• Hudební

Gin Game (2022) (divadelní záznam)

Plný souhlas s již zde zaznivším komentářem - není to špatné, ale inscenace s dvojicí Bohdanová/Somr měla skutečně výrazně větší náboj.

Také sme; Žena v rocku (1988) (pořad)

Jedna hvězda pro Michnovou, jedna pro Koubkovou. Dubasová, Tanja, Adriana Bartošová, Březinová, Hornáková, Molnárová na ni nedosáhly.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Poctivě jsem odkoukal tři díly. Zpětně nechápu, že ještě žiju. Protože to jsou opravdu muka. Věčně ustupující voda, odklánějící se větvě s ovocem, visící balvan - nic z toho nemohlo v podsvětí Tantalovi způsobit větší utrpení. Myslím, že slova, která by přesně vystihla mé pocity z tohoto díla, ještě nebyla vymyšlena. Omlouvám se všem odpadům, které jsem dosud udělil.

Po stopách války (2018) (seriál)

Dílů je 13. Ten třináctý se nazývá Neznámá protektorátní hranice.

Písničky z regálu (1968) (TV film)

Písničkové pořady byly v 60. letech hodně oblíbené. Ať to byla Babiččina krabička, Vysílá studio A, nebo právě Písničky z regálu. Kromě uvedených v pořadu ještě vystupují např. Synkopy 61 či kdysi velice oblíbená Muzika bez kapelníka, na konci 70. let přejmenovaná na Buřinky.

Květa (1981) (TV film)

Dokument o běžkyni na lyžích, trojnásobné olympijské medailistce Květě Jeriové-Peckové.

Chuchelské proměny (2006) (TV film)

Dokument ke 100. výročí chuchelského dostihového závodiště.

Blaničtí rytíři (1968) (TV film)

TV reportáž, v níž se Václav Voska vydal pátrat po blanických rytířích. V roce 1968 vcelku symbolické...