Chrustyn

okres Ústí nad Labem
Filmový nenasyta

<< předchozí 1 2 3 4 58 115 172 229
    • 11.12.2018  22:30

Scénaristicky v mnoha ohledech neskutečně děravý, ale jinak překvapivě slušný thriller o bohatém a na první pohled nedostižném psychopatovi a jeho mladém protivníkovi, který se pokouší zachránit dívku, ze které si udělal domácí zvířátko. Film se snaží o chytřejší thriller, než nějakou vyvražďovačku, ale právě v tomto ohledu nejvíce troskotá, pokud se divák jen trochu zamyslí. S vypnutým mozkem film překvapivě slušně funguje a vyloženě neuráží.

• 11.12.2018  22:25

Populární styl konverzačních romancí o dvou hercích, kteří více mluví než konají. Fungovalo to v trilogii s Ethanem Hawkerm a Julii Delphy, ale zde chybí jak zajímavý scénář, tak charismatické postavy, které by diváka opravdu zajímaly.

• 11.12.2018  22:22
    Padmaavat (2018)

Indický velkofilm se vším všudy. Nechybí taneční čísla, extrémně barevná výprava, mizerné triky, herci na úrovni telenovel a extrémně zpomalené akční scény. Nic pro mě.

• 11.12.2018  22:22
    Errementari (2017)

Atmosféra výborná a celá řada (hlavně výborný úvod) je opravdu povedená. Bohužel postava ďábla není ani trochu děsivá a poslední třetina se z hororu přepne do podivné fantasy a film pro mě ztratil veškeré původní kouzlo.

• 11.12.2018  22:20

Velkolepá fantasy na ruský způsob. Dlouho jsem neviděl film, který by mě tak nudil a zároveň tolik iritoval.

• 11.12.2018  22:18
    Contratiempo (2016)

Zamotaný thriller s povedeným zvratem, ale nepříliš působivým dějem. Filmu chybí svižnější tempo a propracovanější postavy. Jinak by to byla naprostá paráda.

• 11.12.2018  22:11

Příběh o houslích putujících napříč několika časovými obdobími až k Samuelu L. Jacksonovi. Některé příběhy byla zajímavé, jiné méně, jako celek zajímavé, ale nijak strhující.

• 11.12.2018  22:10

Dabing Franty Fuky pobavil, ale jinak to byl na můj vkus až moc velký trash.

• 11.12.2018  22:07

Stejně jako první díl, ani zde nemůže divák očekávat typický blockbuuster, ale na druhou stranu film výborně funguje jako komedie. Řada scén je v rámci situačních nebo konverzačních gagů opravdu výborná a vynahrazuje tím nepříliš fungující triky a minimum akce (jediná akce, která stojí za zmínku je automobilová honička, která má zajímavé nápady).

• 11.12.2018  22:04
    Vdovy (2018)

Steve McQueen rozhodně netočí filmy pro masy a přestože se "Vdovy" na první pohled tváří jako konvenční thriller, není to tak jednoduché, jak se zdá a určitě to není film na pohodový sobotní večer. Rozhodně se ale jedná o parádní a chytrý film pro trpělivé a pozorné diváky, kteří nepotřebují velkou akci, ale stačí jim poutavý příběh a výborní herci. Zde je obojí a ještě mnohem navíc a pro mě se jedná o McQueenův nejlepší film a uznávám jeho nesporné režijní schopnosti, které dokazuje v jednotlivých scénách.

• 11.12.2018  21:58

Začátek mírně tarantinovský, až mě to docela navnadilo. Bohužel brzy se film přepne do nezajímavé konverzačky dvou "vražedkyň" a jejich oběti. Bohužel scénáristicky film nezaujme a a ani jedna z hereček mě nijak nepřesvědčila.

• 9.12.2018  22:23

Spíše komedie, než akce, ale nijak vtipná.

• 9.12.2018  22:22

Thriller z doby, kdy byly celkem populární filmy o zabijáckých zvířatech. Bohužel tentokrát ničím zajímavý příběh o útoku lvů na bezbrannou rodinu.

• 9.12.2018  22:20

Allen opět a další retro vyprávění o lásce a nevěře. Tentokrát slabší a ohrané.

• 9.12.2018  22:14

Začátek jak z Bonda, nepřátelé jak z Šíleného Maxe a hlavní padouch jak z Rocky Horror Picture show. Neuvěřitelná blbost, která je překvapivě zábavná.

• 9.12.2018  22:12

Těšil jsem se na vánoční komedii, dostal jsem ale nevtipnou nudu, plnou uřvaných, hysterických lidí.

• 9.12.2018  22:11
    Pomsta (2017)

Název mluví za vše. Mladá kost je znásilněna buranským kámošem svého přítele a ten jí za to na oplátku shodí z útesu. Zachrání jí strom, na který se napíchne a rozhodne se té partě hovad pomstít. "Revenge" je jednoduchým filmem o pomstě, který pobaví hlavně příznivce explicitně krvavých scén, kterých má film požehnaně a účelně krví nešetří, což není na škodu, ale film tím sklouzává spíše k parodii, než temnému thrilleru. Scény, kdy se v detailu vyndavá sklo z nohy nebo z břicha větev jsou pro fajnšmerky, opravdovou lahůdkou, ale bohužel film, vyjma těchto a ještě pár jiných scén, nenabízí nic jiného.

• 9.12.2018  22:05
    Bez návodu (2013)

Až na konci jsem si uvědomil, že se jedná o původní verzi, francouzské dramedie "I dva jsou rodina", které mi překvapivě přišlo o něco zajímavější. Film trpí na zbytečnou délku, ale má spoustu povedených scén, které pobaví a konec dokáže rozbrečet.

• 9.12.2018  22:03

Už první díl nebyl žádný zázrak, ale pokračování je na tom daleko hůř, protože se zde nevyskytuje jediná vtipná scéna.

• 9.12.2018  22:00

Atmosférou mnohokrát silné, ale to je bohužel asi vše.

• 9.12.2018  21:58

Korejské romance mám rád, zvláště pro jejich odlišnost od hollywoodské produkce. Bohužel tato romance mi připomněla průměrné kousky, právě hollywoodské produkce a téma nápravy rozmazleného fracka formou lásky, jsem už viděl mockrát a i v lepší podobě.

• 9.12.2018  21:56

Příběh možná působí silným a zajímavým dojmem, filmové zpracování je ale mdlé a bez nápadu.

• 7.12.2018  16:37
    Kámasútra (1996)

Laciná romantika na úrovni telenovely s mírnou příchutí erotiky.

• 3.12.2018  18:27

Film plný tajemna a spousty otázek, jejichž odpovědi, nejsou tak zajímavé, jak se mohlo na první pohled zdát. Ze začátku zajímavé, postupem času nudné.

• 3.12.2018  18:26

Překvapivě o něco menší peklo, než jsem čekal. Ale pořád je to zbytečný film.

• 3.12.2018  18:25

Pokud čekáte film o vzniku legendárního komiksu, tak zde se toho příliš nedozvíte. Přesto ale film určitě stojí za vidění, už jen kvůli neuvěřitelnému příběhu o životě profesora, jeho ženy a mladé milenky.

• 3.12.2018  18:22

Scénáristicky neskutečná matlanina, která má svou specifickou atmosféru, která ve svých nejlepších momentech připomene kultovní "Sedm". Těch momentů je ale velice málo a po většinu čas, film neuvěřitelně tápe, stejně jako Dennis Quaid.

• 3.12.2018  18:21

Ve svém celovečerním debutu Gaspar Noé ještě nešokuje explicitním násilím nebo nahotou, ale přesto před diváka staví náročný a nepříjemný film o pohledu do nitra jedné hodně poničené duše.

• 3.12.2018  18:19

Prakticky totožné jako první díl, občas možná i o něco zábavnější.

• 3.12.2018  18:18
    WolfCop (2014)

Neskutečný brak, který si svou brakovitost uvědomuje a dává to najevo skoro v každém záběru. Občas film dokáže pobavit, ale jinak to je film spíše pro vyvolené.

<< předchozí 1 2 3 4 58 115 172 229