pelewi

človek?

<< předchozí 1 2
    • 12.9.2016  11:14
    Interstellar (2014)

Jeden z najlepších filmov čo som kedy videl. Naschvál som nenapísal sci-fi lebo údajne je 99% vecí vo filme vedecky podložených. Hádam nikoho neodradí dĺžka filmu ako niektorých jedincov v mojom okolí!!!

• 12.9.2016  11:11

Prudká sranda. :) Atmosféra vo filme prinúti človeka ani si len pauzu na wc dať alebo si niekam odbehnúť. Quentin sa zasa raz predviedol.

• 12.9.2016  11:08

Parádna old-school sranda. Originálna s minimom PC efektov. Akcia jak sa patrí, naháňačky tiež a herci ani nehovorím. 5/5

• 12.9.2016  10:53
    Insomnie (2002)

Jediné čo ľutujem je to, že som si skôr nepozrel ten film. Skvelý film z počiatkov Nolanových superfilmov a je to aj občas trošku cítiť v deji, že mu k dokonalosti niečo chýba. Výsledok však stále stojí za to.

• 13.2.2016  11:55
    Deadpool (2016)

Ešte sa asi nestalo, aby sa najlepší film roku objavil v kinách už vo februári. Ten film je jedna veľká sarkastická narážka na všetko okolo. Dosť fajnové scény, dialógy samozrejme tiež, no efekty boli na trošku slabšej úrovni ale inak to je pre mňa detail pokiaľ je ten film super. A tento je svinská namotávka. Keby sa dalo, dal by som mu 6 z 5.

• 3.10.2015  00:08
    Marťan (2015)

nech sa na mňa nik nehnevá ale od druhej polovice som mal chuť sa postaviť z kina.. áno viem je to scifi ale tak toto už bolo aj na mňa moc a to mám scifi veľmi rád 3/5

• 2.4.2015  01:05
    Chappie (2015)

Trošku sklamanie. Podľa traileru to vyzeralo, že tu je pomaly jeden veľkofilm pred nami ale v skutočnosti priemerný film s celkom dojímavým príbehom. Nepáčilo sa mi ako sa vyvíjal dej, akým smerom sa poberal. 3/5

• 2.4.2015  01:03

Dve hviezdy za autá a za úctu Walkerovi.. Inak som čakal že Statham a Johnson budú mať trošku lepšiu rolu a nie takúto.. Statham sa objavil vždy niekde, kde sa niečo dialo, spravil bordel, zmizol a zasa na novo takto asi tri razy. Myslel som si, že štvrtý diel bola pi*ovina ale toto je ešte väčšia.

• 25.5.2014  23:16

taký švédsky forrest gump, videl všetko, zažil všeličo a všetko sa mu prepieklo :)

• 16.5.2014  21:36
    Godzilla (2014)

Taký lepší priemer tento film. Čakal som viacej Godzilly no v dvoch tretinách filmu sa o nej len rozprávalo a potom nakoniec to bolo super. :) Príbeh to má ale veľmi zaujímavý. Ten ma držal čulého aby som nezaspal ako pri Transcedence. 4/5

• 8.1.2014  22:38
    Konzultant (2013)

Chcem späť svoje peniaze za kino lebo toto bol strašný film. Trailer vyzeral úúplne luxusne ale film je obyčajný hnoj nič iné. Nevysvetlené, zamotané prvky, ktoré sa pochopiť nedajú plus dementné dialógy. 2/5

• 8.1.2014  22:36

Skvelý film, skoro ako novší Forrest Gump akurát v skromnejšom a o trošku vtipnejšom podaní. Najprv som pozeral že čo to je za "haluz" ale nesklamal ma. 5/5

• 1.12.2013  19:16

To je snáď horšie než 4. diel!! Neviem či som pozeral paródiu alebo normálny film. Sorry Paul, je deň po tvojej smrti ale aj tak sa mi nepáči tento film. Snáď už len odpočívaj v pokoji. Som zvedavý čo bude so siedmym dielom.

• 1.11.2013  01:03
    Carrie (2013)

A tak film to je priemernej kvality. Osobne ma už dlho zaujíma myšlienka telekinézy, tak ma bolo pomerne ľahké ukecať na tento film. Len je tam veľmi málo práve ohľadom tých schopností Carrie. Čakal som niečo viac a filmu chýba taký ten správny "šmrnc" ako sa hovorí. A úprimne, Julianne Moore bola fakt neskutočná v tomto filme. Fakt mi z nej šiel mráz po chrbte!!!

• 21.10.2013  17:00
    Kandidát (2013)

Vrámci slovenských filmov je jednoznačne najlepší (okrem Pacho: Hybský zbojník, tomu patrí absolútne prvenstvo! :D ). Konečne film, kde nie je každé druhé slovo vulgarizmus ale sú tu použité v zdravej a hlavne v takej uveriteľnej miere, že áno takto by to povedal takmer každý. Dej super ale od začiatku som mal tušáka kto dal povel na tú sledovačku. Ale ako som povedal, super film na slovenské pomery. Skvelo som sa bavil počas celého filmu ale najmä scéna v McDonalde, tak pri tej som skoro vypľul pľúca. :D 5/5

• 9.8.2013  12:54
    Pot a krev (2013)

Fúúú tak zo začiatku mi príde film strašne motivačný. Doslova diváka motivuje hneď z kina prchnúť do posilky a potom dúfať, že keď odtiaľ vyleziete, že budete ako Dwayne (samozrejme že sa to nedá :D ). Skvelá zábava, u mňa to je najlepší film zatiaľ v tomto roku. Zabavíte sa, začudujete, zhnusíte na niektorých scénkach.... Ale to treba vidieť. Inak docela sranda vidieť Dwaynea Johnsona ako silno veriaceho človeka. :D Doteraz hral poväčšine len drsňákov a tuto.... Ja dávam 5 z 5!!

• 28.7.2013  23:13

Tak del Toro vie skvelo podať svoje filmy a toto je len ďalší príklad. :) Najprv som videl trailer a som si povedal že to bude strašná volovina ale hneď ako som zbadal jeho meno, že to režíruje tak som si povedal že to bude pecka (spravil som to presne takto isto aj s Avatarom a Man of Steel a ani jedného neľutujem dodnes). Skvelá zábavka len tak na oddych si zbehnúť do kina pokiaľ sa dá. Graficky skvelo prepracované len by som povedal že príbeh filmu je trošku slabší.. Hodnotím 4/5.

• 24.6.2013  01:39
    Muž z oceli (2013)

Jednoznačne to je dobrý film ale len po prvú polovicu. Od príchodu "tých druhých" alebo neviem ako ich nazvať to šlo dolu vodou. Len samé boje furt dokola, polovica mesta v hajzli len preto že sa 2-3 ľudia bijú.. Snaha o niečo kolosálne no. A fakt to je film na pokračovanie.. Toto bola slabota pán Snyder. Keď som videl že producent je Chris Nolan tak som si povedal že to bude niečo ako batman, no toto sa k tomu nedá porovnať žiaľ Bohu. Ale efekty a hudba majú u mňa mega plus. :) Pán Zimmer nikdy nesklame

• 21.5.2013  22:24

NI zlý ale ani nie najlepší film. Veľmi pútavý, časom vás bude nudiť popri pozeraní. Ale aj tak by som si ho veľmi rád pozrel ešte raz. :) A fakt musím uznať že sú v ňom skvelé soundtracky. :) Lana Del Rey - Young and Beautiful tak tá bola prenádherná! :)

• 22.4.2013  11:50
    Scary Movie 5 (2013)

V živote som sa nenudil v kine tak ako na tomto filme! sa vobec čudujem ako mohlo dosiahnuť až takéto percento čo sa týka hodnotenia. Suchý americký humor, sfilmovaný príklad trápnosti.

• 13.4.2013  12:40

Keď som videl trailer tak som si povedal: "Vyzerá to skvelo, pôjdem do kina na ten film." No a šiel som včera do kina a ľutujem toho. Zbytočne vyhodné peniaze. Suchý americký humor trápny, len výnimočne nejaké dobré situácie na zasmiatie. Som zvedavý na Scary Movie 5 ako bude vyzerať keďže aj to bude paródiou na PA. Ja dávam len 2 z 5.

• 6.2.2013  21:10

Pozerám, že podaktorí ľudia v komentároch nižšie (alebo už aj vyššie) sa snažia byť hrozne veľké zvery medzi "filmovými kritikmi" tým, že sa snažia použiť pestrú slovnú zásobu na skritizovanie tohto filmu. Neviem, či preto, že sa snažia byť dôležití alebo sú naozaj takí. Mne stačí pár jednoduchých slov o tomto filme aby som si spravil názor. Jednoznačne je to super film. Rozhodne si zaslúži vyššie hodnotenie ako 1-2 hviezdičky a tým mu dať rovnakú úroveň ako dementný FarCry od Bolla. U mňa za 5 hviezd - fajn akcia, efekty, obsadenie, aj sa zasmejete keď budete pozerať. :) Pohodový večer, čo si viac priať? :)

• 20.1.2013  20:04
    The Far Cry Experience (TV seriál) (2012)

Za filmový svet Joker, za herný práve Vaas. Najväčší psychopati jednoducho. Myslím si že toto je pre Manda odrazový mostík do slávy. Možno že aj do lepšej filmovej. :)

• 13.1.2013  11:51
    Život na zámku (TV seriál) (1995)

Chcel by som vidieť ich účet za plyn na takom zámku že ako to je možné, že si mohli dovoliť také bývanie... o.O Ale inak seriál je podpriemerný.

• 5.11.2012  10:17
    Wanted (2008)

Mal som v sebe fľašu Nicolausky a aj tak sa mi ten film nepáčil. Hrozne primitívny a prehnaný (Angelina na kapote Vipera čo strieľa a s nohou riadi tých 600 koní - to ma rozosmialo a dorazil ma ten preskok policajných hliadok). Nechápem ako môže mať takýto film 72%. To snáď už bol lepší FarCry od Uweho.

• 21.10.2012  00:10
    Looper (2012)

Sám o sebe film je super aj so svojím dejom avšak tá sranda "TK" pri tom malom chlapcovi mi prišla trošku nedomyslená a až moc veľký happy end... Inak som sa v kine dnes pobavil :) Skvelé volačo.

• 14.10.2012  15:18
    Memento (2000)

úprimne som mimo z toho filmu, v kuse nad tým koncom (alebo skôr začiatkom?) premýšľam

• 4.8.2012  21:27

Film je to jednoznačne perfektný ale nie taký batmanovský ako predošlé 2 diely. Bruce Wayne si tam málo užil v Batmanovskom šate oproti "The Dark Knight." Ale aj tak dávam 5 z 5. A aj tak je pre mňa najlepší diel práve "The Dark Knight."

• 17.7.2012  22:15

Rovnako ako Nolanovo "Inception" si budem musieť tento film pozrieť niekoľkokrát, pretože som sa zasa vďaka komplikovanosti deja jeho filmov stratil... Neberiem to ako negatívum ale ako pozitívum. Za prvé po niekoľkých zhliadnutiach to pochopím lepšie ako na ten prvý krát a za druhé... Viackrát si môžem pozrieť toto majstrovské dielo! ;) U mňa jednoznačne 5 z 5. Abrakadabra! :)

• 20.4.2012  10:09
    Extreme Dinosaurs (TV seriál) (1997)

Seriál môjho detstva, kvôli ktorému som bol ochotný si dať budík aj v sobotu! :) Také dobré animáky sa už v dnešnej dobe nerobia žiaľ Bohu...

<< předchozí 1 2