• Krátkometrážní

Zrození šampióna (2009)

Bravůrně natočené drama na motivy skutečné události. Opravdu výborně vykresluje zařazení člověka do jiné společnosti než je zvyklý. Herecké výkony nějak není potřeba řešit. Jelikož všichni si zahrály svý(i když to hlavní herec měl těžké) a Sandra přidala ještě něco navíc. Není tu žádný obrovský zvrat a vůbec mi to nevadilo. Prostě klidný snímek, který má co do sebe a není jen o klukovi co začal hrát fotbal a stal se slavným, ale o klukovi, kterýmu se změnil život dobrou duší jedné rodiny a nadějí v lepší budoucnost, která z něj udělala ještě lepšího člověka než byl. 85%

Noční Show Craiga Fergusona (2005) (pořad)

Zatím jsem viděl jen něco kolem 20-30 hostů. Ferguson je zábavný, originální a prostě dokáže pobavit. Moje nejoblíbenější díly zatím určitě s Johnem Irvingem, Jasonem Segelem, Stephenem Fryem a ještě Sandrou Bulldok. 90%

Superman (2012) (studentský film)

Na amatérský film je to opravdu zajímavé. Když bych odečetl herce, kterej se mi moc nelíbil, tak ten scénář, a střih kamery opravdu parádně sedí a hudba o nic méňě. Dal bych tři hvězdy, ale, že je to ten amatérský počin a k tomu český, dám o jednu víc. 70%

Prostě sexy (2002) odpad!

Prostě sexy je odporná komedie bez špetky originálního humoru, aspoň slušného scénáře a plná otřesných hereckých výkonů(na hlavní herečky se sice hněvám, ale vím, že to je hlavně vina pánů výše postavených, kteří udělali ze scénáře naprostou trapárnu a pak mi holky přišli jako krávy, když vypustili z pusy takový shity). No z tý lepší stránky. Mám to za sebou a už jen oblíbený Poe "Never more". 10%

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011)

Do třetice parádní Lawrence, tentokrát i se svým synáčkem Jacksonem, kterej má talent. Ale film je to dost stupidní a humor pořád stejný. Nic se nemění. Dal bych to tak na úroveň jedničky. 40%

Labyrint lží (2008)

Lepší než Zelená zóna, ale horší než Království. Scottova napínavá podívaná, ale není to můj šálek kávy. Přesto stojí za to vidět. 75%

Disaster Movie (2008) odpad!

Nejtrapnější a nejhorší film, humor, herecké výkony, scénář, režie, masky, efekty, hudba a všechno dalšího. Proboha kolik ten kdo to sepsal a zrežíroval má IQ? Tohle je odpad a ostuda filmové branže. 0%

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Po první sérii hodnotím vzhledem k hodnocení seriálu poněkud negativně, ale věřím, že to časem změním. Tento americký výtvor je opravdu zajímavý, originální, nápaditě natočený, ale! Celkem dost postav je mi fakt nesympatickejch. Samozřejmě tím myslím herecké výkony a celkově zahraná role. Vůbec mi tu neimponovali McDermott, Britton, Conroy, dokonce ani Kate Mara :(((( a pár by se jich ještě našlo. Na druhou stranu mě potěšila účast Peterse, Farmigy, Suvari, Quinta nebo Breckenidge. Pořád by z toho vycházel kladnější výsledek, jenže mě nejvíce zklamalo napsané chování postav. Tam bylo mnoho situací, kdyby se člověk vůbec tak nezachoval, ale scénaristům se to asi tak hodilo. Prostě to mě opravdu štve. Jinak určitě stojí za to vidět. Zatím 70% .................... Druhá série je mnohem více nápaditější, s větším počtem intrik, místem(blázinec), kde se dá vytvořit mnoho postav s vyhraněným charakterem, což se tvůrcům velice povedlo. Herci dostali teď mnohem lepší role než v předchozí sérii. Hlavně Jessica Lange je určitě na nějaké ocenění, pak také výtečně svoji roli zvládl Peters, Cromwell a Lilly Rabe se vyšvihla. Celkově díly jsou napínavější, s mnohem většími zvraty, občas i nechutnostmi. Scénář je vyvážený, nejsou vyslověně slabé ani silné díly, ale myslím, že to je dobře, jelikož si seriál drží vysokou kvalitu. Určitě stojí více za vidění než první série a těšim se, kde bude ta další. SPOILER...... Škoda, že na konci nevrátili do hry Peterse, když jakoby "zmizel". 85%

Jen na sex (2008) odpad!

Director, kill yourself! Bullshit na pátou. 0%

Ztracena v pustině (2010)

Na to, že to je krimi-thriller tak tu není kousek napětí ani téměř nějakého náznaku. Opravdu jsem zklamán, jelikož Heard a Urban jsou mí oblíbenci, ale děj je fádní a nezáživný. Proto asi podprůměr. 40%