mackey

• 20.7.2017  22:45

prej "zapněte sirény".

• 13.10.2015  01:06
    Everest (2015)

Kdo má nakoukáno (především skvělý dokumenty od Discovery), tak ví, že film používá celou řadu berliček a zjednodušení (pomalu vyklusávání na summit, pokusy o odtáhnutí někoho z "death zone", veselé skotačení bez masek a brejlí tamtéž, apod.). Ale já to filmu klidně odpustím, protože se chci hlavně bavit a Everest mi poskytl dvě hodiny nefalšovaný, byť nedokonalý, zábavy a radosti. Jo a potěšil Gyllenhaal a jeho asi nejvíc WTF role ever.

• 10.8.2015  21:46
    Temný případ (TV seriál) (2014)

S01 5*, S02 5* !!!

• 31.3.2014  23:43

copak o to, vizuál je povedenej. jenže nic naplat, propagandistická rusofobní sračka sračkou zůstane. a nezachrání to ani fracek v hlavní roli s naturelem dalajlámy a výdrží supermana. njn.

• 18.1.2014  21:46
    Gravitace (2013)

Ruku na srdce, vizuál pěknej. Ale to je tak asi všechno. Bullock byla špatná jako vždycky, pokud je tohle pro někoho její životní role, tak pro mě byla lepší snad i v tom autobusu, jak nemohl zpomalit. Na konci jsem jen ještě čekal nějakou pózu, hudbu z Rockyho a zběsilej úprk vstříc zeleni. Ale bohužel to nepřišlo.

• 28.8.2013  23:44

Based on the true story nemá chybu.

• 2.8.2013  00:13

Adept na sračku roku. Nedík!

• 9.6.2013  12:13
    V/H/S/2 (2013)

Musím říct, že jsem vcelku zklamanej. Jednička byla parádní, ale tady mi přišlo, že všichni tvůrci dali přednost kvantitě před kvalitou. Subjektivně asi nejlepší třetí příběh (of course), ale to WTF na konci, nevím nevím. K čemu je ale kupa duchů, když nelekaj (logicky), k čemu je zajímavý téma alienů, když jich je milion, a - světe div se - taky nelekaj. Prostě mi to nesedlo, škoda.

• 8.6.2013  13:50
    The Battery (2012)

Jo, tak tohle sedlo. Parádní melancholicko psychedelická road movie, kde jde o ty "slova na Z" až v poslední řadě. Neskutečně fajn soundtrack, cool hlavní dvojka a konec mile překvapil (i když chápu, že spoustu lidí naštve). Jo a nesmím zapomenout na legendární scénu čištění zubů - v ní bylo prostě všechno.

• 2.6.2013  20:21
    Kapka krve (2008)

Tak tohle jo! HK jízda, která nenudí, s parádní hudbou, vcelku zajímavým příběhem a hlavně masakrózním začátkem i koncem. Kolem půlky mi to přišlo trochu natahovaný, nicméně závěr všechno napravil. Jdu pokračovat v jízdě Asií.

• 31.5.2013  22:56

Neuvěřitelně nevyváženej dokument. Vyšetřování skončilo, zapomeňte. No tyvole!

• 1.5.2013  11:28
    Zlatovláska (TV film) (1973)

jiny meritka, nez klasicky filmy, takze za pet. nejlepsi.

• 23.4.2013  00:22

doplnění žánru: sci-fi. jo a za tu hydru taky horor.

• 26.1.2013  23:24
    Deddo sushi (2012)

tak tohle byla solidní palba. útoky smrtících sushi a vršení jedný šílenosti za druhou. veselý a hravý.

• 4.1.2013  15:02

Na televizní věc docela dobrý. Potěšil Knepper a Fichtner. Co se týče věcnosti, tak to ponechám dějinám, ale vzhledem k tomu, jak trapně bylo dle oficiálních informací údajně s OBL zatočeno a s jeho tělem naloženo, resp. nenaloženo (což tenhle film logicky jen kopíruje), je vlastně docela symbolicky legrační, že ho ve filmu odbouchnul zrovna T-Bag.

• 16.12.2012  22:02

Asi takhle, je to praštěný až hanba, s neuvěřitelně čajíčkovým příběhem, ale ta ruční práce tam prostě dělá divy. Plus samozřejmě dobrý prostředí, na to jsem si už zvykl.

• 14.11.2012  21:52
    Zlo (2012)

Sympatické. A vůbec ne laciné.

• 11.11.2012  22:32
    Plastic Bag (2009)

Naprostá pecka, existenciální drama. Werner Herzog a Kjartan Sveinsson neskutečně silný!

• 9.11.2012  22:09
    Citadel (2012)

Špína. Ale parádně procítěná a tvrdě zašlapávající do země.

• 4.10.2012  00:28

strašně zbytečný a debilní pokračování.

• 29.9.2012  21:11
    Prometheus (2012)

Tři za efekty a ubíhající stopáž. Jinak je to nehorázná sračka s "existenciálním přesahem". Nebo se tomu teď říká jinak?

• 22.9.2012  21:55

Mysteriózní? Hmm, spíš taková až moc americká moralistní sračka. Konec očekávanej, ale přesto trapnej.

• 6.9.2012  20:55
    Wallander (TV seriál) (2008)

Nejlepší. A tím myslím i lepší než Sherlock a Luther.

• 3.9.2012  23:24
    Thale (2012)

Film, kterej má určitě velkej přesah, jen zrovna dneska večer u mě nepadl na úrodnou půdu. Skvělá hudba a vizuálno, zbytek trochu těžkopádnej. Hodně pocitově podobný Sauně.

• 1.9.2012  02:19
    Where the Hell is Matt? (hudební videoklip) (2012)

Rok vod roku lepší.

• 27.8.2012  23:51

a půl.

• 17.8.2012  21:45

Čtyři za originalitu. Jinak pro mě docela zbytečnej hype, kterej filmu škodí. Absence delší stopáže i nějakýho angličtějšího humoru a vtipu mi vcelku vadila. Nebejt původní myšlenky a záměru jako takovýho, tak by to byla dokonalá ukázka promarněný šance. Ale stejně je to zaseklý ve všem tak nějak v půlce. No.

• 15.8.2012  22:35

Aspirant na sračku roku a těžká konkurence pro Battle Los Angeles. Když naběhli veteráni, málem jsem se pochcal smíchy.

• 15.8.2012  00:15

Jak říkal Jakub, Werner si z nás nejspíš udělal pěknou čurinu.

• 9.8.2012  00:03

Když trpíte schizofrenií, není to nic moc. A když se všude kolem vás lidi sami zabíjejí trochu víc, než je zdrávo, je jenom logickým vyústěním, že se k tomu jednou taky dopracujete. Ve společnosti typa, kterej vymejšlí hudbu i texty pro Beatles a telepaticky jim je posílá - i tolik let po svým rozpadu si to ty kurvy od něj berou a na autorský práva mu kašlou- a novodobýho Hitlera, kterej ví, že bůh je mrtvej, protože ho zabil Nietzsche jedinou větou a schválně teď můžete hádat, jak ta věta asi zněla. Když si občas vyrazíte s největším a vlastně i jediným kamarádem na výlet z útesu na útes (pamatuješ? existuje ještě jeden útes..) a opřeni o jeho káru pět metrů od srázu do moře si namlouváte, že představa, že "stačí jen šlápnout na plyn a je to" je fakt docela dobrej úlet, ovšem jenom do doby, než vám zavolají, že to zas takovej úlet nebyl. Když vám hlava třeští tak, že ani vaše bicí nedokážou ten pekelnej stroj zastavit a i kdyby ho náhodou zastavily..pomohlo by to něčemu? A tak je nakonec ten noční pořad asi ta jediná útěcha, kterou máte. aspoň do doby, než popadnete stoličku a jumpnete z balkónu. Sny..na jejich dně cítíme nemilosrdný tlak skutečnosti. Pravda. A do toho všeho na konci Sigur Ros z ep Ny Batteri a koně kolabující na pláži. (repost ze září 2006 z mýho starýho blogu.)

<< předchozí 1 2 3