zette

Tomáš Guzdek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 34 67 99 132
    • 14.10.2018  12:48

Spise prumerna Bondovka s podprumernou Bondgirl. A tak to musela zachranovat vyborna S. Marceau.-).

• 13.10.2018  14:45

I pres hvezdne obsazeni mi osudy postav byly lhostejne, neumel jsem se do deje lepe ponorit… U me jen dobry prumer.

• 13.10.2018  14:33
    Volyň (2016)

Mnohe prekvapi drsnymi scenami. Jinak jde z kazdeho zaberu videt, ze si dali tvurci zalezet. Kvalitni historicke drama.

• 12.10.2018  19:41
    Upgrade (2018)

Zabavny akcni thriller, ktery se stal ze dne na den hitem. Spokojeny jsem, ale po tech vsech kladnych ohlasech jsem cekal vice...

• 12.10.2018  19:36
    Pan Verdoux (1947)

Vdecny namet, specificke hrani Chaplinovo a balancovani na hrane komedie-drama dela z tohoto filmu vybornou podivanou i dnes.

• 11.10.2018  16:42
    Pepa (2018)

Tak i Jan Novak umi nekdy prekvapit.-). Mne se to libilo, lehka komedie s dramatickymi prvky jednoho nestastnika. Suchanek nevadil, zajimave herecke obsazeni hlavne v mensich rolich. Z hercu jednoznacne nejlepší Spalkova. Pekne retro, urcite jedna z tech lepsich ceskych komedii letosniho roku.

• 11.10.2018  11:37

Skoda, ze se jedna jen o televizni film, i kdyz velmi dobry. Pevne verim, ze Gordie Howe bude mit brzy celovecerni film, jeho kariera byla ale natolik uzasna, ze by zde byl na miste i serial.-). Zde je vybrany jen kratky usek z jeho hokejoveho zivota, o to vice zajimavejsi. A to jeho prvni sezona ve WHA, kde nastupoval spolecne se svymi syny. Atmosferu to ma, silny pribeh, solidni herecke vykony… Pro hokejove fanousky povinnost videt!

• 11.10.2018  11:26

Zacatek je slibny, pak ale zacnou Santu tahat po ustavech a soudech a film nabere trochu jiny smer, ktery by se moc nelibil ani detem.

• 10.10.2018  15:43
    Gieokeui bam (2017)

Kluci korejsti uz to moc prekombinovali. Jinak se ale jedna o paradni a dost originalni thriller, hodne povedena filmova jednohubka!

• 10.10.2018  11:50

Pacino je herecky jinde nez zbytek, Crowe me tady celkem zklamal. Vdecne tema, jsem ovsem presvedceny o tom, ze to slo natocit lepe a hlavne s kratsi stopazi. Film nema nic, co by me prinutilo si ho jeste nekdy pustit.

• 9.10.2018  15:15
    Keurosing (2008)

Par detailu bych vytknul, treba jak to Jong-suk vyresil v praci, kdyz sel na brigadu do Ciny...Jinak se ale jedna o vytecne drama s vice nez zajimavym nametem. Pro divaka je asi nejatraktivnejsi pasaz ze samotne Severni Koreje (zde by jizni sousede mohli ve filmove produkci zabrat a tocit vice takových filmu..., i kdyz to asi nebude tak jednoduche, jak to vypada), ale film jako takovy nemá sanci nudit, spise divaka sokovat. Coz se dle recenzi dari a na cloveka to pusobi velmi silne.

• 9.10.2018  15:04

Scenar je takovy jako drtiva vetsina americkych romantickych komedii z 80.-90. let. Natoceno je to ale tak lehce, s nadhledem, ze se ve finale jedna o pekny zamilovany pribeh. Misty mi to prislo velmi vtipne. Par trapnejsim mistum se to ovsem taky nevyhne. Jako chlap, neslo Jocelynovi nefandit a Alexandra Lamy svou roli zvladla vyborne. Pobavi i dve scenky z Prahy, konkretne obe odehravajici se na recepcich...

• 8.10.2018  16:18

Jeden z tech nestastnych filmu, ktery chce rict prilis mnoho a nerekne vubec nic. Za nekolik svetlych momentu pridavam druhou hvezdicku.

• 7.10.2018  05:25
    Vandráci (TV seriál) (2018)

Cestopisne veci v TV mam rad, tohle je ale celkem opruz sledovat. Nevim, zda vsadili na zname tvare, ze oni udrzi sledovanost, protoze jinak to je cira zoufalost. Temer nulova hodnota ziskanych informaci, chybi tomu i vtip a lepsi technicke zpracovani-to bych omluvil, pokud by seriál mel kvality alespon jinde..., ale nema. Ve srovnani s vypravou trabantu vlastne nesrovnatelne, ale verim, ze hosi budou mit na co vzpominat.

• 6.10.2018  22:16
    Kvarteto (2017)

Postava Jaroslava Plesla je zabavna, cas od casu zazni i dobry vtipek…, jinak ale moc nevim, o cem to vlastne bylo... Nuda, Krobota mam rad, vice mi ale sedi jako herec, v tom reziserskem kresle je nejaky tezkopadny...

• 6.10.2018  15:09
    Vitus (2006)

Ze zacatku me Vitus celkem sral, potom se dal ale dohromady a pribeh zacal byt vtipny a takovy pozitivni. Hezky vyobrazeny vztah vnuka a dedy. A styl, jakym sel sbalit svou byvalou opatrovnici me taky zaujal:-). Pekny rodinny film.

• 6.10.2018  11:56

Rodinne drama, ktere me dokazalo dojmout. Predevsim navsteva teticky v Praze byla silna a Ruzena Naskova byla ve sve roli uzasna. Film ovsem tahne postava Rozarky, kterou by bral snad kazdy bez toho vena:-). Baarove to zde moc slusi, jako snad v kazdem filmu natocenem za valky. Skoda toho soudu a celkove uspechaneho konce, ale pekny film to je.

• 5.10.2018  23:42

Jarmusche mam rad a toto byl jeho devaty film, ktery jsem od nej videl. Bohuzel je v mych ocich jasne nejhorsi. Nesympaticke postavy, prebytecne michani zanru, kultur... Nebavilo me to.

• 5.10.2018  23:37

Rodinne stesti me nicim nezaujalo, pripomnelo mi to nekonecnou radu ceskych "zbytecnych" filmu...

• 5.10.2018  13:27
    Slovo (1955)

Moc se mi do tohoto snimku nechtelo, cekal jsem artovou onanii v nesrozumitelne nabozenske mluve. Avsak obavy byly zbytecne, vytecne rodinne drama. Vyborna kamera, zajimave postavy, ktere jsou dobre zahrane a v neposledni rade genialni Johannes, co zije v predstave, ze je Jezis. Nezapomenutelny pocin, bezchybny film.

• 4.10.2018  22:31

Ackoliv jsou postavy a pribeh smyslene, tak ona desiva predstava, jak to na onom ostrove zrovna vypadalo je az neskutecne desiva. Vyborne natoceny thriller, na ktery se uz mozna nikdy nepodivam (neni uplne prijemne deset minut koukat na 15-ti letou holku, jak umira), ale dojem zanechal silny. U nekterych uzivatelu nechapu tak nizke hodnoceni a pred tvurci klobouk dolu, ze do tohoto nametu sli tak relativne brzy od incidentu.

• 4.10.2018  22:11
    Mamon (TV seriál) (2015)

Ani se nechce verit, ze puvodni namet vznikl v Norsku, vyborne usazeni pribehu do ceskeho prostredi. Zapletka je uz sice na hrane uveritelnosti, ale nic neztraci na zajimavosti. Po strance zpracovani si serial drzi vysokou latku a zaujme i celkem neokoukanym hereckym obsazenim, az na Hadka samozrejme. Vice takovych kriminalek do televize, spokojenost.

• 4.10.2018  21:45
    Třetí republika (TV seriál) (2018)

Rada zajimavych informaci, sice o kratkem, ale velmi zivem obdobi nasich dejin. Zpracovani je typicke pro podobne dokumenty CT.

• 3.10.2018  13:09

Nic jsem si od tohoto filmu nesliboval a o to vice jsem byl celkem prijemne prekvapeny. Predlohu neznam, ale bylo zabavne sledovat intriky mladych a neklidných.-). Co zveda film z prumerne sedi je vsak postava Kathryn, kterou vytecne zahrala S. M. Gellar (skoda, ze jeji herecky potencial zustal nenaplneny), te bych dal ty auta i dve...

• 2.10.2018  15:25
    Občan pes (2004)

Je zajimave sledovat jednotlive asijske filmove produkce, jak moc se od sebe lisi. Obcan pes je vsak velmi originalni dilo, ani nevim k jakemu filmu bych ho prirovnal… Soubor blaznivych situaci, kdy nektere jsou vynikajici (opusteny plysak) a jine slabsi (vymena prstu). Celkove je to zabavne a pozitivni, sympaticky hlavni hrdina.

• 2.10.2018  10:48

Poctive pokracovani velmi sledovane jednicky. Sympaticke postavy, slusne efekty. Ocenuji vymazlene interiery a dobove prvky, ktere dodaji tu pravou atmosferu. Skoda, prepalene stopaze, ktera trochu drzi demony v rohu.

• 1.10.2018  19:42

Vida, staci vymenit rezisera a najednou to jde.-). O parnik lepsi nez jednicka. Vyborna atmosfera, slusna rezie a budovani napeti. Zapracovat vice na scenari, mohl to byt jeden z nejlepsich filmu roku.

• 1.10.2018  13:21
    Velmi uvěřitelné příběhy (TV seriál) (1991)

Je mi jasne, ze v dobe sveho vzniku byl tento soubor epizod vice vypovidajici nez dnes. Ale i tak je to celkem atraktivni podivana. Z hercu naprosto vyborny Abrham a Lehka v povidce Sousto. Povedena je rezie ve Stedrem veceru pani Hulove. Divak se zasmeje i nad Hrebejkem v Silacich. Jinak slabsi, nic revolucniho.

• 1.10.2018  12:54

Velmi povedene pokracovani, klobouk dolu pred timto dvojfilmem, ktery vypravi pribeh o nejvetsim fotbalovem uspechu Jugoslavie.

• 30.9.2018  14:54
    Jak se fotí... (TV seriál) (2017)

Pokud se kritik tohoto dokumentu striktne nerozhodne, ze bude podle tohoto serialu fotit, nemuze byt zklamany. Sice proflakle, ale porad zajimave turisticke cile v sesti epizodach, kterymi provazi Sibik se Smidem. Zajimavosti, at uz z foceni ci historie navstivenych mest v podani techto dvou panu me bavilo a vsechny dily jsem si uzil. Jen ta Praha mi prisla takova odflaknuta...

<< předchozí 1 2 3 4 34 67 99 132