LordMysti

IT consultant

homepage

• 31.3.2007  18:42
    Babel (2006)

Totální nuda, nemastné, neslané. Kdyby byl film sestříhán na délku 30-ti minut, byla by to možná zajímavá podívaná. Ještě štěstí přítomnosti japonských školaček, jinak by to byla jedna hvězda :).

• 30.3.2007  13:31

Nebylo to špatné, ale čekal jsem možná něco drsnějšího, hororovějšího. Ale na druhou stranu to mohlo dopadnou ještě mnohem hůř. Původním filmům se to vyrovnat nemůže, ale to je bohužel úděl dnešní doby, samé pokračování něčeho. Tak jsem nakonec rád, že to bylo alespoň koukatelné.

• 26.3.2007  13:10

O co víc jsem byl na tento film natěšen, o to větší bylo mé zklamání :(. Filmu se opravdu nedá upřít vizuální originalita, také myšlenka a zpracování je parádní. Sice japoncum hodně zkousnu, ale v tomto filmu jsem prostě spousty věcí nepobíral - a to jsem velký fanda japonské anime a jejich stylu. Po dlouhém rozhodování mezi 2 a 3* dávám tři za opravdu nevšední zážitek, ale nebylo to ono.

• 26.3.2007  13:07

Je to jiné, je to podivně rozhozené, je to zvláštně chaotické, prostě takovej chaos navíc zbytečně dlouhej a urkutně nudnej. Ale má to zajímavou myšlenku a velice originální vizuální zpracování. Jako zajímavost to určitě stojí za shlédnutí...

• 19.3.2007  16:24

Když jsem kdysy dávno viděl tento film, tak jsem o manga filmech věděl hodně málo, téměř nic. A film na mě velice zapůsobil. Zapůsobil na mě tak, že jsem si shnal některé komiksy, začal jsem se zajímat o podobné manga filmy a Ghost in the Shell se pro mě stal velice specifický a zajímavý film. Opravdu něco mimořádného.

• 19.3.2007  11:50

Docela příjemné dobrodružství se zajímavejma přestřelkama. Ovšem na mě hodně "americké" a místy nudné a rozvláčné. Průměrná podívaná.

• 14.3.2007  09:50
    Poseidon (2006)

Nové zpracování vás nevtáhne do děje jako slavný předchůdce ze sedmdesátých let. Vše je sice mnohem hezčí (vizuální efekty), ale takové nudné bez výraznějších uvěřitelných emocí. Ani Kurt Russell film nezachránil. Neznat předlohu, dal bych možná 3* za zajímavý nápad.

• 14.3.2007  09:49

Když katastrofický dobrodružný film, tak se musím bát jak to dopadne. A zde jsem opravdu prožíval se skupinkou přeživších jejich trable a putování převrácenou lodí a byl jsem hluboce vtažen do děje. A to se cení.

• 14.3.2007  09:46
    Desperado (1995)

Originální a svým způsobem vyjímečné akční dobrodružství velice hezky odvyprávěno s hereckými hvězdami které se zde opravdu vytáhli.

• 14.3.2007  09:43

Průmerná akční podívaná kterou nespasila ani velká herecká jména.

• 14.3.2007  09:42

Svým způsobem zvláštní film, ovšem sedl mi do noty a vlastní myšlenka a zpracování zapůsobilo na mé nitro. Film sám o sobě nic moc, ale zaujal mě a to je hlavní. Ale chápu že spoustě lidí se asi moc líbit nebude...

• 14.3.2007  09:39

Strhující dobrodružství které má za cíl zajímavě pobavit a to se přesně tomuto filmu u mě podařilo. Bizarní akce střídá akci, výborně hláškující Kurt Russell, tajemné magické pozadí. Prostě parádní nenáročná podívaná.

• 13.3.2007  13:57
    Noc v muzeu (2006)

Hodně s odřenejma ušima za 3* a z drtivé většiny jen kvůli povedeným trikům a obecně hodně penězům které byli vraženy do tohoto nudného a přihlouplého filmu. Kdybych se alespoň občas nezasmál průměrným vtipům, asi by mé hodnocení bylo ještě horší. Klasický příklad filmu, na který ihned zapomenu a nikdy v životě si ho již nepustím.

• 12.3.2007  11:30

Matrix nebyl první... Ve své době kdy jsem viděl tento film jsem byl také velkým fandou hry na hrdiny Shadowrun (obdoba DrD). A byl jsem moc rád, že se někdo pustil do podobného zpracování. Film měl spousty chyb, ale některé myšlenky byli natočeny opravdu kultovně (použití monobiče, kurýr s paměťovým implantátem v mozku, atp.). Líbilo se mi, že hlavní hrdina nebyl nesmrtelný borec jako Neo v Matrixu, líbilo se mi že šlo o obyčejný příběh z ulice a vše nebylo tak megalomasnkých rozměrů, jako v Matrixu a dalších podobných filmů, kde autoři zapomínají na osody obyčejných chybujících a "průměrných" postav.

• 12.3.2007  11:24
    Tron (1982)

Ano, Tron byl první svého druhu, navíc povedený, napínavý a neskutečně kultovní. Tento film bych zařadil na počátek mezi kultovní přelomové filmy jako byl Jurský park, Matrix (Johny Mnemonic) nebo 300. Ano je to přesně tato vize která mě tenkrát oslovila a změnila můj náhled na život či potvrdila tento náhled.

• 12.3.2007  10:14

Čistokrevné sci-fi v ryzí podobě. Spousty akce, výborných hereckých výkonů těch nejlepších herců, hodně zajímavý námět a v neposlední řadě nezapomenutelný rukopis Luca Bessona v jednom z jeho nejlepších děl.

• 12.3.2007  10:13

Milla mi tam opravdu nesedla, děj byl nudnej i přes to že tuto ságu již všichni známe, ale nějakým svým způsobem mi film sedl a i se mi překvapivě líbil.

• 12.3.2007  10:11

Geniální námět, perfektní zpracování, super atmosféra a opět trefa do černého Luca Besona.

• 12.3.2007  10:08

Opravdu perfektní thriller a opravdu jen škoda toho konce...

• 12.3.2007  10:07
    Wasabi (2001)

Dobrá zábavná akce. Tahle role pro J.Reno dobře sedla a já se bavil opravdu dobře téměř celý film.

• 12.3.2007  10:05

Po prvním dílu už to není ono. Škoda, čekal jsem docela dost :(.

• 12.3.2007  10:03
    Měsíc 44 (1990)

Tehdy dávno když jsem viděl tento film, zanechal ve mě hlubokou stopu. Nevím jestli se zrovna v tu dobu formoval můj názor na podobné filmy, ale svým způsobem je toto svou atmosférou pro mě hodně nezapomenuté dílo.

• 12.3.2007  09:59
    Patriot (2000)

Další velkofilm, žádná sláva, ale ani propadák. Dlouho jsem se rozhodoval jaké hodnocení, dávám tak 70%.

• 12.3.2007  09:58
    Den poté (2004)

Zajímavá myšlenka, ale spousty hluchých míst. To mě mrzí asi nejvíce, že s tímto nádherným vizuálním zpracováním a hezkou myšlenkou nebyl vdivák více vtažen do děje, i přes to mám Emmerichovy katastrofické filmy opravdu rád.

• 12.3.2007  09:54
    Godzilla (1998)

Ano, na rok 1998 to byla opravdu zajímavá podívaná s perfektní vizuální stránkou a film mi opravdu sedl.

• 12.3.2007  09:48
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Simpsonovi jsou synonymum pro animovanou srandu. Svou myšlenkou, zpracováním, stylizací a perfektním českým dabingem ani nemá tento seriál špatné díly, jen dobré a vynikající.

• 12.3.2007  09:43

Jednoznačně kultovní snímek české kinematografie, který zná snad každý.

• 12.3.2007  09:42

Velice "rozmanitá" komedie se vším všudy. Výborné gagy střídají až přihlouplá místa, ale ve výsledku na mě Dědictví zapůsobilo a opravdu příjemně jsem se téměř po celý film bavil.

• 12.3.2007  09:40

Originální, zábavné, zajímavé a s humorem, který mám opravdu rád.

• 12.3.2007  09:39

Perfektní český film s vynikajícími hereckými výkony, parádní režií a poutavým příběhem.