnout, stejne tak je to s hereckymi vykony. Temer bez atmosfery.

<< předchozí 1 2 3 4 33 65 97 129