A-Team: Poslední mise (2010)

Rovnako ako MacGyver, Knight Rider tak aj A-Team patrí do 80. rokov. Pri filme som sa nudil, občas zasmial na hláškach čo tam zadelila Copleyho postava ale inak bieda. Blbé fantasmagorické zábery, príbeh mi príde až porpagandistický by som povedal - bývalí vojaci z Iraku čo šlohli matrice aby si sfalšovali doláre, no Ježiši!! oni ťahajú proti USA a demokracii, okamžite zabiť a spáliť!!! Plus nadržaný agent CIA, čo si chce tiež odkusnúť z koláčiku, jak fascinujúce. Neesonovi a Cooperovi sa čudujem ako mohli toto odohrať. A režisérovi by mali pre výstrahu zlámať nohy, lebo takto nezmyselné filmy by sa fakt nemali točiť... Horko ťažko 2 z 5. Chcel som dať odpad ale zle by sa mi spalo kvôli občasným humorným scénkam.

Carrie (2013)

A tak film to je priemernej kvality. Osobne ma už dlho zaujíma myšlienka telekinézy, tak ma bolo pomerne ľahké ukecať na tento film. Len je tam veľmi málo práve ohľadom tých schopností Carrie. Čakal som niečo viac a filmu chýba taký ten správny "šmrnc" ako sa hovorí. A úprimne, Julianne Moore bola fakt neskutočná v tomto filme. Fakt mi z nej šiel mráz po chrbte!!!

Deadpool (2016)

Ešte sa asi nestalo, aby sa najlepší film roku objavil v kinách už vo februári. Ten film je jedna veľká sarkastická narážka na všetko okolo. Dosť fajnové scény, dialógy samozrejme tiež, no efekty boli na trošku slabšej úrovni ale inak to je pre mňa detail pokiaľ je ten film super. A tento je svinská namotávka. Keby sa dalo, dal by som mu 6 z 5.

Dokonalý trik (2006)

Rovnako ako Nolanovo "Inception" si budem musieť tento film pozrieť niekoľkokrát, pretože som sa zasa vďaka komplikovanosti deja jeho filmov stratil... Neberiem to ako negatívum ale ako pozitívum. Za prvé po niekoľkých zhliadnutiach to pochopím lepšie ako na ten prvý krát a za druhé... Viackrát si môžem pozrieť toto majstrovské dielo! ;) U mňa jednoznačne 5 z 5. Abrakadabra! :)

Drive (2011)

Bol som na tom v kine a popravde poviem, že som čakal film na štýl "Transporter" usudzujúc podľa traileru. Trošku ma to sklamalo ale film bol aj tak skvelý. Ja som sa bavil (čo sa nedá povedať o kamarátoch čo šli so mnou) celý film, aj keď bol občas nudný a celkovo natiahnutý spomaľovačkami. Film zo začiatku nudný sa neskôr premenil na taký "mäsiarský" film :D Ono sa to asi ani inak nedá nazvať po scéne s prerezanou rukou v garáži a rozkopanou hlavou vo výťahu. Ale film to len prikorenilo. :) Nenáročného diváka film jednoznačne sklame a unudí k smrti. Tým odporúčam toho "Transportera" :) Keby je ešte v kinách tento film, tak by som si skočil naň ešte raz. 5/5.

Ed, Edd n' Eddy (1999) (seriál)

Ďalšia rozprávka na ktorej som vyrastal. A dokonca v angličtine. Stále ma to bavilo aj keď som tomu poväčšine nerozumel ale bavil som sa stále (hlavne na tých farebných jazykoch a úsmevoch od ucha po ucho :D).

Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)

Seriál môjho detstva, kvôli ktorému som bol ochotný si dať budík aj v sobotu! :) Také dobré animáky sa už v dnešnej dobe nerobia žiaľ Bohu...

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Pozerám, že podaktorí ľudia v komentároch nižšie (alebo už aj vyššie) sa snažia byť hrozne veľké zvery medzi "filmovými kritikmi" tým, že sa snažia použiť pestrú slovnú zásobu na skritizovanie tohto filmu. Neviem, či preto, že sa snažia byť dôležití alebo sú naozaj takí. Mne stačí pár jednoduchých slov o tomto filme aby som si spravil názor. Jednoznačne je to super film. Rozhodne si zaslúži vyššie hodnotenie ako 1-2 hviezdičky a tým mu dať rovnakú úroveň ako dementný FarCry od Bolla. U mňa za 5 hviezd - fajn akcia, efekty, obsadenie, aj sa zasmejete keď budete pozerať. :) Pohodový večer, čo si viac priať? :)

Godzilla (2014)

Taký lepší priemer tento film. Čakal som viacej Godzilly no v dvoch tretinách filmu sa o nej len rozprávalo a potom nakoniec to bolo super. :) Príbeh to má ale veľmi zaujímavý. Ten ma držal čulého aby som nezaspal ako pri Transcedence. 4/5

Chappie (2015)

Trošku sklamanie. Podľa traileru to vyzeralo, že tu je pomaly jeden veľkofilm pred nami ale v skutočnosti priemerný film s celkom dojímavým príbehom. Nepáčilo sa mi ako sa vyvíjal dej, akým smerom sa poberal. 3/5