Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

Recenze (13)

plakát

Případy detektiva Murdocha - Síla (2008) (epizoda) 

Do nedávna jsem tento seriál vůbec neznal. Dostal jsem se k němu až díky své přítelkyni, která jej sleduje do aktuální série a tak jsem s ní zhlédl pár epizod, které mně přesvědčily, že stojí za sledování od samého začátku. Samotnou první epizodu hodnotím 4/5. Postavy jsou sympatické i vtipné a případ se neobešel bez určitého tipování, kdo bude oním vrahem. Pobaví i fakt, že to, co dnes bereme jako samozřejmost, jako například televize a telefony, tehdy bylo něco buďto ještě nemyslitelného nebo zcela revolučního.

plakát

Bojovník (2015) 

Skvěle natočené sportovní drama. Řekl bych, že nejlepší boxerský film od Million Dollar Baby a Rocky Balboa. Vynikající obsazení, skvělé zahrané a do konce napínavé.

plakát

Everest (2015) 

Skvělý, strhující, jednoduše famózní. Herecké výkony úžasné, akce zvládnuta a postavy sympatické. Doporučuji.

plakát

Scream (2015) (seriál) 

Všichni něco skrývají. Nikomu nemůžeme věřit. No, musím přiznat, že jsem byl vůči tomuto seriálu skeptický zbytečně. Filmovou sérii mám rád, proto jsem si neuměl představit, jak bude vypadat seriál. Dopadlo to velmi slušně. Příběh se odvíjel v podstatě podobně jako filmy, s některými postavami sympatizujete, doufáte že přežijí, ale zároveň si nemůžete být jistý, že to není právě onen vrah. Herecké výkony na úrovni a závěr zvládnutý u daného žánru. Rozhodně doporučuji fanouškům filmové série, ale i neznalým.

plakát

The Green Inferno (2013) 

Eli Roth opět dokázal, že k slušné podívané stačí opravdu málo. Příběh jednoduchý, obsazení na úrovni, neokoukané tváře, pár nechutných scén a máme tu Green Inferno. Za mě spokojenost 4/5.

plakát

Terminator Genisys (2015) 

Jako fanoušek série, ale zároveň jako divák, který nesrovnává filmy předchozí s tímto novým, musím uznat, že je film skvělý. Filmu jsem od začátku věřil. Emilia Clarke jako Sarah Connor přesvědčivá. Jai Courtney v roli Kylea Reese mě poprvé přesvědčil o svých kvalitách. Jason Clarke jako John Connor brilantní a Arnie? O něm ani nemluvě. Je to Arnold jakého máme rádi ve své kultovní roli Terminatora. Děj jako takový není nikterak rychlý, snadno pochopitelný a humor tam také nechybí. Vřele doporučuji.

plakát

Annapolis (2006) 

Z obsazení: Franco, Gibson, Wahlberg a ani Brewster nezklamali. Režie samozřejmě také ne. Skvělý snímek o námořnictvu. Doporučuji.

plakát

Blood Widow (2014) 

Ne že bych u takového filmu čekal kdoví co, ale herecký výkony, teda nic moc, atmosféra taky a celkově ten film nemá nic moc co nabídnout, o scénáři ani nemluvě.

plakát

Carrie (2013) 

Carrie si zaslouží větší hodnocení. Rozhodně dobře zahraná, Julianne Moore, jako fanatička taky přesvědčivá. A nic proti Lindsay Lohan, ale ta by se mi v roli nelíbila, jsem rád že ji zahrála Moretz i kvůli jejímu věku. Ještě aby jí hrála pořád starší a starší herečka. A závěr byl skvělý, Kimberly Peirce v režii nezklamala.

plakát

Žena v černém (2012) 

Celkem slušný duchařský film. Když jsem uvažoval mezi 3 a 4 hvězdičkami, tak nakonec ty 4 dám, protože Daniel to zahrál slušně, atmosféra taky, ale konec jsem čekal jiný, no, ale celkově povedený. Rozhodně fanouškům duchů doporučuji a ne Paranormal Activity.

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama