LordMysti

IT consultant

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 16.6.2019  17:42

Předělávka Nedotknutelných nebyla zase tak špatná, ale už to prostě nebylo ono.

• 16.6.2019  17:42

Tento žánr není můj oblíbený, i přesto jsem si film hrozně užíval. Výborná myšlenka, výborné vybraní herci, chytlavá hudba a celý příběh poutavě odvyprávěný. Za mě velké příjemné překvapení.

• 16.6.2019  17:38
    Antikrist (2009)

S odstupem času již několikátý film od Larse, který jsem shlédl a už jsem tak nějak tušil, jaký bude mít rukopis. I přes to mě film určitými pasážemi překvapil. Hodnocení těžké, ani nevím jak to uchopit... Takže silné dojmy film ve mě zanechal a to je hlavní. Proto 3*.

• 4.6.2019  19:51

Jako malej kluk za komančů jsem podobné filmy na VHS neskutečně hltal, velká nostalgie!

• 30.5.2019  19:51

Koukal jsem na to s dětmi a věřím tomu, že jsem si film užil možná více než oni. Pro dospěláka krásný rozvětvený sci-fi příběh, pro děti klasické dobrodružství se svým hrdinou. Hrozně moc mě chytil i hudební motiv a vizuální stylizace - to je zase prostě něco jiného. Prostě HUSTÝ!

• 30.5.2019  19:48
    Kursk (2018)

Strašně jsem se těšil a možná jak moc jsem se těšil tak to nakonec nebylo úplně dle očekávání. Hodně mi vadilo, že na ruské ponorce mluví všichni anglicky, to je prostě průser. Ale určitě chválihodný počin, mnoho lidí se tak dozví i detaily této asi zbytečné tragédie...

• 30.5.2019  19:44

Řekněme 70% a to hlavně proto, že to mělo hodně hluché pasáže. Každopádně co mě rozhodně velice příjemně překvapilo bylo zapracování mnoha vysvětlení jak to začalo. Dokonce i pro seriál Agenti SHIELDu který mám velice rád. Vše to tak nějak hezky zapadlo do sebe.

• 13.5.2019  13:35

Nerad bych tu někomu sahal do svědomí když vidím to maximální hodnocení, ale mám tak trochu pocit, že většina kdo hodnotí za max, tak hodnotí mediální masáž a nostalgické loučení. Protože vlastní kvalita filmu mi přišla hodně průměrná. Celá první polovina se snaží o neobratné a naivní omlouvání té kraviny s cestováním v čase a fakticky se vůbec nic neděje. Konec filmu pak završuje úplně neoriginální a mnohokrát viděná a neuměle okopírovaná digitální mega bitva, viz. Star Wars, Ready Player One a další (podobný styl close combat potvor všeho druhu). Hodně zbytečný a přežitý digitální bordel, který nebyl vůbec napínavý a vůbec ani v nejmenším nedodal pocit toho, že hrdinům jde opravdu o život. Ano pár zajímavých skoro až WOW okamžiků ve filmu bylo, ale jako celek prostě hodně průměrná přeplácaná slabota. No a vlastní zakončení s obětováním hlavní postavy - no raději nic. Je to velká škoda, potenciál zde byl obrovský, umím si představit mnohem propracovanější menší souboje, které by tomu mnohem více slušeli a více by vyzdvihli unikátní síly jednotlivých hrdinů. No a s tím se pojí další věc - nedivím se Avenger už končí, toto je absolutně neudržitelný koncept s tak rozdílnou silou jednotlivých hrdinů, až je to směšně trapné. Každopádně jako celek bych chtěl Marvelu poděkovat za parádní sérii která má své mouchy, ale to pozitivní a kladné určitě převažuje. A také po dlouhé době opravdu drsného, schopného a svým způsobem zajímavého záporáka!

• 13.5.2019  13:20
    Stan a Ollie (2018)

Možná jsem čekal trochu víc. A vím že je to životopisný film, i tak měl na mě poměrně hodně mrtvých míst.

• 26.4.2019  20:40

Rozhodně zajímavý a svým způsobem netradiční film, i když od Sklepáků se to dalo čekat. Viděl jsem poprvé až nyní a byl jsem příjemně překvapen.

• 26.4.2019  20:40

Klasické stokrát ohrané téma, ovšem od prvního záběru je jasné, že opravdu hezky natočeno. Film mě příjemně vtáhl a příjemně plynul.

• 25.4.2019  15:56
    Toman (2018)

Na české poměry film na hodně vysoké úrovni. K tomu výborné herecké obsazení a dobové drama s příchodem rudého bratra... Rozhodně to lepší z české tvorby za poslední roky.

• 25.4.2019  15:53

Přijde mi, že Keanu po obrovských úspěších už hledá jen průměrné béčkové sci-fi, se kterými nebude mít moc práce. To je i případ Replicas. Nápad zajímavej, ale celé je to takové hodně kostrbaté.

• 25.4.2019  15:51
    Overlord (2018)

Rozhodně nadprůměrná podívaná která kombinuje zajímavé prvky horroru a válečného dramatu. Na to že jde o totální béčko mě tenhle film příjemně oslovil.

• 25.4.2019  15:49
    Skleněný (2019)

Poctivých 50%. Ano už to není první díl, místy hluché a nudné, ale zase to slušně graduje.

• 25.4.2019  15:48

Rozhodně film který mě překvapil a to jsem vůbec nečekal! V dnešním světě kriminálek slušný počin, navíc když k tomu přidáte Mela.

• 25.4.2019  15:46
    Creed II (2018)

Z nostalgie hvězda navíc, takže ve výsledku průměrná podívaná která ještě drží značku při životě. Dál to ale už nemá cenu.

• 25.4.2019  15:44
    Bumblebee (2018)

Z vyvařeného formátu se vyklubala koukatelná záležitost, což jsem osobně nečekal.

• 24.3.2019  19:32

Že to bude velkolepé se špičkovými efekty jsme věděli, ale že to bude až tak moc dětské, to jsem nečekal. Bohužel příběh není nic extra a film zapadá do těžkého filmového průměru a šedi...

• 18.3.2019  18:46
    Melancholia (2011)

Typ filmu který vyloženě nemusím... i přes to mě v tomto podání zaujal. Zaujal mě trochu jiný osobitý přístup a parádní zpestření o zápletku s Melanchoií. Mě film hodně zaujal.

• 18.3.2019  18:43

K tomuto dokumentu jsem se dostal až po shlédnutí celovečerního filmu Bohemian Rhapsody a za mě osobně je tento dokument mnohem lepší než film. A to z jednoho prostého důvodu - žádní jiní byť perfektní herci se zde nesnaží nic napodobovat, jsou tu rozhovory s přímými aktéry, s přímými fakty a celý dvoudílný dokument parádně mapuje do zásadní z hudební kariéry Queenů, bez té přiklášlené omáčky kolem. Za mě perfektně odvedená práce u tohoto dokumentu.

• 16.3.2019  18:19
    Aquaman (2018)

Šíleně přebarvené, šíleně digitálního bordelu kterému bylo podřízeno vše ostatní. Škoda :(

• 11.3.2019  22:54
    Psycho (1960)

Těžko hodnotit 60 let starý film...

• 2.3.2019  12:42
    T 34 (2018)

Chápu že tento film pravděpodobně hodnotí pouze fandové obrněné techniky a druhé světové - proto je hodnocení rozhodně nadnesené. Ale fanoušek výše uvedených musí u tohoto filmu zajásat, protože dostává zajímavý příběh, vynikající tankovou akci a efektní podívanou. A ten ruský patos... bez něj by to prostě nešlo. A mezi námi, začíná mi být příjemnější než ten americkej, vážně myšlenej. Za mě rozhodně palec nahoru a obrovské překvapení!

• 2.3.2019  12:39
    Robin Hood (2018)

Chápu že mnoho lidí toto moderní pojetí nedává, ale Robina jsme tu měli již tolikrát, že alternativní verze ve stylu moderních akčňáků mi vůbec nevadila. Za mě nenáročná podívaná. Bude to možná také tím, že jsem od této verze vůbec nic nečekal, původně se ani nechtěl dívat, ale drsně akční zpracování mě svým způsobem příjemně překvapilo.

• 11.2.2019  07:57
    Rapl (TV seriál) (2016)

Na českou produkci rozhodně nadprůměrný seriál, bohužel zásadní problém vidím ve stopáži jednotlivých dílů. Hodina je hrozně moc, slušelo by to mu klasických 40 minut, protože nyní mají jednotlivé díly hrozná hluchá místa.

• 30.1.2019  18:07
    Devadesátky (2018)

Hezká sonda do dob mého mládí. Vlastní příběh nebyl také špatný, ale zásadním způsobem mě neoslovil. I tak zajímavý film kterých zase tolik v dnešní době není...

• 30.1.2019  18:00

Nečekal jsem absolutně nic a nakonec k mému překvapení téměř překvapení.

• 29.1.2019  09:36

Solidní příběh volně na motivy skutečných událostí - a já byl příjemně překvapen.

• 22.1.2019  17:09
    Intimita (2001)

Byl to zajímavý film, ale mě nějak nesedl. Asi byl na mě nelogicky zvláštní...

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30