KM Phoenix

okres Kladno

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 14.1.2019  15:35

Nevím proč tvůrci vymodelovali toho senátora tak aby vypadal jako David Niven...

• 14.1.2019  09:06

Hůř naanimovaný Wookie jsem asi nikde jinde neviděl.

• 13.1.2019  19:40

Navzdory bizarním vsuvkám a turistických momentům Petra Horkého dávám 4 hvězdy.

• 6.1.2019  00:53

Slabší díl s komandérem Shranem. Je trochu smutné když tvůrci pro závěrečný díl celého seriálu raději využijí půlku ansámblu úspěšnějšího předchůdce.

• 20.12.2018  12:40

Mimo jiné o tom jak Dalajláma dostane motocykl Jawa 250 :-)

• 20.12.2018  08:58
    Desáté království (TV seriál) (2000)

Part 1: **** Vcelku dost úchylný úvod s Vlkem jako velkým fetišistou. Trollové pobíhají po New Yorku jak Herkules a překvapivě se dobře orientují a dokonce umí číst anglicky. Part 2: **** Vlk prošel extenzivní terapií. Trollové jedou na drogách (Dwarf moss - "roll us a giant"). Spousta innuend (succulent breasts, tail touching, give it a stroke, etc.). "Best hedgehog in weeks" a John Larroquette zpívá jako W. Shatner. Part 3: *** Hodně zvrhlé pastevectví a píseň "We will, we will shear you". Part 4: **** Hazardní kvarteto, hrozná zpívající perla a špatně animované vosy. Objeví se nejošklivější Sněhurka vůbec a abyste lépe slyšeli tak si musíte zhasnout. Překvapivé masivní nasazení liliputů na místa trpaslíků. Part 5: ***/* Trollové stále ještě oslavují bratry Gibbovy. Dveřní hádanka odkoukaná z Labyrintu, ale s radikálnějším řešením. Testy pro Wendella a závěrečný proslov to trochu srazily.

• 20.12.2018  08:26
    Akce Bororo (1972)

Trochu utahaný film se spoustou nedostatků, ale u mne to projev Božidary Turzonové vytáhl na čtyři hvězdy. Jinak chvílemi člověk kroutil hlavou nad rychlo přesuny mezi Prahou a Tatrami, rozpravami o bezmajetkové společnosti či nasazováním paruk (např. proč Orioně nasadí paruku po příjmu do nemocnice?). A nechtěně vtipná byla automobilová honička v závratné rychlosti 120 km/h zakončená až "americkým" výbuchem. A zase další skopčácká role pro Otto Ševčíka.

• 12.12.2018  00:00

Opravdu nevím proč by si Kempetai vedlo složky v angličtině.

• 10.12.2018  17:03
    Tanky v pekle bojů (TV seriál) (2017)

První díl, co se zabývá první válkou, je podle mne nejlepší. Naopak nejhorší a chvílemi dost zavádějící je díl druhý, ten o druhé světové válce - např. vývoj T-34 podávají tak jako kdyby si ho Koškin stloukl ve volném čase někde na dvorku na koleně. Zbylé dva díly nevybočují nijak z průměru podobných dokumentů.

• 9.12.2018  10:43
    Outlaw King (2018)

Škoda těch zbytečných historických nepřesností. Opravdu je nutné ohýbat historii aby si dal budoucí Edward II. osobní souboj s Robertem Brucem v bitvě u Loudoun Hill? Která se navíc odehrávala cca 2 měsíce před smrtí jeho otce a ne až potom.

• 5.12.2018  16:09

Tady si očividně spousta lidí plete hodnocení osoby s hodnocením díla. Také se tu někteří vyjadřují, že jim tu schází info o roce ´89, to ale pláčou na špatném hrobě, když se tahle část zabývá druhou polovinou strávenou na hradě. A pro další co si stěžují, že se nejedná o investigativní žurnalistiku - vzhledem k tomu, že se jedná o časo-sběrný dokument tak se o investigativní žurnalistiku opravdu nejedná ;-)

• 4.12.2018  11:53

Jedna hvězda navíc za píseň "Monster mash"!

• 3.12.2018  15:23
    A Christmas Prince (2017)

Celou dobu jsem měl pocit, že se jedná o německý televizní film a to včetně typologie herců a doprovodné hudby, chvílema to bylo jako nějaký díl komisaře Rexe, akorát bez psa. Ale je tu jedna věc, kterou musím vypíchnout a to je, že Borgská královna tu hraje... královnu.

• 2.12.2018  13:42

Další příklad kdy je docela slušnej díl totálně zabitej českým dabingem.

• 1.12.2018  07:56

Parta emařů v děrovanejch hadrech, které vede obdoba Lukáše Vaculíka (za mlada) s šílenou dekou na hlavě.

• 30.11.2018  21:51

Výborná defenzivní denobulanská reakce :-) A náhled do vulkanských folklórních zvyklostí.

• 30.11.2018  20:35

Je zajímavé, že se Sulibani morfují včetně oblečení, když je potřeba tak i solidní boty z hověziny protáhnou nejmenší škvírou pode dveřma. A Stuky s plasmovými kanony jsou také příjemnou inovací.

• 30.11.2018  19:53

Man in the high castle v trochu estrádnější startrekovské verzi.

• 30.11.2018  19:00

Série ukazuje možnou sílu a to obzvlášť ve těch dílech, které řeší celkové téma série. Naopak díly, které stojí samostatně jsou často čistě schematické či nudné. Samozřejmě také kvalitativně vyčnívají díly s Komandérem Shranem, které rozhodně patří k těm nejlepším téhle série.

• 30.11.2018  15:13

T´Pol is a junkie!

• 30.11.2018  12:15

Ta scéna na hřbitově byla jak od Hammer Film Productions. Taky pobavilo jak Eugene odkopává druhou stranu brány než tu na kterou ji pak otvírají.

• 28.11.2018  15:42

Matlock a bahno alá Predátor.

• 28.11.2018  14:43

Vemte si Most přes řeku Kwai, Příběh opravdového (v tomto případě chodícího) člověka a přidejte Neegana jako Radovana Karadžiče ve chvíli kdy ho konečně chytli a máte tenhle díl.

• 21.11.2018  21:18

Takhle zpětně je to možná zajímavější, než v době vzniku. Trochu jsem nepochopil proč ten metanol s etanolem zapalovali zrovna před tím norským doktorem, moc nevím co si on z toho odnesl. Jinak mi trochu vadilo občasné podsouvání názorů ze strany autora.

• 20.11.2018  14:03
    Atlet roku 2018 (TV pořad) (2018)

Vše podstatné tu již napsala Ancet, já jenom dodám, že Hámova úvodní píseň se tučně zapsala do zlatého fondu českého bizáru.

• 20.11.2018  14:01

Hodně zvláštní start nové série, chvílema jako by šlo o nějakého hybrida The 100 a Revolution. Dostala mne naprosto bizarní scéna s vozem, keňou a pluhem v muzeu. Jinak mi to přišlo jako kdyby scénář byl pouhou alternativou, kterou nepoužili v minulé sérii.

• 5.11.2018  12:26

Větší spoiler v obsahu už je jen těžko možný.

• 1.11.2018  16:19
    Ayla (2017)

Snímek o působení tureckých vojáků za války v Koreji. Dobrá výprava, slušná akce (i když se film na ni primárně nesoustředí) a celkem solidní herecké výkony. Dal bych i o hvězdu víc, nebýt té poslední třetiny, která byla nechutně násilně citově vyděračská (asi podle hesla, když už je to podle skutečných událostí a dokonce ještě máme i ty pamětníky tak to musíme vytěžit až na dřeň).

• 30.10.2018  18:49
    Kainan 1890 (2015)

Hodně divná záležitost kdy první část je podivná nacionálně patetická osmanská agitka, která plynule přejde do "dojemných" scén v Japonsku, aby vše bylo uzavřeno v Teheránu během Írácko - Íránské války. Zčásti utahané, zčásti nudné a zčásti hodně špatně ztvárněné. Obzvlášť hrozná byla scéna ve strojovně, těsně před potopením kdy slzící posádka v kotlích pálí všechny japonské suvenýry. Téma mělo slušný potenciál, bylo vidět, že i nějaké peníze se našly a navíc to bylo inspirováno skutečnými událostmi. Škoda, že to dopadlo tak jak to dopadlo. Jo ještě jsem zapomněl zmínit jednu bizaritu, kdy japonský doktor ze zapadlého ostrova, zachraňuje osmany CPR stylem o 60 let dřív, než byl vynalezen.

• 17.10.2018  11:34

Až na tu přemíru ilustračních záběrů ve slo-mo to bylo slušný.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14