Jeden den (2024) (seriál)

Ľudia, najprv si pozrite originálnu verziu filmu z roku 2011, lebo toto bolo oničom. Emma ako postava bola strasne rusiva, ani v knihe nie je Indka, vobec ta rola na nu nesedi. Jedna hviezdicka je len pre muzsku rolu, nic viac, chcela som to vidiet, nechcela som to porovnavat, ale neide to, jednoducho film bol úplne skvelý!

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Spielberg vytvoril nieco unikatne pred 25 rokmi. Priniesol nam svet,ktory uz nikdy nemozeme poznat,prve casti Jurskeho parku este aj po tolkych rokoch a s tou technikou este stale maju svoje caro. Ale co som dnes videla neviem co to bolo. Spielberg je nadalej producerom tohto filmi,a specialne pre tento diel nasiel tohto rezisera,aby to vypeckoval....neviem sa rozhodnut ci to bola komedia.akcny film,dobrodruzny alebo horror,ci len tak z kazdeho rozka trosku. Ale najmä som sklamana..

47 metrů (2017)

Je to 127 hodin 47 metrov pod morom...

Padesát odstínů temnoty (2017)

Kto videl trailer (uputavku) videl všetko. Treba si to pozrieť ako zle vytvorenú komédiu a v pasažach, čo mysleli autori ako vážny alebo dôležitý detail,tak sa treba smiať. Inak 2 hodiny z mojho života... Jedna hviezdička kvôli hudbe a kvôli nápadu s kľúčenkou,nič iné.

Velká čínská zeď (2016)

Nečakať veľa od tohto filmu. Tak som si sadla do kina a tak to aj bolo. Veľmi dbali na detaily: kostými, zariadenie izieb a miestností a podobne. Ale dej o ničom, tie zvieratka, ktoré tam pobehávajú s okom na boku tela sú smiešne. Samozrejme prehnané akčné momenty. Režisér sa veľmi snažil, no veľa nedosiahol. Ak niekto chce vidieť podobný film, tak radšej stokrát Lord of the rings, ako toto.

Jason Bourne (2016)

Ako neviem, ci kameraman mal Parkinsonovu chorobu alebo pen stresoval pocas nakrucania, ale ma sa este co ucit...keby som to videla este aj ako 3D tak asi o hviezdicku dola. Velakrat dobre akcne momenty,ale kvoli traseniu ani jeden cisty obraz, divak nevidi co sa vibec deje. Celkom dobre preskakovania v akcnom deji, az tak som sa nenudila...ale to nahananie sa autami...aby vyplnili cas a bojovat s nozom a s hrncom uz som nevedela co si mam mysliet....no urcite nedokazali to iste, co prva cast,takze dva **

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Asi prilis dlho som sa na to tesila a cakala....dlho...dlho...kiez by som cakala dlhsie. Krimi, ako zaner, ale cely as som sa nudila. Je to uzasne, ze sa to naozaj stalo, ze je to pravdivy pribeh, super herci a bodka,tymto to u mna konci. Kto este nikdy nevidel mafianske filmy, dobre, ale u mna nevyhrava...

Kód Enigmy (2014)

Nič viac neviem dodať, len to, že je to geniálne!

Padesát odstínů šedi (2015)

Nie som očarená, ale ani sa nečudujem. Aj na knihu by som dala maximálne tri hviezdičky, lebo bolo to niečo iné (odlišné), ale nebola to ani taká dobrá kniha, že by mi upútala pozornosť, len som bola zvedavá, nič viac. A film, no vidieť, že sa veľmi snažia pocity ukázať v mimike, v pohyboch a v podobných veciach. Mám pocit, že pre tých, ktorí to čítali, tie pohyby sú úplne jednoznačné a pre tých, ktorí to nečítali radšej smiešne. A prečo to nebolo pre mňa tak "úprimne zahraté"? Strašne chýbajú monológy z knihy, na čo všetko myslí Ana, čo je veľmi silný náboj v knihe, to vo filme vypustili, a kvôli tomu jednotlivé deje ani nedávajú zmysel. Pre mňa ešte posledný problém je v tom, že mi ani herci úplne nesedeli. Takže koniec koncom dve hviezdičky aj to len zatvorenými očami, žiaľ.

Nejvyšší nabídka (2013)

Ohromojucí film, asi iba toto slovo by to vedelo presne definovať, čo sme videli počas 124 minút. Pekne nás vedie do sveta dvoch ľudí, ktorí obaja žijú vo svete agorafóbie, jeden z nich nevedomo. Vidíme ako sa stretnú, ako sa vyvíja vzťah. Jim Sturgess ani nie je vnímaný ako dôležitý prvok, iba ako jeden z viacerých detailov. Začneme verit scenáru, všetko to ide ako má byť a potom.... bumm, všetko nečakane sa stane, aj trošku ťažko navádzajú nás, že čo sa vlastne stalo, ale nakoniec všetky neočakaváné scény skončia ako výborná skladačka. Podľa mňa film nemá chybu. Geoffrey Rush nikdy nesklame!