Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Obsahy (4)

Dokonalost (2018)

Charlotte (Allison Williams) je mladá, talentovaná violoncellistka, která kvůli nemocné matce přeruší svou nadějnou kariéru. Po 10 letech se však vrací do hudebního světa, aby splatila svůj dluh. Potkává Elizabeth (Logan Browning), novou vycházející hvězdu hudební konzervatoře, která je oblíbenou studentkou hudebního mentora Antona (Steven Weber). Charlotte tak ve svém plánu využije společnou slabost všech. Slabost pro talent a hudbu.

Vaši dokumenty (2018)

Krátkometrážní film inspirovaný PC hrou Papers, please odehrávající se v imaginární byrokratické republice Arstotzka s děsivou nadsázkou předkládá fakt, jak by mohla vypadat hraniční kontrola dystopické společnosti, kde jediná šance na přežití je pouze robotické plnění příkazů vyšších orgánů, nehledě na jejich následky.

Cardboard Gangsters (2016)

Partička mladých kamarádů z Darndale se pod vidinou snadno vydělaných peněz snaží ovládnout tamní obchod s drogami a získat si tak kontrolu nad celou čtvrtí. Čím víc se ale dostávají do tamního podsvětí, tím víc si zadělávají na pořádný průšvih.

Somewhere Down the Line (2015)

Jako němý svědek přihlíží čára na silnici příběhu člověka, který svou životní cestou nachází lásku i ztrátu.

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama