Filec

okres Žiar nad Hronom
Kerkules

<< předchozí 1 2 3 4
    • 23.5.2015  19:05

Brilantné! Kam sa hrabe james bond..

• 29.4.2015  23:04
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

Na parádu, veď ja to žijem. Škoda že nie momentálne.

• 10.1.2015  21:27

Prvú polovicu filmu som pozeral a nejak som ju nechápal, logicky som sa na druhú polovicu pripravil omnoho lepšie, vyfajčil som dva jointy a bolo vymalované. Je to dráma, podpriemerná dráma.

• 8.1.2015  16:41

Veľké odhodlanie na pozretie trilógie značky Hobit ma prešlo asi po prvých 20tich minútach sledovania tejto sračky. 2 hviezdy za efekty a pekné piesne inak je to podľa môjho názoru hlúposť.

• 4.1.2015  12:29
    Interview (2014)

Totálna propaganda ale sranda.. Kim Čong-un je popiči týpek len škoda že nemá atómofky. :)

• 3.1.2015  14:06
    Vejška (2014)

Tráva sa zmenila na koks... Inak nič moc... Grafity sú aj tak na prd.

• 7.2.2014  03:01

No Forest presedlal z lovenia kreviet na prevážanie potravín do Afriky ale predpokladám, že takto si to nepredstavoval.

• 26.10.2013  13:42
    Velký sen (2011)

Futbal je najkrajšia a zároveň najpopulárnejšia hra na svete a preto ju milujem presne ako Konrad Koch a jeho študenti...Film odporúčam všetkými desiatimi!

• 10.10.2013  16:37

Skvelo som sa bavil!!

• 16.9.2013  01:25

Holly shit this is awesome!!

• 20.8.2013  14:40
    42 (2013)

Baseball?? To pre mňa nebola hra až kým som nevidel tento film. Prinútilo ma to sa naučiť pravidlá a čo to si zistiť aj o histórií tohto športu. Takže tento film ma nadchol tak, že fandím baseballu...

• 10.6.2013  23:27

Voda je jediná "látka" v prírode resp. na svete ktorá sa vyskytuje v troch skupenstvách a už len preto to stojí zato vidieť!!!

• 30.5.2013  13:28
    Práskač (2013)

Priemerný trest za prvé previnenie pri drogových deliktoch nenásilnej povahy je dlhší než priemerný trest za znásilnenie, obťažovanie detí, lúpež v banke alebo zabitie.... Takže niečo to má do seba!! A to asi to že je to celé postavené na hlavu v tomto svete.. Takže v podstate film bol dobrý..

• 20.5.2013  23:00
    Skřítek (2005)

Najviac z českej kinematografie!!! Pelíšky nehnevajte sa :)

• 17.5.2013  15:07

Vtipné, originálne proste takéto niečo sa len tak nevidí. Odporúčam všetkými desiatimi.

• 12.4.2013  00:27
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Za necelý mesiac som bol schopný pozrieť každý jeden diel a som nadmieru spokojný. Ja som sa bavil stále a to je pre mňa najpodstatnejšie. Za 2 dni som skukol 1. sériu takže až tak ma Earl dostal. Odporúčam každému kto sa chce pobaviť nič viac k tomu nedodám...5*

• 11.4.2013  22:49
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

1. séria v pohode ale 2. séria je sračka zelenej farby úplne celé zle od absolútne otrasných hercov až po nepochopitelné počínanie postáv a mám jeden skvelý príklad 9 časť druhej série s názvom prestrelka tá hlúpa hus ktorá je zaťažená na fízlov sa vyberie pre svojho manžela, ktorý išiel pre uchlastaného dedka ktorý je dôležitý pre narodenie jej dieťaťa, aj keď ich dedko vyslovene poslal preč (stupidita). Tak táto milá stupidná ženská ide pre svojho mužíčka, ktorý mimochodom striela do hlavy aj živých živých :) a táto hus ani nevie kam ide a hladí do mapy, opustí svoje decko nikomu nič nepovie a za pol dňa si nikto nevšimne, že je preč. Proste za tento diel gulka do hlavy FAKT!!...Ešte dávam nádej tretej sérií ale druhá séria je odpad takže zatiaľ si tento seriál zaslúži nanajvýš 2 a pol hviezdy. A viete čo za pekne nalíčené mrtvolky a efekty dám 3*..............Dobre nech sa na mňa nikto nehnevá ale toto je hlúposť!!

• 10.4.2013  14:04
    Metro (2013)

Parádny ruský film, toto som veru nečakal, silná zápletka, riadna katastrofa, krásne ruské herečky a hnusný ruský herci ,ale ako celok úplne skvelé!!

• 25.3.2013  22:58
    Našrot (2013)

Nič čo tu ešte nebolo. Pár krát som sa zasmial a pobavil takže 3*. Videl v kine kde bolo napísané nezabudnite tento film ohodnotiť na CSFD.cz :-) takže som nezabudol.

• 26.2.2013  17:33

Great movie!! Utrpenie, sebapoznanie, vytrvalosť, sila, viera, láska, krása. Pretože sa nedá opísať jedným slovom.

• 25.2.2013  23:36
    Diktátor (1940)

Najsilnejší film v dejinách ktorý v sebe nesie asi ten najväčší odkaz ktorý by mal poznať každý jeden človek!!!

• 17.2.2013  23:47

Perfektné!!!

• 16.2.2013  00:16

Victoria Justice je krásna takže tak no a k filmu?? Docela hlúposť zasmial som sa raz na konci pri Albertovy. Zaňho a za Victoriu po jednej hviezdičke.

• 12.2.2013  22:59

V poslednej dobe som na filmy veľmi dobrý asi to bude tou láskou a radosťou ktorá ma sprevádzala celým filmom a síce mám dievča ale do Rashidy som sa zamiloval :) ale psssst!!!

• 10.2.2013  15:39
    Vykrutasy (2011)

Príjemný film a v závere opitá Milla ďakuje že si mohla zahrať v ruskom filme to ma dostalo proste!! :)

• 24.1.2013  21:49

Okej, takže predtým než som si pustil tento film som si prečítal pár komentárov a mal som strach. Nikdy som sa ku komentárom ostatných nevyjadroval ale musím keďže niektoré sú úplne z cesty. Morbídne a nechutné vtipy? KDE??? Rád by som si ich pozrel!! Zbytočne odrádzate ľudí od príjemnej pohodovej komédie takže nasrať,či sa už ozaj neviete baviť a nerastú vám cikule? A čo keď je to plné klišé? Veď napokon ktorý film nieje? Just dávam 5* lebo ľudia sú zaujatý Adamom Sandlerom ktorý tam ani nebol. F.CK DEREK!!! A prosím ak ste zaujatý nehodnoťte filmy, alebo ich vôbec nepozerajte. PEACE!

• 16.1.2013  16:59

Trošíčka sa autori inšpirovali zrejme Timom Burtonom podľa môjho názoru, ja som sa v celku bavil. 4*

• 12.1.2013  19:18
    Skyfall (2012)

1* hviezda za Naomie Harris inak je to totálny shit! Priznám sa nemám rád Jamesa Bonda aka Agent 007 aka Daniel Craig ktorý je nesmrteľný aj keď nikto nevie z akého dôvodu... Bože prosím nedopusti ďalšie jamesa bonda ci už sa bude volať skyfall alebo mud fakt ťa o to prosím lebo si neviem predstaviť ako bude daniel craig jazdiť na koni po streche keďže na motorke už áno, Sam Menzes musí mať fakt skvelú fantáziu, aby niekto ušiel z MI6?? Alebo sa im dostal do ich prísne stráženáho systému?? Viem že je to len film (fikcia) ale nech sa na mňa nikto nehnevá, čo je veľa to je veľa. 23. bondovka je dúfam poslednou aj keď nie, určite je poslednou ktorú som videl.

• 31.12.2012  15:40

Asi tak 10 minut pred koncom som si hovoril že faaajn konečne horor kde nikto neumrel a co sa stalo?? Zomrel žid..

• 29.12.2012  19:04

Krásne prostredie a samotná, nesmrtelná legenda o Jurajovy Jánošikovy v mojom prípade prevyšuje kvalitu filmu..

<< předchozí 1 2 3 4