Barbie (2023)

Vubec jsem nevedel do ceho jdu a musim rict, ze jsem se bavil od zacatku do konce. Prislo mi to neskutecne trefne a vtipne. Margot Robbie vynikajici, jako snad vzdy. Gosling ale zdatne sekunduje. Maximalne zabavne...

Muž na radnici (1976) (seriál)

Ted to v nejake televizi bezelo a videl jsem za sebou 3-4 dily. Pravda, divacky to moc atraktivni neni, ale jako obraz doby a okno do minulosti to funguje dobre. Resi se bezne problemy, sice s pomoci strany, ale bezne. Ja bych tento serial uplne nezatracoval.

Bleeder (1999)

Dalsi z te nastupujici danske filmove vlny devadesatych let, ktera byla v neskutecne forme. Spolecnym jmenovatelem byla realisticka kamera, osudy obycejnych lidi, zajimave vykreslene postavy a hlavne vyborni herci. Ackoliv je cela rada lepsich severskych filmu, tento je porad nadprumerny.

Král Staten Islandu (2020)

Nejlepsi postava byl hasic, novy pritel matky hlavniho hrdiny. Jinak me to uplne neoslovilo, asi jsem cekal vetsi porci zabavy.

Zrodila se Astrid (2018)

Souhlasim s mistnimi uzivateli, ze by se asi v zivote Astrid Lindgrenove naslo vice zajimavejsich nametu pro film. Presto hodnotim nadprumerne.

Bez svatozáře (1963)

Dejove me to uplne neuspokojilo, ale herecke obsazeni a nektere dialogy nemaji chybu. Stejne tak vyborna rezie Ladislava Helgeho, ktera umi navodit bezvadnou atmosferu.

Warriors (1979)

Dobre a dynamicky natocene, ma to dobrou atmosferu. Ale dejove me to nebavilo, jednotlive postavy i cele gangy mi byly lhostejne.

Seber prachy a zmiz (1969)

Velice dobre a vtipne zahrany film o jednom gangsterovi. Urcite jeden z lepsich Allenovych filmu...

Berlin Calling (2008)

Ono to na prvni pohled muze vypadat, ze to dejove neni zadna slava. Ale hlavni postava je zajimava a ma to vybornou atmosferu. Ackoliv je mi tato hudba cizi, tak do obrazu byla zakomponovana vytecne.

Elektrický jezdec (1979)

Namet filmu a ani samotny pribeh me nezaujal. Herecke obsazeni dobre, ale za me Pollack snad az na Kondora neumi tocit lepsi filmy nez prumerne.