Život savců (2002) (seriál)

Jeden z velice povedených dokumentů BBC. Zavede vás do skutečného života savců a přede věci, o kterých jste ani neměli tušení. Pomocí pokročile techniky se dostali s minikamerou do doupěte syslů... Báječné. Ale jednu výtku mám. Za těch 50 minut si člověk, který přijde unavený z práce, toho nedokáže moc zapamatovat a dívat se na to podruhé už není ono. Přesto je tento cyklus na vysoké úrovni :-)

The Day of the Triffids (1981) (seriál)

Hmm... no budiž. Dám tomu ty 4*, i když si je nezaslouží. Celé jsem si to představoval trochu jinak, ale tak je to přece vždycky. Za zhlédnutí to stojí, ale... všeho s mírou!

Pravá blondýnka 2 (2003)

Páni. To jsem opravdu nečekal. Viděl jsem to podruhé (po hodně dlouhé době, byl jsem na tom v kině (takže někdy v srpnu 2003) a ted jsem to viděl podruhé v TV (5.5.2007) a stalo to, co se stalo s prvním dílem. Zase to bylo mnohem lepší než první podívání. Takže vím všem, co tomu dávate tak nízké hodnocení. Koukněte se znova. Ne nuceně... Až to zase budou dávat v televizi a vy budete mít volno, koukněte se znova a změňtě. Pak by určitě tento film neměl černou barvu, kterou si absolutně nezaslouží. (proto dávám 4*, jinak bych dal asi 3*)... Takže za 60%

Táta z billboardu (1998)

Opravdu pouze pro děti do 10 let. Maximálně do 10!!!

Pád Třetí říše (2004)

Naprosto souhlasím s uživatelkou Senfi. Přečtěte si její komentář, je i můj, ale napsala ho první :-D ... A jeste bych dodal, ze Hitler: Vzestup zla je mnohem lepsi.

Hannibal - Zrození (2007)

Hodně to zkalamalo, ale pořád se na to dá ještě dívat. POMO všechno vystihl, až na herecký výkon. Ten herec je myslím vážně nějakej psychouš, ne?

Nikdy to nevzdávej! (2004)

100% je moc, ale 55% (2.4.07) taky! -- Dobrá romantická komedie, ničím nepřekvapující, tu holku zbožnuju. Určitě stojí za zkouknutí

Potomci lidí (2006)

Zas tak úžasný to není. Od Cuaróna jsem čekal víc.

Den, kdy se zastavila Země (1951)

Na rok 1951 dobře natočené, ale na rok 1951 trochu zvláštní námět. Ale cením si toho, že mimíci vypadali podobně jako my

Štěstí (2005)

Dobře natočený nevšední příběh ze všedního života. 3,5*