savatage

homepage

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.9.2018  18:30

Pohádku o Malé čarodějnici, jsem měl rád jako malý a toto filmové zpracování se mi též líbilo a docela mě překvapilo, jak bylo pěkně provedené. Určitě bych byl rád za pokračování, nebo se mi na to koukalo lépe, než jak vypadají novodobé filmy těch vycucprstů z Hollywoodu. Zde dámy a pánové, nezbývá než dát plný počet bodů a palec nahoru. Skvělá práce.

• 25.3.2018  20:17

Měl jsem obavy z toho, že druhý Pacific Rim má na starosti někdo, u koho je vznik tohoto pokračování samotnou prvotinou. Na druhou stranu je dobře, že ji dostal někdo, kdo má velký podíl na psaní scénářů u seriálů, nebo oproti jedničce, je tady hodně posíleno, a je tu vše, co by podobný film měl mít. Na vše se velmi dobře kouká. Souboje nejsou ve tmě, v kouři, dýmu prachu apod. co by rušilo daný požitek z filmu. Vše je velmi dobře přehledné, prvotřídní, promakané, vypiplané do naprostých detailů. Kdo má rád podobné filmy, ať neváhá a jde na to do kina!!! Je to vážně kino zážitek, tak jak má být!!! Co víc si přát? já chci ku*va třetí díl!!!

• 25.3.2018  12:29

Švédský obr Dolph Lundgren v šortkách a v sandálech, brání práva utlačovaných. Rudý škorpion je Rambo 3 na Ruský způsob. Stále se na něj dá dívat, a to jsem na filmech z 80 let vyrůstal.

• 24.3.2018  15:46

Skvělý, akcí nabitý thriller. Stallone a Banderas jako dva konkurenti nájemných vrahů, soupeřící o jedničku ve svém oboru. Vyzdvihuji herecké výkony, režii i mistrovsky zvládnutou kameru. Nelze hodnotit jinak, než plným počtem bodů.

• 17.3.2018  09:23

Drsný příběh ze světa Batmana, řadím někde k lepším kouskům. Příběh je nabitý akcí, nabručeným Batmanem, šíleným Jokerem, a pomstychtivým Red Hoodem.

• 17.3.2018  09:13

Po dlouhé době komedie, na kterou se hezky dívalo, od začátku, až do konce. Sympatické herecké obsazení, dobré výkony mladistvých herců a šílené vědátorské scény, jejich rodičů. Příjemná komedie pro celou rodinu, ve které se práce dělala pěkně postaru a triky jsou daleko uvěřitelnější, než ty, které se dnes dělají pomocí počítačů a ve filmech působí spíš trapně (prázdně).

• 12.3.2018  20:47
    Hellraiser: Judgment (2018)

Co jde novodobým filmařům, tak skvěle prznit klasiku, kterou Hellraiser bezesporu je. Z tohoto žánru už dávno vyprchalo ono tajuplno, napětí z každého zaskřípání ztrouchnivělého dřeva, a hudby, ze které tuhla krev v žilách. Ono napětí dříve vedlo až k děsivému vyvrcholení filmu. Další pokračování už raději netočte a vymyslete raději něco originálního vy colou zdegenerovaný a hamburgery přesmažený mozky Hollywoodu!!!

• 12.3.2018  20:41

příjemný oddechový komiksový příběh, který bohužel ničím novým nepřekvapí, ale ani neurazí. Animace velice pěkná i když samotný příběh, už o něco méně. Ale stále to je za tři hvězdičky.

• 12.3.2018  15:24

Většina scén za světla, a samotná maska Creeperse byla spíš k smíchu. To už větší vizáž měla Meg Foster, která aspoň masku k navození strachu nepotřebovala. Strach a napětí, které bylo navozeno první dílem, díl od dílu vyprchalo a tady nakonec zůstal jen ten plevel, který skončí v bioodpadu filmové kinematografie.

• 10.3.2018  13:31
    Svědectví (TV seriál) (1994)

Zajímavé zpracování příběhu Stephena Kinga, které je svojí první polovinou spíše hororem. V druhé polovině pozvolna ztrácí na napětí, až přejde do běžného klišé se zakončením, které mohlo být více propracované, aby drželo nádech strachu, hrůzy a napětí.

• 10.3.2018  13:26

Neoriginální zápletka s méně zajímavým hereckým obsazením. Film nemá žádnou hloubku ani myšlenku, která by držela diváka napjatého, a spíš se dočká jen velmi libového příběhu. Film je pro svoji nezajímavost, až zbytečně dlouhý

• 9.3.2018  18:02

Svižná akční sci-fi s ještě koukatelným Bruce Willisem. Gary Oldman jako skvělý protivník, tenkrát nejobsazovanější padouch své doby.

• 8.3.2018  20:53

Val Kilmer jako Batman zvládl docela obstojně roli hlavního hrdiny. Byly to fajn doby, kdy ještě Jim Carrey uměl zahrát komediální pasáže a vše si náramně užil. Škoda, že tyto doby jsou už dávno pryč. Ale proč si je někdy nepřipomenout. Vždyť se na podobné filmy dobře kouká pořád.

• 8.3.2018  10:33

Od filmu jsem mnoho neočekával, ale koukat se na něj dalo i když do kina bych na to rozhodně nešel. Filmy Joela Schumachera celkově nějak nemusím i když Arnold s Umou Thurman byli asi to nejlepší, na co se dalo koukat.

• 7.3.2018  23:27

Captain America mi přišel z celého Marvelu snad jako jedna normální postava, která se mi líbila. Ano líbila, než se zrodila tato parodie na Avengers. Film je lehce předvídatelný. Postavy si v soubojích hledají stejně silné soupeře, nikdo nevyčnívá z davu, nic čeho by se dalo chytit a těšit se na daný moment. Nenajdete zde žádný zlom, silné místo. Hudba utopená, tak jako celý příběh. Filmy od Marvel's komiks mi poslední dobou přijdou jako vyrážka na genitáliích, kterou si nepřejete aby byla a přece stejně je. Stejně jako ono postižené místo chcete podrbat a ono to stejně svědí a svědí a jako další filmy od Marvel's, které zase někdo natočí.

• 7.3.2018  19:15

Výborná animace se skvěle vytvořenou podobou pekla. Jednoduchý příběh o muži, který si jde do pekla za samotným Luciferem, pro svoji milou, který se nesere vůbec s ničím. O potoky krve není nouze.

• 7.3.2018  10:10

Před panem Troškou a tím co pro českou kinematografii dokázal, klobouk dolů. Ale tohle mělo být proboha co? Malé uklopýtnutí? Viděno 2x a ani jednou jsem celému pojetí filmu nepřišel na chuť a říkal si proč? Co se stalo špatně, že tu nefunguje nic, na co by se dalo podívat znovu, čemu by se dalo zasmát, když to má být komedie. Trochu to zamrzí, ale je to tam. Odpad.

• 7.3.2018  10:05

Bryan Singer co dokázal s prvními X-meny, tady už ztrácí pevnou půdu pod nohama a vše nedrží pohromadě jako celek a rozsypá se mu film jako domeček z karet. Trochu mi film kazilo pojetí Supermana a celkové herecké obsazení. Ve filmu jsou sice vidět peníze, který film stál, ale říkám si, že na špatných místech. Třeba se pod jiným režisérem nové pojetí Supermana, vyvede mnohem lépe.

• 2.3.2018  09:05

Animace je pěkná, jen je tady trochu zbytečná, a to se po celý film nic zásadního neděje. Dětinská až otravná Harley Quiin dělala z pokračování Batmana spíš nudnou podívanou a děj filmu se posouvá někde k tápání se louží, až k bořícím se bahnům močálu.

• 20.2.2018  10:53

Překvapivě zábavné od začátku, až do konce. Brainiac,byl pro Supermana skvělým a vyrovnaným soupeřem. Čekal jsem lehce průměrný komiks, ale šlo to vysoko nad má očekávání a docela jsem se po celou délku stopáže bavil.

• 18.2.2018  16:16

Čekal jsem u Bohů a monster větší zábavu, ale tady se vůbec nic nekonalo. Někomu se to líbit bude, ale já v tom neviděl nic pozitivního a samotný příběh i postavy byly nekoukatelné, až nudné.

• 18.2.2018  16:09

Jeden ze slabší týmovky Lig spravedlnosti, ale stále je na co se koukat i když místy to pokulhává, Liga baví i když dialogy mezi hrdiny jsou spíš pro děti, ale jak jinak než se na podobné film dívat, než dětskýma očima...

• 14.2.2018  14:45

Trůn Atlantidy byl podle mého jedním z nejlepší DC komiks, na který se opět rád podívám. Film bavil, animace se mi líbila i postavy byly pěkné i po příběhové lince docela solidní.

• 14.2.2018  10:04
    Wonder Woman (2009)

Po příběhové lince velmi pěkné. Hezky propracovaný komiks, který se dost podobá filmovému zpracování. Vše do sebe zapadá a film po celou délku stopáže baví.

• 14.2.2018  08:41

Nebylo by to špatné, kdyby tvůrci více dali důraz na jednotlivé postavy. Bitvy mi přijdou nepřehledné, chaotické a komiksy neznalý divák, se bude ve filmu špatně orientovat. Některé postavy se tam objeví jen na chvíli a vy nevíte, kdo to je a je vám to v důsledku nakonec úplně jedno.

• 13.2.2018  14:09

Krásné zpracování klasiky na které jsem jako malý vyrůstal, mě velmi pobavilo svým zpracováním i příběhem, na který se velmi rád podívám znovu. Vřele doporučuji všem rodičům, kteří mají malé děti a zrovna váhají, kterou pohádku pustit!!!

• 13.2.2018  14:07

Slabší pokračování hororu, které v prvním díle navodilo pocit mého zájmu, se v druhém díle bohužel nedostavilo. Místy nudné, ničím novým nepřekvapí.

• 13.2.2018  14:03

Ale jo, bylo to tam a dovedlo to navodit pachuť napětí i strachu, i když své plusy i mínusy to má. Kdo neviděl a touží po žánrové oddechovce ať neváhá.

• 13.2.2018  14:00

Docela jsem se o tohoto zpracování Doktora Strange nudil. Nebylo se čeho chytnout, co by udělalo tuhle podívanou zábavnou.

• 13.2.2018  08:29

Povedená po příběhové stránce komiksovka, u které jsem se ani chvíli nenudil. Liga spravedlivých se setkává s dosud nejnebezpečnějším nepřítelem, který ohrožuje nejen je, ale i lidstvo samotné.

<< předchozí 1 2 3 4