jedenzdvoch

som kto som

Skype: ylindair

<< předchozí 1 2
    • 29.3.2015  13:00

Beeeee :) Ovecke Shaun, ktora je vlastne baran a nie ovca davam 5* bez debaty. Smialo sa cele kino od najmensich po najstarsich ( za mnou sedeli tri damy po 60-tke, bez deti, a smiali sa jak najate :D ) Z kina som odchadzal v takej dobrej nalade ako davno nie. PS: Kolko z vas zaregistrovalo skryty joke na blackberry ? :D

• 25.12.2014  11:25
    Interview (2014)

Nečakal som, že na Vianoce 2014 budem pozerať film, okolo ktorého bolo také haló, že som sa naňho vrhol hneď ako sa dalo. Film sám o sebe je priemerná komédia v ktorej Franco aj Rogen hrajú tie isté postavy už stý krát. Ide však o ten rozruch okolo filmu, vôbec o tú myšlienku natočiť niečo takéto a hlavne o hlavnú úlohu- zabiť Kima xD. Dal by som 5* ale ten film nie je až taký dobrý. Filmu dávam 3* plus jedna naviac za nápad, odvahu a buzz okolo filmu.

• 16.11.2014  13:36
    Evropské zámky a paláce (TV seriál) (2012)

Pekné zábery obohatené o zaujímavý a nevtieravý komentár ohľadom ich histórie , majiteľov a historických udalostí. Ak nič iné tak je to aspoň video-tip na výlet po Európe :)

• 30.5.2014  10:41
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Rozprávka môjho detstva, ktorá zabaví aj dnes. No niekedy za detských čias bol Tom zlý kocúr a postupne ako starneme zisťujeme že Jerry je malý bastard, ktorý mu nedá pokoja :D

• 18.5.2014  11:29
    Zhubni, nebo přiber! (TV pořad) (2008)

Sorry ale čo je normálne na tom ak nanútime zdravo sa stravujúcej žene nezdravý jedálniček nejakého tlustoprda ? Kde je nejaký odborník na výživu ? Podľa mňa nie je nič zdravé na tom ak má začať jesť a piť sladké a iné hlúposti. Ako fajn , myšlienka je celkom originálna ale taká myšlienka zákonite nemusí byť dobrá a rozumná. Veď takou myšlienkou je aj hrať tenis na chodúľoch bez istenia na krídlach letiaceho lietadla :) .

• 5.5.2014  22:47
    Vegas, Baby! (2011)

Labutia časť pre Roberta Sheenana a jeho nezabudnuteľného Nathana. Pre pochopenie a plné vychutnanie je nutnosťou pozrieť prvé dve série Misfits a až potom tento mini dielik. Keby to bolo dlhšie bolo by to za 5*

• 5.5.2014  17:17

Inšpiratívne a v niektorých scénach aj dosť uletené za čo sú len body plus. Celým road trip dokumentom sa nesie fest chill hudba. Týpek si to dáva na tom bicykli až máte chuť sa vybrať a skúsiť niečo podobné tiež :)

• 3.5.2014  12:55

Prison break -dôchodcovská verzia

• 17.4.2014  20:48
    Babovřesky (2013)

Trošku z Trošku. Nedokázal som to dopozerať, ono sa to ani nedá dopozerať, vlastne pochybujem o inteligencii nielen zúčastnených ľudí, ktorí dokázali hrať v tomto skvoste českej filmovej tvorby (vlastne aj o samom Troškovi pochybujem ) Najviac ma však štve, že človek natočí takúto vec, na ktorú bola škoda času a ešte na tom zarobí. Dajte Troškovi po papuli, list na vyhostenie z krajiny a dekrét o nesvojprávnosti.

• 17.4.2014  20:40
    B*A*T*M*A*N (amatérský film) (2011)

Chcem Hermionin časovrat , no nie na to aby som si vrátil minútu života stratenú pozeraním tohto tu Shitu, ale na to aby som sa vrátil v čase do doby keď sa mal narodiť tvorca tohto tu a aby som ho uškrtil pupočnou šnúrou !!!!

• 10.4.2014  18:44
    Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

Klenot na CSFD, krásne autentické zábery, ktoré nám odkrývajú tajomný svet feťákov, alkoholikov, vnukov bývalých eSeSákov, ukazujú nám ich ako ich nepoznáme. Milujúcich, hajlujúcich, plačúcich, tlieskajúcich nad týmto krásnym životným míľnikom spojenia dvoch spriaznených duší - Jířiho Káry (prosím nezamieňať s dopravným prostriedkom) a Blanky Divišové. Sú to tiež ľudia, ako aj my , bohužiaľ , chvalabohu že žiaľbohu niekedy aj žiaľbohu že chvalabohu je medzi nami údajne už len Jíři. Preto by som navrhol tento film oceniť in memorian cenou Internetu za kult. Usadia sa tak medzi hviezdami ako feťák Dušan alebo chlapci čo narafali keď išli do bordelu. PS: čongo, bongo, tito , lito, vito viete ako , títo dvaja sa nesklamali v láske, v láske sa nesklamali a na svadbe si nepovedali že už len túto fľašu si dajú preto ich Aďka nebude mať radšej.....

• 10.4.2014  18:29
    Cinématon (1978)

Zaujímavý nápad, super film počas veľkej prestávky sa dá stihnúť pozrieť

• 20.3.2014  00:07
    Město bohů (2002)

Krásne krvavý film o tom že zlo plodí len ďalšie zlo.

• 3.3.2014  13:31
    86. Annual Academy Awards (TV pořad) (2014)

Síce unavený , vydržal som do šiestej hodiny rannej a neoľutoval som. Skvelý výber na rolu moderátorky Ellen Degeneres, ktorá u mňa vyvolávala záchvaty smiechu jej pizza guy , selfies :) Čakal som sošku pre Lea ale škoda no :D Nakoniec poviem iba toľko, že by som si to pozrel ešte raz a myslím si, že by som sa na tom smial rovnako :)

• 2.3.2014  12:32
    Království lesa (TV film) (2008)

Naše lesy, ktoré poznáme a zbožňujeme úchvatne zachytené kamerou.

• 25.2.2014  12:09
    Tak fajn (2012)

Škoda filmového materiálu , vtipy nevtipné, kamera mimo, scenár dafuq o čo tu ide :D som zvedavý čo bola cieľová skupina tohto filmu lebo si neviem predstaviť ľudí ktorím sa to páči :D

• 19.2.2014  11:32
    Reflex (TV pořad) (2008)

Je to ako dýka do srcda

• 15.2.2014  14:31
    Addicted to Plastic Surgery (TV seriál) (2004)

One star for boobs

• 15.2.2014  12:02
    Čápi s mákem (TV pořad) (2010)

Vrchol slovenskej tvorby so skvelým (porno)hereckým obsadením

• 15.2.2014  12:00
    Chutíš mi (TV pořad) (2011)

Kto tomu dal takýto pornografický názov? :D :D

• 15.2.2014  11:44

Splnilo to to , čo sa od hororu čaká, bál som sa ako malé dieťa, ktoré vidí Mariusza Trynkiewicza a v noci som sa okolo tej tretej budil ešte asi dva týždne.

• 11.2.2014  10:34
    Disaster Movie (2008)

Disaster movie is truly disaster ....

• 11.2.2014  10:33
    Extrémne rodiny (TV pořad) (2012)

Na intrák výborné , človek sa smeje, rehoce a tak , za iných okolností by som dal odpad ale takto dám tri hviezdičky a vravte si čo chcete :D

• 4.2.2014  10:42
    Klub hrůzy (2004)

Pre intelektuálnych 3,14-čolínov to bude hrozná 3,14-čovina ..... Je to film do kategórie : Nahúľme sa a pozrime si niečo.

• 17.1.2014  23:00

Dajte už chlapcovi niekto toho debilného Oscara :D Lebo to čo predvádza v tomto filme je proste herectvo vystrihnuté z učebnice :D Čistá komédia ten film ani tie tri hodiny ktoré mi bránili sa postaviť a ísť sa vyprdieť mi nezabránili sa rehotať na plné hrdlo cca každých 5 minút :D

• 13.1.2014  17:31
    Srbský film (2010)

I find this very difficult to masturbate to.

• 12.1.2014  20:16
    Kutyil s.r.o. (TV seriál) (2008)

ak varíme čaj z vrecúška x krát použitého tak ten čaj už nie je dobrý

• 6.1.2014  17:43
    Nevesta pre milionára (TV pořad) (2006)

Keď si chcem zapnúť program kde nájdem hľadanie skutočnejšej lásky ako bola v Neveste pre milionára tak si zapnem porno

• 6.1.2014  17:42
    Elán je Elán (TV pořad) (2008)

Kde je ten muzikál, ktorý mali vytvoriť s výhercom ? o.O :D Na smetisku dejín, rovnako ako samotný Elán

• 6.1.2014  17:39
    Mojsejovci (TV pořad) (2005)

Jedna hviezdička za chudáka už zosnulého Kusaja .... :(

<< předchozí 1 2