Skautka

Skautka

okres Znojmo

<< předchozí 1 2 3 4
    • 19.12.2016  10:18

Asi to moc srovnávám s rokem 1997 kdy byl zřejmě Michael Flatley na vrcholu slávy a všichni jej milovali. No dnes už jej zastupuje mladší verze, také moc šikovná. Ale celé to bylo moc umělé od změněných doprovodných písní, které mi zněly všechny stejně, po vzhled všech tanečníků. Děvčata téměř všechna blonďatá, šíleně zmalovaná a celé to pak působilo nepřirozeně. Trošku mě zarazilo vystoupení alá roboti. Houslistky taky nic moc a zpěvačka, mě neznámá, taky nic moc. Takže film mažu a příště zase sáhnu po nebezpečných hrách z roku 1997, kde bylo znát že se na vystoupení strašně nadřeli, dámy měly trvalou a byly o mnoho sympatičtější než ty novodobější. :)

• 6.12.2016  14:08

Dali tam nápad muzikálu, jakoby už neměli s čím novým a dalším přijít a tímto potřebovali vyplnit čas. Spoustu času. Byla to nuda. A dovršují to dvě totálně nerozhodná Gilmorova děvčata. Rory neví co s kariérou a se svým skoro ženatým expřítelem. A Lorelai? Vše musí být po jejím Lorelai si žije svůj svět, ve kterém je vždy po jejím a má to neuvěřitelně štěstí, že našla chlapa, který jí to toleruje a přesto ji miluje. Ale jí to nestačí a musí odejít do divočiny :D. Mám dost, poslední díl by to měl aspoň trošku zachránit, protože po shlédnutí léta jsem litovala, že byla tahle série vůbec natočena. A perlička byla April, chytrá dívka co hltala vědu a vzdělání bylo na prvním místě. Chápu, že se člověk občas ztratí sám v sobě, ale to, co tam ukázali, bylo směšné. Tři hvězdičky, které značí průměr.

• 18.2.2016  19:14

Kdy už to konečně skončí?

• 27.1.2016  22:39
    Malý princ (2015)

Nejlepší animák poslední doby. Malý princ je moje srdcovka už od malička a tento film byl tak dobře udělaný, že mě chytl za srdce taky :). Malé děti v kině neměli s filmem moc trpělivosti a podle mě je moc nenadchnul, protože nemají ještě jako malé, tu šanci ten příběh pochopit v celé jeho kráse.

• 24.5.2015  09:51

Místy to nemělo hlavu ani patu. Vizuálních efektů tam bylo tolik a dobře, velmi dobře zpracovaných, ale děj neděj, sráží tomuto filmu korunu na tři hvězdy. Občas jsme se bavily, ale většina filmu byla "o ničem".

• 7.4.2015  16:29

Jsem ráda za ten šťastnej konec :) Až mi slza chtěla ukápnout, když konečně měl tu schůzku :). Moc povedený film.

• 15.3.2015  11:24
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

I LOVE IT !

• 15.3.2015  11:17
    Lásky čas (2013)

Je celá řada krásných romantických, dramatických dojáků. Ale jedna řada stojí za to, a druhá už ne. Lásky čas patří do první řady, které stojí za to. Hodnotíme jak příběh samotný, tak výkon herců a režie. Ale i v té první řadě těch dobrých romanťáků, je to stejné. Podobné zápletky, podobné konce, podobné slzy. Ale jsou to filmy, které si maminy pustí po obědě, když jim ti jejich rošťáci konečně usnou.

• 15.3.2015  11:12
    Insidious 2 (2013)

Na Insidious se mi líbí, že nevyužívá imaginárních duchů, že se kdesi cosi hejbalo a všechny to odvařilo, ikdyž nic neviděli. Insidious využívá lidí jako takových aby zahrály postavy z jiného světa a to je na tom to děsivé. Nicméně tak jak mě první díl dostal, tak mě druhý díl už nepřekvapil. Je to slušné pokračování to jo, ale chybí tomu ten děsivě překvapující moment.

• 24.2.2015  00:00
    Divergence (2014)

Tenhle film mě ovládl.

• 8.10.2014  20:18

Chtěla jsem zjistit co na tom všichni mají, tak jsem si to stáhla, mrkla na to a nevím co si o tom mám myslet. Líbí se mi ta "story" s "kapkou" dramatu. Věty píšu a mažu, žádná není přesně vyjadřující mé myšlenky. Ale ono to jde :). Charaktery postav, příběh plný metafor, věčná láska, nevinný humor, soucit i nenávist. Zvraty okolností a jak jsem se později dozvěděla i jinak než v knize, kterou jsem nečetla. Příběh mě okouzlil. Jsem velkej fanda lásky a tady jí bylo tolik a přitom to nebylo jak přeslazenej čaj, ale proč jen ty tři hvězdy? Na konci filmu jsem neměla ten pocit velkého oslnění, ikdyž nevím proč, možná se to časem změní a s tím i mé hodnocení, možná je to jen tímhle pochmurným dnem, ale když uděluju pět hvězdiček, obvykle na konci filmu vydechnu a řeknu, páni. Tady se páni nekonalo...

• 5.10.2014  19:04
    Noe (2014)

Až se divím těmto aktuálním 59% ohodnoceného filmu. Je to zpracované dobře. Velice dobře. Líbí se mi filmové obsazení. Herce, které dobře znám a jsou mému oku oblíbeni i jejich herecké nadání. Jde tu ale o příběh. Dobro vs. Zlo. Bůh vs. člověk. A láska vs. víra. Ta poslední a zároveň nejsilnější kombinace tu hrála obrovskou roli. Protože to versus by tam ani být nemělo. Hranice mezi láskou a vírou je tenká. To už je ale o spekulaci a to mě baví :). Příběh všichni jistě dobře známe. Noeha, jeho víru, znamení od boha, zvířata na palubu, povodeň, nový život a začátek. Ale co to kolem? Manželka, děti, lidé a andělé. To všechno co tam bylo "přidáno" bylo tak dobře zkombinované, že vám to celých stotřicetosm minut běhalo po zádech jako mráz a vysoké napětí. A příběh jak Bůh svět stvořil? Kombinace stvoření s evolucí se mi velice líbila. A zde vidím ten vysvětlený otazník, proč 59%. Je to víra. Lidé naprostí ateisté co jakštakš ví něco málo o tomhle příběhu dají dvě hvězdičky ne za herecké výkony, ale za jejich víru a přesvědčení. Já dávám čtyři za výbornej nápad, herecké obsazení a jejich výkon a za samotný Noahův příběh. :)

• 23.9.2014  19:17
    Máj (2008)

Tenhle film natočit nebylo určitě vůbec jednoduché, protože vlastně zfilmováváte poezii. Každý vidí poezii jinak, pro mě je už jen ten žánr samotný jedna velká metafora a každý v Máji jako díle takovém vidí něco jiného. Každý to dílo vnímá jinak a to stejně jako film. Musím panu Brabcovi poděkovat a i scénáristům jelikož viděli stejnýma očima jako když by tu poezii četli. Takhle!!!! vypadá poetický film. Nemůžete od toho očekávat obyčejnou romanťárnu s dramatem na konci to se podívejte na stmívání :D. Kýč kýč musí bejt! O TOM TO JE!!! Je to jiný, je to nezvyklý a je to perfektní. A já vám povím proč se vám to nelíbí. Protože nečtete! Kdo nepřečetl nikdy pořádnou poezii neuvidí krásu tohohle filmu. Mácha je z nebe určitě spokojen. :)

• 9.9.2014  23:00

To byla zabíjačka. Masakry a masakry, krev a krev a během toho všeho můj tolik očekávaný Joseph Gordon-Levitt, kterej neskončil nijak moc dobře, což se v Sin City dá čekat u každého. :) Peckovej film. Partička pokeru se mi mooc líbila.

• 31.8.2014  17:36
    Bídníci (2012)

První polovina filmu-brečím jsem znechucená z tragických okolností a historického dění. Smrt na každém rohu. Druhá polovina filmu - konečně něco co je mi bližší. Láska mladého páru a boj o ni. Naděje za rohem.

• 28.8.2014  21:55
    Želvy Ninja (2014)

Mě se to moooc líbilo. Dost jsem ten film podcenila, jelikož mě trailer příliš nenadchl a tak jsem si říkala, že to bude jen ztráta času. Ovšem opak se stal pravdou. Tenhle film měl jedinej účel (pro diváky) a to pobavit. A splnil jej na sto procent. A výtahová scéna? Nejvíc!!!!

• 18.8.2014  10:51

Jenkova reakce, když se dozvěděl, že Schmidt ojel dceru jeho šéfa, byla k nezaplacení :D. Je to FAN-TA-STI-CKÝ !!!

• 22.7.2014  11:53

První hodinu kde se vůbec nic neděje, snažíte se překousnout ospalé a zívající hlavní postavy, které vás taky uspávají. Po nekonečné hodině absolutního bezděje, se konečně začíná něco dít. Blonďatá recepční a brejlatej recepční, jejichž jména si prostě nemáte šanci zapamatovat, se trošku zlijou pivkem a když je chlápek slušně nadrženej a holka má možnost si konečně taky jednou pořádně užít, zvolí si lovení duchů. Jedna samozřejmost všech hororů: Když jsi na smrt vyděšenej a slyšíš nějakej divnej zvuk, prostě jdi za ním. Mám ráda duchařský horory, ráda se bojím, ale tohle je první horor, kterej mě vůbec nevyděsil. Jen si po konci kladu otázku stejně jako všichni. Viděla ta blonďatá holka skutečně duchy, nebo to byl jen výplod její opilé mysli. Spoiler: Zabít ji mohl kdokoli jiný z toho hotelu a taky si to mohla udělat sama. Je to prostě nedořešená otázka.

• 8.7.2014  18:20
    Gravitace (2013)

Celou dobu v napětí a ke konci pocit štěstí. Nezapomenutelný!!!

• 3.7.2014  16:44
    Joey (TV seriál) (2004)

Dobrej pohodovej seriál, kterej je dobrý vidět jen jednou za dlouhej čas, aby vás ten jeho humor neomrzel. Joey v tomhle seriálu není na ten humor sám, má kolem sebe dost postav, ale vzhledem k tomu že je hlavní postavou, všichni spoléháte hlavně na něj. Joeyho charakter lépe září v přátelích, tak to je a tak to i zůstane :). Škoda posledního dílu, který se jako poslední ani netváří.

• 18.6.2014  14:23

Diváka dokáže natolik vydeptat pohled na zoufalé a naprosto nesmyslně myslící američany, kteří jsou na smrt vyděšeni ze vzniklé situace, ze které, a na to vemte jed, bysme snad byli vyděšení všichni. Nedokázali myslet racionálně a logicky, každý alespoň méně inteligentní jedinec by vymyslel způsob jak se dostat z nekonečného lesa. Film je ale natočen dost dobrým a poutavým způsobem. Dokázali mě vyděsit i zvuky, tma, roztřesené hlasy herců i kamera. Na rok 1999 je to úspěch :D.

• 2.6.2014  22:01

Je to tak zajímavý a tak odlišný od filmů na který jsem zvyklá. Pravda většina z toho je prostě klasická amerika. Ale tenhle film mě opravdu zaujal a kdyby ho někdy vysílali v TV určitě bych na to mrkla znova. Směsice pěti příběhů co se začnou prolínat, z nichž se mi nejvíce líbil příběh Asiata opakovaně vraždícího svoji krásnou ženu. Homosexuální a opravdu velice nechutný "HionkKionk" snížil moje hodnocení na 3*. Opravdu ano. Ale film stál za to, a jak zjišťuji asijská kinematografie není vůbec špatná. Je jen jiná.

• 2.6.2014  21:56
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Občas mám až chuť mlátit hlavou o zeď když vidím ty trotly co tam lezou. Ten nejí to a ten nejí to, ten je vegetarián a tak dokola. Nebo když je tam nějakej expert/ka, kteří o vaření vědí kulový a polovinu z toho koupí už předvařený :D. To se mi chce fakt jen brečet kam ta výchova dospěla a nejradši bych to vyliskala. Nicméně se tahle kritika netýká všech soutěžících a viděla jsem tam i takové jedince co vařili i jedli opravdu s chutí a bez výmluv, a kteří připravili takové jídlo, že i mě u obrazovky začaly téct sliny.

• 12.5.2014  09:49

Docela nuda. Nenadchly mě ani ty luxusní hadry a šperky. Emma Watson je pro mě fantastická herečka, a delegátně dokázala zahrát i ufňukanou namyšlenou pipku. Tak nějak si žili život hollywoodských minihvězdiček. Drogy, chlast, prachy a přestupky. Epepepe

• 3.4.2014  17:15
    Sahara (2005)

Není to špatný, ale zřejmě se to zařadí k těm filmům, na jejichž děj časem zapomenu... Ale nemálo mi to připomínalo film Bláznovo zlato. Tentýž herec se honí za pokladem s americkou sexy kočičkou :D

• 2.4.2014  20:33

Nemám ráda tyhle filmy... A to k zblití vyvoněný finále bylo nechutný. Až na Jareda mi postavy nic neříkaly a už od prvních pár minut jsem měla hroznou chuť od filmu utéct, ale co bych pro tebe neudělala :D Drogy nee drogy nee

• 2.4.2014  20:30

Nadělám z nich marmeládu. Sakra ty ale děláš kravál. Dostal jsem na prdel :D.

• 2.4.2014  20:28

Seriál mého dětství. Ládínek a jeho pokusy a cesty do vesmíru. Bohužel teď už v tom nevidím tu stejnou krásu jako kdysi.

• 2.4.2014  20:27

Promiň Dian, ale byla to nuda :(.

• 2.4.2014  20:26

Jak v tom hraje Simon Pegg a Nick Frost nemůže film zklamat. Při prvních pár minutách a štrádováním, zájmu odlišné skupinky bývalých pubertálních kamarádů, po městě, si říkám, že celej film bude jen o chlastání a o Simonovým kecání " před dvaceti lety". Ale jakmile zapadnou na záchodky a doslova tam vymalujou, tak mě napadá že celej film asi nebude jen o chlastání :D.

<< předchozí 1 2 3 4