CISTICZ

Viktor Cisticz

kraj Hlavní město Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 3.3.2017  09:54

Od první scény vás to chytne, dostanete nakládačku, fakování a píčování bez pardonu i nějaký ty slzičky, a i přes to, že jsou tam všichni uplně v prdeli se s tim perou až do úplnýho konce. Takhle si představuju komiksovou adaptaci

• 12.8.2015  19:24

Občas se to prostě zvláštně nepovede

• 14.10.2014  01:27

Velmi povedený dokument o člověku, který ovlivnil snad všechny umělěcké kruhy kolem Hollywoodu.

• 18.5.2014  22:34
    Godzilla (2014)

Hahahahahahahahaahaaaa. Je to vlastne buh!

• 15.2.2014  23:56

zmatená sračka, která nudí. Ale Summer Glau! .)

• 27.12.2013  10:09

Dokument o konečné štaci pornoherců a pornohereček. Je tam jasně vidět, co to s lidma dělá a kde to může skončit. Někoho to pěkně semele (Randy West působí pěkně vyhasle), další se s tím umí vyrovnat (John Leslie). Stojí za zkouknutí.

• 9.11.2013  12:28

Na podzimni depku pohodova komedie, jednoducha, ale pobavi. Vyborny jsou bloopers hned pred titulkama.

• 2.9.2013  21:24

Úplně z toho stříká testosteron a pot a olej a hrne se to dopředu jako TANK! A neni to ani moc vypatlaný. Pěkná popkornová zábavička.

• 13.8.2013  09:04
    Pot a krev (2013)

Haha, Bay mile prekvapil. Testosteron a demence strika, chlapci si naramne uzivaji sve herecke party a vy se bavite s sibalskym wtf?! v pozadi.

• 1.8.2013  18:55

Haha, vyborna komedie ,jo vlastne to neni komedie. Mike to nejdriv posral, pak se jako nahodou dostane na misto cinu, nasledne tam vsechny slusne zmasi. V zaverecne objimacce s prezidentem uz mi chybela jen libacka. A ty krasne herecke vykony ostatnich matadoru, Morgane, Angelo, Roberte?! :)

• 25.7.2013  05:25
    Wolverine (2013)

Mno, jsem z kina odchazel lehce rozpacity. Neco tomu proste chybi, nezachrani to ani Logan nabusenej jako svin, ani japonske prvky. Takze pouze dobry, coz je malo.

• 5.7.2013  16:44

Super filmarina, super hlavni predstavitel, velka nadhera. Jako Fellini, italove si proste umi uzivat.

• 4.7.2013  22:10

Vysoke ocekavani, nakonec si rikam, ze si ze me delal reziser prdel. Haluz a nic vic

• 4.7.2013  18:34

USa! USa! Usa je bezva nocni mura. Videl jsem 2 dily z 10 a stacilo. Sam tvurce pak na diskuzi naznacil, ze americke imperium si sve vysluni uzilo a pravdepodobne se v naznacenem smeru chyli do pekel.

• 3.7.2013  00:08

Francouzska romance v jednom dni. Citlive vystavena od pocatecniho setkani, pres rostouci touhu,az po bolestny konec v rozlouceni. Pecicka

• 2.7.2013  18:14

Poeticky pojaty dokument o Rudych khmerech, filmove zabery jsou kombinovany s loutkovymi obrazy a klidny hlas divaka seznamuje s hruzami minulosti, jak je autor prozil. Mrazive

• 2.7.2013  15:55
    XL (2013)

Alko jizda, vostrej sesup doprdele. Pro slabsi natury nedoporucuju. Pro zacinajici politiky a alkoholiky hezky navod, jak si zabruslit na tenkym lede. A Maria Birta je zase nebezpecne krasna.

• 1.7.2013  11:17

"Ještě něco?" "Baterky" "A ještě?" "Ještě baterky" "A ještě" Korpulentní cenzorka, které z neukojení lehce hrabe, fotograf co fotí jen "čůráky a kundy" a další postavy, co mají s intimnímy místy nějaký problém. S humorem nám je předkládána sonda do života ruských obyvatel, kteří se mají dobře, jsou ještě mladí a navenek bezproblémoví. Ale pod povrchem to doutná.

• 1.7.2013  11:11
    Dopraváci (2012)

Jako nazačátku mi to připomnělo Revizory, ale pak se film přepne do úplně jiné roviny a je z toho drama o korupci a násilí v Polsku z pohledu dopraváka. Realismus je umocněn zapojením záběrů z mobilních telefonů. Konec trošku předvídatelný, ale velmi koukatelné. Občas proloženo velice černým humorem. Na zdraví!

• 30.6.2013  19:32
    Otřes mozku (2013)

Niterné drama o hledání místa ve vztahu dvou žen, z nichž jedna se potřebuje nadechnout a ukojit svoje touhy, tím však vnese zmatek do zajetých kolejí. Ale mají se rády, ony vše zvládnou.

• 30.6.2013  19:26

Divadelní hra na plátně, hodně na krev. Jako film nebaví, ale v divadle to muselo být silné. Pechlát v kramflecích baví, hlavní protagonistka zaslouženě oceněna.

• 30.6.2013  06:50
    Milo (2013)

Komedie o prdeli a rektálním démonovi nepřekvapí, dávkování prdů, krvavých stříkanců a dementních dialogů po chvíli začne lehce nudit. Ale Peter Stormare jako psychiatr baví a roztomilé oči démona hrají psí hru s divákem. Bacha na stres v práci, ať se z toho neposerete. :)

• 29.6.2013  01:11

Sarah Polley, její rodina, její mrtvá matka a tajemství Sarah Polley. Je to osobní, ale už stokrát viděno jinde. Zaujme naopak část, kde herci přehrávají zcény z minulosti režisérčiny rodiny, nejprve to vypadá jako rodinné záběry z vhs/super8, které naleznete v šuplíku, ale vlastně to tak není. No snad jí to pomohlo se s nečím vypořádat.

• 29.6.2013  01:06

Lahůdečka, pro milovníky divných filmů a Otrlé diváky a nekrofily. Od první chvíle je jasné, že Betó není zcela normální člověk. Pomalým tempem zjistíme, že není zcela živý člověk a každou minutou filmu je víc a víc odlidštěný. Humor nechybí, hnus také ne. Hlavní představitel si musel svůj part náležitě užít. Pevné nervy!

• 3.5.2013  09:59
    Iron Man 3 (2013)

Biják celkem šlape, ale ta hudba, utrpná.

• 19.4.2013  11:50
    Nevědomí (2013)

Jako vizualně je to pěkné, moc pěkné. Ale ta cukrova vata z toho stříká až na zadní sedačky. Čekal jsem Hardscifi náser, dostal jsem romantiku mixnutou s Moonem, perfektní momenty, co dělají dobrou scifi, se jen občas zjevily.A Cruise se moc nesnažil. Škoda, stačilo jen to tolik necukrovat a bylo by to po dlouhé době super scifíčko.

• 23.12.2012  22:02
    Parasitic (2012)

Metodou seek and delete jsem shlédl a zapomněl. Co si pamatuji, jsou kozy barmanky.

• 8.7.2012  16:38

dokumentu o velice zajímavém muži nepomáhá příliš dlouhá stopáž, určitě to šlo zhustit a pak by to bylo super.

• 3.7.2012  21:38
    Hon (2012)

Kurva! Jeste jednou mi nekdo rekne, ze deti jsou nevinne a nelzou, a ja ho snad zabiju.

• 3.7.2012  21:30

Jizda v metru v ruznych metropolich je vyplnovana rozhovory s obyvateli. Nic vic, nic min.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6