• Krátkometrážní

Susedia - Návrat (2007) (epizoda)

Moja najobľúbenejšia časť, výborná Marta :D

Čára (2017)

Mohlo to byť super, bohužiaľ je to len dobré. Ale všetci herci do nohy výborní!

La tempestad (2013) (seriál) odpad!

Ani La Tormenta nepatrí práve ku skvostom svetovej kinematografie, ale aspoň bola prvá, ponúkla zaujímavý príbeh a sympatický cast. Ale remakovať ju?? A ešte k tomu vymeniť hlavnú zápletku čo je boj o pozemok pod ktorým je ropa za boj o rybársku loď... lol

Prvá operácia (2015)

Narážka na kandidáta ma mega rozosmiala :D

Špína (2017)

Konečne film ktorý ma nesklamal!!!! Po všetkých Únosoch, Agávach je tu konečne film ktorý nemárni dobrým námetom a skvelými hercami ale môže sa pochváliť konečne SCENÁROM ktorý má hlavu a pätu, GRADUJE a dokonca má aj DEJ. Skvelá práca, veľmi citlivo vsadený humor striedajú scény pri ktorých vám pôjdu slzy alebo minimálne zimomriavky. Domča je perfektná ako vždy - to slnko v sieti by si už konečne zaslúžila, veľmi ma prekvapila Rakovská ktorá ma v divadle nikdy nejak extra nezaujala ale táto rola jej sadla výborne. Jasné, že tam boli muchy a nie je to na päť hviezd, ale už len preto, že tu konečne niekto začal využívať normálne filmové postupy a v konečnom dôsledku sa Nvotovej podarilo spraviť film ktorý zaujme, pobaví, dojme a ešte sa človek aj zamyslí a NENUDÍ - 5*

Únos (2017)

Ako dokrutky do dokumentu by to obstálo, ako plnohodnoté dramatické dielo bohužial nie. Obrovské časové skoky, k žiadnej postave sa nedá urobiť si vzťah (silné veci ako záverečné znásilnenie, výbuch auta či plačúca matka vás nechajú absolúte chladnými hoci to prežívajú postavy ktorým by ste od začiatku mali fandiť) Film sa drží celý čas v jednom temporytme, plytvá vynikajúcimi hercami (HARTL, HERIBAN, ONDRÍK) dáva veľa priestoru nevynikajúcim nehercom (Plevčík) a vlastne na konci už chcete aby to skončilo... Hrozne som sa tešil, dúfal som, že po filmoch ako Eva Nová a Kandidát už nebudeme robiť kroky späť.... Naposledy som bol takto nasratý pri Agáve. Podobný princíp - fillm natrieskaný fantastickými hercami, bravúrna kamera, super trailer ale scenár a réžia odpad. Škoda :/

Zhasni a zemřeš (2016)

Veľmi slušné Bčko! A konečne pomerne inteligentné postavy, ktoré nestrácajú chladnú v hlavu ani v najvyhrotenejších situáciach a divák si konečne neplieska hlavu do stoličky pred sebou aká je postava hlúpa ale naopak oceňuje vynaliezavé nápady ako sa zachrániť (kluče od auta)

Warcraft: První střet (2016) odpad!

Kto toto pustil von? A prečo? Neviem aký mal film rozpočet ale pozeral som sa na bandu amatérov v cosplayoch... nie, tí by to dali lepšie. A na toto sme čakali 10 rokov? Fakt?