salamandrr

salamandrr

Ralph Wiggum

Česko
Harašivý panda na plný úvazek

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 18.3.2020  20:27
    1917 (2019)

Masterpiece - výprava, příběh, rádoby bezstřihová kamera, herci. Dokonalý snímek!

• 15.3.2020  23:53

Filmařsky špaténka, absolutně zbytečně natahované, tohle se dalo odvyprávět za 45minut. Příběhově dobré, Elizabeth je samozřejmě podivín a má to v hlavě hodně pocuchaný. Nicméně třeba nám za X let ukáže jak na to a bude to fungovat.

• 25.2.2020  23:18

Ani tragédie ani zázrak. idea jezdících měst mi přišla jako blbost a nemohu si pomoci netuším jak by to mohlo fungovat. Dále na jaké palivo by to jezdilo, kde by brali vodu atd atd. Vizuální stránka je pěkná, je vidět, že většina scén je točena na zeleném pozadí, ale co.... Za mě tak napůl, bláznivé scifi/steampunk s nedotaženou logikou

• 11.2.2020  23:33

Černohumorná komedie, která se nebojí šít do citlivého tématu a zároveň zvládne ukázat lidskou stránku. Super snímek

• 2.1.2020  21:50

Oči mi z toho nekrvácí, ale zázrak se nekoná. Animace skvělý, kéž by někdo udělal celý film v tomto stylu (btw připomíná hru darkest dungeon), celková stylizace pěkná, tak nějak to šlape pohromadě, ale občas je tam neuvěřitelný fail, až to vytrhne z atmosféry filmu. Nicméně, budiž aspoň se někdo pokusil o Žambocha, třeba to rozvíří stojaté vody.

• 21.12.2019  23:33
    Yesterday (2019)

Za mě super snímek, nesnaží se to být kulervoucí trhák, ale je to úsměvná komedie postavená na dialozích. Závěr trochu zklamání, ale i tak wow.

• 16.12.2019  23:02

Příběh tuláka/vykradače chat, kterému se do cesty připlete zlodějíček a matka s klukem Péťou. Na konci skvělý zvrat a celé to bylo ideálně zahráno

• 7.12.2019  20:01
    Galaxy Quest (1999)

To je takovej úlet, že to by byla škoda to minout

• 15.11.2019  23:14

Obraz zamindrákovaného chudáka, který si vybral neonacismus jako svůj ventil, stejně tak jeho ujetá tvorba je jen ventil. Spíš bych to bral jako sondu do života slabší sociální vrstvy než jako rešerši neonacistické scény. Závěr z osvětimi kdy Dalibor polemizuje s paní co Osvětim prožila je velmi zajímavý, krom Dalibora všichni otáčejí a ukazují, že se vlastěn od většinového názoru moc neodlišují, Dalibor nadále tlačí, že jde o komplot a pošpinění třetí říše - tragikomické

• 9.11.2019  20:50
    Vrtěti psem (1997)

Marketing přecházející v demagogii ad absurdum. Je to hodně dobrý

• 28.10.2019  11:50
    Lví král (2019)

* ubírám jen za zbytečnost, krom pár bezvýznamných detailů to nic nepřidává a je to pouhá kopie. Nicméně vizuálně je to nářez

• 25.10.2019  23:17
    Podfukářky (2019)

Naprosto to naplnilo očekávání!

• 27.9.2019  20:20

Zajímavej úlet

• 13.9.2019  19:17
    Hellboy (2019)

Za mě supr, spousta krve tomu sedí, baba jaga je dobrý monstrum, hlavní záporačka se s nikým nemazlí

• 10.6.2019  23:39
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Perfektní.

• 7.5.2019  23:28

Tohle není samostatný film, je to pokračování jedničky a příprava na trojku.

• 27.4.2019  23:45

Pomalý začátek možná ocením časem, ale teď mi to přišlo natahovaný. Stejně jako Ready Player One, ani tady není možný si finální bitku užít na jediný shlídnutí a je mi jasný, že si ji pustím několikrát, je obsáhlá a super. Doufám, že fenomén cestování časem bude opuštěn, zde se toho zhostili dobře, ale je to dvojsečná zbraň. Thor jako Big Lebowski, to mi nesedlo. Nicméně je třeba velmi dobře zhodnotit film jako celek a plynulé přepínání žánrů.

• 27.3.2019  19:42
    Aquaman (2018)

Efekty neskutečný, CGI mimo realitu, souboj v Itálii to je filmařská paráda, vizuálně lepší než co sem kdy viděl... ale fyzikální zákony pláčou, souboje trojzubcema jsou vtip na druhou, klišé střídá klišé, logika se nedostavila a průhlednost scénáře je směšná. Stěží 3* za vizuální stránku.

• 30.1.2019  23:44

U mě to není 100%, ale stále je to supr snímek. A jsem rád, že to epicky skončilo LiveAid a NE Frediho smrtí

• 30.1.2019  09:25

Tohle byl teda úlet, ale nutno říct, že mě bavil.

• 12.1.2019  00:26
    Venom (2018)

Fajnový Béčko, nehraje si to na vážnou záležitost. Jak strážci galaxie, taky to nejde brát vážně.

• 31.12.2018  17:32
    Temné síly (2018)

Průhledný, předvídatelný, bezduchý, xkrát ohraný, politicky korektní a rozhodně první díl ze série... no viděl sem i horší snímky, ale tohle zapadne do propadliště dějin ještě než bych čekal

• 23.12.2018  00:41
    Uprchlická vlna (TV pořad) (2018)

Dobře natočeno, žádné přehnané emoce, žádné tlačení toho či onoho názoru. Jen fakta a rozhovory s uprchlíky, obrázek ať si udělá každý sám. Nejlepší je možnost vidět ty lidi po dvou letech v eropě a přeptat se jich na život. Ani jeden není šťastný a jejich sen o Evropě bývá naplněn jen částečně. Btw souhlas s přehnanou reklamou na mall tv, je to děs

• 21.11.2018  22:34

Solidně zpracováno, ale mohlo to být lepší. V dokumentech tohoto tipu mi vadí, jen obviňování korporací případně konzumentů jejich produktů. Primární problém spočívá v zoufalých podmínkách, které tolerují vlády a zaměstnavatelé zemí třetího světa. Dokud bude v Bangladéši možnost šít košile za dolar, tak se to bude dít. Ale dá se dle čínského vzoru očekávat, že se to změní a podmínky se zlepší. Ostatně i v Eropě se pracovalo 12 hodin denně a není tomu tak dávno. Samozřejmě konzum prvního světa je tragédie sama o sobě. Taky mi vadí, že dokumenty neukazují ceny jako celek, kolik má švadlena, kolik její zaměstnavatel, kolik dopravce, kolik stojí materiál, sklady a pak následně kolik z toho má korporace.

• 21.11.2018  11:40
    Sweatshop (TV seriál) (2014)

Bohatá západní mládež se setkává s krutou realitou https://www.youtube.com/watch?v=1ScG9TspWB0

• 21.9.2018  00:39
    Volyň (2016)

Co k tomu napsat? Kdyby měl někdo během reálné genocidy kameru, tak drsnější záběry by nenatočil. Nechápu, jak mohli lidi tuhle dobu psychycky přežít, když nějakým zázrakem přežili fyzicky. Myslím, že mozek musel vypnout po tom co viděli a zažili.

• 14.7.2018  23:13

Tohle rozhodně není středoprooudý snímek a taky na něj musí mít člověk náladu, ale Tarantiono je mistr zápletky a zvratů. konec filmu se topí v krvi, ale není to klasická Tarantinovka. Upřímě těžko tomu něco vytknout, trochu bych to prostříhal, ale jinak parádní úlet

• 13.7.2018  21:59
    Blade Runner (1982)

Atmosféra super, záběry budoucnosti nádherný, Ford hraje co to jde. Ale souboje v tomto filmu jsou tragédie, je to začátek 80. let a tak chápu, že se to dnes někam posunulo, ale souboj Deccarda a Pris to se klidně může objevit v top 10 nejhorších soubojů filmové historie.

• 22.6.2018  01:08

Jako dobrý, ale lidi přečtěte si knihu je to mnohem větší nářez.

• 2.6.2018  18:07
    Tomb Raider (2018)

Slušná jízda, pěkná lara, konec stylizovaný do hry, trochu úletojdní hrobka, ale jo jako celek dobrý.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30