salamandrr

salamandrr

Ralph Wiggum

Česko
Harašivý panda na plný úvazek

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 30.1.2019  23:44

U mě to není 100%, ale stále je to supr snímek. A jsem rád, že to epicky skončilo LiveAid a NE Frediho smrtí

• 30.1.2019  09:25

Tohle byl teda úlet, ale nutno říct, že mě bavil.

• 12.1.2019  00:26
    Venom (2018)

Fajnový Béčko, nehraje si to na vážnou záležitost. Jak strážci galaxie, taky to nejde brát vážně.

• 31.12.2018  17:32
    Temné síly (2018)

Průhledný, předvídatelný, bezduchý, xkrát ohraný, politicky korektní a rozhodně první díl ze série... no viděl sem i horší snímky, ale tohle zapadne do propadliště dějin ještě než bych čekal

• 23.12.2018  00:41
    Uprchlická vlna (TV pořad) (2018)

Dobře natočeno, žádné přehnané emoce, žádné tlačení toho či onoho názoru. Jen fakta a rozhovory s uprchlíky, obrázek ať si udělá každý sám. Nejlepší je možnost vidět ty lidi po dvou letech v eropě a přeptat se jich na život. Ani jeden není šťastný a jejich sen o Evropě bývá naplněn jen částečně. Btw souhlas s přehnanou reklamou na mall tv, je to děs

• 21.11.2018  22:34

Solidně zpracováno, ale mohlo to být lepší. V dokumentech tohoto tipu mi vadí, jen obviňování korporací případně konzumentů jejich produktů. Primární problém spočívá v zoufalých podmínkách, které tolerují vlády a zaměstnavatelé zemí třetího světa. Dokud bude v Bangladéši možnost šít košile za dolar, tak se to bude dít. Ale dá se dle čínského vzoru očekávat, že se to změní a podmínky se zlepší. Ostatně i v Eropě se pracovalo 12 hodin denně a není tomu tak dávno. Samozřejmě konzum prvního světa je tragédie sama o sobě. Taky mi vadí, že dokumenty neukazují ceny jako celek, kolik má švadlena, kolik její zaměstnavatel, kolik dopravce, kolik stojí materiál, sklady a pak následně kolik z toho má korporace.

• 21.11.2018  11:40
    Sweatshop (TV seriál) (2014)

Bohatá západní mládež se setkává s krutou realitou https://www.youtube.com/watch?v=1ScG9TspWB0

• 21.9.2018  00:39
    Volyň (2016)

Co k tomu napsat? Kdyby měl někdo během reálné genocidy kameru, tak drsnější záběry by nenatočil. Nechápu, jak mohli lidi tuhle dobu psychycky přežít, když nějakým zázrakem přežili fyzicky. Myslím, že mozek musel vypnout po tom co viděli a zažili.

• 14.7.2018  23:13

Tohle rozhodně není středoprooudý snímek a taky na něj musí mít člověk náladu, ale Tarantiono je mistr zápletky a zvratů. konec filmu se topí v krvi, ale není to klasická Tarantinovka. Upřímě těžko tomu něco vytknout, trochu bych to prostříhal, ale jinak parádní úlet

• 13.7.2018  21:59
    Blade Runner (1982)

Atmosféra super, záběry budoucnosti nádherný, Ford hraje co to jde. Ale souboje v tomto filmu jsou tragédie, je to začátek 80. let a tak chápu, že se to dnes někam posunulo, ale souboj Deccarda a Pris to se klidně může objevit v top 10 nejhorších soubojů filmové historie.

• 22.6.2018  01:08

Jako dobrý, ale lidi přečtěte si knihu je to mnohem větší nářez.

• 2.6.2018  18:07
    Tomb Raider (2018)

Slušná jízda, pěkná lara, konec stylizovaný do hry, trochu úletojdní hrobka, ale jo jako celek dobrý.

• 1.6.2018  11:08
    Dukla 61 (TV film) (2018)

super web http://www.ceskatelevize.cz/specialy/dukla61

• 31.5.2018  00:44

ještě více patosu než jste čekali? ano. Mohli to filmaři utnout? ano, ale bude určitě i 4... oh man, nebyla to tragédie, ale ve všech ohledech to tak moc tlačí na pilu, až to bolí

• 30.5.2018  20:53

Pořád se někam běží, je tam hodně tmy, nějaký zombíci, krásná holka. celý je to takový stmívání pro ty co maj rádi postapo, a tom sem stmívání ani neviděl 8) sem zvědav na trojku jelikož tady se ukáže, že jediným lékem jsou ty děti, ale Thomas nechce být za celoživotního dárce krve. hodně slabý 3*

• 29.5.2018  08:40

Vcelku slušný scifi biják s potenciálem, bohužel skončí v nejlepším. Asi bych to ani nebral jako celý film, ale pouze část, která bude doplněna dvojkou a trojkou, jako pán prstenů

• 29.5.2018  08:33
    Deadpool 2 (2018)

často to až moc tlačí na pilu. Takovej lepší klub sráčů, kterej má hodně dobrý momenty.

• 13.5.2018  23:20

Před 10ti lety bych z toho asi zvlhnul, ale dnes už je toto slabý průměr. Neurazí nenadchne

• 2.5.2018  22:50

Kvalitní klasika, nic co by tu už nebylo.

• 8.4.2018  23:47

Na kolik je tohle komedie a na kolik se podobný záležitosti děly... těžko říct

• 4.12.2017  00:03

Spider-Man a elektronický oblek? MJ není zrzka ale hispínská spolužačka? Teta May není babičkou, ale sexy ženou? pfff jako proč? komu tím prospějete? ale jinak supr snímek

• 12.9.2017  23:16
    Wonder Woman (2017)

Roštěnka v minisukni co běží proti kulometu a ubrání se 40cm průměrným štítem 8) Ale čert vem detaily, je to dobrá jízda, která je na můj vkus zakončena až příliš epicky. Ale malé boje jsou super, je vidět, že v módě jsou stále dlouhé záběry a pohyblivá kamera a tady to bylo použito s rozvahou.

• 2.7.2017  22:31

Zásadní problémy: 1) vůbec to nemá nic společného s comicsem "old man logan", což sem chtěl a nedostal. 2) Wolverin občas sotva jde a tahá si drápy z ruky, ale když ho něco nasere tak jede jak za dob x-manů 3) SPOILER máme tu armádu super vojáků, ok zatím dětí a oni utíkají před komandem týpků s puškama. Neříkám, že je to špatný snímek a brutalita mu sedí o tom žádná. Ale pro mě tento snímek revoluce není. Asi sem zdegenerovanej, ale ani mi to nepřišlo výrazně násilnější než jiný filmy 8) 3*-4* víc ani prd

• 2.7.2017  01:38

Asi to není to nejlepší co kdy uvidíte, ale je je tam hodně řežby, kladivo masakruje, Natalia je kost, je tam jasný záporák a na konec to láká na další minimálně dva filmy neli víc. To už u těch comicsů tak bývá, že to nikdy nekončí jak venezuelská telenovela

• 28.6.2017  22:53

Na podobný úrovni jako Sing. Pěkně se na to kouká.

• 21.6.2017  15:31

Souhlas s Baišem, že mu Klusák měl dáv prostor pro vyjádření a fakt to není 5 minut na konci filmu po té co všechno viděl. TO byl velkej podraz. Ovšem krom tohoto není dokumentu co vytknout. Jo a je krásně vidět jak jsou Babišovi všichni u prdele

• 13.6.2017  00:03
    Bod zlomu (2015)

Akce bylo dost, realističnost nízká. Celkově to jde sledovat, ne že by ne.

• 1.5.2017  15:47

Pěkný, slušná akce, super výprava i kamera. Ovšem příběh v současnosti mě moc nezaujal a té akce v historii bylo trochu málo. Celkově to jasně vedlo na další díly, což je pro mě mínus. Víc akce a pěkných záběrů než v traileru nečekejte

• 1.5.2017  00:39

Pěkný retro, nějak mě napadla paralela se Smrtnostnou zbraní. Každopádně mě trailer lákal na vtipnější snímek, než sem viděl. A je smutné dodat, že jsem zápletku prohlídnul až příliš brzo.. jako já sem na tohle fakt analfabet, ale bylo to jasný jak prd při koncertu vážný hudby v Rudolfinu.

• 29.4.2017  23:21

Pelíšky to nejsou, no neva. Čekal sem srandu, ta tam není, to mi teda va... Válečný filmy můžu, ale tady většina padne do zapomnění.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29