A Fairly Odd Movie: Grow Up, Timmy Turner! (2011) (TV film)

Na to, jak moc mám rád Fairly odd parents, mi todle přišlo z první zkouknutí hrozně debilní. Ale až to někdy budou opakovat zas, nenuceně se podívám, třeba se něco změní

Agent Cody Banks (2003)

Cody Bankse řadím mezi mé inspirativní revoluční filmy, které nabádaly moji psychickou stránku k hrám na špiony. Proto nemohu hodnotit jinak

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Pamatuju si, že se asi tak tři čtvrtě hodiny absolutně nic nedělo

Alenka v říši divů (2010)

Nesedí mi těch 70%. Příběhem se moc hnout nedá, když to má svou knižní předlohu, která se mi ale zdála horší než film. Burton do toho dal asi vše co mohl. Vymyslel to podle svýho a přitom se držel knížky. Dal tomu velké kouzlo!

Alice (2009) (seriál)

Možná mě doba, po kterou jsem se díval na obě části, přivedla k tomuhle hodnocení. na začátku jsem myslel an jasnou čtyřku, ale potom to byly samé pauzy, mezi první a druhou dokonce měsíční. Možná, kdybych se na to díval v kuse, měl bych jiný pohled, ale nemůžu si odpustit nesympatii ke kasínové části, připomínající mafiánské filmy.

Alice in Wonderland (1903)

Příběhy Alenky ve většine forem mám rád. A nechci nic moc vyčítat tvůrcům z roku 1903, přeci jen ty časy byly jiné. prostě mě to nebavilo

Amazing Spider-Man (2012)

Na začátku filmu jsem si řekl, ať do padne jak chce, Emma Stone má u mě dvě hvězdy. Film začal tajemně, a doufal jsem, že tu náladu bude mít celý spidermanovský příběh. Film jsem chtěl brát opravdu vážně, ale musel jsem se smát především hlasu Andrewa Garfielda (Seriously, Emma, how can you date with him! I have much better voice), jeho způsobu hraní (né, že by byl špatný herec, ale na začátku filmu furt jen mručel, jako by neuměl vůbec mluvit a divně u toho gestikuloval a tvářil se) a dalším scénám. Kde jsme se ale povinně musel smát, byly scény s Emmou Stone a otcem. ,,Mám křeče. Je to drsný." Emma, kterou milujeme. Anyway, film byl skutečně dobrý, filmové podoby Spidermana mám velice rád, ale jediný opravdový hrdina v latexovém pyžamu zůstává prozatím Tobey Maguire. Andrew, uvidíme v příštích dílech....

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

1. řada byla pro mě ze začátku něco mooooc zláštního, vrzšujícího a dobrýho. Postupem času jsem se v tom ale ztrácel, nechápal a začal se nudit. Kdyby udělali o pár dílů méně, vůbec by to neuškodilo. Každopádně mě to vždycky táhlo k tomu si pustit další a další díl, což považuju za velký plus u seriálů. 2. řada byla něco vynikajícího, šokujícího, se skvělým příběhem! Strašně se mi líbí, že většina herců z 1. řady se objeví i v téhle, i když je to o něčem naprosto jiném.

Anatomie pekla (2004) odpad!

já jsem to bohužel viděl (nechtěně asi třicetkrát) na film+

Ovládací panel
8 bodů