kyrysar

okres Jindřichův Hradec

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 13.9.2019  22:36

Je to hodně aktuální téma. Je až šokující jak se lidé dokáží chovat. Prostě se na to podívejte. Další věcí je fakt, že si Viggo toho Oskara fakt zasloužil.

• 26.8.2019  16:48

Začátek byl celkem fajn a dá se říct, že mě to bavilo. Ale pak se nějak všechno urychlilo. Děj byl hodně předvídatelný a vlastně to nebylo nic, co bych si nedokázal sám vymyslet. Ovšem u blockbusterů nemusí být děj nijak složitý! Jde totiž o akci a zde byla taková, která byla už jinde a v podstatě mám pocit, že zůstalo u nesmělých pokusů, které vyzněly do nikam. Škoda, že tvůrci svůj úkol nezvládli a že to vypadalo, jako když si někdo řekl: ,,Hele už jsme dlouho neudělali MIB!'' To že tam nebylo původní herecké obaszení vůbec nevadí, jelikož Chris Hemsworth komediální talent má. Ale bohužel to neutáhne s mizerným scénářem, ač dialogy byly fajn. Myslím si, že ani Will Smith by nezmohl víc....

• 18.8.2019  20:49
    Zabijáci Wu (TV seriál) (2019)

Sice je to taková blbina, která hlavně ze začátku netuší jak začít, ač směr má. Snad se autoři postupem času najdou a potřebnou dějovou kvalitu přidají. Jinak bojovky jsou super. John Wick, ale rázně odmítá konkurenci, ovšem milovníci kung-fu si přijdou na své. A navíc je tam mnou oblíbený Indonésan a tahoun dvou Zátahů Iko Uwais, a ten fakt umí pacholek jeden :) Navíc je tam herečka z Vikingů Katheryn Winnick, která je hodně stylizovaná do Black Widow z Marvel Cinematic Universe a v některých záběrech bych fakt řekl, že je to Scarlett Johanson hadr. Ale to bohužel na totální pecku nestačí. Za mě lehký nadprůměr a snad to bude lepší, protože potenciál to má.

• 18.7.2019  16:46

Tak tohle jsem už viděl před lety. Totální nuda, nějaky divnopříběh s vycucanými zvraty. Záporák nezáporák. Hlavní postavy všichni a nikdo. Je to prostě takové nemastné neslané. Na to jak to začalo neuvěřitelně První třídou, tak to tímto velmi neslavně končí. Sophie Turner prostě nemá na to charismatem, aby utáhla takovýto film sama a vlastně tam ani moc nebyla. Největší esa McAvoy, Lawrence, Fassbender, Hoult a Chastain bez potřebného prostoru, neukočírované a vlastně i účelově napsané. I ten Evan Peters jako Quicksilver (ač málo) působil dobrým dojmem a to i Cyclops Tye Sheridana, který si svůj velký filmek (Ready Player One) utáhl už před tím sám. I když to může být i kvalitnějsím režisérem. Ještěže takto nekončil Hugh Jackman s Wolwerinem! Buďme proto rádi, že se X-meni nakonec vraceji pod křídla Marvelu, kde Kevin Fiege ví přesně jak má popkorn blockbuster vypadat.

• 6.7.2019  19:55

Příběh nebyl nikterak složitý, ale všechno to pěkně zapadalo. Záporák svojí největší sílu dostál až v závěrečné potitulkovce a hlavně totálně navnadila na další film. Dostali jsme další SonyMarvelovku a hlavně start na další fázy, která jak se zdá vůbec nebude nudná, protože....

• 8.5.2019  11:37

Tak ono se asi hatuje všeobecně o mnoho lépe. Proto přemýšlím o čem hatovat. Mnoho toho není a to mnoho zní poněkud urážlivě. V tomhle filmu je prostě přehršel ikonických záběrů. Ať už člověk myslí dojáky nebo bad ass akce. Asi není důležitý vidět předchozí filmy, ale bez toho si to prostě neužijete! (Např. Thorovo ,,Já to věděl!'') Rád, tak rád bych jeden hate rozepsal, ale to bych musel spoilerovat. Takže možná časem. Jediný co se dá o tom říct je, že to rozpoutá(lo) mnoho teorií, co vlastně má Kevin Feige za lubem. Já jednu mám... ale spoiler. Takže kdo nebyl jdětě. A kdo na to nejde, protože je tam moc postav, že je to přeplácaný, tak běžte třeba....

• 1.3.2019  20:03
    Složka 64 (2018)

Docela dost, na můj vkus, flashbacků, ale jinak výborný :)

• 3.2.2019  21:19
    Aquaman (2018)

Konečně povedená DC komixovka. Epické, monstrozní, líbivé a s dobrým dějem.

• 2.2.2019  19:09

No to byla volovina. Jedna hvězda pro Klepla akorát.

• 31.12.2018  03:18

Myslím si, že tatínek Denzel může být se synkem spokojený. Sice má ještě hodně co dohánět, ale hodně toho potatil. I Adam Driver podal velmi pěkný výkon a možná že až nyní dozrál na padoucha ze Star Wars. Děj filmu je psaný životem a to poselství je silné a současné. Každý si s toho udělá obrázek sám. Rasová nenávist je opravdu hrozná. Samotný dokumentrání závěr mě donutil, abych přidržel čelist.

• 30.12.2018  16:59
    Lásky čas (2013)

Zase jsem se těšil na konec. A to z jednoho důvodu. Na mě to bylo až moc intelektuální. Chtěl jsem prostě více cestování časem, více romantiky. Bylo to takový pokoukání na všechno a vlastně to bylo jen o křehkosti života. Margot Robbie si tady zahrála asi tu nejvíc zbytečnou roli v kariéře, kdyby tam nebyla, tak by to vůbec ničemu neuškodilo. Texty roztržitého a nevýrazného Gleesona byli tak debilní, že se nedivím, že jeho postava potřebovala možnost cestovat časem, protože tenhle kluk by si určitě nikdy nevrz! Postava Rachel McAdams byla fajn, ale bylo jí uhrančivě málo! A pak Bill Nighy, klasicky šarmantní tatík, až vyrostu, tak bych chtěl být jako on!

• 28.12.2018  17:44

Už to tu bylo. Ne že by to nebylo fajn, ale už to tu bylo.

• 25.12.2018  10:03

Lady a Bradley si to slušně dávaj. Hudební kulisa je perfektní. Songy beroucí za srdce. Bohužel to všechno vydrží jenom polovinu filmu a pak to jde všecho pěkně strmě dolů. Mám i dost velký problém s názvem filmu, který se zdá být dost mimo! Možná ta půlka filmu název naplňuje! Posuďte sami! Já posledních deset minut filmu posouval hodně rychle ke konci!

• 27.10.2018  23:14

Filmy od Shane Blacka mám rád. Ale co se týká Predátora, tak je jisté, že se na tenhle film vysloveně nehodil. Ze starý klasicky (myslím fakt jen film s Arnoldem) jsem neviděl vůbec nic. Ne že by se to mělo kopírovat, ale čekal jsem trošku něco jiného. Nahláškovaná buddy movie, jak jsem zvyklej od Shaneho byla fajn, ale v tomto totálně mimo mísu. A i děj nebyl tak extra. Možná seriál??!!! Thomas Jane (alias Punisher) mě totálně sklamal. Dávám tři hvězdy za to, že mě to občas i trošku bavilo! Ale znovu si pustím raději první film s Arniem! ,,Ty máš ale držku!'' :D

• 4.10.2018  22:40
    Venom (2018)

Běžte na to, než vám to recenzenti na csfd či moviezone zhnusí. Tento film není fail. Fail jsou ty recenze a myslím si, že jen kvůli tomu, že to natočilo Sony. Taky jsem se bál, ale dopadlo to skvěle.

• 28.9.2018  16:45

Mělo to děj, mělo to akci, mělo to hlubší smysl, mělo to nahý scény, mělo to takovej ten šmak, kterej při konzumaci potřebuješ :) Hlavní byl fakt, že tam byl R rating! Bez něho by to nebyla takový bžunda.

• 22.5.2018  21:27
    Čertoviny (2017)

Dojem: toho, trošku toho a tohoto. Děj pohádky je prvoplánový, ale dobrý a byl by i zábavný, kdyby byl o trošku kratší. Tahle pohádka by mi seděla více jako hodinovka a ne jako celovečerák. Umyslný natahování sople bylo fakt v obýváku na usnutí a to hlavně ve chvíli, kdy vám dojde (a to asi hned na začátku filmu) kam to směřuje a vy jen čekáte na finální rozuzlení. Které už dávno víte! Škoda, že u nás asi není scénárista, který by myšlenku uměl dotáhnout (já to taky neumím) a nerozvíjet děj tzv. purple write (řekl bych). Jako vzor bych letos všem českým tvůrcům dal letošní Norskou pohádku (CZKT - nápověda), kde je všechno, co může malej a velkej dostat! Název si najděte sami!

• 17.5.2018  11:06
    Hastrman (2018)

Po skvělém traileru jsem vstupoval do sálu s velkým očekáváním. A tak tam čekám a čekám a ono nic! V podstatě se jednalo o velký soubor jednotlivých povídek. Nevšiml jsem si žádné dějové linky. Romance se nekoná a ani ten triller! Celé je to o tom jak jeden tvor se snaží skrývat, kvůli předsudkům, kým je a to vše zabaleno do dobového roucha, což mě asi bavilo nejvíc. Česká příroda je skvělá, ale to je asi tak všechno! Karel Dobrý byl dobrý a ne skvělý (bohužel). Nejlepší výkony podali Lábus s Novotným + vcelku povedený humor (nečekejte komedie, jde spíš o záblesky, ale dobré)! Asi bych se nebál to pojmout více akčně, přidat celofilmovou zápletku a necpat tam pseudofestivalovou hlubší myšlenku. Nejsem cílovka, ale asi bych necílil jen na intelektuály. Těm se to bude líbit a to spíš jen ze zásady! Za mě to nedopadlo.

• 2.4.2018  20:14
    Coco (2017)

Co dodat? Asi nic! Dvakrát jsem u toho bulel... :-)

• 2.4.2018  16:27

Sympatičtí herci. Kvalitní děj, který nebyl nikterak hloupý a svůj účel splnil, ač zvraty byli dost předvídatelné, ale logické a možné! Konečně jsem viděl pohádku, kde nebyla pitomá pitvořící stvoření (jako český buznočerti). Všem českým filmařům bych tuto norkou pohádku pustil milionkrát, aby se něčeho přiučili. A to nemluvím o traileru, který je sám o sobě poutavý a nečeský. Hanba české pohádkové tvorby je dokonána!!!

• 7.3.2018  07:05

Frances McDormand jako hodně drsná matka hledající spravedlnost pro svojí zavražděnou dceru. A vlastně to o tom vůbec není! Mimojiné Oskarová! Další (a právem) Oskarový Sam Rockwell jako typickej polda, co se snaží bejt za drsňáka, aby ve finále našel v sobě superhdinu. Škoda jen, že díky jeho výkonu vyšel letos Woody Harrelson na prázdno. Snad příště.

• 20.1.2018  02:33

Ne prostě jim to nejde. Nový postavy nemají smrnc. Není tam žádný osudový souboj. Je to jen prostě zastávka k devítce... Rogue One bylo lepší... Jsem zvědavý na Han Sola, ale mám strach... Jediný co bych dodal je, aby už hergot začali makat na Obi-wan Kenobi s McGregorem a neposrali to... Nový SW mě totiž začínají nudit a přestávají zajímat... SW: Rebels má daleko větší šťávu....

• 23.12.2017  00:48

Do Slavoncic jezdím často a to bylo asi jediný, co mě za celý film potěšilo. Tenhle film totálně nevěděl kudy kam. Jestli to má být drama o válce. Drama o rodinných strastech. Či o strastech dětsví jednoho chlapce. Připadalo mi to, jako kdybych přepínal na jednotlivé kanály a vlastně o žádném filmu nevěděl nic. Přišlo mi to jako, když jsem na základce vzal Babičku a četl v první kapitolu, pak někde v půlce další půl kapitoly, abych věděl kam se to posunulo. A nakonec vzal šmahem poslední odstavec! Navíc jsou snad ti svěráci fakt uchyláci! Záběr na prsa a na převlíkání Voříškový (jo fajn pro chlapy), ale prostě to působilo jak pěst na oko. A celkem se mi chtělo zvracet s těch dětských náznáků o intimnostech (Troška hadr). Herecký výkony totálně vyšuměli nedějem a to je škoda! Znovu nechci už vidět nikdy v životě!!! Navíc jsem kámoše ve filmu neviděl :)

• 25.9.2017  09:07
    Ochránci (2017)

Myšlenka dobrá, děj ze začátku celkem šel. Rozuzlení o ničem. Padouch divnej. Další díl být nemusí. Vydržel jsem to!

• 16.9.2017  13:14

Totální špionážní sračka s dobrýma hercema, výbronou Theron a jinak dlouho nic. Akce dobrá povedená, ale nic co jsem už neviděl. Mít to více akce a méně kecání, bylo by to lepší. Stopáž bych zkrátil tak o půl hodiny.. Díky podruhý se dívat nechci. A jestli usmolí dvojku, tak to potěž vidle...

• 15.9.2017  09:27

Zápletka byla celkem fajn. Drsný zabíjení, ale mohlo být daleko víc realističtější! Chvilkama bylo, ale to nestačí. Oldman byl drsný a nudný záporák. Reynolds si jel standartně svojí komediální vlnu, ale nepřeháněl to. Naštěstí jsem v něm vůbec neviděl Deadpoola. Čtyři hvězdy za velmi hodně legračního ,,superhrdinu'' Jacksona. :) Bavil jsem se suprově.

• 4.9.2017  04:28

Představoval jsem si tu úplně jinak. Na oddych docela dobrý, ale to by muselo mít 90 minut. Zmařený potenciál a ani ty Dudario tam moc nebyly.

• 29.8.2017  18:23
    V utajení (2017)

Ze začátku docela příjemná špionážní zápletka. Ženský bond, ve kterém chyběla pořádná akce. Na to že tam hrála docela silná herecká sestava, tak to byl film celkem nudný. A to hlavně z důvodů scenáře, který udělal zvrat, který je v každým špionážním filmu a to navíc asi třikrát nebo i s blondýnem čtyřikrát. Film mě na závěr potěšil Prahou a jedinou českou větou ve filmu ,,Zavolejte doktrora!¨

• 16.8.2017  00:17

Jo jo, někdo si řekne, že je to další debilní komixovka... A ona je a nebýt fantastickýho Douglase (po Michaelovi další Michael), tak by šla o level dolů. Já osobně jsem chtěl spiderchleba namazanej ironmedem a dostal jsem velkej kus spiderchleba s ucházejícím ironmedem, kterej se zdá od války s Áčákem trošku moc zodpovědnej... Spiderman od Toma (jo je to můj jmenovec) mi přijde hodně připravenej na akci (vidět na youtube jeho gymnastickou průpravu je fantastický). Hláškuje taky fajn a namakanej je umírněně své pubertě... Flash Tomson je divnej.. A Marise dali fakt divný stařecký hadry. Jo je jí po 50tce, ale nemyslím si, že by tohle moje tchýně vůbec nosila :D Ale celkovej dojem je výbornej :)

• 12.8.2017  13:08

Kdyby tam nebyli ty kraviny, co kazily celkový dojem z filmu, dal bych čtyři hvězdy... Ovšem na co nezapomenu je DeLorean

<< předchozí 1 2 3 4 5 6