zette

Tomáš Guzdek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 31 60 90 119
    • 25.9.2017  08:26

Namet neni zly, ale scenar ma spoustu nelogickych der a pribehu a postavam jsem porad nemohl tak nejak uverit. Vadilo mi i kolik prostoru bylo venovano morcatum. Natoceno je to ale hezky a tak zustanu u neutralniho hodnoceni...

• 24.9.2017  19:39

Krome pisnicky Dana Barty a celkem zajimave animace to je nuda a utrpeni.

• 24.9.2017  17:07
    Aferim! (2015)

Slusne historicke drama z rumunske tvorby, ktere nas verohodne prenese temer o 200 let zpet. Vyborne dialogy, ktere zdobi hruba mluva snad skoro vsech zucastnenych. Zajimave cernobile zpracovani a pekna kamera. Pribeh jednoduchy, ale plny dobove atmosfery. Zaujalo me to.

• 24.9.2017  13:11

Urcite jeden z tech lepsich zombie filmu. Jak se hlavni hrdinove dostanou na vojenskou zakladnu, tak snimek ztrati na tempu a zajimavosti. Prazdne ulice Londyna jsou bezva, Boyle opet predvedl nekolik zajimavych napadu. Ma to atmosferu, otevreny zaver, pro fanousky zanru povinnost, pro ty druhe staci na jedno zkouknuti.

• 21.9.2017  20:33

Film plny sobeckych a dusevne prazdnych lidi z "lepsi" spolecnosti, kterym vevodi Sandro, ktery je na hranici karikatury ci kreatury. Velkorysa stopaz jen prohlubuje prazdnotu postav. Obsahove Dobrodruzstvi na prvni pohled mozna moc nerekne, ale opak je pravdou. K tomu skvele vybrane lokace k nataceni, hezka hudba na pozadi a v neposledni rade rada krasnych herecek. Ma to atmosferu...

• 18.9.2017  19:02
    The Circle (2017)

Vyborny namet, nepochybuji o tom, ze se lidstvo zene do zahuby diky novym technologiim, ktere pres ruzna online sdileni povedou ke zranitelnosti uzivatelu, ze ktere bude tezit jen hrstka vyvolenych. A az si to uvedomime, bude pozde. Urcite se z nametu dal udelat lepsi film, nekolik scen bylo minimalne podivnych, pointa dobra, ale pribeh mohl vice gradovat. I tak jde z filmu trochu hruza... Velmi dobry herecky vykon Emmy Watson a Toma Hankse.

• 18.9.2017  16:34

Jak mam rad Macha s Sebestovou a Vorlicka, tak v tomto hranem slozeni to fakt nejde. Vlastne jen diky me oblibe k nim z detstvi nedavam odpad. Nekoukatelne, nebavi to ani deti-tedy alespon to moje.-).

• 18.9.2017  16:24

Po vsech strankach lepsi nez jednicka. Scenar sice pokulhava a nelibilo se mi ani vykresleni Dlouheho, Sirokeho a Bystrozrakeho. Na druhou stranu to je celkem zabavne a animace se mi taky libi.

• 17.9.2017  01:18

Precizne a az noirovsky natoceny film. Pribeh je trochu naivni a predvidatelny, ale hlavni myslenka je dobra. Z hercu vynika predevsim Jirina Stepnickova. Dnes uz trochu zapomenuty film naseho predniho rezisera.

• 16.9.2017  23:36

Urcite napeti a budovani atmosfery ve filmu je. Vyborna hudba a zvuk. Herecke vykony dvou hlavnich postav spatne, presto ma Odstrelovac neco do sebe. Asi nejlepsi Llosyho film.

• 16.9.2017  22:06

Jakubisko ma velmi zvlastni cit pro videni sveta a jeho filmy jsou po rezijni strance napadite a oku lahodici. Ne vzdy jeho um smicha s dobrym scenarem nebo proste neumi sladit pribeh s vybornou vizualni strankou. Vtacikovia, siroty a blazni jsou toho dukazem, alespon v mych ocich. Vyborna Liskova hudba, ten chlap byl proste genius.

• 16.9.2017  21:47

Funes ve forme, jeho grimasy jsou nenahraditelne a najde se zde par vybornych dialogu. Zanrove me to ale nijak neoslovilo a misty jsem se nudil. Ouryho filmy nejsou spatne, ja jsem si k nim cestu nenasel.

• 16.9.2017  21:40

Solidne obsazeny film, kdy herci bohuzel nemaji moc co hrat. Dialogy postradaji jakykoliv humor, scenar je pitomy a detske role jsou spatne zahrane. Na jedno podivani se to da vydrzet, ale myslim si, ze divak za par dni zapomene, ze nejake Spunty kdy videl. Zbytecny film, i kdyz se najdou jeste horsi...

• 12.9.2017  10:38
    Okja (2017)

Celkem povedeny koprodukcni film, urceny pro odrostlejsi deti, kteremu skodi zbytecne dlouha stopaz. Zajimave herecke obsazeni, slusna rezie, mozna zanrove az moc pestre...

• 11.9.2017  07:08
    Lajna - Únos (E01) (epizoda) (2017)

Celkem sranda, Langmajer v netradicni roli, potesi i Lichy a hokejovy namet, vcetne mista nataceni. Doufam, ze se dockame pokracovani a nezustane jen u pilotniho dilu.

• 10.9.2017  18:00
    25. hodina (2002)

Solidni herecke obsazeni a dobra hudba. Jinak me tento film nijak nezaujal.

• 10.9.2017  15:35
    U moře (2015)

Angelina Jolie mi jako herecka nevadi, jako zenska je v mych ocich minimalne vypatlana a tento film je prvnim, kdy mohu videt Joliinu praci v reziserskem kresle... Bida, strasne prazdny film, ktery se snazi vypadat artove a ktery je uplne o nicem. Herci taky prumerni, neexistuje jediny duvod, proc tento film jeste nekdy videt.

• 10.9.2017  13:29

Muller ma nekolik dobrych pisni, ktere se mi libi. Jinak neni ani mym oblibencem, ani ho nijak neodsuzuji. Krome jakesi zavislosti na drogach ci depresich o nem nic nevim. Presto jsem se z dokumentu o nem nic nedozvedel, krome toho, ze byl nekolik let pritelem Ivy Bittove. Dokument muze uspet jako obraz nekoho v dekadenci, mene uz jako medailonek jednoho z nejvyraznejsich slovenskych umelcu sve doby ci snad uceleny prehled nekoho vyznamneho. Podle me zbytecny film a promrhany namet.

• 10.9.2017  11:07
    Humoreska (1939)

Povedene drama s celkem zajimavym pribehem a hlavne vybornym Vavrovym zpracovanim. Z hercu zaujme Frantisek Smolik a mlady Hrusinsky. Pozitivne hodnotim i hudbu a starou Prahu, vcetne kratke zastavky na Morave. Velka skoda, ze je tento film temer zapomenut.

• 6.9.2017  18:35

Dvorakovy dokumenty zpracovanim za moc nestoji, z kazdeho zaberu je ale videt, ze tento pan je srdcar a skutecny fanousek nasi historie a za to ma me sympatie.

• 3.9.2017  10:09
    24 týdnů (2016)

Nastesti jsem si nicim podobnym neprosel, tak uplne nemohu soudit, ale z meho pohledu vedet, ze se mi ma narodit dite s Downovym syndromem a v srdci ma dve diry, ktere se musi zalepit... K tomu uz jedno zdrave dite mit doma, tak nevaham ani minutu a zivot ukoncim predcasne. Cimz by podobny film ani nemohl vzniknout. Herecky vykon Julie Jentsch je vynikajici a celemu obrazu pomohli i skutecni doktori, tedy neherci. Velmi realne vypadajici film, ktery me vsak zanechal chladnym.

• 2.9.2017  22:59

Uz jsem nekolik podobne poeticky zpracovanych filmu z "bezneho" zivota v Japonsku videl a vesmes me oslovily vice, nez tento o sestrach. Film je to prijemny, ale zbytecne moc se tahne a holcici dobrodruzstvi me zase tolik nezaujala.

• 2.9.2017  19:47

Zpracovani je spise televizni, i tak se mi jednotlive povidky libily. Hlavne ta prvni a zaver te treti.

• 2.9.2017  17:46

Urcite velmi napadita zalezitost, i kdyz trochu ovlivnena, snad Sorrentinim. O zajimave postavy a historky neni nouze. Misty to trochu nudi, nekdy to do sebe uplne nezapadne, ale nejake to kouzlo tam vidim.

• 2.9.2017  17:32

Zdarila komedie s vybornym Haasem v hlavni roli, ktery ze sebe sype jednu hlasku za druhou. Zaujme i Slemrova. Jednoduchy dej, ale sympaticka podivana.

• 27.8.2017  22:23
    Manžel na hodinu (2016)

Ze po uz tak spatne jednicce bude natoceny druhy dil, to uz chce hodne odvahy... I vtipy zde vypravene pusobi strasne plose, spatny scenar, herci nemaji co hrat. A ac mam Babcakovou celkem rad, uz me zacina celkem nudit, hraje porad dokola to same. Uplne zbytecny film. Svobodova dosavadni tvorba je zoufala a v mych ocich bych sotva hledal horsiho ceskeho rezisera.

• 27.8.2017  18:13
    Mžitky (2016)

Vyborne natoceny zivotopisny film o polskem umelci Wladyslawovi Strzeminskim a jeho povalecnem ustupu ze slavy a uznani az po jeho zivoreni. Klobouk dolu pred Wajdou, jaky skvely film dokazal v devadesati letech natocit. Ponura atmosfera, pocit bezvychodnosti a slusna vyprava. Dobre herecke vykony v cele s vynikajicim Lindou.

• 27.8.2017  11:10
    Invaze 1968. Ruský pohled (TV film) (2011)

Dobre zpracovany dokument o srpnovych udalostech roku 68, tak trochu ruskym pohledem. Zajimave nazory, dobove zaznamy. Film, ktery vede k zamysleni.

• 22.8.2017  20:21

Eastwood je frajer v kazdem veku, at uz jako herec ci reziser! Zacatek je celkem slibny, pak to trochu ztrati dech a zaver uz se mi moc nelibil. Jako, slusna krimi s takovym oderem let sedmdesatych, ale Clint ma za sebou radu lepsich filmu...

• 22.8.2017  16:28

Pohled na valku detskyma ocima je bezesporu zajimavy, i kdyz nijak originalni. Edovy predstavy a sneni me trochu rusily, mozna jich bylo ve filmu az moc. Nevadila mi absence silnejsiho pribehu, protoze ho vynahradila pekna kamera a az poeticky nadech, kteremu mj. pomohla krasna cestina, jak uz jsme od Sveraka zvykli. Myslim si vsak, ze hlavni zapletka mezi dedkem a Vlkem mohla byt nahrazena necim zajimavejsim. Ale jak Triska, tak Kaiser byli vyborni. Libila se mi i Voriskova v retro stylu.-). Vetchemu vice sedi vaznejsi role. Nejvetsi jednicku pak zaslouzi maly Eda v podani Lojzika Grece. Hratky s kamarady na venkove patri k ozdobe tohoto filmu. Presto to kvalit Obecne skoly nedosahuje a divak ma pocit, ze se rada veci dala udelat lepe... Slabsi ctyri hvezdicky, ale porad jeste dobry.

<< předchozí 1 2 3 4 31 60 90 119