subic

subic

okres Brno
příležitostný fanda televizních dokumentů, seriálů a filmů

LinkedIn: subic

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72
    • 23.6.2019  17:34

Tvl no to je takové levně udělané televizní bláto. A autor tím chtěl říci, že medvěd grizzly je takový agresor jo? Kde se tam vzala taková spousta známých tváří? Asi jim slíbili, že se to odehraje v hezké krajině Aljašky a to zase jo, ale...

• 23.6.2019  11:03
    Po stopách duchů (TV pořad) (2008)

Absolutní hypersračka.

• 23.6.2019  11:01
    Krásy Řecka: Ostrovy (TV seriál) (2013)

3. díl Kréta, 4. díl Pelopones, 5. díl Jónské ostrovy a hlavně oblíbený Korfu.

• 23.6.2019  10:57

Zatím bída. Kdo proboha psal ty dialogy? Vždyť to těm hercům ani nejde z huby. V kině bych se zatraceně nudil nebo spíš spal a to můžu doma na gauči. Díval jsem se na to už 2x v televízi a nedodíval, jinde prostě bylo něco zajímavějšího. Tak snad někdy příště na třetí pokus to dokoukám a dám tomu tu těch 60%

• 22.6.2019  14:49
    Strnadovi (2017)

Je to sice jen výcuc ze 3 sérií, ale i tak je to pořád něco, co mě bere, zejména to poslední z Ivana a Václav.

• 22.6.2019  14:42

Není to jen tak rozjet Triumph Rocket III Streamliner na víc jak 605 km/h, aby z toho byl nový rekord.

• 18.6.2019  22:55
    Taggart: Vyrovnání (TV film) (2004)

Jedeme na venkov, který je také v rajónu kriminálky Glasgow. Tam jeden starý zpruzeny farmář sem tam někoho zabije.

• 18.6.2019  22:51

No jde to nebo šlo by to, kdyby to byl tv film. Bez napětí, takový umělý bezemocni Keanu a k nepoznání plastická Renee. Jen ten Belushi vypadá tak nějak furt stejně, no škoda že hraje jen v těch nezajímavých věcech.

• 5.6.2019  12:32

Entropie - o té je první díl, data/informace -- o nich je díl druhý. Zajímavostí je, že zde jsou vidět úplně ty první zaznamenané informace na hliněných destičkách od Sumerů. A jak spolu souvisí entropie a informace? Na začátku stál Maxwell a jeho rovnice. A pak přišel Alan Turing a další... a kolik je potřeba energie na vymazání jednoto bitu? Mě jako laika tyhle věci prostě fascinují.

• 30.5.2019  22:18

Viděl jsem to v kině a líbilo. Ale už je to 20 let a o čem že to vlastně bylo? Taky to byla ještě doba, kdy Honzik Depka hrál normální roce a piráti ho teprve čekali.

• 30.5.2019  19:16

Zestárli už skoro o 30 let, Dave je taky daleko tlustší, ale jsou zpět v plné síle. Pro mě je důležité, že u nových dílů jsem se zasmál nahlas i víckrát a vo tom to je.

• 29.5.2019  12:11
    Taggart: Starý dluh (TV film) (2003)

Formát 4:3. Kromě chvilky napětí v samém závěru, kdy má vrchní inspektor Burke bouchačku u hlavy, je to takový lehce podprůměrný díl. 55%

• 28.5.2019  21:21
    Defenestrace 1618 (TV film) (2018)

Tady je přesně vidět, koho zajímá česká historie. Historický hraný kostýmový dokument, písemné dokumenty, mapy, kde jinde uvidíš se k tématu vyjadřovat někoho z univerzit ve Vídni nebo třeba Oxfordu? Mě se to líbílo.

• 28.5.2019  15:43

Samuel a Julianne v celkem slabém filmu, kde bílí poldové mají problém s černými. Takže nuda.

• 28.5.2019  15:40

Zdejší kritici a vševědi se milí, tohle je dobře mezinárodně obsazený film s celkem reálnými a uvěřitelnými akcemi. Jen ten příběh o korupci napříč tajnými službami asi nepřinesl nic nového.

• 28.5.2019  13:55

Kdyby tam nebyl Russell a jeho dar přítele Messera, tak by to byla dost nuda. Vizuálně docela solidní jinak dost blátivý film o tom, jak panovník pošle zlato bojovníkům bránícím hranici, jenže to zlato by chtělo hned několik gangů. Těch 51% úplně sedí.

• 23.5.2019  16:30
    Taggart: Nahoře a dole (TV film) (2003)

Formát 4:3. Jackie Reid si ke konci zahraje na hustou policajtku. Máme tu pohlavně nakaženou matku a mamánka vraždícího prostitutky. Celkově slabší díl. 50%

• 22.5.2019  15:39
    Civilizace a umění (TV seriál) (2018)

Hm no, nejenom malířské a sochařské umění prostě není můj šálek čaje. Některé díly jsou pro laika zajímavější, jiné jsou fakt nuda. Liev Schreiber vypravuje, resp. čte komentář a historička stará Mary Beard sem tam přidá něco zajímavého.

• 22.5.2019  12:47

No asi takhle, starej fotr Joseph Kennedy 8 dětí měl a s každým i svůj plán měl. Jenom ta nejstarší byla tak trochu jiná a to jsou věci, o kterých se moc nemluví.

• 22.5.2019  11:52
    Taggart: Oko za oko (TV film) (2003)

Formát 4:3. Takový trochu rozvleklý, ale solidní díl s hodně zajímavým tak trochu i překvapivým rozuzlením, ke kterému tentokrát dojde až opravdu v posledních minutách. 2 ženy lékařky a manžel jedné je tak trochu dealer koksu nebo čeho, což není pro kariéru lékaře nejlepší vizitka. Navíc tím zásobuje majitele hampejzu, který tam má zase nelegálně dotažené holky z východu. Když se to provalí, je potřeba jít i přes mrtvoly. O to zajímavější je, že škála podezřelých je tentokrát dost široká. Na hrdinu si trochu zahraje i ušatý detektiv Stuart Fraser (Colin McCredie). 70%

• 14.5.2019  14:09
    3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (TV seriál) (2004)

Donutil nás k smíchu nebo aspoň mě, většinou ho namaskují tak, že má hroznou šlupku, když mu udělají čupřinu a knírek jak z osmdesátek. Rozhodně ale nejde o to nejlepší od Donutila, tady to jede hodně pod svoje možnosti, prostě pro seriál ČT to stačí. Pravdou je, že některé díly jsou fajn, jiné jsou až nudně hloupé, ale za těch pár skvělých dílů prostě ty slabší 4 frčky.

• 14.5.2019  09:06

Čína, mutlivýrobna snad všeho a zároveň země, která se snaží mít i všechno nej, nejrychlejší vlaky, nejvyšší domy atd. Začátek ve výrobně motorek a skútrů, kde se kupodivu řada věcí montuje ručně, blokování internetu, prohlídka obří přehrady 3 soutěsky, vysokorychlostní trať Šanghaj - Peking 1300km prý postavená za neuvěřitelné 2 roky atd. Celkově je to ale o trochu méně působivé jako pozdější Ruská výprava s GM (2018).

• 14.5.2019  08:49

Krabí hambáče podle tajného receptu, kdo se ho zmocní? Nutno říct, že to tentokrát hodně oživuje pirát a padouch Hambivous (Antonio Banderas).

• 14.5.2019  08:41
    Všechno a nic (TV film) (2011)

První díl EVERYTHING 4*, je to takový rozbor toho, jak fyzici a astronomové ještě před 100 lety věřili, že vesmír je jedna galaxie, druhý díl NOTHING 4,5*, svůj prostor tu dostane zejména fyzik Paul Dirac a jeho Diracova rovnice.

• 8.5.2019  15:14

No tvl ta nová vlna byla tak nová, že některé věci nechápu ještě ani dnes. Všichni ke mě a na něj a on nedá pokoj a nedá pokoj a nedá pokoj... v podstatě nevím, proč bych to chtěl vidět ne dřív jak za dalších 10 let. 50%

• 8.5.2019  14:42
    Náhlá smrt (1995)

Tohle je hodně slabá žánkládovina, i když se tentokrát odehrává tak nějak v jiném prostředí zimního stadionu a hokejového zápasu.

• 8.5.2019  13:30

Pětka po komicky až komiksových prvních akcích se rozvine v docela zajímavý příběh v brazilském Riu. Přes mafiánskou GT40 se zajímavých čipem se tentokrát bude krást mafiánský trezor, který je plný vaty z drog. A po těch zase pase nová tvář, která to trochu osvěžila, Hobbs (Dwayne skála Johnson) z DEA. Takže nakonec oni mají vatu a on drogy, tady by to mohlo skončit, jenže konec hned láká na šestku, kde vstává z mrtvých Letty (Michelle Rodriguez) z jedničky a trojky. Ale i tak furt nechápu tu těch 80%

• 8.5.2019  11:20

Tak není to asi to úplně nejlepší od DA, ale je to hezká podívaná. Každopádně je to zase dávka zajímavých informací.

• 7.5.2019  16:11

Tom Hardy jako Ronald a Reginald Krayovi, Londýn a šedesátky. Nooo, ten který je tak skvělý v těch všech vedlejších rolích, si tu střihnul hned titulní dvojroli a já se tak nenudil, ani nepamatuju. Na gangsterku všeho všudy 3 akce za celý film, není to trochu málo? Jako retro film to není špatné, i když jsem čekal, že to bude po celou dobu doprovázet jeden dobový song za druhým a taky po skromnu. Je to vážně tak na hraně, jestli to někdy ještě vidět nebo ne. 50%

• 6.5.2019  15:54
    Gordon Ramsay: Kokain (TV seriál) (2017)

Z Gordoma mám vždycky takové pomíchané pocity. Gordon se vydává od výrobců přes dovozce až po distributory kokainu. Z Kolumbie až do Británie. Tak jak byl kokain drogou bohatých, tak dneska je dostupný snad všude. Je to celebrita a je to dobře, když i známé osobnosti poukazují na problém drog. Taky by mě to naštvalo, kdyby v mých podnicích se zákazníci i zaměstnanci sjížděli a všude se daly najít stopy po fetu. Shodou okolností včera jsem koukal na Traffic - Nadvláda gangů (2000), který je vlastně celý o kokainu a jeho dostupnosti pro náctileté. 70%

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 54 72