iwusha17

okres Martin

3 body

<< předchozí 1 2
    • 28.8.2017  12:33

Ako každý film natočený podľa knihy veľa vecí prekrútil, vynechal a tým obral film o to čaro ktoré má kniha. Kniha bola spravená dojímavejším spôsobom ako film. Prirodzene do filmu sa nezmestí všetko ale aby nahradili krásne zážitky s dectva na farme otcom ožranom ktorý taký v knihe nebol to bolo na mňa moc, ďalšia vec ktorú spravili nie moc zaujmavo bola smrť vlčiačky a jej druhá časť života bola nahradená malým psíkom to si mohli odpustiť. Ale aby som iba nekritizovala prechody medzi jednotlívými životmi boli spravené pekne a ten koniec tiež nebol prerobený zle, najviac ma zaujalo že, miesto čierneho labradora dali veľkého kríženca.

• 28.6.2017  22:14
    Hrdina Max (2015)

Film ktorý ukázal aký je pes dôležitý tvor pre človeka, páči sa mi ako dali dôraz puto psa k svojmu človeku. Boli tu samozrejme aj momenty ktoré by tam byť nemuseli ale kedže to je venované psím hrdinom a ich pánom ktorý zahinuli nakoniec je to predsa len za 5 hviezdičiek.

• 24.4.2017  22:25

PO dlhom čase film pri ktorom som zostala príjemne prekvapená. Tie zvieratá... proste to bolo dačo prekrásne! Dúfam že dalšie diely budú min rovnako dobre.

• 27.2.2017  21:27
    Pes ro(c)ku (2016)

Bolo tu síce aj dáke to blede miestečko ale celkový dojem je fakt úžastný :). Tá hudba im naozaj vyšla ... Bolo tu zároveň aj veľa vtipných scénoch ale čo ma trochu irituje je, že ten jeho otec mi pripadá viac ako medved než ako pes... (vraj mastif) ...

• 8.2.2017  15:13

Oproti druhému dielu zase pokles. Toto nebol ani CA toto boli skôr Avengers pod názvom CA... som dosť sklamaná a kedže som ešte nevidela avengers 2 veľa veci som nechápala. Ako som povedala avengers nie CA.

• 21.9.2016  22:54

Prvý diel bol dobrý, bola tam akcia fantasy malo to nejaký príbeh kde bolo jasné čo je začiatok a koniec. Tento film mal od toho veľmi ďaleko. Neviem či to bol film o Batmanovi alebo dakom bielom rytierovi gotemu ako ho nazvali a jokerevi. Úprimne mala som pocit, že tam toho Batmana ani poriadne už nevidno občas sa ukázal vylepšil to tam a zase zmyzol a zase to bolo iba policajti, joker a politik. Scény sa stále striedali a bolo ich tak veľa, že človek už aj zabudol na to, že sa tam deje ešte niečo iné. To čo sa mi páčilo bolo Lamborghini to boli asi najlepšie zábery filmu + pár vtipných poznámok od komorníka za čo som dala tu jednu hviezdičku inak to bolo naťahované ako sopeľ v nose.

• 20.9.2016  09:30

Oproti prvému dielu bol tento viac dotiahnutý, všetky efekty boli krásne spravené, akčné scény boli naozaj neskutočné... Nemám čo vytknúť tomuto filmu. :)

• 9.5.2016  20:56

Akčným by som tento film veľmi nenazvala, občas sa dakto s dakym pobil zabili pár chlapov... Niektoré scénky mi prišli ako keby tam bolo niečo, čo odtiaľ vystrihli ako keby sa neskončila ešte jedna scena a zrazu už bol film úplne inde. V konečnom dôsledku tie tri hviezdičky sú aj moc, no krása divokých koní a ušľachtilý čin chlapíka ktorý svojho koňa pustil ma presvedčili že sú to predsa slabé tri hviezdičky. Česť chlapovi ktorý bránil mustangy až kým sám nezomrel.

• 13.1.2016  13:26

Jeden z najlepších akčných filmov aké som kedy videla. Niektoré scénky ma síce iritovali ale vyrovnavalo sa to radosťou rýchlych jázd, po dlhom čase film ktorý som prežívala ako keby som bola jednnou z postav :) .

• 1.10.2015  10:44

Námet bol zaujmavý akurát to spracovanie nedopadlo bohvieako. Štýl kameramana sa mi moc nezdal niektoré zábery ma doslova až vytáčali. Ďalšia vec ktorá mi veľmi vadila bol dabing, neviem či len ja mám zlý dabing ale keď sa dabing vo filme chvíľami mení z češtiny na nezrozumiteľnú zrejme angličtinu tak to nieje príjemne... Mohlo to byť aj lepšie jediné čo bolo dobre boli krásne autá :).

• 28.4.2015  09:49

V porovnaní s prvým dielom výrazane slabšie. Niekto si z toho chcel spraviť komédiu no prvky komédie boli skôr neskutočne trápne ako vtipné. Celé mi to prišlo už také nutené, neprirodzené. Nepáčilo sa mi akých hercov vybrali namakaný chlapík čo sa hrá na super otca miesto dobrodružného super strýka... Podľa mňa by bolo logickejšie keby šiel so strýkom ktorý tam mal na ostrove otca ako keď šiel otravný nevlastný otec.

• 23.4.2015  09:23
    Marmaduk (2010)

Krásne vystihli všetky tie vzťahy. Pes ktorý sa stará o svoju rodinu viac ako jeho pán, počúva keď mu niečo hovoria je najlepším priateľom pre deti. Presne o tomto je život so psom :) . Naviac to bolo spracované celkom ftipné takže keď vezmem do úvahy že je to pre deti nemám dôvod strhávať hviezdičky.

• 21.3.2015  22:18
    Rezistence (2015)

Sklamanie a to veľké. Prvý diel nasadil látku veľmi vysoko. Kniha je skoro niečo úplne iné ako ten film vynechali tam moje obľúbeé scénky z knihy, vymenii postoj k veci hlavnym postavám, čo bolo spoločné s knihou tak to väčšinou prekrútili alebo úplne pozmenili. Úprimne tento film a kniha majú od seba dosť ďaleko a keď si vezmete ako sa prvý diel filmu podobal s knižnou predlohou tak tu je to presný opak čo sa mi nepáči. Ten film je strašne zmätený je až príliš moc zameraný na hlavnú hrdinku a chýba tam šmrnc ktorý má táto kniha. Efekty na 3D boli tiež len veľmi krátko keď už pýtajú toľko peňazí mohli to sracovať teda omnoho lepšie a nie skoro stále tmavý obraz ...

• 20.3.2015  12:00

Nebolo to zlé, ale vadilo mi veľmi to, že kúsok z tohto sme už videli v predošlom dieli a pozerať v dvoch filmoch to isté mi teda ako zábava nepríde. Ak by dali tento film ako úvodny určite by sa mi páčil viac ale takto mi to nedávalo zmysel.

• 17.3.2015  22:43

Jedna z najlepších komédii aké som kedy videla. Presne tak=to filmy milujem som veľmi príjemne prekvapená :).

• 14.3.2015  22:41
    Policajt z New Yorku (TV seriál) (2013)

Mňa osobne seriál uchvátil už po prvých častiach. Je to niečo iné a mne bol hlavný hrdina sympatický a to nie len preto že vyzerá neuveriteľne dobre, ale aj tým aký bol, on nebol totiž ako vo väčšine seriálov niekto kto to mal v živote ľahké. Páči sa mi tu práve to, že on sám si tým prešiel a je celkom ľudský, ochraňuje svoju malú sestričku, snaží sa robiť len tie správne rozhodnutia a ozaj to nemá ľahké. Ja si myslím že pokračovanie by bolo super, lebo je to niečo iné takéto niečo som ešte nikde nikdy nevidela.

• 14.3.2015  15:05
    Flicka 2 (2010)

Nieje to síce ako prvý diel ale aj napriek tomu je tam to hlavné čo bolo aj v provom dieli a väčšina z vás to tam zjavne nevidí. Je tam vzťah divokého koňa ktorý neznesie len tak niekoho znesie iba osobu ktorú si sám kôň zvolí. Bolo vtipné sledovať ako si mestské dievča zvyká na ranč a závidim jej. Ten kôň ukazuje to čo v sebe nesú kone,vznešenosť, krásu, inteligenciu. Keby sa ľudia nepozerali na hercov ale hlavne vnímali to čo ten príbeh ukazuje určite by hodnotenie bolo lepšie, ale žiaľ mnohý to nedokážu.

• 24.12.2014  16:50
    Imaginaerum (2012)

Nightwish dodali filmu to, čo sa mi páčilo nebyť ich tak by som nudou zaspala do polhodiny.

• 27.10.2014  22:11
    Záměna (2010)

S komédiou má tento film spoločného veľmi málo, len pár malých náznakov niečoho vtipného. Romantiky som si tiež veľmi neužila ale čo ma upútalo bol vzťah chlapca a muža ktorý bol krásny. :)

• 26.10.2014  20:04

Začiatok filmu bol krásny, páčilo sa mi veľmi ako spracovali jej krídla a celú tu jej krajinu, no čoskoro nastal šok- je to na spôsob šípkovej Ruženky. Počas filmu sa mi páčila tá vtipná časť keď sa tri víly snažili vychovať malé dievčatko a nešlo im to. Príjemne ma však prekvapila Zloba ktorá sa o malú princeznú naozaj starala a obľúbila si ju. Koniec dopadol snáď lepšie ako som čakala, kráľovná zla sa vzdala koruny a zostala so svojím verným havranom. V konečnom hodnotení dávam za to 4 hviezdičky, no mohlo to byť aj lepšie.

• 17.10.2014  23:19

Jednoznačne som čakala od toho viac. Oproti prvému filmu to bolo veľmi slabé, no aj tak sa dá na tom zasmiať. Dúfam že ak ešte dačo bude tak to bude dlkšie a viac prepracované. Toto bolo ako keby robené veľmi na rýchlo a bolo to moc detské.

• 28.9.2014  09:22
    My Fair Lady (1964)

Najhorší muzikál aký som kedy videla. Strašne veľa to naťahovali pesničkami v ktorých sa často opakovalo par viet dokola. Nuda ako vyšitá.

• 15.8.2014  22:19
    Kráska mezi muži (TV film) (2010)

Pekvapujúco som nedokázala predvídať s kým nakoniec skončí, čo ma tak trochu mrzelo kedže Liam sa mi páčil viac ako chlap Tom mi prišiel tak trochu ako chlapec než ako muž. Ako kemédia to nemalo chybu v niektorych pasažiach som sa úplne videla a smiala sa lepšie ako pri niektorých vychetených komediach :).

• 30.7.2014  23:38
    Hairspray (2007)

Myšlienka bola síce veľmi pekná a bolo milé že to natočili ale úprimne niekedy to bolo moc nechutné a vtipné mi to neprišlo teda vôbec jedine čo to splňa je že to je ozaj muzikál ktorý nemá preložený texty (takže ak neviete anglicky veľmi veľmi dobre môžete si len domýšľať čo hovoria).

• 24.7.2014  22:00

Jednoznačne viac fantasy ako sci-fi ale po dlhom čase znovu komedia na ktorej som sa naozaj zabavila aj keď to nieje nabite vtipmi. Má to pár vecí ktoré sa dajú vytknúť ale tie efekty boli super už hneď na začiatku tie výbuchy a všetko malo fakt krásne spracovanie. Čo sa týka hercov tak jedine jeho žena sa tvárila na každom zábere rovnako čo mi trochu vadilo a sklamali ma na konci keď sa aj jeho kolega premenil a nebol z neho veľmi netvor oproti ostatným.

• 24.7.2014  12:38
    Knight Rider 2000 (TV film) (1991)

Jedine čo bolo na tom filme zaujmave bol KITT a jeho ´´povaha´´. Zbytočne vyhodené peniaze na natáčanie filmu.

• 15.7.2014  19:40
    Pokoj (2003)

Nikdy nepochopím ako sa na TOMTO môže niekto smiať. Nič horšie som v živote nevidela a pochybujem že ešte niečo horšie vidieť budem.

• 9.7.2014  10:31

Keby ten seriál začal inak určite by sa uchytil, lenže seriál sa rozbehol až neskôr a posledné časti boli naozaj perfektné. Škoda že to vzdali tak rýchlo mohol z toho byť trhák.

• 24.9.2013  22:22

Narozdiel od ostatných ja neviem čo by som vytkla tomuto filmu. Herecké obsadenie sa mi páčilo bolo to niečo nové a facinujucejšie ako starý spiderman. Ta hudba bola úplne priam až genialna počas celého filmu - to sa mi stalo prvý krat. Podľa mňa by takýchto filmov malo byť viac ;-)

• 9.6.2013  22:57
    Cosby Show (TV seriál) (1984)

Jediný seriál na ktorom sa smejem skoro stále aj keď sa tam nič nedeje je to vtipné.

<< předchozí 1 2