Facik.

legenda!

2 body

<< předchozí 1 2
    • 21.5.2019  21:01

https://www.irozhlas.cz/kultura/televize/serial-cernobyl-chernobyl-cernobylska-havarie-hbo-vybuch-v-cernobylu-dana_1905170755_ogo ..... Děkuju za tenhle seriál! Ta radioaktivita na nás jde i z obrazovky.

• 20.5.2019  22:04

Hrozně moc zuřím. Nejenom že sem musel vzteky dojít zbít moji sousedku pani Koženou ale především mám nezodpovězených spoustu otázek a to je snad ještě horší. Sousedka jakožto manďák je zvyklá tu a tam chytit nějakou ránu ale moje mysl ne. Bratrů sázkařů jenž měli vsazeno na obsazení železného trůnu který šibalsky drak jakožto cenu pro vítěze roztavil je třeba litovat. Zapíchnutí matky ovšem nechal bez povšimnutí, debil. Proč Tyrion řekl že Bran umí létat? Jediné jeho letecké vystoupení bylo na paralympiádě kde skočil na vozíku dvojité salto vzad. Na Zimohradě letěl pouze střemhlav dolů. Proč se tak vehementně řešil původ Jona sněha když ve finále odjel kempovat někam za zeď? Arya odplula na západ a možná si i v Tuzexu za bony koupí džíny. A to je jako všechno? Po dvou letech? Děkujeme, jdeme všichni věšet televizory a vzteky bít sousedy.

• 14.5.2019  21:32

V poslední epizodě vyleze Hora z ohně, v xichtu dýka, na zádech bratr Ohař jenž mu neustále bodá do krku a společně budou hledat v Rudé baště nějakou nálevnu kde už bude sedět Jamie kterého po dvou bodných ranách nezastavila ani hromada suti. Záběry na trpící děti nelze sečíst ani pomocí kalkulačky stejně tak jako nelze popsat vztek který mě po této epizodě popadl. 10 let trvající kult totálně dojebaný poslední sérií a především tímto dílem. Škoda že Luftwaffe neměla toho draka. Děkujeme ale už děte s GOT do hajzlu.

• 18.1.2019  23:09

Neuvěřitelný !!!

• 24.2.2018  08:15
    Uloupené Kosovo (TV film) (2008)

Kosovo je Srbija !

• 3.2.2018  12:23

miluju ho !!!

• 28.1.2017  12:25

Husí kůže. Trumpe zasáhni !

• 20.1.2017  14:08

Má modla Clint Eastwood, Tom Hanks a legendární kousek potomka Josefa Mengeleho v Texasu narozeného kapitána Sullyho mě nejenom že donutil udělit jasných 5 hvězd ale především snímek doporučit uživateli Spalik1893 jehož jsem do té chvíle naprosto respektoval. Člověk co nedokáže ocenit že film se věnuje bez okolků tématu na místo zbytečného tlachání, bloudění po letišti, hledání zavazadel a dalších grotesek nemá právo se považovat za filmového odborníka. Skvěle vystavěné drama, příběh hrdiny a již zmíněné legendy za jasných 5 hvězd i když si už tento snímek nikdy v životě znova nepustím.

• 28.10.2016  21:49

Jjsem nasrán, jsem strašně nasrán. Tyhle filmy o eutanazii by pro nás životem zničené zoufalce měli být nedostupné, jelikož né každý má doma pěknou půdičku na věšení jako Anežka Jechová v Kulovém blesku a ukončit tohle trápení načůráním na hrající CD přehrávač v zatopené koupelně mu nepřídé jaksi šik.

• 17.4.2015  18:02
    Kmeny - Rainbow (E06) (epizoda) (2015)

Asi se půjdu nahatej proběhnout do města k sámošce obejmout strom, ke kterému jezdí už dlouhá léta kálet matka jedné mé bývalé spolužačky ze základní školy.

• 6.4.2015  18:12
    Interstellar (2014)

Stephen Hawking, znalec černých děr (nejenom vagín černošek) a kvantové gravitace musel po shlédnutí Interstellaru vzrušením skákat ze svojí krypl károu dvojitá salta vzad. Christopher Nolan dělá jenom kulty a ve společnosti hudebního masturbátora Hanse Zimmera a především obsazení hlavní role Matthem MekemConaugheyem nemohlo vzniknout nic jinýho než tahla neuvěřitelná laskonka. Já řval jako kráva, jako kráva! 5z5.

• 13.3.2015  14:22
    Kmeny (TV seriál) (2015)

"Kolik mu je ? Budou mu tři. No vida, to už chce pomalu nějakou tu basu vole, začít to drtit vole" aneb vynikající první díl plný neuvěřitelných životních mouder především z huby PLEXISáka Petra Hoška. Naopak druhý díl "hooligans" který si vzal evidentně příklad s Hoštic v Itálii kde je hlavním chuligánem kluk lízající nanuk ve společnosti bečky sádla která do sebe tlačí jitrnice jako by byla na cestě do Osvětimi za dobrovodu komparsu který Plzenští schrastily někde na autobusové zastávce za flašku čůča je opravdu neuvěřitelný počin za který by měl následovat trest v podobě useknutí rukou.

• 10.3.2015  18:51

V 8 třídě na základce v komunitě rapačů kteří svými mocnými kšilty srážely mapy ze zdí jsem si pořídil svojí první metalovou mikinu Iron Maiden. Padla v boji o tři roky později. Pokropení smrští becherovky vycházející mi z úst přežila, polití savem už ne. Věděl jsem, že nemá smysl dál žít a tak jsem zaujmul polohu v leže uprostřed frekventované silnice a čekal na smilování které bohužel nepřišlo, dodnes si toto břemeno z vraždy nesu s sebou. Ovšem železnná pana je dál mou srdeční záležitostí. Rainmaker, Fear of the Dark, The Longest Day a desítky dalších neuvěřitelnýćh věcí. Hodně sil, Bruci! My tě rakovině nedáme!!!

• 9.3.2015  16:53
    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)

Smrt nově. Říká se, že snídaně je základ. V ranním hnojení snídaně s nohou vás ihned po probrání se z delíria vyvede v míry Michal Jančařík který zrovna přivrávoral z nonstopáče a pokouší se ve svém smokingu zlitém kořalkou který si doma za dlouhých večerů uštrikoval vypadat profesionálně a trousit z úst plky o počasí. Pokračuje tradiční zprávařský koutek ve kterém se dozvíte důležité slinty tipu že za jízdy vlakové soupravy vylítl z útrob její toalety na vedle táhnoucí se vozovku hnědý projektil který pleskl do obličeje řidiče škody 120 s utrženými dveřmi který ihned po střetu s nábojnicí strhl řízení přímo na dětské hřiště na které záhy dopadla balistické střela vyslána Leonidem Brežněvem který na své dvouhlavé mule kolonizuje Evropu. Díky bohu že svím kulinářským koutkem nemůže do této hrůzostrašnosti přispět Láďa "prznitel" Hruška který má image velkého gurmána ale žere chipsy s kuřecích předkožek kuřátek protože dal výpověď a není tudíž součástí této agonie. To už by se tento pořad dal vážně použít jako motivační před hodem televizí do dálky. Neodvážím se hodnotit.

• 7.3.2015  14:35
    Fanda (TV film) (1977)

Připotácel jsem se v půl sedmí ráno na gumu domu a chcal do dřezu s přesvědčením že je to pisoár, odplazil jsem se k pračce ve který jsem si hřál jídlo. O dvě hodiny spánku později ještě značně na krupici jsem po snížení jasu na monitoru kdy mi přišla vtipná i namatlaná hořčice v posteli pustil Menšíka v půl hodinoví píčovině ze života fízla. Na gumu a stejně to nepomohlo. Ač můj zrak převážně směřoval k pohozený flašce čůča pod stolem, fandu jsem dokoukal. Považuji to za výkon který spečetím klasickou sobotní kómatózní totálkou.

• 22.2.2015  18:48

Skvělá sestava herců v hlavních rolích a touha po vendetě spolu s titulním songem v podání Pearl Jam určitě neurazí !!!

• 28.1.2015  20:34
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Jedna hvězdička za kozy. Jsou v záběru 3/4 každého dílu který sem s velkým sebezapřením dokoukal. "Často sedím za večera, nad tím hovnem zadumán, usměju se, pozaslzím, když ho k oku pozvedám."

• 27.1.2015  16:26

V letech 1999 až 2009 zaznamenal Chris Kyle z jednotky amerického námořnictva SEAL nejvíce odstřelovačských zásahů v dějinách USA. Nepřátelé mu přezdívali Ďábel, spolubojovníci ze SEALu Legenda. 27. ledna 2015 cca o půl páté jsem film dokoukal. O deset minut později už objednávám Chrisovu autobiografii a nemůžu se kurva ale kurva dočkat !!!

• 23.1.2015  09:35
    Fargo (TV seriál) (2014)

Skvělost !!! Od režie, kameru až po výkon hobita Martina Freemana a v neposlední řadě boha Billyho Thorntona. Po prvním díle a smíšených pocitech přišel na řadu celonoční maraton. Akce, napětí, zamotanost zkrátka TOP. Druhá série z plánem natáčení koncem ledna s kompletní hereckou rošádou bude mít co dělat aby naplnila mé očekávání. Doporučení 15 z 5.

• 18.1.2015  18:28
    Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

Snad nejsou informace o cestě Jiřího "na věčnou hajlovačku" pravdivé a můj vzor vole, do píči?! stále přináší štěstí do očí nejen bezdomovců. Pokud ano, posílám do onoho světa pár sieg hailů.

• 5.1.2015  14:20
    Srbský film (2010)

Romantická komedie vhodná pro rodiny s dětmi. Určitě v této zvrácenosti nenajdete provrtávání lebky penisem a další .)))

• 4.1.2015  00:06
    Mistři hrůzy (TV seriál) (2005)

"Mistři hrůzy" aneb prosím skalpujte tu zrůdu co má na svědomí druhý díl s krysím xichtem jenž by nesklidil pozitivní reakci ani v ranním vysílání snídaně s nohou. Nevím zda je v pořádku, že při sledování hororu nestíhá vaše bránice a jediné co způsobí zrychlené dýchání či bušení srdce je závada na kardiostimulátoru.

• 2.10.2014  17:56

https://www.youtube.com/watch?v=cxdbDBum_ZI šukačka.

• 26.3.2014  16:49

Abych musel svůj úd chránit před explozí při pohledu na zmlácený rypák hlavní hrdinky válející se na kanapi u oplzlého důchodce či abych byl přepaden nostalgií která by zmírnila nasrání ze ztráty peněženky se opravdu říct nedá.

• 18.2.2014  13:28

Pokud patříte mezi fanatické vyznavače Metallici jako já, je pro vás tento galon decibelů za doprovodu jedenáctistupňové kozy přinejmenším natolik opěvovaným, jako jsou pro naše romské spoluobčany přídavky na děti. Jediným negativem je délka koncertu, předpokládám, že jsem nebyl jediný kdo na konci vytrhl zásuvku s elektriky, obmotal si jí kolem krku a pokoušel se oběsit na lustru. 8. 7. 2014 Aerodrome Festival Praha povinností!

• 5.2.2014  12:37

Jaryn si zase pro jednou dopřál nevšední podívanou aneb když chcete skalpovat televizor, je pro vás fantasy porno jménem Apokalypsa v Hollywoodu to pravé ořechové. Dvojice filmových vandalů co ho natočila, by si zasloužila exkurzi do plynové komory s mistrem Mengelem. Zhovadilost která vás donutí se zamyslet nad tím, zda se příště nevydat na piknik s kanibalem a dopřát mu narvání nácka, nebude líp strávený čas. Jak by řekl klasika Jiří Kára, mrdám na to!

• 20.11.2013  18:11
    Hon (2012)

Lucas je linčován za údajné obtěžování parchantů ve školce, které začala malá blonďatá svině, co dokáže člověka nasrat na úroveň bestiálně podrážděného divokého vepře, který podstoupil anální klystýr na přednášce sdružení přátel zdravého životního stylu a zavázal se proti své vůli k celoživotnímu abstinenství. Parádní herecký výkon Madse Mikkelsena v hlavní roli, který by si zasloužil přinejmenším zlatého bludišťáka. 4 hvězdy.

• 11.9.2013  13:23
    Lucky Louie (TV seriál) (2006)

Orangutan Louie s dalšími zhýralci, mě donutil, nejednou tleskat slastí rukama ve vzduchu a to i přesto, že mám nemálo zlámaný loket. "Neomlouvám se ti, že jsem ti řekl píčo. A víš proč? Protože ty píča seš " ... jen škoda, že je pouze 13 dílů.

• 5.8.2013  17:46
    Kličko (2011)

Wladimir - v dosavadní kariéře absolvoval 62 zápasů, z toho 59 vyhrál a z toho 51 knokautováním soupeře. Vitali - V dosavadní kariéře absolvoval 47 zápasů, z toho 45 vyhrál a z toho 41 knokautováním soupeře...jelikož jsem jakým si obdivovatelem těhle ukrajinskejch mlátiček, byl pro mě dokument od prvních scén pětihvězdičkovým nektárkem. Jen bych uvítal, více záběrů s ringu abych mohl více nasosat umění bohů boxu.

• 1.8.2013  14:15
    50/50 (2011)

Jelikož mám sklony k ožrání se, děkuji bohu že tento přehodnocený cajdák netrval o pár chvil déle a já nehledal rozřešení svého znechucení na dně lahve. Tento romantický subjekt by měl být promítán na záchytných stanicích, za účelem odrazení od dalších návštěv. Předpokládám, že většina osazenstva by s klidnou duší slíbila, že už nebude pohoršovat veřejnost svým obžerstvím a opilstvím výměnou za to, že tento snímek už nikdy nebude nudit jejich oční bulvy.

<< předchozí 1 2