zette

Tomáš Guzdek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 38 75 112 149
    • 4.6.2020  16:11

At uz byl Lennon jakykoliv, jeho hudebni genialita je nepopiratelna. Tento dokument jeste prikrmuje kult jeho osobnosti..., ale mozna prave o to jde nebo slo...

• 4.6.2020  16:06

Vypravny film, ktery nam ukaze jednu madarskou rodinu ve trech generacich. Prvni tretina me jeste uplne nezaujala, pak se to ale velmi dobre rozjelo. Velmi dobry film, na ktery se vyplati, udelat si cas.

• 4.6.2020  16:01

Americke povalecne horory mam rad a tento neni vyjimkou. Vyborny namet, dobre zahrane i natocene.

• 4.6.2020  15:56

Vidim, ze se v Polsku, v poslednich letech o tom mluvit neboji. To priznani knezi na kameru je silene... Kazdy o tom vi nebo to tusi a stejne to cloveka neprestane prekvapovat. Nejvice to, jak pred tim cirkev dava hlavu do pisku. O neco kratsi stopaz by dokumentu pomohla.

• 3.6.2020  11:11

Dalsi vyborne psychologicke drama z dilny Ladislava Helgeho. Skvely namet a herecky koncert Karla Hogera.

• 3.6.2020  11:06
    Dech (2010)

Nicim vyjimecny film, podobnych se uz natocila cela rada. Ale za vykresleni pratelskych vztahu mezi mladymi pacienty s podobnym osudem a za herecke vykony si ctvrtou hvezdicku zaslouzi.

• 3.6.2020  10:56

Zajimavy namet, jak se behem jednoho dne v jednom taxiku poodkryji bezne problemy a chmury dnesniho Iranu. Velmi dobre zahrane, cela rada zajimavych postav. Skoda netere, tam jsem mel pocit, ze film trochu ztratil na tempu. Ale zaver se povedl. Pro seznameni s iranskym filmem idealni volba.

• 3.6.2020  10:40

Silene, kdyz si clovek predstavi, ze ve stejne dobe, kdy jeji mily pustosil Evropu, Eva se nataci, jak visi na strome.-). Ale diky za to, ze se nasla v nataceni domaciho videa a divak ma moznost videt tak vzacne zaznamy. Souhlasim, ze dokument neni uplne o Braunove, presto svymi zabery dokaze plne zaujmout.

• 31.5.2020  18:25
    Bratrstvo (2019)

Film pusobi velmi realisticky. At uz vyborne natocenymi bojovymi scenami nebo pomery v armade a kseftovanim s domorodci.

• 31.5.2020  18:20
    Stehy (2019)

Vyborne socialni drama s pochmurnou atmosferou Belehradu dnesnich dnu, chmury v dusi hlavni predstavitelky jsou vsak mnohem delsi... Vynikajici Snezana Bogdanovic v roli matky, ktera je presvedcena, ze jeji zrovna narozeny syn skutecne nezemrel a byl prodan do nahradni rodiny. Rada silnych scen, at uz novy sef na policii nebo setkani se synem.

• 31.5.2020  18:12

Toto je specificky cesky zanr 21. stoleti, ktery snad nema ve svete srovnani... Jen porad nechapu, jakym divakum jsou tyto poklady urcene?

• 30.5.2020  14:03
    Tři tygři (TV seriál) (2019)

Divak si sice musi pockat na nejaky poradny vtip, ale ten pak stoji za to. Parodovat sveho casu divacky oblibeny porad je vyborny napad. Dobre zahrane, zajimave postavy. Stepan Kozub je hodne zajimavy herec, fandim mu i celemu ostravskemu divadlu Mir.

• 30.5.2020  13:57
    Hichki (2018)

Cas od casu si s chuti pustim nejaky indicky snimek a Hicki muzu doporucit, nebot ma vsechno, co ma bollywoodsky film mit. Tedy vychovny charakter, pozitivni hlavni hrdina, dobra rezie, cisty obraz a dynamicky zvuk a strih. Pravda, pisnicek a tancovani moc neni... Scenar originalni neni, ale odvypraveny je svizne. Rani Mukherjee to zahrala velmi dobre.

• 28.5.2020  19:52

Pusobi to realne, dobra kamera. Ale hlavni postavy mi byly natolik protivne, ze jsem se proste nemohl dodivat...

• 27.5.2020  18:08
    Bankéř (2020)

Velmi dobre odvypraveny pribeh, ktery umi zaujmout. Trojice Mackie, Jackson a Hoult vyborna, neslo jim nefandit. Libila se mi i vyprava. Skoda zaveru, ten mi prisel vuci zbytku filmu sity horkou jehlou... Pomalu se ale zacinam bat, ze se za chvili budou v Americe tocit jen animaky, podle komiksu a rasove ladene filmy. Nic z toho me nemuze uspokojit.

• 24.5.2020  13:10
    Kdo s koho (1999)

Prekvapuje me relativne nizke hodnoceni. Skvele zrezirovana a zahrana komedie, ktera ma slusny pribeh, vtip a tah na branku.

• 24.5.2020  12:30
    Jimi Hendrix (1973)

Hendrix byl zajimava postava a vyborny muzikant. Tento dokument je hodne prumerny, vzhledem k tomu, ze uz je ale skoro padesat let stary, je cenny svymi dobovymi zabery. Je usmevne videt vsechny ty Jaggery, Claptony a Reedy v tak mladem veku.

• 23.5.2020  20:54

Zajimavy pribeh se sikovnou hereckou v hlavni roli. Ale moc bych takove filmy do Afriky nepoustel, alespon co se tyce prvni poloviny...

• 22.5.2020  09:06

Porad dokola, zacala s tim Trestikova, pak ruzne TV reality... Ma cenu verit, ze nekdo s takovym nizsim intelektem a vzdelanim (o nem ani zminka) mohla byt reditelkou materske skolky? Pokud ano, chudak deti. Proc v dokumentu neukazali jeji byvaly dum, starozitnictvi, skolku, fotky, kdy byla tou uspesnou zenou atd? Proc nepadla otazka, kde se mohla HIV nakazit, aby to melo aspon trochu vychovny charakter? Nad psanim dopisu do vezeni place, ze nema penize ani na balik a pak si ho veze domu v novejsim Opelu... Jedine, co me opravdu zaujalo, byl ten snatkovy podvodnik. To by jeden nevedel, zda mu pripnout metal nebo ho kopat do prdele...

• 19.5.2020  09:29

Pro me zcela nekoukatelny film, ctvrty Sevcikuv pocin, ktery jsem videl a prestavam verit, ze me nekdy prijemne prekvapi.

• 19.5.2020  09:22

Hezka kamera, uveritelne herecke vykony a prijemne prostredi, ktere uz by ani stari Svedi nepoznali... Film obsahuje nekolik zajimavych scen, ale moc kompaktni mi neprijde. Neumim si predstavit, ze si film poustim znovu... Zklamani...

• 17.5.2020  15:17
    Velké ticho (1968)

Klaus Kinski ve sve typicke roli padoucha je vyborny. Celkem netradicni western s vybornym zaverem, ktery rozhodl o ctvrte hvezdicce.

• 17.5.2020  07:24

Po Tiche revoluci v kratke dobe druhy film Larse Kraumeho, ktery jsem videl. Celkem zajimave, ze se oba filmy odehravaji temer ve stejne dobe. Opet velmi zajimavy namet, zpracovanim a z divackeho hlediska mi vsak prijde prvne jmenovany film o kus lepsi. Kazdopadne mam pocit, ze Kraumeho ma smysl sledovat...

• 16.5.2020  15:34

Za me stejne dokonale jako Absolvent s Hoffmanem. Neskutecne autenticka kamera a vynikajici herecky vykon Triny Dyrholm. Velmi zajimavy pribeh. Nebyt poslednich deseti minut, nenasel bych chybu.

• 15.5.2020  12:43
    Gentlemani (2019)

Vyborna rezie, krasne napsane a zahrane postavy. Farrell zcela bez chyby. Scenar mozna trosku zamotany, ale dobry. Byt fanouskem zanru, mozna pridam patou hvezdicku.

• 15.5.2020  12:32

I pres znacnou stopaz me film bavil. Osviceni je jeden z mych nejoblibenejsich filmu a nerad bych ho srovnaval, ale Doktor spanek je zajimavy horor se spoustou odkazu. Ma to atmosferu, zajimave postavy a Rebeccu Ferguson, ktere bych se taky upsal.

• 15.5.2020  12:03

Tohle je skutecne zvlastni skupina. Jedinemu, komu jsem ten policejni odznak aspon trochu veril, byl Somr. Jinak bida. Ale verim, ze tehdy tvurci vsadili predevsim na herecke obsazeni. Kriminalni zapletky banalni, ale je fajn zavzpominat na falesne valuty jeste v realnem case. Jako televizni zabava postacujici.

• 15.5.2020  11:47

Chapu, ze pro mnohe kluky to v dobe premiery byla atraktivni podivana na automobilove zavody... Krome krasne Vasaryove ale pro me temer nekoukatelne...

• 14.5.2020  21:03

Ta animace je opet nadherna. Toy story je moje nejoblibenejsi americka animovana serie, do tretiho dilu. Ctyrka uz je zbytecna. Od prvniho dilu uteklo temer ctvrt stoleti a puvodni fanousci uz maji vesmes jine starosti a nove si to uz moc nenajde...

• 14.5.2020  20:56

Trochu jsem mel obavu z Vlado Mullera v podobne roli, jako te serialove z roku 1980, kde jsem ho rad nemel. Zase se jedna o velmi sveraznou postavu, ktera za svou zivotni lasku poklada les... Me ten film zaujal, krasne natoceny s nadhernou hudbou a s osudy obycejnych lidi. Ta svatba byla silena.-). Moc pekny film.

<< předchozí 1 2 3 4 38 75 112 149