Prácička v Itálii (1969)

Na dobu vzniku velmi povedený filmeček, krásné honičky minicooperů , dopravní zácpa ve městě a i jiné perličky: A i po těch 49 letech tento film má šťávu a spád!!Jednoduše je to pěkná "Prácička"!!!!!!!

Výbuch raketoplánu Challenger (2015) (TV film)

Dobré , ale stále je to jen o té učitelce o příčinách havárie je hodně málo skoro vůbec nic !! Tento dokument jsem shlédnul kdysi a nyní jsem na něj narazil při hledání TV filmu z roku 2013!?!

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Průměrné , ale trochu zajímavé , něčím i nevšední sci-fi , na které se dá v pohodě dívat!!

Země zatracených (2006)

První čtvrthodina výborná , ale další zkoumání duševních traumat vracejících se vojáků do normálního života je nezáživné a vcelku nudné a zbytečné!!!

Země policajtů (1997)

Nemůžu si pomoci, ale tento film mě moc nezaujal a neuchvátil , spíš takové pomalé vyprávění o policajtech s kapkou akce!?

Operace Blesk (1976) (TV film)

Výborně zpracovaná a zfilmovaná skutečná událost!!

Smrtící věž (1975) (TV film)

Takové filmy by mohli točit každý rok (v USA) takových "magorů" tam mají dost!!!!!

Vratné lahve (2007)

Milý film o stárnutí a o věcech s tím souvisejících!!!!

Babí léto (2001)

Velmi dojímavý a krásný film o stáří, s jeho sílou i slabostí , ale i s krásnými okamžiky!!

Delta Force (1986)

Na dobu vzniku to byl určitě kasovní trhák, ale i po letech se dá tento snímek s potěšením shlédnout!!