Manželská historie (2019)

Film, ktorý mi dal rovnakú skúsenosť, ako čítanie románu Anna Karenina...

Studená válka (2018)

Film bez jedinej technickej chybičky. Príbeh sa rozpráva sám bez akýchkoľvek zbytočných rečí a divák sa sústredí na to, čo je naozaj dôležité - vzťah Wiktora a Zuly, plný ohňa a zimy. Famózny zážitok. 95%

Zúčtování (2016)

Brat proti bratovi, len v červenom. Páči sa mi, keď si režisér drží nejaký vzor vo svojich filmoch. Za to účtovníka kvitujem. A kvitujem ho aj za prekvapivú peripetiu v závere filmu, ktorá osviežila relatívne pomalé tempo celého filmu. Ak chcete strhujúci špionážny film, Účtovník rozhodne nie je pre vás. No ak chcete film relatívne náročný na pozornosť a zároveň s prekvapivým záverom a originálnym protagonistom, Účtovník vás určite nesklame. 75 %

Jurský svět (2015)

Vykradnutý Spielberg a americké nápady. Radšej knihu.

Spectre (2015)

In my opinion jedna z najlepších bondoviek, s ktorými som mal česť. Napriek dlhej stopáži veľmi zábavné, živé, vtipné a šarmantné spracovanie takého dobrodružstva. Vôbec som sa nenudil ani som nebol vytočený, ako bývam pri všetkých Marvelovkách. Thumbs up!

Grandhotel Budapešť (2014)

Keď film je radosť pozerať. Asi tak by som to zhrnul. Jednoznačne geniálna kamera a prevedenie, výnimočná originalita a asi jediná vec, ktorú by som azda vytkol je zbytočne veľa smutných momentov plus, nepotrebná prestrelka. Inak veľmi dobre.

Chlapectví (2014)

"I thought there would be more..."

Je prostě báječná (2014)

Azda jeden z filmov, na ktoré treba duševne dozrieť a nájsť v nich tú hravosť a skrytú srandu. Ja ju zatiaľ nevidím.

Need for Speed (2014)

Som naozaj príjemne prekvapkaný. Čakal som také trochu klišé, ale na to, že to bol americký film, vôbec nebol taký americký. Dej bol fajn, nebol plytký a vizuál naozaj ušiel. Musím tvorcov pochváliť, že lokácie závodov vyzerali verne a skoro rovnako ako v hre NFSHotPursuit. Príjemné kinder surprise! 78%