Chrustyn

okres Ústí nad Labem
Filmový nenasyta

<< předchozí 1 2 3 4 54 106 159 211
    • 13.5.2017  09:53

Mostow není špatný řemeslník a takový Terminátor 3, je velice příjemnou součástí série a hlavně skvělým akčním filmem. Bohužel po (po právu) neúspěšných "Náhradnících" zmizel do ústraní a velká plátna asi nadobro opustil. Stejně jako Sam Worthington, který si užil svých 15 minut slávy s Avatarem a poté se po něm slehla zem a občas byl viděn v nějakých méně výrazných rolích (vyjma Terminátora 4). Tito dva odpadlíci se sešli a natočili po všech směrech absolutně nevýrazný a nudný akčňák bez akce, který se snaží jít ve šlépějích Leona a jiných podobných filmů. Není to s*ačka, ale nemá to vůbec nic, čím diváka potěšit, nebo aspoň slušně pobavit.

• 29.4.2017  19:33
    Mona Lisa (1986)

V rukách jiného režiséra, to klidně mohla být příjemná romance. Neil Jordan to však pojal po svém a natočil drsný film, který je však v mnoha ohledech dost citlivý.

• 29.4.2017  19:31
    Komorná (2016)

Park má zajímavé filmy a minimálně po vizuální stránce jsou bezchybné. Jen příběhově mě ne všechny dokážou zaujmout, což je bohužel i tento případ.

• 29.4.2017  19:29

Ničím zajímavé.

• 29.4.2017  19:28

Může to samé poosmé (respektive počtvrté, protože od pátého dílu jde film úplně jinou cestou než předchůdci) ještě něcím zaujmout. V případě Raz 8 ano a překvapivě dobře. Opět je zakázáno přemýšlet a na papíře je zápletka značně WTF, (ačkoliv v reálu docela slušně promyšlená) přesto prakticky dokonalý film svého žánru. Nechybí řada hlášek, řada životních rozhodnutí a skvělá přepálená akce. Od pátého dílu možná nejlepší příspěvek do této nekonečné série. Sem s devítkou.

• 29.4.2017  19:24

Minimalistický, ale překvapivě poutavý a napínavý thriller z válečného prostředí, které se prakticky v reálném čase soustředí na zásadní vojenskou akci, která však může znamenat i ztrátu nevinných lidských životů. Moc nevěřím tomu, že by každá vojenská akce měla takový postup, ale při sledování jsem si to opravdu užíval.

• 29.4.2017  19:21

Nijak výrazné, ničím oslnivé rodinné drama, které ničím nepřekvapí a podle všech šablon střídá veselé okamžiky s těmi hořkými. Otrlého diváka za srdce nechytne, ale ani nijak neurazí. A divačky Hallmarku si určitě rády popláčou.

• 29.4.2017  19:19

Typický blockbuster, který se diváka snaží utáhnout hlavně na hezké obrázky. Žádné velké myšlenky, ani zajímavé postavy, jen triková, akční jízda, která rychle vyšumí. Na druhou stranu to co má zvládá velice dobře a tak o parádní triky a výbušnou akci není nouze a je se na co dívat. Škoda jen, že mezi akcí není nic co by diváka zaujalo.

• 29.4.2017  16:08

Slušná přisprostlá komedie, ve které exceluje hlavně excentrický, vulgární Franco. Jako celek lepší průměr, ale určité jednotlivé scény jsou super.

• 29.4.2017  16:05
    Rozpolcený (2016)

Že by se Shya tímto filmem definitivně vrátil na výslunní. V mých očích ještě úplně ne, ale rozhodně to je jeho nejlepší film od Vyvoleného. Nápad slušný, McAvoy je ďábel (ačkoliv občas dost přehrává) a závěrečný zvrat-propojení, potěší všechny režisérovy fandy, kteří nad ním zlomily hůl. Nic přelomového, ale má to něco do sebe a v některých částech film dokáže strhnout.

• 29.4.2017  16:03
    Rebelka (2006)

Až překvapivě snesitelná "pohádka" z gymnastického prostředí. Slušně natočené a Jeff Bridges se zde netváří, že je tam omylem a naopak vše vyzdvihuje o stupeň výš.

• 29.4.2017  16:01

Až moc fantasy a méně zábavné a pochopitelné, než slušný první díl.

• 29.4.2017  16:00
    Inferno (2016)

Z celé už tak mizerné série, absolutně nejhorší. Zároveň nejhorší film všech zúčastněných a jeden z nejhorších "velkých" filmů všech dob. Trapnost a ubohost po všech směrech, nuda a jedno velké WTF.

• 24.4.2017  17:53
    Decibely lásky (2016)

Ale jo, dalo by se toho napsat hodně, ale nechce se mi.

• 24.4.2017  17:53

Film o karate, který však prakticky není akční. Jako pohled do mysli karatistů docela zajímavé.

• 24.4.2017  17:51
    Den blbec (2014)

Standardní komedie o netradiční dvojici. Tentokrát bankovní lupič a zpardlý úředník.

• 24.4.2017  17:50

Nepříliš zajímavý film o "kamarádství" Pablo Escobara s mladým floutkem, kterému nejdříve vyhovuje být pod jeho ochranou, ale brzy se "přejí" hromadou mrtvol, která se kolem něj začne vyskytovat.

• 24.4.2017  17:48
    Hledání (TV film) (2016)

Na můj vkus moc líbajících se chlapů.

• 24.4.2017  17:47
    Nepsaná romance (TV film) (2014)

Neskutečná mizérie snažící se navodit atmosféru Bridget Jonesové. Ble

• 24.4.2017  17:46

Affleckovi jsem věřil a těšil se na parádní gangsterku, kterých už mnoho nevzniká, bohužel však všechny ty (spíše negativní) ohlasy nelhali. První půlhodina je ještě docela fajn a slušně vykresluje období prohibice a všudypřítomné kriminality perfektně. I postava Afflecka je docela uvěřitelná a slušně zahraná a nechybí ani poutavé akční scény. To vše bohužel skončí s koncem Affleckovi postavy a "zrození" postavy nové. Od té doby film překotně chvátá kupředu a zajímavé události zkracuje a zbytečné naopak přidává. Vznikl tak podivný guláš, který by více vynikl jako minisérie na HBO. Bohužel zklamání a zatím nejhorší Affleckův režijní počin. Doufám, že se z toho hoch oklepe.

• 24.4.2017  17:41

Film se snaží zaujmout nálepkou "podle skutečné události" ale vše co film ukazuje se na světě (bohužel) stává každý den. Sledovat více než hodinu a půl jak se mladý manželský pár vyrovnává ze smrti narozeného dítěte, není v tomto případě nic, co by mělo jakkoliv nebo kohokoliv zaujmout.

• 24.4.2017  17:39
    Zase ona! (2010)

Sjezd veteránek Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis, dokáže potěšit, ale to je v tomto případě asi tak všechno. Jinak je to standardní ženská báchorka o pomstě ze střední školy.

• 24.4.2017  17:37
    Zásah (2016)

Iko Uwais v hlavní roli by mohl po Raidu evokovat další akční šlehu, ale bohužel divák velice rychle vystřízliví. Hlavní vinu nese režisér a scénárista zároveň a to ze dvou důvodů. Nedokáže napsat poutavý příběh a zajímavé postavy a už vůbec neumí natočit dobré akční scény. Talent hlavního hrdiny tak zůstal trestuhodně nevyužit a pokud natočí tak 2 podobně "kvalitní" filmy, může se s kariérou akčního poloboha rozloučit.

• 24.4.2017  17:34
    Toni Erdmann (2016)

Mnohými zmiňovanou genialitu jsem zde nenašel a takřka tříhodinová stopáž, taky nemá opodstatnění. Na druhou stranu poutavě zvláštní film se zajímavou ústřední postavou. Jen by mi sedlo svižnější tempo.

• 24.4.2017  17:32

Klasický Aki Kaurismäki. Pokud Vám jeho tvorba sedí, přidejte si 2-3*

• 24.4.2017  17:31
    Brimstone (2016)

Film s obrovským potenciálem na něco neobvyklého a úžasného. Prvotní atmosféra famózní a styl vyprávění, kdy se postupně odkrývají karty mi také sedl, ale bohužel přílišná délka tomuto filmu škodí. Film je rozdělen na 4 kapitoly s tím, že je jejich kvalita sestupující a hlavně postava Guye Pearce se stává čím dál větší karikaturou a děs, který původně vyvolává, postupně mizí a stává se až směšným. Každopádně film stojí za vidění už jen kvůli tomu, že nic podobného nenajdete a je zde řada scén, které se v divákovi nepěkně usídlí. Herecky také bezchybné a i ten Guy si zde střihl dalšího z výstavních slizounů.

• 24.4.2017  16:59
    Hladomor´33 (1991)

Atmosferické jako blázen. Ale to je tak vše.

• 24.4.2017  16:56
    Donggam (2000)

Korejci romance umí, tato je však méně zajímavá a ne tak působivá. Pořád však výrazně zajímavější a originálnější než většina americké produkce.

• 24.4.2017  16:48

Nenáročná japonská příjemnost, která nijak nestrhne, ale příjemně zahřeje u srdce.

• 31.3.2017  16:07

Je to tedy ten pověstný vrchol x-menovské ságy vč. Wolverinových sólovek? Každopádně. Je to nejlepší film roku? Prozatím ano, ale uvidíme. Každodpádně je až neuvěřitelné, že režisér předchozího Wolverina dokázal natočit takhle odlišný a hlavně výborný, dospělý, komiksový film. Rozhodně zde není dospělost pouze v brutalitě (konečně má někdo koule natočit, jak Logan seká končetiny) nebo vulgaritách (i Xavier si "fuckne") ale v celkovém vyznění a zpracování vztahů mezi postavami, které patří k tomu nejlepšímu co v komiksovém filmu můžete vidět. Je sice pravda, že film díky své délce nedokáže udržet výborně nastolené tempo z první poloviny a závěrečný akce, trochu působí, jako z jiného filmu, (více se přiblížilo k předchozím x-men) ve výsledku se však jedná o prakticky dokonalou poctu a vyvrcholení, něčeho, co tu s diváky bylo 17 let a troufám si tvrdit, že to ani nemohlo dopadnout lépe. Za mě hodně silné 4* a je velká pravděpodobnost, že se to s příští projekcí přehoupne k maximu, protože takhle dobrý komiksový film, zde dlouho nebyl a bohužel ani dlouho nebude.

<< předchozí 1 2 3 4 54 106 159 211