Avarga

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 1.1.2016  13:04
    Tři bratři (2014)

Chtěl jsem se už na negativní komenty vysrat, ale tohle je nehoráznej průjem tekoucí nezastavitelným proudem. WTF ten zpívající Klus? Normálně se mi rozlily sračky po kvartýru, když jsem to slyšel. Chci, aby všichni účinkující dostali opruz okolo konečníku a krváceli ze všech děr. Vy hajzli jedni! Co jste to natočili?

• 20.2.2014  14:03

Tak nádhernou animaci jsem ještě neviděl + Let it go!

• 7.2.2014  02:14
    Enderova hra (2013)

Nedalo se to dokoukat - přestárlé herecké prase s lalokem, nejhnusnější černoška co jsem kdy viděl a totální smradi.

• 1.2.2014  19:54

Stilesová je odpudivá, smradlavá a úlně HNUSNÁ! Stejně jako ta její finální popová scéna. Bych chcípl :p

• 13.12.2013  15:17
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Musím říct, že jsem po prvních pěti dílech natlačil pouze jednu hvězdu... Pak se ale cosi zlomilo a přestal jsem vnímat tu ohyzdnou pizdu Jennifer Morrison, která se tváří jak vyschlý kostivec prcaný hnědočechy. O tom jejím retardovaným prasospraktovi ani nemluvím. Jenže tihle dva přefiltrovaní zloksichti naštěstí nedokáží celý seriál zkurvit. Člověku se až někde hluboko tetelí zbytky dětské duše, při sledování více a více propletených osudů pohádkových postav. Od další poloviny série vše začne do sebe strašně zaplétat jak přírodní klín čtyřiceti leté jeptišky. A ano, jak už jsem četl komentáře, všichni se shodnou, že postava Roberta Carlyle - Rampelníka, je minimálně natolik zajímavá, aby divák vydržel dokoukat první sérii. :-) Ti co to nedokoukají, doufám, že přijde zlá čarodejnice a nechá jim zašít rektály ocelovým drátem.

• 11.12.2013  00:41
    Ospalá díra (TV seriál) (2013)

Všechno zatím šlape jak na drátkách... Škoda hlavní představitelky, která se tam nehodí :-(

• 5.12.2013  00:09
    Zmizení (2013)

Herecké výkony, které sice trošku omrdala nuda :-) Kéž by se takhle skvěle hrálo vždycky :-) A taky kéž by Jake nejebal do zadku toho blba ve Zkrocené Hoře... Pak bych si s čistým svědomím hodil pětičku hvězd a byl bych spokojen...

• 22.11.2013  21:01

Tento komentář by mohl fungovat taky jako spoiler, takže kdo to ještě neviděl, tak raději ať ani nepokračuje----------------------> Tak si tak jdeme na Hunger Games 2 bez předsudků, byť jednička byla neuvěřitelně lacinná sračka, u které nikdy nedojde k rewatchi, mám teď nutkání dát ale jedničce o tu hvězdu navíc, protože druhý díl je prostě vrchol sraček ve sračkách. Představte si, že sedíte HODINU A 30 MINUT aniž by se tam něco stalo. 90 minut totálních idiotských keců doprovázených neuvěřitelně špatnými výkony herců, grafiků a všeho dalšího. Ano, kamera se konečně uklidnila, ale co je jí to platný, když všechno před ní je od sraček? A konečně po 90 minutové fontáně uplakaných fekálií přijde 2 minutová scéna, kde lidi zdechají opravdu neuvěřitelně trapnou smrtí a jakmile je po dvouminutové akci, čeká vás dalších 10 minut verbálních fekosraček, které se nedají poslouchat. Všichni kolem v kině kroutili očima, aby to trápení už skončilo. A konec? OMFG, zaplatil jsem za celé představení včetně žrádla 300,- a jsem akorát nasraný. To jsem si mohl ty 300 vsadit na FCvylížemsi proti FKvyholímese a byl bych nasranej míň.

• 12.11.2013  21:31
    Kouř (1991)

Jako muzikál je to k ničemu, ale padlo zde opravdu ohromné množství doživotních hlášek a je to skoro první český film, u kterýho jsem si občas smíchem ukrupnul do gatí.

• 5.11.2013  20:56
    Ztraceni ve vesmíru (1998)

Jak vypadá první pomoc při záchraně udušené dívky? Prostě jí v klídku odvedou na sál a až teprve potom jí udělaj first aid. Během toho onanujou kolem slunce, kde to vypadá jenom jako při větším napájením žárovky. Aby toho nebylo málo, tak sluncem dokonce i proletí. Herci stojí za hovno. Kromě Oldmana je to jenom parta kuřpíčů, kteří by si nevrzli ani v reklamě na fekální polízanici.

• 26.10.2013  23:48

Spina z Indie se vytrtkala s amikem a hnedka mu do bejvaku natahla bandu cmoudlych vsi. Kupa hnidaku za zvuku nechutny zasraindo hudby predvadi, jak dojebat USA nejen bombovymi utoky. Svine jedny!

• 16.9.2013  07:08

Ono si to těch pět hvězd opravdu nezaslouží, ale nejsem skalním supersaiyanfanouškem jiného seriálu, takže těch pět hvězd přeci jen dám. Hlavní kámen úrazu je, že typická dragon ballovská "pýcha" je tak trošku fuč. Toriama se asi hodně moc snažil o klasickou DB podívanou a nějak se mu to vymklo z rukou. Navíc ty nové digitální prvky - power up aura a nebo taková ta děsně velká rozjeblá počítačová skála - jsou fakt totálně na hovno. Neměl bych vůbec nic proti basic saiyan god formě, která by se mohla dál rozvíjet v ssj, ssj2 ssj3, nicméně počítačová power up aura celou podívanou zničila. Navíc je tak trochu zklamáním, že Goku potřeboval ostatní k nabytí nové saiyan formy - protože až do téhle chvíle to goku zvládl prostě sám. Pamatujete poprvé přeměnu na ssj? To byla ta pýcha, o které právě mluvím a na kterou jsem se děsně těšil v tomto filmu. Nestalo se tak. Každopádně se modlím, aby se ten dědek Toriama zvedl ze své zaprděné židle a mazal to napravit aspoň vydatnou a srdcervoucí 3stovkou nových epizod :-) Bylo by to fajn ... ne... bylo by to dokonalý :-)

• 15.6.2013  03:58
    Muž z oceli (2013)

****Bacha, tento komentář může být tak i trochu spoiler**** Hopkám si tak lehce do kina v malém malebném městečku Middletown v NY a míjím natěšené amíky, kteří se hrnou do kina na premiéru nového Supermana. Bla bla bla Hodně ve zkratce - Kromě Russela tam nikdo neumí hrát. Čeká vás vůbec nejhnusnější Lois všech dob. Superman umí jenom jeden pohled. Kevin Kosťa zařve nejtrapnější smrtí na světě a vůbec všechny jeho herecký výstupy jsou neuvěřitelně debilní. Příběh je miliardakrát přepraný a je to ukrutná nuda. Tedy celý film je neuvěřitelně nudný. Zimmer složil zase klasu, takže hudba taky smrděla nudou. Prostě by se film měl přejmenovat na "Ubožáky" nebo "Neznabožské házení stupiditou. Nechoďte na to.

• 30.5.2013  04:59
    Slavné dny (TV pořad) (2010)

Inteligentní zábavy na internetu je pramálo... Díky!

• 15.5.2013  13:08
    Peklo na talíři (TV pořad) (2012)

Kdyby to možná neuváděl flekatý Vaněk, jehož ksicht je do podoby strakaté krávy a jehož herecké výkony jsou na bodu zastřeleného tučňáka na dně oceánu, možná by to byl dobrý pořad. Kvůli tomu pitomcovi se na to nedá ani za boha dívat. Snaží se vypadat seriózně, ale když chce svou myšlenku vysvětlit českými slovy, začne kydat neuvěřitelný počet blbostí. Ten pořad nebude asi špatný, ale kvůli tomu šmejdovi se na to vůbec dívat nedá.

• 29.4.2013  08:19
    Hostitel (2013)

Když se sejde kotel ubožáckých neherců hrající podle námětu citově pošahané autorky, není zde vůbec šance, že by to dopadlo dobře. V životě jsem neviděl tak špatně zahraný film. Oba amanti té pitomé nány se strašně moc snažili, aby měli ten zbědovanej a zamilovanej look, jako měl Patizón v Twilightu. Ve výsledku vypadali jako ubožáci, kteří právě koušou do citronu. Prosím - tohle znovu ne.

• 15.4.2013  16:19
    Sladký život v Orange County (TV pořad) (2006)

Zakažte Primu Love! To jsou jenom Gilmorova děvčata, Čarodějky, Hledá se topmodlka a teď i tohle... A do toho ještě kotel naprosto stupidních a primitivních reklam. Běžte s tím už do prdele vy sráčové, nebo naseru na injekční stříkačky a píchnu vám to do žil!

• 10.4.2013  00:42
    One Piece (TV seriál) (1999)

Shrnu to 1-70 epizody : Ubrečená nuda, brutální stupidita 70- 160 epizody : Hrozná prdel, seriál začal být zajímavý a konečně se tam začalo něco dít. 160 - 240 epizody : Seriál se začal opakovat, ovšem dost se přitvrdilo. 240 - 310 : Seriál začal bejt nezajímavej, nudnej a natahovanej. Ani jedna z postav už mě nebaví... 310 - 363 : Stala se z toho infantilní demence, které nebere konce... Končím s tímto seriálem a vzdávám boží ódy na Dragon Ball Z - jediné právě Anime, které nezatěžuje diváka stupidními uplakanými scénami, rádoby zamotaným a zvratovým dějem. Jediné Anima, které obsahuje jednoznačné dobro a zlo, které si vydatně dá přes držku.

• 16.3.2013  23:22
    Bestie (2003)

Opálené prase s ohonem, který vypadá jak neholený bobr zasloužilé 60. leté panny, odhazuje (ač se jich vůbec nedotkne) haldy bambusáků klidně 5 metrů daleko. To si nedovolili ani u Chucka Norrise. Dokonce se stává ochráncem kurviček a když v baru uhodí dalšího žluťáska, tak se i křesla sama raději zničí, i když se jich nikdo nedotkne. "Prasova" dcera je totální koza. Vlastně je smůla, že jí na začátku filmu odkráhli to šikomoočko a jí nechali. To nebylo vůbec spravedlivé. Prostě v tomhle filmu nemá made in "dámVámšlevu" zastání a každej z větvounů zde musí snášet potupné usmrcení. Zapomněl jsem dodat, že když vidíte vepřouna ze zadu, je to úplně to samé, jako byste viděli chodící, oblečenou, tlustou, chlupatou prdel, která se valí ze strany na stranu. Ah, ještě tuhle poslední poznatek. V tomto sádlosnímku byl kladen velký důraz na multikulturální obsazení. Kromě velké haldy rejžožroutů obyčejných bílých(zbytečných) lidí je zde také obsazen JEDINÝ negr. Je to tak smutný, že mi hovnokůžouna bylo fakt líto.

• 16.3.2013  15:38

Slaďák děravý jak cikánovi trenýrky. Herečka jela na drogách - 20 sekund překypovala štěstím a dalších 20 sekund bulela jak stará kráva. A takhle se to opakovalo celý film. Herecký výkony stály za hovno. Gosling by nezahrál ani pisoár. Marsdenovi zase nasrala přítelkyně na hlavu (úplně stejně jako např. v xmanovi, kouzelné romaci apod.) Dědek s babkou byli nudní a od první sekundy to bylo jasný, že jsou to oni dva. Vtip je v tom, že si babka pamatovala celej příběh, co jí ho celej den senilita četla, aniž by ho zapomínala. Viděl sem to s dabingem, kterej posílá film ještě níže, než je odpad. Hlavně jak je namluvenej fotřík od hlavního hrdiny.

• 9.3.2013  22:37

Ten film je obyčejná nuda a zasmál jsem se asi jen 3x. Chtěl jsem dát 1 hvězdu, ale za scénů s Brucem Willisem, u které sem se málem smíchy pochcal, dávám za 3 klacky :-) Kvůli té scéně to stojí za to vidět :-)

• 9.3.2013  15:28
    Disaster Movie (2008)

Nedá se to vydržet :X Prostě nedá :p ...

• 3.3.2013  22:13

Alec Baldwin je ubožák...

• 3.3.2013  22:09

Nemám pana "přezrátého pomeranče" rád, ale pro tentokrát musím udělat výjimku a ač opravdu NERAD, tak musím položit pět řádných hvězd. Sice první polovina trpěla občasnou hluchotou a Freeman tam hrál 56. kolo u vozu, ale to všechno spolehlivě schlamstla a zametla pod stůl druhá polovina filmu, kdy sme doma seděli a bez keců čuměli. :-) Plánoval jsem 4 klacíky, ale pak jsem se ještě jednou podíval na scénu se zdechající (ale kurva dokonalou) Hilary Swank a nešlo jinak, než polnej počet ostrých :-) Tak Pane VýchodníLesíku, poprvé a naposled máš ode mě plnej počet :-)

• 3.3.2013  17:58
    Sněženka a Růženka (TV film) (2012)

Málem sem zdechl, pak jsem se posral, pak jsem zase zdechl a pak poblil a posral... Tenhle film je neuvěřitelně debilní hitlerjugen hajzl, na který se nedá dívat ani po 30 gambáčích. Měl jsem chuť vzít savo a nalejt si ho do očí. Raději bych si něchal uhryznou koule nasraným tygrem, než abych to znovu viděl.

• 8.2.2013  21:50

Pozitivní a cáklý, až to bylo dokonalý. Po shlédnutí tohodle můví sem měl takovej hezkej pocit, že sem právě viděl hrozně přijemnej relaxák.

• 15.1.2013  00:32
    Looper (2012)

Ten to film jak tak debilní, že by naštval i debila. Efekty jsou debilní, hudba je debilní, létací motorky jsou debilní, všichni herci ve vedlejší roli jsou debilní, Levitt je naprosto debilní, willis je z poloviny debilní, farmářská čubka je totálně debilní, ten její malej smrad je arcidebilní, kostými jsou debilní, dialogy jsou veledebilní a hlavně celá pointa je supervelehyperultramegadebilní. Nedebilními divákovi v každé další minutě naskakuje více a více logických otázek, které v tomto debilním filmu vůbec vyřešeny nebudou. Dávám jeden velkej debilní ODPAD!

• 7.1.2013  09:20
    Dredd (2012)

Normálně bych dal dva klacky a basta. Jenže tam hrála Leonidasova stará(Lena Headey), kterou mám prostě sakra rád. Takže o klacek víc no :-)

• 5.1.2013  23:29
    Kanadská soda (TV pořad) (2011)

Není to nejhorší :-)

• 25.12.2012  20:44
    Atlas mraků (2012)

Film, který minutu po minutě spěje k horšímu a horšímu. Začátek je lehký, krásný a skoro až poetický. Při častém střídání scén si člověk nemá potřebu stěžovat a jen čeká, kdy už se začně něco dít. Film si pohrává s celkem globálně provařenou myšlenkou, kterou servíruje originálním způsobem. Ale to jsou pořád ještě klady filmu. Je třeba ještě vynachválit výborný Hanksův smysl pro cit hraní. Je jedno, jestli hrál piráta a nebo vědce. Každou roli jsem mu věřil a bylo to perfektní. Jenže to je všechno. Zřejmě se do toho přešitý Wachowski asi hodně sral, když tam nacpali na půlku filmu homosexuální twilight. Nebylo to sice takový peklo, jako "Natržená" hora, ale bylo to na facku. Dále je třeba zmínit masky - ke konci filmu to vypadala jak parta gumáků. A nemohl jsem si pomoct, ale kdykoliv jsem viděl Huga udělanýho na bambusáka, musel jsem kroutit hlavou. Opět se asi vadžajnový Wachowski prosazoval se změnou vizáže. Mno a o mega nudnym konci ani nemluvím. :X Škoda vyhozených prachů za kino. Hobbit mi to vyhrál :-)

<< předchozí 1 2 3 4