Lola běží o život (1998)

"Jak to vypadáš?... Ty jsi běžela??...Co to neseš?" Snad jsem ani jinej konec nemohl čekat :D

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Přesně takhle jsem si to představoval, když jsem četl knihu. Daniel Craig i Rooney Mara se svých rolí zhostili na jedničku a i celkové herecké obsazení mě přišlo lepší než u švédské verze, která je mimochodem taky výborná. Celý film má skvělou atmosféru a mám velkou radost, že jsem film navštívil v kině, protože to bylo 158 minut skvělé filmařiny a po dlouhé době opravdový film, který stojí za to.

Šéfové na zabití (2011)

Po dlouhý době zase nějaká dobrá komedie. Bláznivej příběh, parádní hlášky a bohyně Jennifer!! Doporučuju

Crazy Heart (2009)

Ačkoli je film v celku o ničem, musím říct, že Jeff Bridges všechno zachránil. Nepamatuji, kdy jsem naposledy viděl někoho tak dobře zahrát alkoholika. Moc se mi líbilo, že jak Jeff, tak Colin Farrell všechny písničky sami zazpívali. Pohodový film na večer, který můžu jen doporučit.

Finanční krize (2010)

Výborný dokument.... a to i přesto, že se v ekonomice moc nevyznám a občas sem se trochu ztrácel. Je až neuvěřitelný co lidi dokážou...

Nelítostný souboj (1995)

Skvělý Thriller který stojí za to zkouknout. Výborní herci a jedna z nejlepších konečných scén co jsem viděl. Klaním se Michaelu Mannovi co dokáže. Klobouk dolů

Collateral (2004)

Opravdu povedený thriller. Výborná režie, parádní Tom Cruise i Jamie Foxx a do toho všeho skvělá hudba. Digitalní kamera mi vůbec nevadila a proto dávám 5*

Dobrý ročník (2006)

Já sám mám rád kouzlo Francie a když jsem se dozvěděl o čem film je tak jsem neváhal ani chvíly a podíval se na něj. Ridley to zrežíroval opravdu skvěle a dotoho ještě Russell předvedl, že je herec jak se patří. Do Marion bych se asi zamiloval taky být v jeho kůži :D. Parádní film, dávám 5 *

Zmatená duše (2007)

Hodně jsem se na film těšil, protože mám Matta rád a dlouho sem sním žádný film neviděl. Už na začátku mě, ale zklamal dabing protože jsem byl vždycky zvyklí na Rosťu Čtvrtlíka. Nakonec to ani tak nevadilo protože jsem se do filmu vžil a velice se tu hoďku a půl pobavil. Matt zahrál fakt peckově a jen doufám, že ho uvidíme ve více takhle kvalitních filmech..

Habermannův mlýn (2010)

Vůbec bych nečekal, že z tohoto filmu budu takhle nadšený. Výborný příběh o tom co se dělo za 2. světoé války. Film mě vtáhnul do děje tak, až jsem nakonci nadával čeho byly němci schopní. Jeden z nejlepších českých filmů za poslední dobu.