zette

Tomáš Guzdek

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 91 121
    • 22.11.2017  17:41
    Policie v akci (TV seriál) (2017)

Se neda brat vazne ani ve srande.

• 20.11.2017  17:15

Hodne zdarila satira na byrokraticke zrizeni skrz jedno knizni nakladatelstvi v Gruzii. Vyborna paralela s rozpadajicim se urade. Rada vtipnych situaci, pekna hudba.

• 19.11.2017  17:42

Ve srovnani s tim, kolik je dnes v Nemecku pristehovalcu uz pusobi tento film dost archaicky. Presto ma porad co nabidnout, myslim, ze dnes by takovy dobovy film nebyl schopen nikdo natocit. Film ma jednoduchy dej, i tak je ovsem vyborne vykreslena izolace od ostatnich. Zajimave herecke obsazeni, dobra hudba a namet.

• 19.11.2017  14:50

Hlavni postava mi nijak nebyla sympaticka, ale jeho myslenkam jsem rozumel a daly se pochopit. Dobre propojene s vikendem, ktery Martin travi sam v prirode. Cele je to nedotahnute do konce, bez vetsich emoci, bez napeti a celkem mdle herecke vykony. Skoda nevyuziteho potencialu.

• 19.11.2017  01:13
    Mrazivá tajemství (TV pořad) (2016)

Celkem originalni a vtipna podivana, ktera si bere na paskal klasicke pohadky. 1. serie jednoznacne lepsi.

• 18.11.2017  18:06

Ani vyborna Vavrova rezie, velkorysa vyprava a krasne kostymy nevytahnou tento film nad prumer a to myslim i ten dobovy. Dej je naivni a herecke vykony nejsou nijak nadstandartni.

• 18.11.2017  14:57
    Burácení (2015)

Zase jeden z tech filmu, ktery chce rict strasne hodne a nerekne temer nic. Po tydnu nebude vetsina divaku vedet o cem to vlastne bylo. Motorkarske prostredi je mi cizi, nesympaticka hlavni postava a herecky vykon Hajicka ci Polivkove je spise divadelniho az ochotnickeho charakteru. Prekvapive je ovsem ve filmu i nekolik vynikajicich scen, treba rozhovor na divadelnim podiu, ci navsteva u dveri Bydzovske. Potesi i Javorsky. Postav a podobnych epizod je vsak ve filmu zbytecne hodne. Kvalitou strasne nevyrovnany pocin.

• 17.11.2017  22:55

Urcite potesi polsky dokument o Karlu Krylovi. Film jsem si ale predstavoval lepsi, zbytecne moc prostoru pro Hutku a jine. Malo dobovych zaberu a pro lidi, kteri Kryla maji radi je jen malo novych informaci.

• 17.11.2017  20:21

Takova civilnejsi Marvelovka, ktera prave proto muze zaujmout i divaky, kteri neholduji hrdinum v elastickych mundurech. Na komiksovy namet mozna mene akcni a trochu delsi. Hlavni postava je dobre napsana a Hughem Jackmanem solidne zahrana. Bohuzel, pribehem me to moc neoslovilo, ale jinak dobry...

• 17.11.2017  18:14
    La traviata (1982)

Priznam se, ze toto dilo trosku nadhodnocuji, abych si nepripadal jako kulturni hovado.-). Nepochybuji o kvalitach tohoto snimku, osobne mi ale opera nic nerika, ac jsem se snazil sebevic...

• 17.11.2017  16:15
    Baby Driver (2017)

Hm, tak tato akcni komedie je urcena pro jine divaky... Co hodnotim kladne je napadita rezie, ktera na rozdil od deje nenudi. Pekna kamera, tolik chvalena hudba me nijak nezaujala. Stejne tak mi nesedl hlavni hrdina. Nic jsem necekal a nic jsem nedostal.-).

• 17.11.2017  13:52
    Messner (2012)

Messner, stejne jako horolezectvi je vybornym nametem pro dokument, ktery mimo to je velmi dobre zpacovany. Dobre vybrany soundtrack, pekna gragika, spousta dobovych zaberu, ktere maji atmosferu, stejne jako zabery na majestatne hory.

• 13.11.2017  20:16

Dalsi z rady vybornych italskych socialnich dramat. Tento je o rodine, ktera se za lepsim zitim odstehuje z jihu do Milana. Vytecna atmosfera a pekna kamera, skoda prilisneho roztahani deje.

• 12.11.2017  01:44

Nekolik velmi dobrych scen, par zajimavych dialogu, pekna kamera. Pozitivne pobavi i postavy hrane Sokolem, Remundovou a Krobotovou. Rezie je ovsem spatna, vse je strasne staticke, ploche a pres dane tema skoro bez emoci... Bez atmosfery, tri hvezdicky s odrenyma usima.

• 11.11.2017  17:25

Perfektni vykon Jindricha Plachty, ktery tahne film nahoru. Obsahove se mi to nelibilo, ale nektere scenky ci dialogy jsou vyborne.

• 11.11.2017  14:44

Opravdu napadite a velmi dobre zrezirovany film, ktery musi lahodit kdejakemu oku. Bohuzel zpracovani deje me zcela minulo a vlastne vubec nebavilo, postupem casu zacne nudit i ono krasne ztvarneni, az jsem se nemohl dockat konce a na film jsem se uz nijak nekoncentroval.

• 9.11.2017  09:56

Cely film na me pusobil strasne neverohodne, coz vzhledem k nametu a omezenemu prostoru je velky problem. Ani humorne, ani dramaticke. Rezie samozrejme vyborna, s timto scenarem ale Hitchcock podle me slapnul vedle. 24. film, ktery jsem od nej videl a radim ho jako vubec nejhorsi, vubec me to nebavilo...

• 9.11.2017  08:28

Tak tento film o dvojici Beljajev-Leonov je vyborny a na mile daleko za sebou nechal film o Gagarinovi a jine snimky na podobne tema z americke produkce. Napnuty jsem byl jako ksandy, zvlast kdyz se Leonov nemuze dostat zpet do tubusu. Dobre natocene, bez zbytecneho patosu, neskutecne zajimavy pribeh, ktery se opravdu stal. Ma to atmosferu a ac je Mironov o poznani starsi nez hlavni hrdina, tak podoba tam je. Po tomto filmovem zazitku se snad zacnu zajimat o vesmir a kosmonautiku.-).

• 8.11.2017  00:29
    Brouk (2002)

Svym zpusobem takova blbost, ktera ve finale neni ani nijak originalni. Presto velmi dobra podivana, ktere nechybi vtip a rada zajimavych postav, ktere zazivaji az absurdni situace. Bavilo me to.

• 7.11.2017  09:21
    Kapitán Exner (TV seriál) (2017)

Prvni co me v uvodnich dilech bilo do oci, byla samotna postava kapitana. "Jasne, policajt a jezdi si v Jaguaru (ten tedy zdedil po dedovi, jak sam rikal), snida, obedva a veceri v Manesu, kde jeste plati za kolegy, bydli jak na zamku..., kde by na to nezkorumpovany policista vzal"? Kapitan Exner je vsak vyborne stylizovana figura, na kterou se bavi koukat. Detektivni pribehy maji hlavu a patu, jsou zde hezke dialogy, zajimave postavy a i presto, ze je to tak nejak vytrzeno z reality, ma tento serial sve kouzlo,... mozna prave proto... TV Prima me timto pocinem velmi prijemne prekvapila.

• 5.11.2017  19:07

Po delsi dobe zase film, ktery me zaujal na 100%. Vyborne a originalni drama, kde kazdy zaber a dialog ma sve misto. Skvele vykresleni hlavnich postav, ktere jsou vyborne zahrane. Ac lehce mysteriozni, pribehu jsem veril a bavil me. Nemam co vytknout, super zazitek. Videno v ostravskem Minikine, 31 divaku.

• 5.11.2017  18:00
    České moře (TV pořad) (2017)

Strasna cyparna, je ale pravda, ze se divak obcas zasmeje. Verim tomu, ze par takovych Miru skutecne existuje. Produkce Streamu je celkem originalni a koukatelna.

• 30.10.2017  13:13
    Kruh (2002)

Ani japonsky original, ani tento remake me nijak nepresvedcil. Ve svem zanru urcite dobry pocin a slusny film obecne. Neprijde mi ale nicim vyjimecny, natoz kultovni. Potesi Naomi Watts.

• 30.10.2017  11:12
    Insomnie (2002)

Prostredi Aljasky libive, slusne budovani atmosfery a dobre herecke obsazeni, v cele s Al Pacinem, ktery bojuje s nespavosti... Nolanova rezie taky dobre zvladnuta, presto me film z nejakeho duvodu moc neoslovil.

• 29.10.2017  19:35

Trochu kycovite, jako ostatne skoro vsechno z produkce Walta Disneye, presto dobre koukatelne. Urcite jeden z tech lepsich filmu pro celou rodinu. Lindsay Lohan ve sve dvojroli uspela.

• 29.10.2017  17:39
    Trasa (1978)

Osobni zivot Karla me nemel cim zaujmout. Tatrovky a Sibir mi to alespon trochu vykompenzovala, pekna hudba. S bidou tri hvezdicky.

• 29.10.2017  15:37

Namet neni uplne spatny a originalita nejde filmu uprit. Ukazky z cizich filmu jsou vsak moc dlouhe a rusi uz tak chaby pribeh. Tajemna postava Kanyzy je sice zajimava, ale obsahove film nema divakovi co nabidnout. Snad fanouskum sci-fi ci Kanyzy, jinak fakt nevim...

• 29.10.2017  13:44

Myslim, ze samotny Jires zustal za ocekavanim. Vzhledem k solidnimu nametu, hereckemu obsazeni, (hlavne vyborna Brejchova s Holym) mi film neprijde nijak oslnujici, nejakou atmosferu to ma, jinak prumernost temer ve vsech ohledech... Posledni celovecerni film Tomase Holeho, ktery jsem doposud nehodnotil.

• 29.10.2017  08:40
    Laputa (2015)

Voriskova je pekna holka, celkem solidni herecka, ale i ta po case zacne nudit. Podle me spatne pojaty film, ktery by mel pojednavat o jedne generaci...

• 28.10.2017  02:14

I kdyz se tvurci udajne potykali s nizkym rozpoctem, tak si myslim, ze i presto sel natocit daleko lepsi film nez tento slepenec udalosti. Jedine co me na filmu alespon trochu bavilo, tak byly pisnicky a sem tam nejaky ten tanecek. Hotove utrpeni...

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 91 121