Talina

okres Karviná

Twitter: taliiinka

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.2.2019  17:55

Před zhlédnutím jsem nejdříve četla komentáře, jak mám i ve zvyku, a i když s nimi většinou spíš nesouhlasím, tak teďka musím fakt uznat, že Němci natočili fakt pěknou pohádku! Je nevtíravá, milá, úsměvná, nevinná a prostě taková pohádka, kterou určitě někdy pustím svým dětem s čistým vědomím i svědomím.

• 23.11.2018  22:02
    Insomnie (2002)

Já vám nevím, ale prostě mě to asi nějak neoslovilo. Je to pro mě taková kriminálka, kterou stačí vidět jednou a víckrát ne. Dávám asi přednost nepředvídatelným koncům a celkově hlubším zápletkám, při kterých jsem na konci filmu fakt v prdeli. Tohle je prostě takové obyč. Williams jako záporák je celkem povedený, ale to je tak vše.

• 15.10.2018  20:19

Myslela jsem, že to bude něco jako Midnight sun, a svým způsobem i jo, ale s trošku jiným dějem a hlavně koncem. I když mi přijde to Midnight sun asi lepší, tohle špatné taky nebylo. A ta Amandla je fakt pěkná baba!

• 9.10.2018  22:39

No to vám zas byla kravina na entou. Herecké výkony taky slabota a vůbec- proč jsem se na to sakra dívala? Ztracený čas

• 1.10.2018  20:50
    Pepa (2018)

No to vám byla ale kravina ...Nudný film o nudném člověku s nudným životem. Pořád čekáte, až se něco stane a ono se pořád nic nestane. Totální ztráta času

• 28.9.2018  21:13
    Breaking In (2018)

Překvapivě docela napínavé. Děj jako takový je samozřejmě klišé jak sviňa, ale v dnešní době vymyslet něco originálního je fakt oříšek, takže máma nindža a banda 4 debilů ještě nejsou až tak špatná volba.

• 24.8.2018  22:17

Kdo by to čekal, že bude polský film až takhle vtipný? Myslím, že můžu s rukou na srdci říct, že jsem neviděla vtipnější komedii. Nejlepší jsou dvě vodky!

• 29.7.2018  23:18

V celém filmu jsou snad jen dva běloši, což mi přijde vždy vtipné, protože černošské filmy jsou dělané vždy tak, že v nich hraje fakt 99% černochů. Taky je ale pravda, že jsem ještě neviděla černošský film, který by stál za prd. Neříkám, že jsou to oscarové veledíla, ale vždy to má něco do sebe, jako i tento. Převážně tedy dramatické, ale zasmějete se taky určitě.

• 23.7.2018  23:57

Na film jsem se těšila už od té doby, co jsem to viděla na instagramovém účtu Anny Faris a s radostí můžu říct že nezklamal. Eugenio je dobrej a jak jsem už v některých komentářích četla, taky by mě zajímalo kde se doteď schovával , protože je to fakt celkem sympaťák. Těším se na další filmy s ním.

• 21.7.2018  21:49

Ano, je to další teen komedie s námětem, který tu byl už vícekrát a ano i průběh filmu je celkem předvídatelný....Ale víte co? Vůbec mi to nevadilo. Někdy jsou takové filmy přesně to pravé ořechové. Dokonce mi to nepřijde až tak průměrně jako jiné teen filmy a tak hodnotím o něco lépe.

• 21.7.2018  21:41

Údajně kultovní film, ale mě nijak zvláštní nepřijde teda. Až neobyčejně obyčejný film, bych řekla. Určitě to není něco, co stojí za druhé zhlédnutí, ale podhodnocení si to taky nezaslouží. Takový zlatý střed.

• 11.7.2018  13:53
    Kazišuci (2018)

Taková průměrná komedie. Ale ta Leslie Mann mi je už docela proti srsti, vždycky hraje takové otravné osoby, kterým bych dala kopačku do hlavy, fakt že jo...

• 9.7.2018  22:52
    Cashback (2006)

Taková kravina docela. Má to pár dobrých momentů, kdy se zasmějete, ale jinak to za moc nestojí .

• 9.7.2018  19:52

** víc ani ťuk. Je to zdloouhavé a strašně prosté, tak jako tehdejší život nejspíš, ale pro mě prostě až moc nudné. Dokoukala jsem to jen do poloviny.

• 7.7.2018  19:12
    Flower (2017)

Takový obyčejný neobyčejný film. Erica je fakt číslo teda...takové, že ji buď nesnášíte nebo žerete. Já ji žeru!

• 2.7.2018  16:01
    Rocky (1976)

Jako upřímně jsem od toho čekala víc, ale tak je to asi s každým kultovním filmem, který zhlédnete poprvé. No možná ne s každým...každopádně nic moc, znova se na to dívat asi nebudu.

• 23.6.2018  18:53

Nejlepší horor tohoto roku ? Bravurní psychologické drama? Ehm prosím? Větší kravinu jsem neviděla, fakt upřímně z celého srdce lituji času a peněz, které jsem za to dala. Kdyby to aspoň zachránil trošku konec, jak už se mi párkrát stalo v minulosti u slabších filmů, ale tady? Tady to konec ještě více znehodnotil, fakt nedoporučuji a absolutně nerozumím lidem, kteří můžou toto nazvat masterpice. Jednu hvězdu dávám jen proto, že nechci dávat odpad.

• 19.6.2018  21:41

Nechápu některé záporné komentáře tady a ani to, že někdo píše že mezi hlavními postavami nefungovala chemie?? Wtf? Lepší chemii má snad max Ryan Gosling s Emmou. Jinak námět je více méně ohraný s nádechem něčeho nového, ale i tak mi to nevadilo a byla jsem mile překvapena výsledkem. Samozřejmě slzavé údolí lvl 300, ale to tak mám často 😀

• 17.6.2018  18:24
    Ranč (TV seriál) (2016)

Na tenhle seriál jsem se začala dívat kvůli kombu Kutcher- Masterson, a jsme ráda že jsme tak učinila. Tenhle seriál je prostě něco jiného. Má to vtipné momenty, má to smutné momenty a je to podle mě něco, co stojí za to vidět. Od S03E11 tam už bohužel nebude Masterson, který je prostě super a bez něhož to bude o dost méně vtipné, ale co se dá dělat, někdo někoho obviní, nemá důkaz no a všichni mu věří a tak to asi zřejmě teď chodí na tom světě. Nahradí ho sice Dax Shepherd, ale bude to jako když skončil Charlie Sheen v Dva a půl, prostě to postupně půjde do sraček. Škoda

• 12.6.2018  19:24
    Dogma (1999)

Tyjo takové herecké obsazení a dokonce i hodnocení je celkem vysoké a je to prostě totální kravina 😀 Highlight byl asi shit demon jinak se mi ani nepozvedly koutky úst do úsměvu, prostě takové ty trapnější vtipy a.k.a. Scary movie, až na to, že u Scary movie jsem se teda i zasmála. Já mám ráda humor všeho druhu, ale tohle prostě vůbec nebylo vtipné 🤷 Ty dvě hvězdy dávám za to hvězdné obsazení a herecké výkony, protože hrát oni umí, to jo, ale to je tak všechno.

• 9.6.2018  23:37
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Česká televize nadále překvapuje! Po Methanolu je toto už druhý film vyprávějící pokles morálky na úkor peněz a taky samozřejmě ten hrozný dopad. Tenhle svět nejde do sraček až teď, on už tam směřuje dlouho. Je to fakt smutné připomínat si takovou historii a zjistit, že jsme se za těch 50 let vlastně vůbec nikam neposunuli a peníze ovládají svět ještě mnohem mnohem víc. No ale to jsem trošku odbočila :D Film fakt super. Ostravština jakožto residentce Moravskoslezského kraje, se mi zdá někdy vyloženě uši rvoucí, ale nejvíc to šlo asi Issové a kupodivu i Langmajerovi. Taclík se o to pro změnu nepokoušel vůbec :D :D Každopádně snaha se cení a já děkuji za tento film, čest práci!

• 4.6.2018  22:30

37%??? Děláte si srandu? A té kravině Ztraceno v překladu přes 70, fakt nerozumím. Já fantasy a sci-fi miluju a tak stejně se mi i líbilo tohle. Jako říkala jsem si, že tady bylo asi víc zeleného plátna než skutečných záběrů, ale jako v konečné verzi jsem z toho víc nadšená než z Avengers Infity war, a to jsem velká fanouška Marvelu.

• 4.6.2018  17:33

Já tohle prostě žeru ! Na Sandlerovy xichty už jsem sice alergická, ale tenhle film je prostě taková kravina až je to boží. Nejlepší je samozřejmě Hitler a ananas😂😂

• 31.5.2018  19:33

Za mě super film. Tváří se to jako průměrná teenagerská komedie, ale je to něco víc. Jako jo, je vám jasné jak to dopadne, jaké budou asi zápletky atd. , ale kupodivu mi to vůbec nevadilo a těšila jsem se, až už se to stane. A navíc Noah Flynne je fakt ....velmi sympatický mladík :D Těžko uvěřitelné, že je ročník 1997 a když už jsem u toho herce, tak jak to, že není napsaný tady v seznamu herců, kteří hrají ve filmu?? Nějak to nechápu. Jmenuje se Jacob Elordi, kdyby to někoho zajímalo ...:D

• 16.5.2018  23:10
    The Week Of (2018)

Sandler už asi nepřekvapí ničím. Poslední dobrá komedie byla Blended s Drew Barrymore, ale toto to je fakt už moc. Trapné "vtipy" i hlášky, zase nějak šišlá nebo co, prostě furt stejný blbeček, jen čím dál víc horší náměty. Ten konec mě trochu dojal, protože jsem prostě cíťa, tak mi to pozvedlo celkové myšlení o filmu aspoň na dvě hvězdy, ale nebýt toho tak nevím nevím. A to jsem myslela, že Netflix má jen dobré věci, ha ! Chyba!

• 12.4.2018  12:49
    Osvícení (1980)

No, možná je to tím, že je to tak divně natočené, možná je to tím, že jsem náročný divák, každopádně mě to nijak nenadchlo, ba dokonce jsme z toho zklamaná. Takový kultovní film a taková sračka😀 Nemohla jsem to ani zkouknout celé, asi od necelé poloviny(!) jsem to pretáčela, abych se konečně dostala ke konci, který by to mohl povznést výš, ale ne, nestalo se tak...Utěšuje mě fakt, že jsem tomu neobětovala celých 141 minut svého života.

• 16.1.2018  17:52

Viděla jsem to s dabingem a trošku mi to díky tomu připomíná borata...ne dějem, ale jejich mluvou. Je to taková průměrná srandička, neřekla bych, že je to "must see", ale na odreagování asi dobrý

• 16.1.2018  17:48
    Coco (2017)

Krásná pohádka. Smrt je vždy citlivé téma a ve spojení s tím, že rodina je základ máte prostě recept na slzavé údolí...nebo možná jen já :D I hodnocení zde na ČSFD, i to, že snímek vyhrál zlatý glóbus a nejspíš vyhraje i Oscara , mluví taky za vše. Takže nepřemýšlet a zkouknout!

• 10.8.2017  15:57

Fuuu, Tarantino je prostě unikát. Jako jo, vlastně téměř všechny své filmy dělá na stejný způsob, ale v tom je právě ta krása a překvapení z rozuzlení. Ta krev je fakt mimo mísu, ale to by prostě nebyl Tarantino. Je to další super pecka do vitríny s top filmama! 5* dávám málokterým filmům, to mi musí fakt vyrazit vítr z plachet, což se tady nestalo, takže 4* jsou akorát.

• 28.4.2017  21:45
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Velice zajímavý seriál s dobře propracovanou myšlenkou i provedením. Z počátku jsem z něj měla takový divný pocit, částečně i tou nestabilní kamerou a ne až tak poutavým dějem, ale s každým dalším dílem se to stupňovalo a nutnost pustit si další díl hned po skončení toho předchozího mě dostala až do famózního finále, které je teda opravdu famózní s velkým F. Údajně šlo o minisérii, takže už nebude pokračování v podobě druhé série, což je velká škoda vzhledem k hereckému obsazení a kvalitě tématu, ale na druhou stranu o čem by to pokračování bylo, když to skončilo takto. Dávám 4*, protože 5* si zaslouží jen poslední dva díly, které to sice nadnesly vysoko, ale musím brát v potaz i ty "nižší" epizody.

<< předchozí 1 2 3 4 5