subic

subic

okres Brno
příležitostný fanda televizních dokumentů, seriálů a filmů

LinkedIn: subic

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 22 42 63 83
    • 11.7.2020  22:21

No on pan učitel má docela hezky ve fitku vyhoněnou postavu, není to žádný gaučový povaleč. A taky jednou ze studentek je opět Simírova dcera Gizem Emre. Ale jak už tu někdo zmiňoval, asi by to v telce měli dávat opravdu od 15+

• 5.7.2020  14:09
    Gentlemani (2019)

Opět je to tu, Guy Ritchie a jeho gangsteři z Londýna, po dalších 11 letech. Ale není to takové, jako to bylo dřív, je to jiné i v tom, že jde i o tom, co kdo dá na youtube a kdo to vidí. A to všechno zkomplikuje prodej impéria pěstování trávy Amíkům, navíc když se do toho motají Asiati a dotkne se to i Rusů.

• 5.7.2020  12:51

Jak zbastlit dohromady min. 2 seriály, trochu Inženýrskou odyseu a taky trochu My všichni školou povinní (i když to šlo v té televízí až o pár let později), na to nalepit masopustní pseudoveselí. Já nevím, jestli by naši měli odvahu na to jít tenkrát do kina... Jediná pozitivní je tam snad je ta mladá 22letá Zlata a navíc tam ukáže i čudlíky, tehdy ještě čudlíčky.

• 3.7.2020  17:15
    Pan Pip (2012)

Matilda a její příběh, než se dostala za otcem do "civilizace" z ostrova Bougainville, kde byla zrovna občanská válka. Kdo se znelíbil, rozsekali ho/ji pro prasata. Dával jsem to teď podruhé, je tam spousta takových těch prázdných záběrů, které to dost natahují, prostě vata.

• 2.7.2020  12:50

Dokumentů je podobných víc, ale tu je vše v jednom. Globální oteplování a vzestup vodní hladiny, vedle toho průmysl na pobřeží odčerpávající spodní vody a pokles podloží celých Benátek. A aby toho nebylo málo, tak proud od motorů lodí neustále eroduje základové zdivo staveb. Částečně tomu má pomoct ten Mojžíš někdy v roce třeba 2028, ale co ty lodě? Tenhle skanzen žije jen z turismu, ročně tu je několik desítek milionů turistů a všichni sem nechtějí přijet vlakem po mostě.

• 1.7.2020  15:07

Zajímala mě hlavně Vera Farmiga, ale ta tu má kupodivu jen štěk. Takže Liam opět v akčňáku, i když takovém lehkém, zase tu má rodinu a mladší děti, jako v řadě jiných filmů, ale poprvé tu přiznává, že mu je 60, ve skutečnosti už 65. Překombinovaný děj, až nereálně se chovající postavy, přijde mi to jak nějaká stupidní akční hra, kdo z koho. Liam Neeson a Jaume Collet-Serra už počtvrté a zatím nejhorší.

• 1.7.2020  12:21

Made in Italy. Dávám 5 frček, protože z toho prostě já mám husí kůži. Takhle vznikly všechny ty úžasné značky jaku Gucci, Valentino, Versace, Armani, Prada.... a co s nimi udělala v tomto tisíciletí globalizace.

• 30.6.2020  13:13

Když je něco velké, říká se tomu JUMBO a tady se divák mimo jiné dozví proč.

• 23.6.2020  21:17

Francouzský generál a prezident Charles de Gaulle a jeho černý Citroenu DS 19, co je víc? A pak nějaká další auta, papamobil a bestie.

• 20.6.2020  22:21

Zavalitý tydýt Bruce Crompton a jeho parta kupuje kde co, ale je to zajímavé. A zajímavější je, že kupoval něco i v Česku.

• 20.6.2020  19:47
    Guy Martin: F1 mechanik (TV film) (2017)

Zrzoun s velkými pejzy Guy Martin tentokrát jako učeň v týmu Williams F1, aby ho mohli nasadit i jako mechanika při výměně kola v boxech přímo při ostrém závodu. Je to zároveň i taková sondáž do útrob týmů F1 při trénincích i závodech. 72%

• 18.6.2020  11:57
    Ray Donovan - Série 6 (série) (2018)

Ray se přemístil i s celou rodinou do na východní pobřeží do New Yorku. Mercedes mu byl vyměněn za Cadillac a celý děj se tentokrát točí kolem voleb starosty New Yorku a pozadí obou kandidátů. Jeho "chlebodárkyně" intrikánská miliardářka a filmová továrnice Susan Sarandon je tu už s předchozí série, ale v posledním díle Rayovou rukou končí. Takže opět je tu spousta mrtvol, po předchozí sérii Ray zase chytil dech. Tuhle sérii miluju, pětka byla sice taková víc nostalgická a šestka je zase moc překombinovaná, ale je to stále slušná práce.

• 17.6.2020  22:47

Dokonalý svět je dokonalý film a to i po 27 letech. V té dabované verzi Kevina poměrně zdařile dabuje Mirek Donutil. Takhle jednou za pár let na to zase kouknout je moc príma.

• 9.6.2020  23:18
    Černé operace: Odtajněno (TV seriál) (2019)

Takové hurá slabé, v podstatě nic závratného, co už by nebylo zmíněno někde jinde.

• 9.6.2020  22:05

Neznám jiný dokument, kde vidíš, jak v šedesátkách a sedmdesátkách zachraňovali a přemisťovali, co se dalo. A já tam byl a ono to skoro vůbec nejde poznat a o tom to je.

• 7.6.2020  15:39

Egypťan v "ruském" filmu, tohle mi nikdy moc nesedělo... přitom Sharif by byl býval byl skvělý padouch v nějaké bondovce... Občanská válka, rubí proti bílím, nelehká to doba navíc ve studeném Rusku. Kromě toho, že je to moc dlouhé, tak mi tam nikdy moc neseděl ten konec.

• 3.6.2020  20:02
    Tajemství lidského čichu (TV film) (2015)

Jak se zde uvádí, když přijdeš o zrak, bodové ohodnocení tělesného poškození je až 100%, ale když přijdeš o čich, tak jen 5% a proč? Čich je nyní vnímám jako ten nejméně důležitý smysl a tento dokument se to snaží vyvrátit. A ty informace, které tu jsou, jsou min. k zamyšlení. Takže u mě velmi dobré.

• 25.5.2020  23:37

Jason Bourne tady vlastně začíná, první byl jen o tom, že existuje a že existoval i nějaký tajný program Treadstone. Tady se totiž začíná ukazovat, kdo vlastně je. A pak je tu Karel Roden jako ropný ruský oligarcha a jeho zabiják Karl Urban. Oni 2 účelově znovu upozorní na Bourna tím, že zfalšují jeho otisky a všichni ho začnou nahánět.

• 24.5.2020  23:13

No tvl Keanu bez vousů tu už yypadá fakt jetě a hlavně ještě hůř hraje, ale ono ani není moc co. Tohle je zase takový ten film se spoustou seriálových xichtů.

• 22.5.2020  13:25

Když se hledal malý Nemo, bylo to hezké, milé, dobrodružné. Když se hledá Dory a taky její rodiče, příběh se přesouvá do akvária a tolik překotných kroků, co musí všichni podniknout, to by se nevlezlo ani do divokého komixu, už těch náhod bylo až moc. Ještě že tam je ten chobotničák, ten to trochu dorovnává.

• 20.5.2020  12:53
    John Wick 2 (2017)

Baba Jaga 2. Dvojka je ještě vypiplanější než jednička. Keanu má opět zatřené šediny, takže 53 by mu tu snad nikdo nehádal. Dvojka začne hned tam, kde jednička skončí, Rusáci mají stále ještě jeho auto. A pak už se musí jen splatit dlužní úpis, a to i za cenu spáleného vlastního domu, protože to je jedno ze 2 základních pravidel hotelu Continental. Je to tentokrát vlastně past na Babu Jagu, musí splnit úpis, to je zabít šéfku italské mafie přímo v Římě, která je členkou 12ičlenné rady "elitního" klubu hotelů Continental. Ale bratr objednatel, který chtěl její místo v radě, ji pak zároveň chce pomstít, takže se spustí štvanice v New Yorku. Baba Jaga pak sice zabije objednatele a majitele úpisu přímo v Continentalu, ale to zároveň znamená zrušení členství. O to víc se těším na trojku.

• 19.5.2020  13:41
    Hastrman (2018)

Karel Dobrý - dobrý, Simona Zmrzlá překvapivě taky dobrý, ale co dál? Je to jakoby lehce hororové, jakoby to patřilo někam do Kytice od Erbena. Jenže tohle všechno pomine tak 15 minut před koncem a to jsem ještě viděl na ČT1 nějakou zkrácenou cca 90minutovou verzi. No škoda přeškoda, tohle totiž mohl Havelka víc dopilovat, prostor na to rozhodně byl. První půlka se mi líbila, ale potom...

• 19.5.2020  13:33

Noo tady moji zdejší oblíbení uživatelé to hodnotili kladně, tak jsem to na Primě taky shlédl. Tak chlapci hledali, hledali, pak jim do toho vlezla 1.sv.válka a pak zase hledali, hledali až hledali je a nenašli. To město Z pak našli, ale až v tomto tisíciletí. Jednak tomu chyběly nějaké zajímavější charismatičtější tváře a pak taky ten děj podle mě mohl být napínavější, tohle zkrátka byla skoro 2 a půl hodinová celkem nuda.

• 18.5.2020  14:01

Noo všichni už dost zestárli, krom rodičů a gynekoložky nestárnoucí Emmy Thompson. 65%

• 18.5.2020  11:31

Afflecka nějak neprožívám a ten jeho věčně kamenný xicht už vůbec. Autista a tak trochu hodně jiný pohled na něj a taky na jeho přívěs. A na rovinu, mě to zrovna moc neuchvátilo.

• 17.5.2020  20:36
    Sezn@mka (2016)

Noo co po tomhle filmu zůstane v hlavě? Film má docela zajímaví obsazení, třeba Vondráček jako teplomet. Letos ještě před rouškama jsem viděl v kině Příliš osobní známost a u tohohle jsem se teda bavil víc a to na to koukám už podruhé. Není to první film, kde jsou Gondíková+Langoš jako manželé a pro Zuzanu mám slabost. 55%

• 16.5.2020  13:31
    Narcos - Série 3 (série) (2017)

Pablo Escobar je mrtev a agent DEA Peňa honí dál Escorabovy konkurenty. Ale postava Escobara byla natolik charismatická, že hoši s Cali a další mu nesahají ani po paty. To může způsobit jen jedno, s každým dílem je to trochu nudnější. A taky tvůrci mohli agenta Peňu ostaršit, protože ten tu vypadá furt stejně vlastně 2 desetiletí.

• 15.5.2020  23:28

Guy Martin, tentokrát ještě méně zrzavý a menšími pejzy než obvykle, ale pořád má ten týpek díry na ponožkách. Takže po 13i pokusech o různé světové rekordy je tu nakonec 5. rekord zapsaný i v Guinessově knize rekordů, rychlost dosažená traktorem oficiálně 216 km/h a neoficiálně 240 km/h. A to vše díky britskému strojírenskému gigantu JCB. Je to zajímavá podívaná, jak ladili postupně všechno od kabiny, motoru i pneumatik atd.

• 15.5.2020  16:34

No vidiš, já ani nevěděl, že to byla manža mého oblíbeného Zdeňka Duška. Velmi působivý díl.

• 15.5.2020  12:39

V barvě, ale jen formát 4:3, navíc docela hrozná kamera a hudba taky nic moc, je tak jak zpracování cíleně pro televízi než do kina, napětí téměř na 0. V předchozích 3 dílech tu byl Rudla čtyřicátník, hezky kulaťoučký, tak už je pohublý zestárlý téměř šedesátník. 55%

<< předchozí 1 2 3 4 22 42 63 83