zette

Tomáš Guzdek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 93 124
    • 25.2.2018  04:07

Tvurci az nepochopitelne zazdili vysoky potencial nametu. Velmi spatne zpracovani tematu, ktery jen kopiruje zivoty vybrane sestice. Neskutecne prazdny dokument o fenomenu, ktery nedokazu pochopit!

• 25.2.2018  03:45

Cele to pusobi tak umele, az je to vlastne hezke. Pekna kamera. Snad kazdeho divaka potesi vyborne herecke obsazeni. Dejove urcite prekombinovane, misty nudne, ale porad dobre koukatelne.

• 24.2.2018  23:39

Solidni psychologicky thriller se zajimavym scenarem. Urcite sel dej lepe a atraktivneji zpracovat, ale herecke vykony, vyprava a kamera to vykompenzuje. Slusna atmosfera, ale dialogy mohly byt zivejsi. Celkem by me zajimalo, zda byl namet smysleny ci podle skutecne udalosti...

• 24.2.2018  21:46
    Cabriolet (2001)

Pekne pisnicky, jinak utrpeni sledovat jak pribeh, zpracovani, tak neskutecne spatne herecke vykony. Spise amatersky film, ktery skoncil v zapomneni.

• 19.2.2018  06:27
    Ali (2001)

Ackoliv je Muhammad Ali vyrazna osobnost, tak tento film me svym zpracovanim nijak nezaujal a misty me dost nudil. Nekolik zaberu povedenych, zvlast z ringu. Will Smith se podle me do role moc nehodil.

• 18.2.2018  05:36
    V pasti (TV seriál) (2016)

Slusne kriminalni drama, ktere me s kazdym dilem bavilo vice a vice. Uzasne prostredi islandskeho zapadakova, zajimave postavy a dobre vypracovana zapletka.

• 18.2.2018  00:43
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Posledni dil si myslim slusne vygradoval a me nerozhodne hodnoceni posunul smerem nahoru. Misty mozna prekombinovane, se zbytecnymi dejovymi odchylkami, ale ve finale je pribeh zajimavy. Vyborna kamera, serial cely cas doprovazi tajemna atmosfera. Zajimave herecke obsazeni. Mam pocit, ze v poslednich letech nase serialova tvorba opet stoupa vzhuru.

• 17.2.2018  22:36

Tenhle film dal vzpomenout na namornicke dobrodruzne snimky, ktere jsem v 80.-tych letech sledoval na nasich obrazovkach. Na rozdil od starsich filmu je tento o neco kycovitejsi, ale pribeh jako takovy me neurazil. Problem jsem mel spise se zpracovanim, ktere ma uz snad blize k animovanemu dilu, jak ke hranemu. Herecke vykony hodne prumerne. Jinak pekny film.

• 13.2.2018  18:21
    Beethoven (1992)

Typicky americka rodinna komedie sve doby, ktera male divaky pobavi a starsi by nemela urazit. Par zajimavych a vtipnych scenek se tu najde, pro me prumer s odrenyma usima.

• 13.2.2018  16:42
    Společně (2000)

Dobre vystavene komedialne ladene drama ze svedske hipisacke komunity v hezkem retro stylu. Skoda, ze Svedi to s tou laskou a volnomyslenkarskym zpusobem zivota prehnali..., ale o tom tento film neni. Rada zajimavych postav, nekolik vtipnych scen, dobry soundtrack a pozitivni vyzneni celeho filmu slibuje prijemny zazitek. Z hercu jsou nejlepsi decka a Nyqvist.

• 12.2.2018  10:31

McGregor asi zadna mozkovna nebude, ale v tom co dela bude dobry. Dokument datuje pouze kratke obdobi tohoto zapasnika, za to podstatne. Pro fanousky MMA povinnost, ostatnim to taky nemuze uskodit.

• 12.2.2018  07:37

Uplne zbytecne podhodnoceny film, ktery mi prisel neskutecne vtipny, s radou vybornych dialogu a zajimavym hereckym zastoupenim.

• 4.2.2018  14:02
    Fotograf (2014)

Pekne zpracovany a odvypraveny kriminalni thriller, ktery se prolina na uzemi Ruska a Polska. Ve vsech smerech zajimavy film s naprosto uzasnou Tatjanou Arntgolc v hlavni roli.

• 3.2.2018  19:44

Tomuto kreslenemu filmu natoceneho podle tradicni predlohy nejde moc veci vytknout, snad jen ne vsechny predabovane pisnicky uchu lahodily, ale to neni problem samotneho filmu. Pekna animace.

• 3.2.2018  17:56
    Sousedé (TV seriál) (2017)

Dost mozna nejhorsi cesky serial vsech dob, ktery zahrala parta ochotniku v cele s Musilem, ktery dal vsemu korunu. Neco tak amaterskeho jsem jeste nevidel, uzasny serial na odreagovani! Se slzou v oku jsem vnimal nedotoceni vsech dilu, ktere meli tvurci v planu. Jasne, asi se to dalo cekat, serial asi jen pro masochisty a pro me, ja s uspechem videl vsechny dily.-). Nejlepsi postavy reklamak, dedek s basnickym strevem a samozrejme postacka.

• 3.2.2018  17:41

Pro me nestravitelne kycovity film.

• 3.2.2018  17:38

Namet neni zly, ale to zpracovani je takove obycejne a hlavne strasne moc naivni. Rosie Perez obsadila nejlepsi postavu a zahrala ji skvele. Samozrejme neurazi ani Cage a Fonda, ale podruhe uz bych tento film videt nechtel.

• 3.2.2018  17:31
    Pohádka o touze (TV film) (1991)

Neverim, ze se najde decko, ktere by se na tuto zrudnou pohadku vydrzelo koukat az do konce. Jednu hvezdicku snad za herecke obsazeni a za jakysi pokus, udelat pohadku trochu jinak-coz tedy nedopadlo.

• 29.1.2018  09:32
    Objížďka (1945)

Klasicky Noir zanr se vsemi svymi prednostmi, skoda kratsi stopaze.

• 29.1.2018  00:36
    Pokoj (2003)

Ve vsech smerech nijake, mezi nejhorsi filmy vubec bych Pokoj ale urcite nezaradil.

• 28.1.2018  22:12
    Muzzikanti (2017)

Pravda, koncentrovany jsem uplne nebyl, presto netusim o co v tom filmu vlastne slo?

• 28.1.2018  18:47
    V ložnici (2001)

Zajimavy namet, jehoz potencial zustal nevyuzity. Zbytecne chladne a bez emoci, herecke vykony solidni, ale do poradneho dramatu to ma daleko.

• 28.1.2018  15:47
    Glory (2016)

Slusne natocene tragikomicke drama od bulharskych koleji. Horce usmevny pribeh o jednom poctivem zeleznicari, ktery za svou dobrotu prijde minimalne o sve hodinky.

• 28.1.2018  00:48
    Cukrář (2017)

Vyborne odvypraveny pribeh, ktery do sebe hezky zapadne (dobra, poslednich deset minut by se dalo udelat i trosku jinak...). Film zdobi perfektni herecke vykony Adler a Kalkhofa, scena, kdy Anat vyjede po Thomasovi je bezchybna! Spousta kontrastu Nemecko/Izrael, heterosexualita/homosexualita, nabozenstvi/tolerance a v neposledni rade oslava cukrarstvi! Ciste drama, cistych pet hvezdicek. Videno v ostravskem Artu, 9 divaku.

• 28.1.2018  00:31

Velmi napadite zpracovani, ktere se mi libilo, skoda tech pribehu, ty byly slabe, ale urcita nadeje tady je, skloubit animaci s dobrym scenarem...

• 22.1.2018  00:07

Po serialu o Krete se dostalo i na Atheny a divak opet dostane moznost potkat se s najakou tou historii a predevsim tipem na dobre jidlo. Bohuzel je u toho zase ta, uz pomalu trapna dvojice dvou nenazrancu a lenochu.

• 21.1.2018  18:30

Celkem vystizne, ale mizerne natocene...

• 21.1.2018  15:48

Netvrdim, ze rada nazoru v tomto filmu neni pravdivych, ale na dobry dokument to ztraci objektivitu, prehnane jednostranne.

• 21.1.2018  13:17

Scenar nema cim prekvapit, ale zpracovani je tak vesele, naivni a preslazene, ze je to i po desitkach let moc prijemne koukani.

• 20.1.2018  22:13

Asi vetsina divaku tusi, co chteli tvurci filmem rict, cele je to ale takove nedotahnute a to i pres slusne herecke obsazeni a nadejny namet.

<< předchozí 1 2 3 4 32 63 93 124