Panna nebo orel (2010)

Jo tak takovéhle snímky můžu! Rodiče Olive jsou geniální, Emma Stone je jako vždy krásná, film je vtipný a vzpomínk na staré filmy, které povětšinou neznám, je moc fajn. jasně není to nejlepší film všech dob, ale jestli potřebujete romantickou komedii, tak tohle je správná volba

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Nic extra, hlavní hrdinka j enesympatická asi tím, že je hloupá, celý snímek je dost nudný, ale aspoň je na co koukat, jenže celé to zbaít ještě tím, že Liz nemůže nakonec přijít sama na to, že má opustit svůj svět meditací a žvanění se šamanem kvůlu lásce, ježiš... je vi dět, že je to o američance. Koukal jsem an to na třikrát, vcelku to nešlo

The Sharp End (2007)

Pokud chce koukat na lidi jejichž kvalit téměr jistě nedosáhnete, pak je tohle správný snímek. Zajímavé je, že si američani všimli naší malé kotliny a zůstali s otevřenou hubou koukat na Ádr a lezení bez železa, já sám z toho mám taky respekt, ale vidět to u tak dobrých lezců je velmi zajímavé. filmově nic moc, ale je to zajímavé, pro mě jako lezce extémě zajímavé

Čarodějův učeň (2010)

Vcelku pěkné a nenáročné, hlavní herečka je neskutečně sexy a její pohled ještě víc

Občanský průkaz (2010)

Velmi vtipné a posléze velmi smutné. Pelíšky našli svého přemožitele, dramatického i komediálního

Happy End (1967)

Vcelku zajímavé, nevím co stíhat dřív, zda příběh původní nebo vyprávěný. Líbilo se mi to

Rocky IV (1985)

Tak sem to konečně viděl vcelku, přiznejme si, že je to docela blbost. Ivan Drago je nasteroidované hovado, které necítí bolest, má sílu jako když kopne kůň, Rocky se od něj nechá mlátit a všichni dělají, že je to OK. realita by vypadala tak, že by rocky nevydržel ani do konce prvního kola. Samozřejmě je zde legendární část, dky Rocky trénuje poctivě a Drago dopuje, uvědomte si, že jsme na vrcholu studené války a každá země potřeboval ukázat jak je správná a ta druhá špatná

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Je to zajímavé, příběh je o ničem, vlastně ani nevím proč sem čekla jiný, když sem z traileru věděl jaký tambude.... celé je to trochu roztahané, chvílemi příliš akční, že ani nevíte kam koukat, ale předpokládám, že to byl záměr, navodit iluzi oldschool videohry. rozhodně jde o zajímavý počin***mé 800hodnocení

Záchranáři (2006)

Mě se to líbilo, nevím zda je momentálním rozpoložením, ale příběh o zkušeném Costnerovi a machýrkovi Kutcherovi, ač mnohokrát ohraný, je pěkně natočen. konec je trochu opičí, ale tak je to hollywood

Expendables: Postradatelní (2010)

2010: Pro mě tedy nic moc, akční ještě víc než komando se Schwarcenegrem, ale používání modrého pozadí moc bolí. Zároveň je to o ničem, parta chlápků vystříli ostrov a ani nevíme proč, jen kvůli neznámé holce, které v závěru dají peníze a nikdy ji neuvidí?! to je tedy scénář jak proprděné babičiny spoďáry.... fajn vidět hvězdy pohromadě, ale čekal sem více, čtu to pozitivní hodnocení, odmyslete si, že tam jsou hvězdy vašeho mládí a nezbude vám skoro nic! EDIT po 12 letech v roce 2022: celý film jsem náhodou viděl znovu a ani jsem si nepamatoval, že bych to kdy dřív viděl, to o kvalitách filmu svědčí