Lásky čas (2013)

Od tohoto filmu jsem čekal hodně, a taky mě hodně zklamal. Romantický mi teda nepřišel vůbec, byl moc dlouhý a přišlo, že skoro bez nějakého příběh ( ten byl vyřešen v první půl hodině). Jediné co na tom bylo pěkné byla hudba.

Útok na Bílý dům (2013)

Spusta akce, skvělé hlášky, dobra hudba a Tatum s Foxxem, co víc si přát :)

Jak vycvičit draka: Legenda o Kostikradovi (2010) (TV film)

Bohužel tenhle příběh mě vůbec neoslovil, jediné co se mi na tam líbilo, byl Kostilam, ten vypadal svěle a střídání animace mezi vzpomínky a přítomnosti.

Jak vycvičit draky: Dar Nočního běsa (2011)

Krásný krátký Vánoční díl, kde se nepoužije ani jednou slovo Vánoce. Kraťas o dvou linkách, kde ta lepší je prostě s Bezzubkou. To jak odmítla nový ocas a ten její kukuč, tomu by snad nikdo neodolal :) Nejlepší krátký vánoční film ze všech.

Kick-Ass (2010)

Spíše mi to přišlo jako parodie na superhrdinské filmy. Opravdu to tak mělo vyznít?

Red 2 (2013)

Parádní podívaná. Vtípků bylo dost, nejvtipnější mi však nepřišel Bruce ale Malkovich s Mary-Louise Parker, ty se pěkně doplňovali. Co mě však mrzí je, že ty nejlepší scény byly viděny už v traileru.

Jak vycvičit draky (2012) (seriál)

Pokud se chcete odreagovat na animovaném seriálu, kde každý díl je 20 minutový, tak doporučuju. Ovšem na film Jak vycvičit draka to nemá, avšak ostudu mu nedělá, je to jen takové rozšíření, které bych ale zrovna u tohohle filmu nepotřebovala (zdá se mi zbytečné). Člověk se avšak podívá co nového všechno drak dokáže, jaké to je žít s draky a jak to příjímá společnost. Jelikož hlavní padouch nebyl v seriálu poražen, jsem zvědavá jestli se objeví i v některém z filmů.

Koupili jsme ZOO (2011)

Tenhle film nejde než nemilovat. Od začátku jsem se do něho ponořila až mi bylo líto, že už končí. Maggie Elizabeth Jones je tak roztomilá, že se nedivím, že jediný důvod proč koupit Zoo bylo, že ona to prostě chtěla. Tento film prostě doporučuju, tenhle film si zamilujete.

Jack a obři (2013)

Jo u tohohle filmu jsem se celkem bavila. Měla jsem strach, že to zase bude pojaté podobně jako Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic nebo Sněhurka a Lovec ale nakonec né, je to pěkná pohádková fantasy. Obři josu skvělý, že člověku opravdu nahánějí strach. Jen bych neřekla, že je to zrovna pohádka pro děti (to ukusování hlav a podobně). Co mě na tehlé pohádce se moc líbilo, SPOILER že snad poprve je král ochotný obětovat svojí dceru pro ochranu celé země a není to hlupák.

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Mě se to teda líbilo, ale mohlo to být kratší, myslím si, že stopáž je moc dlouhá, stačilo to zkrátit na 60 minut a půl hodinu vaty odstranit. Ale jinač moc pěkné, akorát pohádka pro děti :)

Ovládací panel
7 bodů