Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Thriller

Obsahy (5)

Chalupa

Chalupa (2020)

Volné pokračování snímku Epidemie (2018), ve kterém se opět trojice přátel vydává po stopách záhad a tajemna. Pro tentokrát se vydávají do pohraniční vsi, ve které stojí chalupa z 19. století, na které se dle svědků odehrálo několik paranormálních jevů.

Epidemie

Epidemie (2018)

V dokumentu se trojice mladých kluků vypraví po stopách epidemie cholery, která řádila na jihu Moravy v 19. století. Vybaveni natáčecí technikou se pokusí navázat kontakt s oběťmi, které tato extrémně nakažlivá nemoc postihla.

RUCH: The Movie

RUCH: The Movie (2017)

Nepříznivá finanční situace donutí mladíka jménem STN bloudit chladnou podzimní nocí za jediným cílem, vypátrat opilecký přízrak, který se zjevuje pouze na halloween. Sám to ale nezvládne a jeho společník Peťan se pro tuhle pátrací akci vymluvil. Proto je potřeba si na pomoc zavolat podobnou kapacitu. Někoho, kdo by mohl alespoň trochu tušit, kde se onen rumový duch (zkr. RUCH) po dobu halloweenské noci zdržuje.

Vietcong: Real Life

Vietcong: Real Life (2016)

Peťan, jakožto vášnivý hráč her pod vlivem alkoholu, se zničehonic probírá uprostřed džungle. Po chvíli za ním přibíhá zdravotník a další členové týmu, kteří jsou mu silně povědomí. Než se stihne pořádně vzpamatovat, zjišťuje, že se objevil ve své oblíbené hře Vietcong a jeho tým čeká, až jim vydá rozkazy.

Bez cíle

Bez cíle (2012) (amatérský film)

Trojice kluků se vydá natočit krátký dokument o staré ubytovně, kde se prý před lety odehrálo několik sebevražd. Hned po prvním průzkumu ale zjistí, že v ubytovně nejsou sami, dají se okamžitě na útěk. Při pokusu ujet pryč z oblasti ubytovny se pokazí auto a trojice kluků je odkázána přespat v lese a počkat na ráno. Začíná noc plná překvapení.

Reklama

Reklama

Reklama