Chrustyn

okres Ústí nad Labem
Filmový nenasyta

<< předchozí 1 2 3 4 55 108 162 215
    • 19.11.2017  23:06
    Daredevil - Série 2 (série) (2016)

Punisher tomu dodal šťávu a kdyby se celá série soustředila hlavně na něj, máme tu 5*. Takhle jsou výborné díly střídány těmi slabšími a překvapivě ke konci s příchodem Elektry mi to přišlo výrazně slabší, než vynikající rozjezd.

• 19.11.2017  18:04

Jeden naštvaný otec, touha po pomstě po mrtvé dceři a vrah připoutaný ve sklepě. Více než 3/4 filmu jsou o tom, jak je vrah brutálně mučen a tak pokud máte chuť podívat se jak je někdo provrtáván, řezán, zapalován a už ani nevím co všechno, zde je toho více než dost. Já bych ale přeci jen požadoval více.

• 19.11.2017  18:01
    Polda (TV seriál) (2016)

Drsný polda se smyslem pro černý humor a řada zapeklitých případů. Kdepak jsme tohle už slyšeli? Jo v Americe v 80. letech. Lepší jak Ordinace nebo podobné výtvory české produkce, ale pořád nic nového.

• 19.11.2017  17:59

Překvapivě slušná komedie, která čerpá hlavně z komediálního talentu Kevina Harta. Pokud Vám tedy nesedí, tak ruce pryč. Pokud ano, užijete si slušnou a ve své podstatě i dobře vymyšlenou komedii o tom, jak se z obchodních partnerů stanou nejlepší přátelé. Nebudete se mlátit do kolen, ani nebudete znechuceni.

• 19.11.2017  17:56
    Oklamaný (2017)

Celou dobu jsem si říkal, že mu to připomíná ten méně známý film s Eastwoodem a ono je to to samé. Jeden zraněný voják a dům plný ženských v různém věku. A jak to asi může dopadnout, když se parta ženských rve o jednoho chlapa ... bohužel to odnese chlap.

• 19.11.2017  17:54
    Čaroděj ze země lží (TV film) (2017)

Slušný TV film o starší verzi Jordana Belforta, kterou však dohnaly výčitky svědomí, než drogové a sexuální opojení. Film sleduje hlavně důsledky, které mělo přiznání na všechny členy rodiny Bernieho Madoffa. Robert de Niro si po dlouhé době střihl vážnější roli a dokonale mu padla.

• 19.11.2017  17:49

Zapomenutý brak o příšeře z košíku. Některé náměty na horor byly v 80. letech opravdu bizarní.

• 19.11.2017  17:48

Na české poměry překvapivě slušný rodinný film, který dokáže potěšit a zpříjemnit Štědrý večer.

• 19.11.2017  17:47
    Christine (2016)

Když to tak sleduji, tak v dnešní době už má životopisný film skoro každý. A nemyslím si, že zrovna po právu. I přes vynikající herecký výkon Rebecci Hall si nemyslím, že mnoho diváků zaujme příběh depresivní moderátorky, která nakonec přistoupila ke krajnímu řešení celé situace.

• 19.11.2017  17:46
    Jackie (2016)

Natalie Portman a její neúspěšný pokus o dalšího Oskara. Holka se snažila, ale scénář ani režie ji v tom nijak nepomáhali.

• 19.11.2017  17:44

Zahler navazuje na svůj předchozí film a z westernových kulis se přesouvá do vězeňských. Co se týká návaznosti, tak ta rozhodně není v příběhu (i když se zde je hlavní náplní záchrana milovaných) ale ve vlažném tempu vyprávění a hlavně v nekontrolovaném násilí, které dokáže vyvolat slušný pocit znechucení i u odolnějších diváků. Není to film pro každého a již zmíněné tempo je občas docela na škodu, rozhodně se však jedná o film, který se nedá srovnat s ničím, co je dnes standardně k vidění a hlavně Vince Vaughn si zde střihl svojí nejlepší roli a představit se ho teď v nějaké taškařici, bude docela problém.

• 19.11.2017  17:40

Původní Blade Runner je kult a diváky rozdělil na dva tábory. Jedni ho vyzdvihují do nebes, druzí jsou znuděni. Nikdo však nemůže filmu upřít atmosféru a na tu se sází i tentokrát. Vileneuve šikovně skládá poctu původnímu filmu a zároveň na něj krásně a plynule navazuje. Nebudu nijak zastírat, že skoro 3 hodinová délka není nijak svižná a v mnoha ohledech jsem se v kině dost kroutil. Pořád je to ale výborná, atmosférická sci-fi, která po audiovizuální stránce exceluje a dokazuje, že i neakční film může být neuvěřitelně působivý pro oči i uši.

• 19.11.2017  17:35

Trailery byly zatraceně cool, tak jsem se dost těšil, bohužel se žádná hitparáda nekoná. Největší slabinou filmu je jeho scénář, který se snaží tvářit seriózně a hraje se na chytré špionážní filmy 80. let. To nefunguje prakticky vůbec, protože příběh není nijak zajímavý a hlavně neuvěřitelně zmatený. Z celých dvou hodin zbude jen snaživá Charlize, která je super a těch pár akčních scén, do kterých tvůrci investovali asi nejvíce. Bohužel to k plné spokojenosti nestačí.

• 19.11.2017  17:31

Překvapivě milé a snesitelné. Brosnanovi role sedla, Salma často nahá a celkově je to docela fajn.

• 19.11.2017  17:28

Rozhodně nebudu ten, kdo by filmu vyčítal to, že vzal legendu a převrátil jí naruby. Ani to, že hlavní hrdina nevypadá a nemluví jako ze středověku. Průměrné hodnocení je v tomto případě mnohem prozaičtější a to, že jsem se docela nudil. Vyobrazení středověku se povedlo a najdou se zde fajnově vypadající scény, ale nebylo to prostě tak cool a zábavné, abych se bavil celé dvě hodiny. A přiznávám, že oba Sherlockové mě neskutečně bavili. Zde se to Ritchiemu tolik nepovedlo a dost mě to mrzí.

• 19.11.2017  17:22
    Posedlost (1981)

Co k tomuto filmu napsat. Popravdě jsem ho úplně nepochopil a celá řada scén je jedno velké WTF. Ale ta atmosféra, ta náročnost celé dění sledovat je něco co dokáže neuvěřitelně znepokojit a film diváka vyčerpává takovým způsobem, že až lituje, že se na něj dívá. A to paradoxně považuji za velké plus.Je to jeden z těch filmů, na které se nezapomíná a po shlédnutí doporučuji spálit daný nosič a pustit si nějakou romantiku na Hallmarku, jinak hrozí duševní porucha.

• 19.11.2017  17:19
    Bushwick (2017)

Ačkoliv zdejší hodnocení evokuje akčňák seagalavského ražení, není tomu tak a i přes minimální rozpočet je vidět, že tvůrci měli jasný záměr a celkem se jim podařilo ho zrealizovat. Film exceluje převážně ve vizuální podobě, kdy se snaží navodit dojem natočení bez jediného střihu. Není to samozřejmě dokonalé a není zde jediná scéna, která by připomněla umění "Potomků lidí" ale tvůrcům se nedá upřít snaha., díky které se film posouvá alespoň o kousek dál než je tupé, laciné béčko. Jediné co tak filmu nejvíce škodí je mizivý rozpočet, který je vidět hlavně v akčních scénách.

• 17.11.2017  17:35
    War Machine (2017)

Brad Pitt se očividně bavil a svojí postavu si náležitě užívá. Bohužel se však nedá říct, že by stejně bavil celý film. Chápu, že je to celé pouze satira a nic se nedá brát vážně, ale z daného tématu se dala vykřesat daleko zábavnější podívaná. Nebo mohla být minimálně o půl hodiny zkrácena.

• 17.11.2017  17:33
    Everly (2014)

Nápad na krvavý akčňák odehrávající se v jednom bytě nesliboval nic epického, ale pořád jsem si říkal, že by se zde mohlo najít pár slušných scén. Bohužel film nepřinese nic zajímavého, akční scény jsou mizerné a Salma sice pořád vypadá dobře, ale akční hrdinku jí neuvěříte ani na minutu.

• 17.11.2017  17:31
    Take Me (2017)

Zajímavý nápad, zničený špatnou režií a amatérskými hereckými výkony.

• 10.11.2017  16:06
    Wind River (2017)

Jsem docela zvědav, jak moc Wind River zabojuje na letošních Oskarech, protože bych mu to i přes nějaké výtky opravdu přál. Je to přesně ten typ filmu, který se nevidí každý den a přestože není po všech směrech dokonalý, má atmosféru, která se Vám při sledování vryje do paměti a po skončení filmu na něj budete ještě pár dní myslet, ačkoliv to nebudou příjemné myšlenky. Není to příjemná podívaná, nenajde se zde žádný vtip ani nadhled, atmosféra je mrazivá, herci perfektní a rozuzlení nepřekvapivé, ale nepříjemné. Výborný film, kterému k mé plné spokojenosti chybí málo, nebo spíše přebývá (některé scény mi přišly trochu navíc, ale to je můj subjektivní pocit). Těším se na další projekci, kterou rád podstoupím.

• 10.11.2017  16:01

Scott Adkins sakra umí, o tom není pochyb, ale vše co je zde jsme už viděli dříve a troufám si tvrdit v lepší podobě. Neporazitelný: Vykoupení stále vede a tenhle díl je vyloženě zbytečný. Pokud Vám však všechny předchozí unikly, tento si můžete slušně užít.

• 10.11.2017  15:59
    Boj (2015)

Válka občas nutí k nepříjemným rozhodnutím a o jednom takovém je právě tento filmu. Přiznám se, že jsem čekal něco dramatičtějšího a více vtahujícího. Nerad bych snižoval dané téma, ale jeho zpracování mi nepřišlo natolik zajímavé, abych dokázal s postavami soucítit, nebo jim snad dokonce držet palce. A to je u takového filmu zásadní chyba.

• 10.11.2017  15:56

I přes jméno Stephena Kinga, jsem čekal něco ve stylu 127 hodin. Film mě však brzy vyvedl z omylu. I přes minimální prostor a minimum postav se jedná o zajímavou a občas i slušně hororovou podívanou, která se možná zbytečně zdržuje flashbacky, ale nedá se říct, že by nudila. Pro fajnšmekry si navíc schovává jednu výživnou krvavou scénku, která překonává i řezání ruky ze 127 hodin.

• 10.11.2017  15:52
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Působivý seriál, který se nesnaží o nic velkolepého a spíše se zaměřuje na komorní pojetí a postavy v čele s vynikající Elisabeth Moss, jako Offred. Škoda, že i zde jsou typické seriálové příznaky, kdy jsou jednotlivé díly zbytečně natahované a místo vysvětlování důležitých věcí, na diváka kupí informace, který děj příliš neposouvají. Jsem zvědav, co si na nás připraví druhá série.

• 10.11.2017  15:49
    Baby Driver (2017)

Natočit film, kde jsou veškeré scény natáčeny do rytmu hudby, je odvážné a originální zároveň a Wrightovi se to povedlo. Bohužel film na mě působil neskutečně chladně a neměl v sobě jedinou scénu nebo cokoliv podobného, co by mě přesvědčilo k opakovanému shlédnutí. Na jedno podívání fajn, ale v divákovi bohužel moc nezanechá, ačkoliv působí minimálně ze začátku, strašně cool. P.S. film není překvapivě vůbec vtipný, což mě u Wrighta dost překvapilo.

• 10.11.2017  15:46

Jako bych koukal na německý TV film v šest odpoledne. Dlouho jsem neviděl takhle amatérsky působící film s tak příšernými herci.

• 10.11.2017  15:45

Utahaná romantika z konce 80. let, kdy asi byla Melanie Griffith považována za sexy. Ještě, že tu je Ford a Weaver jako slušná mrcha.

• 10.11.2017  15:43

Atmosférou docela slušný, ale zbytečně dlouhý thriller o dívce, která je uvězněna v bytě úchylného německého mladíka. Trochu prostříhat a přitlačit na pilu a mohla to být pecka. Náběh tu občas je.

• 10.11.2017  15:41

Popravdě si moc nepamatuji původní animovanou verzi, ale přesto si troufám tvrdit, že se jí tato podoba, moc nepřibližuje. Americká (nebo spíše koprodukční) verze je pouze slušně vypadající, ale ve výsledku nevýrazná akční sci-fi, které chybí vše co by mohli příznivci podobných filmů ocenit. Pro milovníky chytrých sci-fi je zde dost scénáristických kiksů a pro milovníky akce, zase málo působivých akčních scén. Poté už nepomůže ani latexem (nebo čím) obepnutá Scarlett. Škoda promarněného potenciálu. Slabší 3* za povedenou vizuální podobu a již zmíněnou Scarlett.

<< předchozí 1 2 3 4 55 108 162 215